Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Osman Pamukoğlu kaza geçirdi

y.yılmaz

Önerilen İletiler

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu'nun kullandığı otomobilin Yenicağ-Mengen kara yolunda menfeze düşmesi sonucu Pamukoğlu ve eşi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Bolu'dan Zonguldak istikametine giden Osman Pamukoğlu idaresindeki 06 EE 08 plakalı otomobil, Yeniçağ-Mengan kara yolu Babahızır köyü yakınlarında menfeze düştü.

Kazada, Pamukoğlu ile eşi Emel Pamukoğlu yaralandı. Yaralılar, Mengen Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Osman Pamukoğlu'nun ayağından, eşi Emel Pamukoğlu'nun ise belinden yaralandığı bildirildi.

Gazetevatan.com/ 23.6.2010/ 19.45

Paşam geçmiş olsun!

Dedektifler, müfettişler iş başına bu olayda da bir komplo var mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gazetevatan.com/ 23.6.2010/ 19.45

Paşam geçmiş olsun!

Dedektifler, müfettişler iş başına bu olayda da bir komplo var mı?

Önce ülkemizde devlet ve toplum olarak insan hayatina deger vermeyi ögrenelim ve ona göre yol yapalim ve insanlari egitelim. Sonra birazda trafik kurallarina uymayi ögrenelim ve tüm yollar bana ait demeden araba kullanalim. Ne yazikki bizim toplumumuzda herhalde "cagdasligimizdan" kaynaklaniyor olmali altimizdaki arabaya göre, makamimiza göre, paramiza ve agirligimiza göre tasit kullanma humuz var. Biraz daha iyi cagdaslasalim ve ölcütlerini bizden ileridekilere göre yapalim derim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Önce ülkemizde devlet ve toplum olarak insan hayatina deger vermeyi ögrenelim ve ona göre yol yapalim ve insanlari egitelim. Sonra birazda trafik kurallarina uymayi ögrenelim ve tüm yollar bana ait demeden araba kullanalim. Ne yazikki bizim toplumumuzda herhalde "cagdasligimizdan" kaynaklaniyor olmali altimizdaki arabaya göre, makamimiza göre, paramiza ve agirligimiza göre tasit kullanma humuz var. Biraz daha iyi cagdaslasalim ve ölcütlerini bizden ileridekilere göre yapalim derim.

Valla doğru söze ne denir, haklısınız....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kesin ergenekon işidir !!

Şahsen ben de öyle düşünmüştüm ama onlardan dışarıda kaldı mı, onlar Silivri de değil miydi? Balyoz desen anlarım çünkü onlar tahliye oldu yani dışarıda herşey yapabilirler. Hatta son günlerdeki olayları da onlar yapmıştır, camiyi bombalayan ne yapmaz değil mi? :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

paşam başbakana ve cumhur başkanına sitemde bulunmuş.

Haber uydurmanın da bir adabı edebi vardır. Pamukoğlu sitemde filan bulunmamıştır. Gazetecinin başbakan ve cumhurbaşkanı sizi arayıp geçmiş olsun dilediler mi sorusuna verdiği yanıt "Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile herhangi bir görüşmem olmadı" şeklinde olmuştur.

Hiç olmazsa Papa'ya "Paris'te geneleve gidecek misiniz?" diye sorup Papa'nın "Paris'te genelev varmı?" diye sorması üzerine "Papa Paris'te ayağının tozuyla genelev var mı diye sordu" diye haber yaptığı gibi uydurmanın da bir esprisi bari olmalı. Zekadan yoksun uydurmalar çok da itici oluyor ve zeka düzeyini açığa vuruyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vallahi bilemiyorum zeka seviyesini ,Tam hatırlayamıyorum fakat o gün Haber Türk,Sabah ve posta gazetesi almıştım birinde okudum.

Günün sözleri gibi bir başlıkta .

Küçük bir yerde aynen yazıyordu.

Yani ne gazeteci sormuştu nede ona istinaden cevap vermişti.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın kaplan, elinizde hiç bir dayanak olmadan uydurulmuş bir haberi komik bir şeymiş şeklinde vermenize çok sert tepki verirdim, ama yine de sizi kırmayayım. Lütfen bu manipüle olduğunu hepimizin bildiği medyada gördüğünüz haberleri internetten çeşitli kaynaklardan teyid edip öyle yorum yapın...

Şahsen benim güvenilir bulduğum hiç bir medya kuruluşu yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.