Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Fatih TERİM

hasan17

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
başarılı olacağına inanıyorum buna herkesin ihtiyacı olacak.

7416[/snapback]

ilk önce tarihe not düşeyim sonra da bismillah deyip yorumlarımı sunayım bu gün 27/7/2005 tarihi bu söylediklerimi bir yere not ediniz sayın impalavratör ile henüz hiç bir resmi müsabaka yapmış değiliz öncelikle belirteyim ben fenerbahçeliyim ama yorumlarımın veya düşüncelerimin fenerbahçeli olmamla çok fazla etkilenmiş olduğunu sanmıyorum siz yinede peşin hükümlü yaklaşırsanızda onada itirazım yok neyse esas konumuza dönelim bir dönemin şanslı şanslı olduğu kadarda başarılı teknik adamı terimden bahsediyorum başarı görecelidir kimine göre dünya kupasına katılmak başarıdır kimine göre değildir maalesefki üzerinde ısrar edilmeden bürokrasinin çirkin tuzaklarıyla el ayak çektirilen türlü oyunlarla milli takımdan uzaklaştırılan ersun hoca yı hiç bir zaman sağlıklı değerlendiremeyeceğiz çok sevdiğim bir özlü söz vardır sırası geldiği için sizinle paylaşacağım BİR YERDE GÖREN GÖZ YOKSA ORADA GÜZELLİKLERLE ÇİRKİNLİKLER BİRBİRİNE EŞİTTİR.sayın terim bir dönem milli takımda doğru zamanda doğru yerde olmanın getirdiği inanılmaz şansla daha toy denebilecek yetenekli gençleri kimi zaman şiddet kimi zaman öfke kimi zaman daha ahlaka muğayir söylemlerle bazen milliyetçilik kozuyla ite kaka bazı neticeler yakalamıştır bu bir defaya mahsus raslantı sporda kimi zaman meydana gelen süpriz sıçramalardan biri olarak maalesef türklerin yaptığı tesadüf olarak tarihe geçmiştir.kalıcı başarı için altyapısı sağlam kültürel birikimi yeterli bilgi ve birikimi gerekli argümanlar ile destekleyen modern insanlara ihtiyaç vardı esasında bu kriterlere mükemmel oturan ersun hoca üzerinde ısrar edilseydi uzun vadede oldukça dirençli saygı duyulan bir milli takım hayal değildi oysa şimdi tam bir hayal dünyasına girdik günü birlik yaşıyoruz önümüzdeki 3 maçı kazanırsak almanyadayız ya sonra ne olacak ne bekliyorsunuz yetermi bu sizi keser mi ki bu varsayım da bence zayıf zira almanyaya ancak turist olarak gidebiliriz.
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayrıca gitmekte bir şeyi çözmüyor veya başarı göstergesi değil önemli olan devamlı istikralı bir şekilde bütün platformlarda çekinilen favori gösterilen finaller oynayan bir ekip olmak sizler ne kadar uzaktan takip ediyorsunuz yada ne kadar iligilisiniz bilemiyorum zaten uslubunu asla tasvip etmediğim terimi milli takımlar teknik adamı olarak seçildiği zaman yaptığı basın toplantısında daha iyi tartma fırsatı buldum terim her cümlesine ben diye başlayıp biz diye bitirdi bütün başarıları kendisine mal etti komplike bir spor olan futbolda bu kabul edilebilir bir söylemmidir benimde en çok takdir ettiğim kendini beğenmiş ve kibirli diye bilinen sayın morinho bile asla ben diye konuşmuyor bunasıl bir ruh hali millitakım teknik heyetini açıklıyor kerameti kendinden menkul kişiler teknik kadroda hepsini sizlerde biliyorsunuz zaten bir üst düzey teknik direktörün kendine ait bir teknik heyeti olmazmı veya sizin bildiğiniz böyle bir teknik adam varmı sayın terim hariç ufku dar olmayan herkes görmektedir ki türkiye dönülmez akşamın ufkundadır ve vakit gerçekten çok geçtir sayın terim bu milli takımla en en az 3 yıl geçirir herkesi oyalar zaten anlaşması 5 yıl ama hep aynı ksır döngüde döneriz sıkıldım artık bu işlerden hep lobisi adamı olan medyatik insanlar höt zöt diye konuşan megolaman tipler mi parselleyecek bu mevkileri yazık değilmi ersun hoca ve ümit bekleyen milyonlarca insana bu ülke nedne gerçek değerlerine hakkını vermezken onunla kıyaslanmayacak insanları dah üstte görür.yazar alev alatlı'nın bir cümlesi konuya çok uygun kaçar sanıyorum"Bu toplumda biliyor olmak mutlak surette bir haksızlığa maruz kalmak demektir.Çünkü bilgi boçlandırır,'anlamak'zorunda bırakır.Cahil acıma duygusu uyandırır.Yıkıcılığı bağışlanır.Bu onun lüksüdür.Oysa aydın bilgilenmek gibi bağışlanamaz bir suçtan müebbeden mahkum edilmiştir.Bastığı yerde ot bırakmayan cahili vicdanının demir parmaklıkları arasından seyreder....."bilmiyorum bu cümleler size neler ifade ediyor bu anlayış ve yönetimle kalıcı başarı imkansız gibi gözüküyor hepinize saygı ve selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İmparotor artık milli takımızın başında Bu konu da neler düşünüyoruz...

6672[/snapback]

ben çok çok uzun zamandır şunu düşünüyorum ki : EĞER BİR GÜN ALÇAKGÖNÜLLÜLÜĞÜN,MÜTEVAZİLİĞİN AŞISI BULAUNACAKSA İLK UYGULANACAK KİŞİ FATİH TERİM'DİR. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
ayrıca gitmekte bir şeyi çözmüyor veya başarı göstergesi değil önemli olan devamlı istikralı bir şekilde bütün platformlarda çekinilen favori gösterilen finaller oynayan bir ekip olmak sizler ne kadar uzaktan takip ediyorsunuz yada ne kadar iligilisiniz bilemiyorum zaten uslubunu asla tasvip etmediğim terimi milli takımlar teknik adamı olarak seçildiği zaman yaptığı basın toplantısında daha iyi tartma fırsatı buldum terim her cümlesine ben diye başlayıp biz diye bitirdi bütün başarıları kendisine mal etti komplike bir spor olan futbolda bu kabul edilebilir bir söylemmidir benimde en çok takdir ettiğim kendini beğenmiş ve kibirli diye bilinen sayın morinho bile asla ben diye konuşmuyor bunasıl bir ruh hali millitakım teknik heyetini açıklıyor kerameti kendinden menkul kişiler teknik kadroda hepsini sizlerde biliyorsunuz zaten bir üst düzey teknik direktörün kendine ait bir teknik heyeti olmazmı veya sizin bildiğiniz böyle bir teknik adam varmı sayın terim hariç ufku dar olmayan herkes görmektedir ki türkiye dönülmez akşamın ufkundadır ve vakit gerçekten çok geçtir sayın terim bu milli takımla en en az 3 yıl geçirir herkesi oyalar zaten anlaşması 5 yıl ama hep aynı ksır döngüde döneriz sıkıldım artık bu işlerden hep lobisi adamı olan medyatik insanlar höt zöt diye konuşan megolaman tipler mi parselleyecek bu mevkileri yazık değilmi ersun hoca ve ümit bekleyen milyonlarca insana bu ülke nedne gerçek değerlerine hakkını vermezken onunla kıyaslanmayacak insanları dah üstte görür.yazar alev alatlı'nın bir cümlesi konuya çok uygun kaçar sanıyorum"Bu toplumda biliyor olmak mutlak surette bir haksızlığa maruz kalmak demektir.Çünkü bilgi boçlandırır,'anlamak'zorunda bırakır.Cahil acıma duygusu uyandırır.Yıkıcılığı bağışlanır.Bu onun lüksüdür.Oysa aydın bilgilenmek gibi bağışlanamaz bir suçtan müebbeden mahkum edilmiştir.Bastığı yerde ot bırakmayan cahili vicdanının demir parmaklıkları arasından seyreder....."bilmiyorum bu cümleler size neler ifade ediyor bu anlayış ve yönetimle kalıcı başarı imkansız gibi gözüküyor hepinize saygı ve selamlar

7641[/snapback]

Kardeş Serhat Ulueren,Süleyman Rodop,Fatih Altaylı,Fanatik,Fotomaç gibi şerefsizleri ve ****** gazeteleri dinlediğimiz sürece bir kademe ileri gidemeyiz.Telegol izleme izlettirme.. Şerefsizler kelime oyunlarıyla insanları tuzaga düşürüyorlar.Bu şerefsizlerin yaratmaya çalıştıkları kaos ortamına girmeyelim bize yakışan ne olursa olsun milli takımı desteklemektir.Başında kim olursa olsun.Ersun hoca gibi bir yeteneği kaybettiğimiz için çok üzgünüm ama milli takım her şeyden önemli.Yazında cok güzel olmuş bu arada

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.