Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gaflarımız

anti-alternetif

Önerilen İletiler

:grin:

aklıma geldi....söyleyim dedim...

dershanedeyim...yaşım 14...yok 15....işte yani lise sınavlarına hazırlanıyorum..

daha küçüğüm....

otobüsteyiz..inicez yaklaşmışız durağa....

durağa geldik.....arkadaşım hadi Şeyda....diyor..ben de dalmışım sohbete.... :unsure:

karanlık zaten hava....ben dedim sen in ben gelmiyorum.... acaba nereye gidiceksem... :w00t:

sonra durağı biraz ilerledikten sonra...kafam dank etti.... :stuart:

otobüste kalabalık...öğrenci dolu...ben yaptıım o deli hareketten sonra....sesli bi şekilde sanırım belli ettim yaptıım şeyi... :blush: yanımdaki çocuklar gülmeye başlamıştı... :angry: sanki olamaz.... -_-

ama neysee ben diğer durakta indim yürüyorum eve doğru...arkadaşım da beni bekliyor.... :huh:

ben de o durağın önünden değil farklı yoldan gidiyorum...o da durakta beni bekliyor..ama haberim yok...

sonra aradı...ben evdeyim tabi..o hala durakta beni bekliyo.... :( kıyamam yaa..

o gece neydi öyle.... :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 118
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bu kız kısmısının aklı bir karış havadadır derlerdide inanmazdım durduk yerde ne bu çalım

:whistling: sen o günün yorgunluğu ile çık dershaneden....hava karanlık...çeneye de dalmışsın..

ee erkekte olsa yapardı böle bi dalgınlık.... :)

ama anlatırken tekrar yaşadım...küçükken daha bi güzelmiş sanki herşey :lol:

hee bi şey daha var..dur bak aklıma geldi... :D

arkadaşımın evine gittik...kızlar oturuyoruz....bu olay yakın bi zaman hatta bu sene.... :w00t:

film izlicez....ben de çok güzel bir film biliyorum dedim..arkadaşımın önerisi....neyse ama nasıl övüyorum filmi görmelisin...arkadaşıma güvendim çünkü...neyse sonra bi kız arkadaşımız daha gelmemişti..aradık onu...dedik böyle böyle...Şeyda filmi çok övdü falan...sonra kız getirdi filmi sağolsun....ama filmi bi taktık...gözler :huh: şu şekil... :lol:

artıkk kapattık izlemedik yani...öyle diyim ben size....

amanin yaf...öle film mi olurr.....arkadaş oyununa geldik..gerçii öyle film tavsiyesi eden artık bilemicem... :blush:

kızların dilinden düşmedim...o gün bugün..ama ben suçsuzum yaa... :crying:

kız milletiymiş...hıh...anlatın...sizin ne incileriniz vardır kim bilir.... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel bir kıyafet almıştım , :) giydim yürüyerek 10' mesafe falan bir yere gidiyorum, arkamdan arkadaşlar bakıp birşeyler söylüyorlar ama anlamadım., :innocent: kuaförden gelmişim yeni bir model falan saçlarımı yaptırmışım,havam yerinde yani... :blushing: kim takar onları..

gittiğim yerden geri geldim....arkadaşlardan bir tanesi dediki bunlar yeni modamı...? ne dedim..arkadan cepli tşörtler dedi :sick:

ama ben bozuntuya vermeyip hıı..öyleymiş dedim ama mort oldum tabii........ :crying: tşörtün önünü arkasına giymişim..... :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel Türcemizi Mizahlarla yorumlamaya kalkarsan ,.!! Türkceyi ,,vede ,,Mizahi anlamayan

üstüne ALINIR.,.,

Gaflarin enbüyügü.,,!!! Türk mizahlarini Türkceyle yorumlamak,., :unsure:

Dayanamiyorum TÜRKÜM YA.,,Türk olmak ne kadar zor.

Saygilar

:shuriken: yamyam frankfurt

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kelebekçiğim bigün bende senin gibi dalmışm böyle :unsure:

üniversitenin ilk yılı :clover:

dersten geliyorum otobüsle yurdun önünde incem ama kaçırmışım durağı :unsure:

ilk zamanlar bi yerde bilmiyorum :w00t: baktım otobüs gidiyo dağ tepe bayır..........

bende hiç bi yerde otobüsle dolaştım ta ki okula giderken binceğim durağa gelene kadar :stuart: :

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel Türcemizi Mizahlarla yorumlamaya kalkarsan ,.!! Türkceyi ,,vede ,,Mizahi anlamayan

üstüne ALINIR.,.,

Gaflarin enbüyügü.,,!!! Türk mizahlarini Türkceyle yorumlamak,., :unsure:

Dayanamiyorum TÜRKÜM YA.,,Türk olmak ne kadar zor.

Saygilar

:shuriken: yamyam frankfurt

"Gaflarin enbüyügü.,,!!! Türk mizahlarini Türkceyle yorumlamak,., " derken ne demek istedin okuyoru anlayamıyorum.. biraz açıklama yaparsan ben de sen,n ne demek istediğini anlamış olacam..

saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efendi Türkler abicim iyi diyorsunda bende birşey anlamadım Türk olmakmı zor yoksa Türkçe konuşmakmı yoksa mizah yapmakmı

sanırım biraz bişe anladım Türk mizahlarını Türkçeyle yorumlamak en büyük gaflardan peki ingilizceylemi yorumlamamız lazım yoksa mizah yapmamakmı lazım

söylemek istediğin düzgün Türkçe konuşun ise tamam da bu yazılardan bu anlamı çıkarmak çok zor :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hımm...

Yaptığım ve utandığım tek gaf sanırım bir kız arkadaşıma söylediğim şeydi...

Aslında bu biraz da itiraf gibi geliyor bana...

Ve belki beni olumsuz niteleyecek arkadaşlarım çıkabilir :(

Üzgünüm...

Ne yapayım, biraz şeffafımdır.

Özeleştiriden korkmam...

Gönülden sevmediğim biriydi, tabi o zamanlar (ki 2 yıl kadar önce) şimdiki kadar olgun değildim.

Başımda kavak yelleri esiyordu yani :)

Gerçi şimdi ne kadar oldum, onu hiç bilemem ya!..

Neyse,

Birgün buluştuk.

En sonunda ağızımdan

"Sadece et ve kemik" lafları çıkıverdi, istemdışı olarak...

Kızcağız "Bundan mı ibaretim senin için" demişti...

Aslında belki de "Hayır"dı bunun cevabı ama verememiştim o cevabı...

Çok ayıp ettim çok...

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yazılanlara gülmekten kırıldım .....bikeresnde arkadaşlarla kampüs cafesinde oturuyoruz.hepimizde birer gazete var posta gazetesini oldum olası sevmezdim yanımda kızarkadaşlardan biri tam sayfa açmış gazetesini okyuor.resimde bir intihar haberinin ayrıntıları ve fotoğraflar felan yer alıyor....bende hemen dedim yaaaa şu posta gazetesine gıcık oluyorum ....hep ölüm acı ...kaza haberlerini manşete veriyo bu gazeteyi nasıl okuyonuz dedim arkadaşım gazeteden yüzünü bana çevirdi ve iyide bu gazete posta değilki radikal...herkez gülmeye başladı bi acaip oldum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
ooo seninkide iş değil öp öp manitayı sonrada farkına varmadan tükürdüm diyon. dost tavsiyesi: ben bu gibi durumlarda yanımda nene, karanfil vb aromalı şeker ya da sakız bulundururum. işe yarıyor. ilişkinin bitmesine üzüldüm. gerçi ben senin yanlız kalbileceğini sanmıyorum.

bende :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir gün üni. öğrenciyken o sıralar evde kalıyorum tabiki her işi ben yapıyordum. sıra ütü yapmaya gelimişti ama acelem vardı çünkü ütüden sonra kız arkadaaşımla bir görüşme olacaktı. ve şık olmalıydım. neyse ben ütünün fişini taktım ütü tıkırdıya tıkırdıya ısınmaya başladı. ben ütü ye başlayacaktımki birden ısınma durdu. önce ayrın düşüktür diye biraz kurcaladım baktım tık yok. sonra biraz salladım sağını solunu tokatladım hala tık yok. artık çok sinirlenmiştim aldım elime ütüyü çartım yere. tabi ütü anında 3-5 parçaya ayrıldı. ama ütünün çalışmama sebebini anlamam pek uzun sürmedi olaydan sonra. bir farkettimki elektirikler kesilmiş tam o anda..

tamam mı anti-alternatif...

:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim de bir bisiklet gafım var.

lise son dayım. bisiklette bende akrobai yaparım iyiyim de. neyse ama liseli yıllarım da pek bisiklet kullanmadım. bir gün arkadaş bisikletiyle okula gelmişti. ben de bisikleti görünce arkdştan rica ettim bir tur atayım diye. o da verdi. asıl amacım kızlara bir show yapmaktı. neyse aldım birkaç bilindik hareket yaptım ama daha çok şey yapmalıydım. arkadaş ve kızlar kaldırımda bana bakıyorlardı. bende şöyle bir kaldırıma çıkma hareketi yapayım dedim ve hızlandım ön lastiği kaldırdım biraz ilerledim kaldırıma çıkacakken erken önü indirdin ve o an da ön teker kaldırımın ucuna çarptı. tabi bu çarpmayla bende cumburlop öne fılayarak kaldırıma yapıştım. sonuç= -100 karizma.

süpersin ...çok güldümm :stuart::stuart::stuart::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

ben hiç bu kadar rezil olduğum bir durum daha hatırlamıyorum... :blushing:

neyse hikayem...

bigün dersten çıktım koştur koştur fotokopiciye gidiyorum arkadaşların yanına... malum sınaw haftası fotokopicide yatıp kalkıyoruz.. kankamın volkan diye bir arkadaşı var, orman müh.de okuyor (biz tosi diyoruz :D)

daha yeni tanışmıştık ama kafa adamdı,bir araya gelince itişim kakışmadan duramazdık...

birgün önceden bu şakalaşmalardan sonra ben ona surat yapmaya başladım,göya hani küsmüş numarası yaparlar yaa...

neyse ertesi gün; baktım kapının önündeki kaldırımda kırmızı tişörlü biri oturuyor ( tosi genelde kırmızı giyerdi, kız arkadaşı kırmızıyı sevmiyormuştaa.. :D); bende baya uzaktayım ama tosidir diye tahmin ettim(yaklaşana kadar baya benzediğini düşünmüştüm :sweatingbullets: )

tabi ben suratına bakmadım; ama bağıra bağıra yürüyorum: kantinde yer bulamadık galiba şimdide yollara mı düştük falan diye bi ton laf saydım... sonra akıl edip çocuğun suratına baktım... tabi bizimki değil; çocukta şaşkın; deli midir nedir diyo kendi kendine,

benim surat mosmor...

sonra döndüm tekrar üzgünüm benzettim dedim...

ama yanındakiler nasıl gülüyorlar...

girdim yerin dibine... :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.