Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

neden aldatiriz?

hayal_et

Önerilen İletiler

aldatmanın kişilikle alakası vardır..bır ınsan hertur terbıyeyı almış olsada vs..sonuçta içinde iyilik kavramı gelişmemişse,bencil bir kişiliğe sahıpse,hep daha ıyısınde gözu var ıse aldatırda..

sana bır kişilik örneği sunayım,bır bayan nişanlı,çokta seviyor nişanlısını hatta nıkahları kıyılmış..ama gelinlik provasında bile gelinlikçiye cılve yapıyor..ama nişanlısını en yakın arkadaşıyla bıle yalnız bırakmayacak kadar koruyor..

daha ne diyeyim ki

istisnalar kaideyi bozmaz sedelina istisnalar herzaman vardır senin dediğinde bir istisna

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 109
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

peki neden eşinden ayrılıpta sürekli sevgilisiyle yaşamaz??

bir bayan eşinin kendisini aldattığını 2tane sevgilisi olduğunu öğrenır.eşinden ayrılmak ıster ama adam bırakmıyor diretıyor,bu nasıl çelişki peki :sweatingbullets:

bence kadinin yerimi ozel ne bilmiyom ama evet haklisin aldatmaya gelince her bi seyi yapiyolar sonrada ayrilmiyolar bencede guzel bir soru ama tam olarak cevabi bilmiyom tas yurekli bulur bi cevap

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek adam aldatır kardeşim daha niye kurulmuş bu genel evler onlar para kazanmasınlarmı açmı kalsınlar nekadar acımasızsınız :angry:

Genelev değil bahsi geçen normal bir adamın normal bir bekar bayan sevgilisi.

Erkekler de ne serden ne yardan vazgeçmiyorlar ondan ayrılamıyorlar sevgililerinden de birtanecik eşlerinden de...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek adam aldatır kardeşim daha niye kurulmuş bu genel evler onlar para kazanmasınlarmı açmı kalsınlar nekadar acımasızsınız :angry:

haklısın evet jıgololorda aç kalmamalı bence,nasıl para kazanacaklar değil mi :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek adam aldatirr haa o erkek adamin var ya dunyasini dar ederim ben sedelina valla agzin bal dokuyo haklisin bu jigolalarda var dimi yaa ben tamamaen unutum oglum erkek degilmisiniz aldatirsiniz kendinizi bi b... sanirsiniz halbuki sizi siz oldugunuz icin seven insanlari gormezziniz genel evmis saten ordaki o...... para yedirdikce aile ortamlari bozuluyo bu salak erkeklerin ama farkinda bile degiller oralardan hastaliklari kaparlar sonrada masum eslere gecirirler erkekler hepsi aynii akillanmazlar tas yureklide eminim sevgilisini aldatir cunku yapisindan belli......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dil aha bukadar

00039140.jpg

herşeye bir karşılık var mübarek zaten başınıza ne geliyorsa bu dilinizden geliyor :D

hayatın gerçeklerını paylaşıyoruz,senın dediğin ne kadar gerçekse benımkı de o kadar

tarafsız baksan anlıyacaksın,kör bence siz erkekler bayanlarda sizleri aldatıyor emın olun :D

kötu kötudur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkekler ya bizden fazlaliklari var aldatirlar tabi kizimm bayanlardaa evet niye aldatmasin en dogal haklari erkek adam aldatirsa kadinda aldatir zaten aldatan kadina hak veririm cunku kadin kolay kolay aldatmaz demekki erkekte bir b... yokmus derim

ama erkek aldatmakk cokk komik yaa kendilerini nimetten sayarlar yaa ondann....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğer erkek ayrılırsa eşi kontrölünden çıkar. kontrölünden çıkınca da başkalarıyla birlikte olabilir. fakat erkekler evlendikten itibaren eşini sahiplenir ve başka birileriyle düşünemez onu. bu yüzdende ayrılmak istemezler. çünkü evliykende her istediğini yapabiliyo nasılsa. :D kadınlar açısından bakmak gerekirse bence bunu kabul etmelisiniz;osmanlıdan kalma alışkanlık kadınlar eşlerinin aldatmalarına erkeklere göre biraz daha anlayışlı ve duyarsız. bu da tabiki 4 eşli dönemlerden kalma alışkanlığı türk toplumunun. osmanlı döneminde olsa bu konuşan bayan arkadaşların hepsi bi adamın 4 eşinden biriydi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya inanın içim karardı,daha güzel öernekler versek aşka ve güvene umutsuz bakacağız

güzel aşkı olan yada ben aldatmadım sadığım dıyen,aldatılmadım diyenler varsa güzel şeyler anlatsın bırazda hayatı ve sevgiyi,aşkı güzel yönleriyle görelım

yani mbıraz hayatın gerçeklerınden uzaklaşalım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet bende zaten şaka yapmıştım ne kendimi vurması delimiyim ben ona çiçek alırdım aferim aşkımmm ne iyi etmişsin canım benim diyerek verirdim çiçekleri sonrada derdim bi tanışalım şu ortağımla yaa merak ettim adamı çaya davet ederdim tavla oynardık öyle birlikte eğlenir giderdik :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Koca aldatıyorsa bile aldatmadım desin sonra gelsin kadını mutlu etsin öyle mutlu etsin ki unuttursun o acısını kadına ..

:(

Ama hayır yapmadım bile adam gibi diyemeyen adamlar da var.

söyleyemiyor akılsızlar adam gibi hayır aşkım yaparmıyım ben asla yapmam diyemıyorlar sonra da gel affet adam af dılemıyorki affedılsın .. bu hali daha kötü

yapıyorsan üstünü de örtücen, bazı erkekler de var yapsa da hoş yapmasa da boş

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa yapma meliskoo senin dedigin kendinide aldatma ama degilmi.sedelina elbettte aldatmadim diyenler cikacak hayat sadece kotulukler demek degil guzel seylerde var hayatta ben ufakken aldatmistim onuda saymam zaten bizimkininde pek aldatacagini sanmiyorum arabadan sira onlara gelmez ask guzel sey ama araya aldatma girse babami tanimam dunyayi dar ederim onaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

niye illede aldatmak, ayrılmak dururken? aldatmaktan dahamı zor bunu söylemek.......

düşmüş işportalara sevdan gibi sevdalar diyor cem karaca...güzelde diyor, aldatan, aldatmayı düşünen beynin yada kalbin konabileceği tek yer oralardır herhalde, işporta tezgahları! onlarda eşyadan farksızdır zaten!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğer erkek ayrılırsa eşi kontrölünden çıkar. kontrölünden çıkınca da başkalarıyla birlikte olabilir. fakat erkekler evlendikten itibaren eşini sahiplenir ve başka birileriyle düşünemez onu. bu yüzdende ayrılmak istemezler. çünkü evliykende her istediğini yapabiliyo nasılsa. :D kadınlar açısından bakmak gerekirse bence bunu kabul etmelisiniz;osmanlıdan kalma alışkanlık kadınlar eşlerinin aldatmalarına erkeklere göre biraz daha anlayışlı ve duyarsız. bu da tabiki 4 eşli dönemlerden kalma alışkanlığı türk toplumunun. osmanlı döneminde olsa bu konuşan bayan arkadaşların hepsi bi adamın 4 eşinden biriydi.

emre seni anlamakta inan gucluk cekiyorum nesin sen triplex evden bahsediyodun sonra aldatmam saka mimik kullaniyom ddin simdide osmanlidayiz dikkatini cekerim eger ozamanda yasasaydik bunu belki kabullenirdik cunku o sartlarda dogmus olucaktik ama simdi bunu kabullencek bir durum yok.....hem ayrilan es kontrolden cikmaz bunu o tarz kadinlar yapar benim annem babamdan ayri ve 3 kiziyla beraber fransa pariste yasiyor annem hicte kontrolden cikmis bir halde degil hatta ben vlenmesini istedigim halde bunu red ediyor....kadinda baskasiyla cok rahat olur bunu es kesinlikle anlamaz ayrica kadinlar eslerinin onlari aldatmasina yumusak bakar delissin bun u yapan kadinlarin aileside oyledir ve anne kizina bunun dogal o erkek yapar diye ogretmistir yada kadinin ekonomik ozgurlugu yoktur ese baglidir zorunludur

resminle yazdiklarin uymuyoo avatardaki resmi degistir bence

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

niye illede aldatmak, ayrılmak dururken? aldatmaktan dahamı zor bunu söylemek.......

düşmüş işportalara sevdan gibi sevdalar diyor cem karaca...güzelde diyor, aldatan, aldatmayı düşünen beynin yada kalbin konabileceği tek yer oralardır herhalde, işporta tezgahları! onlarda eşyadan farksızdır zaten!

tamam mavi sardunya bende bastan beri onu anlatmaya calisiyorum eger baslari okursan gorursen yani sevgigin kisiyi aldatma eyleminde bulunursan ona olan sevgin bitmistir aldatcagina onu terket daha iyi olur dedim kackez ama bu sevgili erkekler aldatmayi cookkkk basitlestirdiler ve sonuc olarak erkeklerin dogasinda taaaaa osmanlidan geldigine inandilarr hatta siz bence osmanliyi bosverin Hz.muhammetten baslayin cunku onunda fazla esi vardi yalanmi..........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi de arkadaşlar geçmişimizde erkekler çok eşlilik yaşamışlar diye dediğiniz gibi bir alışkanlık var biz kadın kısmında

erkekler çok hatunla olsalar da bazen ses çıkarmayabiliyoruz.

bir de annelik içgüdümüzden gelen affedici olma yönümüz var ki adamlar yanlış yapsa da affedebiliyoruz

çocukluk yapmış vs diyerek bağrımıza basıyoruz affediyoruz.

Ayrca biz bir de tek eşlilikten bağlanmadan yana olduğumuzdan dolayı sadece tek bir erkeğe bağlı kalıyoruz ve sadık kalma durumu daha cok annelerimizden nasıl gördüysek yıne öyle davranıyoruz

biraz da genetik yani bu

Gecmıste bilim adamları büyük bir test yapmıslar ikiz doğan çocuklardan birini doğdugu ılk gunden ıtıbaren baska bır aılede yasamıs

dıger bı kız da kendı aılesınde kalmıs sonuc olarak 13 yaslarına geldıklerınde ikisini karşılastırmıslar ve büyük farklılıklar ortaya cıktıgı anlasılmıs

%65 oranında yasadıgı sosyal ortama baglı

%35 genlerınden özellıkler tasıdıkları ortaya konmuş

yani biraz ortamdan da etkileniyoruz arkadaslar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklısın,aldatmanın bahanesı olmazzz olamazzz.adam gıbı ayrıl açıkça konuş

adı üstunde aldatmak

inanın ayrangönüllü,herkesten bal koparmaya bakan ,gönül eşkiyası,sevgi ve güven katili insanlardan nefret ediyorum

onları insan yerine koymuyorum açıkçası... :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi de arkadaşlar geçmişimizde erkekler çok eşlilik yaşamışlar diye dediğiniz gibi bir alışkanlık var biz kadın kısmında

erkekler çok hatunla olsalar da bazen ses çıkarmayabiliyoruz.

bir de annelik içgüdümüzden gelen affedici olma yönümüz var ki adamlar yanlış yapsa da affedebiliyoruz

çocukluk yapmış vs diyerek bağrımıza basıyoruz affediyoruz.

Ayrca biz bir de tek eşlilikten bağlanmadan yana olduğumuzdan dolayı sadece tek bir erkeğe bağlı kalıyoruz ve sadık kalma durumu daha cok annelerimizden nasıl gördüysek yıne öyle davranıyoruz

biraz da genetik yani bu

Gecmıste bilim adamları büyük bir test yapmıslar ikiz doğan çocuklardan birini doğdugu ılk gunden ıtıbaren baska bır aılede yasamıs

dıger bı kız da kendı aılesınde kalmıs sonuc olarak 13 yaslarına geldıklerınde ikisini karşılastırmıslar ve büyük farklılıklar ortaya cıktıgı anlasılmıs

%65 oranında yasadıgı sosyal ortama baglı

%35 genlerınden özellıkler tasıdıkları ortaya konmuş

yani biraz ortamdan da etkileniyoruz arkadaslar..

ortamdan etkilenme dediğin olay, kişilik şekillenene dek olur (çocukluk ve ergenlikte)..ama bi kişiliği varsa artık şekil değiştirmez bu.... kimse gibi olmamak kimseye benzememek kişiliğini oluşturur...arkadaşım aldatıo negüzel bende aldatıiim falanmı diyorsunki? bu tamamen kişilikle ilgili bir durum...içinde varsa yaparsın arkadaşından, anandan babandan etkilenmezsin!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ortamdan etkilenme dediğin olay, kişilik şekillenene dek olur (çocukluk ve ergenlikte)..ama bi kişiliği varsa artık şekil değiştirmez bu.... kimse gibi olmamak kimseye benzememek kişiliğini oluşturur...arkadaşım aldatıo negüzel bende aldatıiim falanmı diyorsunki? bu tamamen kişilikle ilgili bir durum...içinde varsa yaparsın arkadaşından, anandan babandan etkilenmezsin!

Tam olarak onu demiyorum

biz kişiliğimizin oluşmaısnda bile bu geçmişten yararlanıyoruz yani geçmişte 3 eşli erkekler vardı ondan çok abest gelmiyor bize bunlar

televizyonda magazin programlarında bile görüyoruz ki

zaga bi deniz akkayayla birlikte cıkıyor bi deniz sekiyle kimsenin çıtı cıkmıyordu

ama deniz akkaya bi baska adamla görünse olay oluyordu

erkeklerin aldatması bi yönde daha doğal karşılanıyor türk halkınca ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabiki de doğal karşılanıyor

açıkça ıfade ediceğim ama bır erkeği babası elınden tutup geneleve göturuyor bişeler öğrensın dıye

aynı baba kızını bırıyle yanyana görse canına okuyacak amıyane tabırle

bayan beyaz gelinliğe ıle erkeğe sunulan paket gıbı

tabıkı de bayanlar da cınsellık yaşıyordur ama bunu gızlı yapıyordur,evleneceği erkeğe ılk sensın demek zorunda kalıyor

bı erkek bakırım dese gulerler bayan bakıre değilim dese dışlarlar

adalet bunun neresınde

bunların kökenı tamamen toplumsal çünkü İslamıyete göre zına kadına da erkeğe de haramdır ve cezası ıkısıne de aynıdır

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabiki de doğal karşılanıyor

açıkça ıfade ediceğim ama bır erkeği babası elınden tutup geneleve göturuyor bişeler öğrensın dıye

aynı baba kızını bırıyle yanyana görse canına okuyacak amıyane tabırle

bayan beyaz gelinliğe ıle erkeğe sunulan paket gıbı

tabıkı de bayanlar da cınsellık yaşıyordur ama bunu gızlı yapıyordur,evleneceği erkeğe ılk sensın demek zorunda kalıyor

bı erkek bakırım dese gulerler bayan bakıre değilim dese dışlarlar

adalet bunun neresınde

bunların kökenı tamamen toplumsal çünkü İslamıyete göre zına kadına da erkeğe de haramdır ve cezası ıkısıne de aynıdır

Kesinlikle ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.