Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

neden aldatiriz?

hayal_et

Önerilen İletiler

tabiki de doğal karşılanıyor

açıkça ıfade ediceğim ama bır erkeği babası elınden tutup geneleve göturuyor bişeler öğrensın dıye

aynı baba kızını bırıyle yanyana görse canına okuyacak amıyane tabırle

bayan beyaz gelinliğe ıle erkeğe sunulan paket gıbı

tabıkı de bayanlar da cınsellık yaşıyordur ama bunu gızlı yapıyordur,evleneceği erkeğe ılk sensın demek zorunda kalıyor

bı erkek bakırım dese gulerler bayan bakıre değilim dese dışlarlar

adalet bunun neresınde

bunların kökenı tamamen toplumsal çünkü İslamıyete göre zına kadına da erkeğe de haramdır ve cezası ıkısıne de aynıdır

şöyle düşünün şimdi erkekte kızda hiçbişe görmemiş evlenmişler gerdek gecesi ne yapacak bu garibanlar birbirlerine bakıp bakıp duracaklar ama erkek önceden biriki kursa gitmiş olsa böyle şeyler olmaz kursa neden kızları götürmüyorlar çünkü erkekler daha zeki daha çabuk kavrıyor olayı hem uzmanlık alanımızda zaten zorunuza gitmesin :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 109
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

şöyle düşünün şimdi erkekte kızda hiçbişe görmemiş evlenmişler gerdek gecesi ne yapacak bu garibanlar birbirlerine bakıp bakıp duracaklar ama erkek önceden biriki kursa gitmiş olsa böyle şeyler olmaz kursa neden kızları götürmüyorlar çünkü erkekler daha zeki daha çabuk kavrıyor olayı hem uzmanlık alanımızda zaten zorunuza gitmesin :D

espri yaptın sanırım güzel espriydi.. :D

zeka olayı cinsiyete bağlı değildir.%25 genetık %75 çevredır..anlaşılan ben daha bilgiliyim senden

tühh ya bı bayan erkekten bılgılı olamaz ama :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sence kizin birsey gormemesinin nedeni ne buyudugu ortam ne yani erkek kizi hazirlicagina bir iki deneyim yapipmi gelicek sen onumu kastediyon bize erkek zeki degil erkegin akli ve fikri tek bir organinda oldugundan zeki haklisin cunku erkeklerin uzmanlik alani oralari sana katiliyorum ama gunumuzde bilgisiz kadin anlayisi yavasca kalmiyorr insanlar her konuda bilgilendiriliyo aldatmak kadin yuzunden degil erkekler yuzunden oluyoo cunku aldatan sissiniz ve bunu da utanmadan soluyosunuz kadinlari niye mi kursa gondermiyolar cunku sonra adlari o......... cikar diye neden olcak sen kiz kardesini gonderirmisin bole bir kursa haaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

peki neden eşinden ayrılıpta sürekli sevgilisiyle yaşamaz??

bir bayan eşinin kendisini aldattığını 2tane sevgilisi olduğunu öğrenır.eşinden ayrılmak ıster ama adam bırakmıyor diretıyor,bu nasıl çelişki peki :sweatingbullets:

yaw soruyu bana sorduğunu kabul ediyorum(bu sözler benim değil ama,buraya ben koydum).bir neden söyliyim basit kaçacak ama napalım...bir tanesi çocuğuna baksın diğeri gönlünü okşasın diye.çok ********* dimi ama öyleymiş.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biliyormusunuz burası kişiliklerin çarpıştığı bi ortam değil..o yüzden lütfen birbirimize biraz daha saygılı olalım.Aldatmanın kadını erkeği olmaz.biliyoruz ki her iki cinste yapıyor,birine biraz daha hoşgörülü bakılıyor o kadar..cinsellikle,genel evle zekanın alakası olmadığını ben biliyorum ve gerçek olduğunu,gerçek düşünce olduğunu düşünerek cevap verip tartışma ortamı yaratmaya çalışmıyorum.bunu herkezde biliyordur eminim ama niye konuyu saptırıp lüzumsuz çatışmaya çeviriyoruz bize yakışır mı bu....

Biz hakkımızı ancak seviyeli savunursak haklıyken haksız duruma düşmeyiz -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw soruyu bana sorduğunu kabul ediyorum(bu sözler benim değil ama,buraya ben koydum).bir neden söyliyim basit kaçacak ama napalım...bir tanesi çocuğuna baksın diğeri gönlünü okşasın diye.çok ********* dimi ama öyleymiş.

ben de alcam 3-5 tane biri para getirsin diğeri yemek ev işlerine fln baksın

biri cocuguma baksın

eeee okadar dogurcam dimi isalah :)

biri gönlümü okşasın biri gezdirsin

biri anneme babama damatlık etsin fln fln

hay allah :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence erkekler zevklerine düşkünler ondan aldatırlar.bu birazda farklı zevkler yaşamak için gibi bişey.aynı şey kadınlarda da var.hayatlarına degişiklik girsin diye ve belki dah iyisini bulurum diye.gerçek sevgi yok ki artık.gerçekten seven aldatmaz ki.bence bu tamamen sevgiyle alakalı.aldatıyosa sevmiyodur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de alcam 3-5 tane biri para getirsin diğeri yemek ev işlerine fln baksın

biri cocuguma baksın

eeee okadar dogurcam dimi isalah :)

biri gönlümü okşasın biri gezdirsin

biri anneme babama damatlık etsin fln fln

hay allah :D:P

ya melisko biz senle kanki olalim ne guzel demissin oleee valla hicte fene olmazzz di aslinda

sirvana valla aldatmanin sevgisi filan yok sevende yapiyo sevmiyende benim burda anlayamadigim aldatan erkeklere hos goruyle bakilmasi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kim aldatıyor....

bizmi ..düşüncelerimizmi.....

düşüncelerimiz aldatıyor..

düşüncelerimize sahip çıkamıyoruz....

bunu düşündüren sebepler nelerdir.?

sebepleri bulalım sonrada insanları suçlayalım..

erkek kadın fark etmez..

herkes aldatıyor...

aldatma demiyelim biz buna...

arayış diyelim....bişeyler arıyor insan...

yapmasının sebebide bundan kaynaklanıyor...

acaba bulabilirmiyim diye....aradığını

kendi için en uygun olan hisleri taşıyanı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kim aldatıyor....

bizmi ..düşüncelerimizmi.....

düşüncelerimiz aldatıyor..

düşüncelerimize sahip çıkamıyoruz....

bunu düşündüren sebepler nelerdir.?

sebepleri bulalım sonrada insanları suçlayalım..

erkek kadın fark etmez..

herkes aldatıyor...

aldatma demiyelim biz buna...

arayış diyelim....bişeyler arıyor insan...

anladim galiba seni aryislarimizdan dolayi aldatiyoruz yani insan aski evli olarakta bulabilir yada evlenince mutlu olmaya bilir buda aldatmaya yol acar o zaman sonuc ne mutlu olmadiginiz taktirde ayrilin.....

yapmasının sebebide bundan kaynaklanıyor...

acaba bulabilirmiyim diye....aradığını

kendi için en uygun olan hisleri taşıyanı...ozaman bence dusunceler aldatiyoo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emre seni anlamakta inan gucluk cekiyorum nesin sen triplex evden bahsediyodun sonra aldatmam saka mimik kullaniyom ddin simdide osmanlidayiz dikkatini cekerim eger ozamanda yasasaydik bunu belki kabullenirdik cunku o sartlarda dogmus olucaktik ama simdi bunu kabullencek bir durum yok.....hem ayrilan es kontrolden cikmaz bunu o tarz kadinlar yapar benim annem babamdan ayri ve 3 kiziyla beraber fransa pariste yasiyor annem hicte kontrolden cikmis bir halde degil hatta ben vlenmesini istedigim halde bunu red ediyor....kadinda baskasiyla cok rahat olur bunu es kesinlikle anlamaz ayrica kadinlar eslerinin onlari aldatmasina yumusak bakar delissin bun u yapan kadinlarin aileside oyledir ve anne kizina bunun dogal o erkek yapar diye ogretmistir yada kadinin ekonomik ozgurlugu yoktur ese baglidir zorunludur

resminle yazdiklarin uymuyoo avatardaki resmi degistir bence

hayal et benim için büyük bi hayal kırıklığı oldun bunu söylemeliyim. şu ana kadar yazdığın yazılar olsun, düşüncelerin olsun genellikle aynı şeyleri düşündüğümüzü sanırdım. birincisi o yazdığım yazıda eğer erkek ayrılırsa eşi kontrolünden çıkar dedim. fakat kontrolünden çıkınca gidip hayat kadını olur demedim. sadece bundan sonra yediği yemeğe, giydiği elbiseye, akşam eve geliş saatine, kimlerle konuşabileceğine vs. gibi konularda söz sahibi olamaz. çünkü onlar artık ayrılmıştır ve birbirlerine karışamazlar. böyle bir durumu erkek istemez. çünkü çiftler evlendikleri andan itibaren erkek kadını çakmağı veya tesbihi gibi görmeye başlar( herkes için aynı değildir ama türkiyede yaşıyoruz ve bu genelde böyle oluyo ülkemizde). yani onun yapacağı her işe müdahele etmek ister. bu da erkeklerin kadınlara yaptığı bir haksızlıktır. ben bu konuda erkeğe hiç hak vermediğim gibi o yazıyıda zaten kadınların bu konuda haklı olduğunu savunma adına yazdım. ama sen benim yazdığım yazıyı o kadar yanlış anlamışsın ki hiç anlamasan bu kadar tezat olamazdı galiba. gelelim osmanlı konusuna. ya neden bunu kabullenmek istemiyorsun onuda anlamıyorum. osmanlı da çok eşlilik gibi bir gerizekalı anlayış olduğu için türkiyedeki kadınlar aldatma konusunda erkeklere nazaran daha iyimser. çünkü türkiyede yaşamış ve o kültürü almış. bu da bizim kabul etsenizde etmesenizde kültürümüzde olan bişey. anladığım kadarıyla türkiyede yaşamıyorsun. ama gerek tvlerden gerekse türkiyede ki eş dostundan görüp öğrenmişsindir. türkiyede kadınlar aldatma ile karşılaştığı zaman genelde sonuç boşanma falan olmuyo. biraz tartışma oluyo. erkek bir daha yapmayacağına söz veriyo ve barışıyolar. ama iş kadının aldatmasına gelince en iyi ihtimalle boşanıyolar. anlayacağın üzere kötü ihtimal ise erkeğin kadını öldürmesi (namus temizleme adına ki buna da kesinlikle katılmıyorum) yani benim osmanlıyı savunduğum veya çok eşliliği hoş gördüğüm bi taraf yok. hatta daha ileriye gideyim lanetli bişeydir bence çokeşlilik kadın için de erkek için de. yazımın sonunda eğer osmanlı da olsaydık burada konuşan kadınların bir erkeğin 4 eşinden biri olacağını söyledim. bu da doğrudur. böyle olmayacakmıydı arkadaşlar. benmi yanlış okumuşum tarih kitaplarını. benmi eski kültürümüzü yanlış biliyomuşum. fakat bunu hoş görmediğim gibi oraya yazma sebebim demokratik sistemin ve medeni kanunun ne kadar hoş birşey olduğunu söylemeye çalıştım. allaha şükür böyle bir ortamda yaşıyoruz da sizde düşüncelerinizi özgürce paylaşıp sevdiğiniz erkeği kimseyle paylaşmadan birlikte olabiliyosunuz. yani tamanen kadınları savunma adına yazdığım bir yazıyı öyle bir yere getirmişsin ki sanki ben o çağdışılıkları savunuyorum. ayrıca diğer yazılarımı da eleştirmişsin. yok triblex villa demişim yok sonra şaka demişim. yazdığım bütün yazıların arkasındayım. fakat yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. siz anlasanız da anlamsanızda ben aldatmanın sonuna kadar karşısındayım. ayrıca awatarımı değştirmemi istemişsin. benim için şekil önemli değil. bunu gerçekten istiyorsan değiştirebilirim. ama yazdığın yazılara uymuyo o yüzden değiştirmelisin diyosan kusura bakma değiştiremem. dediğim gibi göz zevkimi bozuyo veya bende kötü bi anısı var gibi sebeplerden dolayı değiştirmemi istersen hemen değiştireyim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya melisko biz senle kanki olalim ne guzel demissin oleee valla hicte fene olmazzz di aslinda

sirvana valla aldatmanin sevgisi filan yok sevende yapiyo sevmiyende benim burda anlayamadigim aldatan erkeklere hos goruyle bakilmasi...

peki sizin aldatmakta bahane varmıdır konusunda ki yazdığınız yoruma bakalım. erkek kadını cinsel anlamda tatmin edemiyosa bu aldatmak için yeterli bir bahanedir öylemi. valla ben söylemiyorum siz söylemişsiniz. kadın böyle bir sebepten dolayı aldatırsa bu hoşgörülür diyosunuz ve aldatan erkeklere hoş görüyle bakılmasını anlamıyosunuz. arkadaşlar bir taraf değil bitaraf olalım lütfen.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayal et benim için büyük bi hayal kırıklığı oldun bunu söylemeliyim. şu ana kadar yazdığın yazılar olsun, düşüncelerin olsun genellikle aynı şeyleri düşündüğümüzü sanırdım. birincisi o yazdığım yazıda eğer erkek ayrılırsa eşi kontrolünden çıkar dedim. fakat kontrolünden çıkınca gidip hayat kadını olur demedim. sadece bundan sonra yediği yemeğe, giydiği elbiseye, akşam eve geliş saatine, kimlerle konuşabileceğine vs. gibi konularda söz sahibi olamaz. çünkü onlar artık ayrılmıştır ve birbirlerine karışamazlar. böyle bir durumu erkek istemez. çünkü çiftler evlendikleri andan itibaren erkek kadını çakmağı veya tesbihi gibi görmeye başlar( herkes için aynı değildir ama türkiyede yaşıyoruz ve bu genelde böyle oluyo ülkemizde). yani onun yapacağı her işe müdahele etmek ister. bu da erkeklerin kadınlara yaptığı bir haksızlıktır. ben bu konuda erkeğe hiç hak vermediğim gibi o yazıyıda zaten kadınların bu konuda haklı olduğunu savunma adına yazdım. ama sen benim yazdığım yazıyı o kadar yanlış anlamışsın ki hiç anlamasan bu kadar tezat olamazdı galiba. gelelim osmanlı konusuna. ya neden bunu kabullenmek istemiyorsun onuda anlamıyorum. osmanlı da çok eşlilik gibi bir gerizekalı anlayış olduğu için türkiyedeki kadınlar aldatma konusunda erkeklere nazaran daha iyimser. çünkü türkiyede yaşamış ve o kültürü almış. bu da bizim kabul etsenizde etmesenizde kültürümüzde olan bişey. anladığım kadarıyla türkiyede yaşamıyorsun. ama gerek tvlerden gerekse türkiyede ki eş dostundan görüp öğrenmişsindir. türkiyede kadınlar aldatma ile karşılaştığı zaman genelde sonuç boşanma falan olmuyo. biraz tartışma oluyo. erkek bir daha yapmayacağına söz veriyo ve barışıyolar. ama iş kadının aldatmasına gelince en iyi ihtimalle boşanıyolar. anlayacağın üzere kötü ihtimal ise erkeğin kadını öldürmesi (namus temizleme adına ki buna da kesinlikle katılmıyorum) yani benim osmanlıyı savunduğum veya çok eşliliği hoş gördüğüm bi taraf yok. hatta daha ileriye gideyim lanetli bişeydir bence çokeşlilik kadın için de erkek için de. yazımın sonunda eğer osmanlı da olsaydık burada konuşan kadınların bir erkeğin 4 eşinden biri olacağını söyledim. bu da doğrudur. böyle olmayacakmıydı arkadaşlar. benmi yanlış okumuşum tarih kitaplarını. benmi eski kültürümüzü yanlış biliyomuşum. fakat bunu hoş görmediğim gibi oraya yazma sebebim demokratik sistemin ve medeni kanunun ne kadar hoş birşey olduğunu söylemeye çalıştım. allaha şükür böyle bir ortamda yaşıyoruz da sizde düşüncelerinizi özgürce paylaşıp sevdiğiniz erkeği kimseyle paylaşmadan birlikte olabiliyosunuz. yani tamanen kadınları savunma adına yazdığım bir yazıyı öyle bir yere getirmişsin ki sanki ben o çağdışılıkları savunuyorum. ayrıca diğer yazılarımı da eleştirmişsin. yok triblex villa demişim yok sonra şaka demişim. yazdığım bütün yazıların arkasındayım. fakat yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. siz anlasanız da anlamsanızda ben aldatmanın sonuna kadar karşısındayım. ayrıca awatarımı değştirmemi istemişsin. benim için şekil önemli değil. bunu gerçekten istiyorsan değiştirebilirim. ama yazdığın yazılara uymuyo o yüzden değiştirmelisin diyosan kusura bakma değiştiremem. dediğim gibi göz zevkimi bozuyo veya bende kötü bi anısı var gibi sebeplerden dolayı değiştirmemi istersen hemen değiştireyim.

emre birbirimizi tamamen yanlis anliyoruz ve senle gereksiz bir kavga ortamina giriyoruz bunlara gerek yokk tamam seni anliyorum osmanli olyinida biliyorum turk tarihi bilgim var ama simdi sartlar ole degill yani osmanlida degiliz ki ona katilalim turkiye konusunda tamamen haklisin benim annem 4 yil bosanma cabasi verdi sirf kadin diye ananemler bosanmasina izin vermediler.

turk kadinlarinin geneli hepsi degil bunu kabulleniyo ama sence kabullenme nedeni ne kadinin ekonomik ozgurlugu olmamasi cocuklarinin olmasi ve erkekdir ne olcak elinin kiri gibi tabirler yine evine gelicek diye dusunmeleri ama geri donmiyenlerde var bu topigi baslatma sebebim bunun erkasinda neler olabillir beli sende aldattin bu sana kalmis ben bazi konularda aldatmlaya hak veririm ki bunu senle yazismistik hatirlarsan sanirim feministlik duygularim kabariyoo bole erkekler sazvunulunca ama bizim sizden bir farkimiz yok onu demeye calisiyorumm evet turkiye disindayim ve burasi turkiyeye gore aldatma konusunda bayagi onde

bak seninle ne paylascam:bi arkadasim vardi onunla cikmadik ama ole biseyler olucakti olmadi ona seni aldatsam ne yaparsin dedim oda beden olarak sadece yatma olursa affederim ama ruhen gitmissen yapacak birsey yok demisti ben o anda cevapsiz kaldim ve simdide acaba haklimi degilmi diyorum bedensel bile olsa ben dayanamazdim

awatara gelince asla bende kotu anilari yok odamdaki resmi sendeki resmin aynisi ama senin yazilarin dalgami gercekmi biraz degisik geldidee...neyse umarim cozume ulastik!!....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emre biz o konuda nicomedias in yazisiyla onlari yazdik ve eminimki meliskooda benim gibi dalga gecti ama tartisilir bir konu senin dediginde her iki taraf icin sen ne yapardin esin seni mutlu edemese aldatirmiydin durust ol amaa

Evet dalga geçiyordum tabiiki

kim kalbinin bölüm bölüm farklı erkekleri sevmesini isterki :( insanı yıpratır buu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet dalga geçiyordum tabiiki

kim kalbinin bölüm bölüm farklı erkekleri sevmesini isterki :( insanı yıpratır buu...

gıss siz benle mi dalga geçiyosunuz bakimm hııııı ... :P ben gerçeği gözümle gördüğüm bitrebir şahit olduğum şeyi söyledim o açıklmada ...siz geçin dalganızı böyle erkekler var.var olacakta.olaylara böyle kitaplardaki gibi bakmakla olmuyo. entellektüel şekilde anlatabilirler anlatıyolarda bu tarz olayları ama öyle değil bu çok acaip bişey yaww :) hayal et ve melisko selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gıss siz benle mi dalga geçiyosunuz bakimm hııııı ... :P ben gerçeği gözümle gördüğüm bitrebir şahit olduğum şeyi söyledim o açıklmada ...siz geçin dalganızı böyle erkekler var.var olacakta.olaylara böyle kitaplardaki gibi bakmakla olmuyo. entellektüel şekilde anlatabilirler anlatıyolarda bu tarz olayları ama öyle değil bu çok acaip bişey yaww :) hayal et ve melisko selamlar

sanada selam dogruyaaa haklisin hakli oldugunu oda bende biliyozz biz olayi dalgaya aldikkk turkiyenin bu durumuyla baska ne yapilirr :P:P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neden aldatırız çünkü bazen farklı havalar almak isteriz etraf çok güzel düşünsenize bir çiçek bahçesindesiniz sadece bir çiçeğemi ilgi gösterirsiniz biz insanlar aynı zamanda birer çiçeğiz bazısı jagler kokar bazısı benetton ozaman birlik olun hep aynı parfümü kullanın banene :) ama biz ne yapıyoruz o çiçeği neden kokladın diyoruz sonra bir bakıyorsunki o seni aldatan çiçek itin biriyle aldatıyor burada biz ne yapıyoruz ya iti yaralıyoruz yada kendimizi içten bitiriyoruz sonuçta allahın bize verdiği bedenlere zarar veriyoruz hepimiz suçluyuz çünkü hepimiz bir aşk yaşadık şimdi hepiniz tutuklusunuz buyrun karakola

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.