Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

aldatmakta bahane var mıdır?

sedelina

Önerilen İletiler

aldatmanın nasıl bir bahanesi olabilir ki?seni seviyorum diyen bir insan nasıl başkası ile cinsel bırlıktelığ bahane sunabilir?

yada birlikteliği olupta aynı anda başkası ılede görüşende nasıl bir insaniyet duygusu olabilir?

anlamıyorum bikaç gönülü işgal edipte hiçbir gönulde kalıcı olmayanları

anlayamıyorum,hisleri pervasızca kullanıpta gece yatağına yattığında rahatça uyuyanları

anlayamıyorum,seni seviyorum'u çok kolayca söyleyeni,ve bunu sömürü vasıtası olarak kullananları

ve bunları yapıpta hala yaşamını ve insanlığını sorgulayamayanları gerçekten anlayamıyorum..

böylelerine verilecek cezalar yokmu hukuk sistemınde,çünkü güvenimizi ve insanlığımızı öldürüyorlar

asıl cinayette budur :excl:

yukarıda anlayamıyorum kelimesini çok kullanmışın..dipsiz bir kuyu gibidir hayatı irdelemek..bulamazsın dibini..ve artık kabulet, hayat adil değil..mesela; yukarıda anlattığın duygu yanıltması ve cinsel birleşimler için yapılan kurnazlıklar ve aldatmalar aslında o kadar insanca ki... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yukarıda anlayamıyorum kelimesini çok kullanmışın..dipsiz bir kuyu gibidir hayatı irdelemek..bulamazsın dibini..ve artık kabulet, hayat adil değil..mesela; yukarıda anlattığın duygu yanıltması ve cinsel birleşimler için yapılan kurnazlıklar ve aldatmalar aslında o kadar insanca ki... :clover:

insanca mı,cinsel birleşimler için ıstediğini yapsın bır ınsan,ama hayatında bırı varken bunu yapması hiç insanca değil bence :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aldatmanın insancasınıda ilk defa duyuyorum benim sevdiğim beni aldatacak bende insanca aldattımı diyecem :) valla ben sevdiğimi öbür gözümden bile kıskanırım adını bir başka yerde başka isimle yanyana okuduğumda bile kızmıştım :) şimdi beni biriyle aldatacakta bende insanca diyecem :) çarmığa gererim valla ikisinide :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aldatmanın insancasınıda ilk defa duyuyorum benim sevdiğim beni aldatacak bende insanca aldattımı diyecem :) valla ben sevdiğimi öbür gözümden bile kıskanırım adını bir başka yerde başka isimle yanyana okuduğumda bile kızmıştım :) şimdi beni biriyle aldatacakta bende insanca diyecem :) çarmığa gererim valla ikisinide :angry:

selam..taş kardeş hiç hayvanların birbirlerine kurnazlık yapıp aldattıklarını filan gördün mü.? tabiki aldatma insanca bir hareket..sadakat,sevgi,kıskanmak nasıl insancaysa; aldatmak,ihanet gibi kavramlarda insanca..bunda şaşıracak pek bişey yok..insanın doğasından gelen sevgi ,aşk,dostluk gibi kavramları ileriki zamanlar için aynı değerde perçinliyemezsin..insanın derinliğindeki zeminin kaypaklığı gibi.duygularında kaypaklığı söz konusudur..acı ama insanca.. dimi.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

psıkologların bırkaç yıldır kullandığı nyenı bır terım var:sanal dul :)

ınternetten aldatma sayısı arttı psıkologlara göre. :excl: eşiniz nette çokvakıt harcıyorsa,maıllerı saklıyorsa,yatmaya geç gelıyorsa vs. sanal aldatmadan soz edılebılır

psikologlara göre artık ınternet uzerınden aldatma ve aldatılma üzerıne gelen terepi isteklerı artmakta.ve bu oran bayan erkek sayısında eşit görunmekte yanı aldatma..

kişiler ınternetten yaşadıkları ilişkilerde genelde herşeyı paylaştıkları için karşılaşmada soğukluk yaşandığı,bırçoğunda bağımlılık olduğu,çekıp gıden ve haber vermeyen kişiler yuzunden de kalanlarda depresyon oluştuğu soylenıyor...

sanal aşkla başlayan aldatma gerçeğede dönuşebiliyor

psıkologların açıklaması nakletmek ıstedim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aldatmak hayvancamı.? hayır.. tabiki insanca.sevgi, sadakat,cömertlik ,kıskançlık gibi duygular nasıl insancaysa ; aldatmak, ihanet, bencillik gibi duygularda bir o kadar insanca..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

psıkologların bırkaç yıldır kullandığı nyenı bır terım var:sanal dul :)

ınternetten aldatma sayısı arttı psıkologlara göre. :excl: eşiniz nette çokvakıt harcıyorsa,maıllerı saklıyorsa,yatmaya geç gelıyorsa vs. sanal aldatmadan soz edılebılır

psikologlara göre artık ınternet uzerınden aldatma ve aldatılma üzerıne gelen terepi isteklerı artmakta.ve bu oran bayan erkek sayısında eşit görunmekte yanı aldatma..

kişiler ınternetten yaşadıkları ilişkilerde genelde herşeyı paylaştıkları için karşılaşmada soğukluk yaşandığı,bırçoğunda bağımlılık olduğu,çekıp gıden ve haber vermeyen kişiler yuzunden de kalanlarda depresyon oluştuğu soylenıyor...

sanal aşkla başlayan aldatma gerçeğede dönuşebiliyor

psıkologların açıklaması nakletmek ıstedim...

bu sanal ortamda ki de aldatmak oluyosa ben bu konuda hayli sabıkalıyım. allah günahlarımı affetsin :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevginin sıcaklığında,huzur ve güven ile ısınıp uyuyan bir bebeği soğuk ,karanlık bir odaya terketmek ne demekse, aldatmak ta o demektir...

Bunun bahanesi olabilir mi sizce??? Ve siz erkeklere sesleniyorum , madem bayan sizi elinde tutmayı başaramıyor o zaman aldatmak yerine şerefli ve dürüst bir şekilde çekip gitmeyi bilin!!!! Emin olun terkedilmek ,aldatılmaktan daha az acıdır....

Ya Delice Sev, Ya Haince Terket, AMA ASLA ADİCE ALDATMA OLUR MU????

bitmez bu senfoniler..insan bir yerdede kaderini değiştiremiyorsa onu sevmeli.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aldatmak hayvancamı.? hayır.. tabiki insanca.sevgi, sadakat,cömertlik ,kıskançlık gibi duygular nasıl insancaysa ; aldatmak, ihanet, bencillik gibi duygularda bir o kadar insanca..

ınsanı duygular değil,insan olamamışların duyguları..

aldatmak ınsancaysa madem,aldatan ınsan vıcdanını kullanıp söylemekte ve ayrılmakta nıye zahmet edıyor :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ınsanı duygular değil,insan olamamışların duyguları..

aldatmak ınsancaysa madem,aldatan ınsan vıcdanını kullanıp söylemekte ve ayrılmakta nıye zahmet edıyor :angry:

çok basit..kendi vicdanını rahatlatmak için..ya benim sana bir sorum olacak..bu dünyada en çok sevilmeyenler kimler sence.? :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok basit..kendi vicdanını rahatlatmak için..ya benim sana bir sorum olacak..bu dünyada en çok sevilmeyenler kimler sence.? :stuart:

doğruları söyleyenler,dürüst olanlar :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

aldatmanın nasıl bir bahanesi olabilir ki?seni seviyorum diyen bir insan nasıl başkası ile cinsel bırlıktelığ bahane sunabilir?

yada birlikteliği olupta aynı anda başkası ılede görüşende nasıl bir insaniyet duygusu olabilir?

anlamıyorum bikaç gönülü işgal edipte hiçbir gönulde kalıcı olmayanları

anlayamıyorum,hisleri pervasızca kullanıpta gece yatağına yattığında rahatça uyuyanları

anlayamıyorum,seni seviyorum'u çok kolayca söyleyeni,ve bunu sömürü vasıtası olarak kullananları

ve bunları yapıpta hala yaşamını ve insanlığını sorgulayamayanları gerçekten anlayamıyorum..

böylelerine verilecek cezalar yokmu hukuk sistemınde,çünkü güvenimizi ve insanlığımızı öldürüyorlar

asıl cinayette budur :excl:

Bunlara insan bile demenin anlamı yok, bir çokları bunu şu şekilde savunuyor. Benimle ilgilenmedin isteklerime cevap vermedin, bende bunları dışarıda aradım , nedense akıllarına ben seninle yapamıyorum ayrılalım demek gelmeden direk başka birini amortiye almaya çalışıyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.