Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bayramınızı Kutlayacağım da

y.yılmaz

Önerilen İletiler

Bayramınızı kutlayacağım da...

ABD ve Avrupasöz birliği etmiş, bastırıyor: “Ermenistan sınırını derhal açın! Ermeni soykırımını hemen tanıyın!”

Kimse bu konuyu “ulus”a sormayı aklına bile getirmiyor.

Kafa kafaya vermişler dayatıyorlar:

“Kuzey Irak’taki PKK üslerine sakın bir daha girmeyin!”

PKK militanlarının Türkiye’de yaptığı eylemlere hoşgörüyle yaklaşın!”

“Kurşuna kurşunla, bombaya bombayla yanıt vermeyin!”

“Size tokat atana, siz öbür yanağınızı dönün!”

Dayatmaların ardı arkası gelmiyor; bazıları “demokratik açılım” haline getiriliyor...

“Ulus” ise sadece izliyor!

Diyorlar ki:

“Kıbrıslı Rumlar ne yaparsa yapsın, siz limanlarınızı Kıbrıs bandıralı gemilere açın...”

“Kıbrıs’taki askerlerinizi çekin...”

“Fener Patrikliği’nin ekümenik sıfatını tanıyın..”

“Heybeliada’daki Rum Ruhban Mektebi’nin açılmasına izin verin...”

Bu taleplerin tamamı “ulus” adına yabancı ülkelerle müzakere ediliyor... Ama “ulus”un kendisine sorulmuyor!

Ulus aç...

Ulus yoksulluk sınırının altında...

Ulus işsiz...

Ulus çaresiz...

Ulus bunalımda...

Ama borsa şahlanıyor ya... Ulus kimin umurunda?

Ulusun seçtikleri Meclis’te birbirini boğazlıyor; ulus şaşkın...

Seçilenin tuzu kuru, ulusunki yaş...

Seçilenin kazancı dolar cinsinden, ulusun borcu!

Ulusa, “Sen de sınırları aş, artık küresel takıl” diyorlar.

Ulus, ancak berber dükkânının adını “kuaför” yapabiliyor!

Ulusun çocuğunu öldürenlere sınır kapılarında karşılama töreni düzenleniyor...

Ulusu bölüp, uluslar yaratılıyor...

Ulus geleceğini bile tartışamıyor; çünkü “ulus” olmak ayıplanıyor!

Tartışmaya kalkanlar “ulusal kodesler”e tıkılıyor!

Bugün 23 Nisan...

“Ulusal egemenlik bayramınız kutlu olsun” diyeceğim ama...

Umarım başımıza bir iş gelmez!

Mustafa MUTLU/ Vatan Gazetesi/ 23.04.2010

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 23 Nisan Dünya denilen gezegenden gelen farklı görünen konuşan binlerce çocuk benim ülkemde benim yöneticilerim tarafından ağırlanmakta, onlara şeker de verilmekte dondurma da. makam koltukalrıda...Dünyada 23 Nisdan çocuk bayramını kutlayan tek ülke olmakla gururlanan Türkiye'de çocuklar sokak ortasında infaz edilebiliyor..bombalarla bedenleri parçalanabiliyor,ve çocuk yaşta tutuklanabiliyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Analar babalar cocuklarini yarinlara yetistireceklerine nice 23 Nisan'lara hazirlayacaklarina onlari sokaklara terörist olsunlar diye gönderiyorlar.Unutmayin her sehit edilen askerde bir zamanlar cocuktu ve onlari kimse terör icin beslemedi.Cocuklarini terör icin yetistirenlerin gözyaslari sahtedir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 23 Nisan Dünya denilen gezegenden gelen farklı görünen konuşan binlerce çocuk benim ülkemde benim yöneticilerim tarafından ağırlanmakta, onlara şeker de verilmekte dondurma da. makam koltukalrıda...Dünyada 23 Nisdan çocuk bayramını kutlayan tek ülke olmakla gururlanan Türkiye'de çocuklar sokak ortasında infaz edilebiliyor..bombalarla bedenleri parçalanabiliyor,ve çocuk yaşta tutuklanabiliyor...

Ve ne acıdır ki benim ülkemde vicdansızca, oyun oynaması gereken çocukların eline taşlar, molotoflar tutuşturulup onların arkasına saklanılabiliyor..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cocuklarin kullanilmasi tamamen propaganda amaclidir.Cocuklarin tas atmalarini Filistinde görürüz.Cocuklarin arkasina saklanip onlarin ölümüyle propaganda mekanizmasini calistirarak taseronluk yaptiklari ülkelerin kamuoyuna "BAKIN COCUKLARIMIZI ÖLDÜRÜYORLAR"mesajini verme amacini güder.

Otobüslere molotof atanlar,Güneydogu'da polisleri taslayanlar 18 yasin altinda gencler ve cocuklardir.Yönlendirilerek bu eylemler yaptiriliyor.Kadinlarin da ayni sekilde kullanildigini görmekteyiz.Samsun olayini kimler protesto ediyordu?Eger dikkat edildiyse,cogunlugu kadindi yürüyenlerin.Bunun bilincli bir amaca yönelik oldugu bir gercektir.Aynen türban mücadelesi veren kadinlarin ellerinde Kuran Kitabiyla polislere karsi durmalari gibi.Kazara Kuran yere düsmüs olsa kiyametler koparacaklardi,polis Kurani cignedi diye.

Ben cocuk ve kadinlara üzülüyorum ve bu nedenle ülkemizde özellikle kadin ve cocuklarin nasil kullanildiginida anlama firsatini bulmus oluyoruz.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne acıdır ki, hala bu çocukların kullanıldığını bile bile duygu sömürüsü yapılarak olaylar çarpıtılıyor.

Ne acidirki hala kendi kullanildiklarini ve kullandiklarini dahi göremeyen ve itiraf edemeyen biz büyükler kalkariz masum cocuklarin "kullanildiklarini" cok güzel görürüz. Madem bu cocuklar "kullaniliyor" o halde bu cocuklari öldürecegimize, iskenceden gecirecegimize, hapse atacagimiza onlari kucaklayip aydinlatmamiz gerekmezmi?

Ama kenid kullanildigini ve hatta kullandigini göremeyen veitiraf daho edemeyen büyüklerden cocuklarin gelecegi icin bir beklentide bulunmak cok olagan ve erisilemeyecek bir beklenti aslinda.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cocuklarin kullanilmasi tamamen propaganda amaclidir.Cocuklarin tas atmalarini Filistinde görürüz.Cocuklarin arkasina saklanip onlarin ölümüyle propaganda mekanizmasini calistirarak taseronluk yaptiklari ülkelerin kamuoyuna "BAKIN COCUKLARIMIZI ÖLDÜRÜYORLAR"mesajini verme amacini güder.

Otobüslere molotof atanlar,Güneydogu'da polisleri taslayanlar 18 yasin altinda gencler ve cocuklardir.Yönlendirilerek bu eylemler yaptiriliyor.Kadinlarin da ayni sekilde kullanildigini görmekteyiz.Samsun olayini kimler protesto ediyordu?Eger dikkat edildiyse,cogunlugu kadindi yürüyenlerin.Bunun bilincli bir amaca yönelik oldugu bir gercektir.Aynen türban mücadelesi veren kadinlarin ellerinde Kuran Kitabiyla polislere karsi durmalari gibi.Kazara Kuran yere düsmüs olsa kiyametler koparacaklardi,polis Kurani cignedi diye.

Ben cocuk ve kadinlara üzülüyorum ve bu nedenle ülkemizde özellikle kadin ve cocuklarin nasil kullanildiginida anlama firsatini bulmus oluyoruz.

saygilarla

Sn.politika, başka bir konuya değineceğim ama siz türban deyince deneyimli üyenin bilgilerinden faydalanmak isterim. AKP gelmeden cuma namazlarından sonra türban protestosu yapılıyordu. Günümüzde bu protestoların kalmadığını görüyoruz. Bu sorun çözüldü de mi protestolar bitti, bu konudaki düşünceniz nedir?

saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne acidirki hala kendi kullanildiklarini ve kullandiklarini dahi göremeyen ve itiraf edemeyen biz büyükler kalkariz masum cocuklarin "kullanildiklarini" cok güzel görürüz. Madem bu cocuklar "kullaniliyor" o halde bu cocuklari öldürecegimize, iskenceden gecirecegimize, hapse atacagimiza onlari kucaklayip aydinlatmamiz gerekmezmi?

Ama kenid kullanildigini ve hatta kullandigini göremeyen veitiraf daho edemeyen büyüklerden cocuklarin gelecegi icin bir beklentide bulunmak cok olagan ve erisilemeyecek bir beklenti aslinda.

O çocukların kullanıldığını ilk önce aileleri kabul etmeli ki çocuklar devlet düşmanı olmasınlar ve güvenlik güçlerine taş, molotof vs atmasınlar.

Biz birileri tarafından kullanılıyorsak bile kimsenin canına, malına kast etmiyoruz. İçimiz içimizi yediği halde herşeyin yasal yollarla çözülmesini bekliyoruz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biz birileri tarafından kullanılıyorsak bile kimsenin canına, malına kast etmiyoruz. İçimiz içimizi yediği halde herşeyin yasal yollarla çözülmesini bekliyoruz.

Iyi düsününmenizi isterim. Önce kendimizi kullandirmayalimki sonrada baskalarina parmagimizla "kullaniliyorsunuz" diye isaret edebilelim. Gerisi bos laf.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Iyi düsününmenizi isterim. Önce kendimizi kullandirmayalimki sonrada baskalarina parmagimizla "kullaniliyorsunuz" diye isaret edebilelim. Gerisi bos laf.

Ben kullanıldığımı zaten düşünmüyorum, sadece sizin ithamınıza öyle olsa bile kimseye zarar vermediğimizi belirtmek için yazmıştım. Kullanıldığını zaten kimse kabul etmez. Benim siyasetle, partilerle zaten işim olmadığına göre herhalde kullanılma ihtimalim yoktur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dikkat ettiniz mi;

Herkes haklı!

Her birimiz haksız!

Komik yaaa:

Diğerini anlamamakta kasan kim aramızda?

Ve ben niye bu kadar çok eğleniyorum! :blink:

Birilerimiz oyunbozan...

Ettik Ettik

Etmez olurmuyuz.. Kasan ve digerlerini anlamak istemeyen sensin ... :):yuvarlan:

Oyun bozanin kim oldugunu ogrendik sonunda... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kullanıldığımı zaten düşünmüyorum, sadece sizin ithamınıza öyle olsa bile kimseye zarar vermediğimizi belirtmek için yazmıştım. Kullanıldığını zaten kimse kabul etmez. Benim siyasetle, partilerle zaten işim olmadığına göre herhalde kullanılma ihtimalim yoktur.

Sayin yilmaz dikkatli okuduysaniz bende ilk yorumumda biz büyüklerin, yani sizin , benim ve digerlerinin kullanildiklarini kabul etmedigini (düsünmedigini) yazmistim. Madem sizin söylediginiz gibi hic kimse kullanildigini etmiyorsa baskalarinada kullaniliyorsunuz demeye haklari yoktur. Illada siyasetle ugrasanmi kullaniliyor dersiniz?

Aciklamalariniz cok dürüst ve acik, yani benim ilk yorumumu dogrular bir aciklamalar. Tesekkürler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sn.politika, başka bir konuya değineceğim ama siz türban deyince süper bir üyenin bilgilerinden faydalanmak isterim. AKP gelmeden cuma namazlarından sonra türban protestosu yapılıyordu. Günümüzde bu protestoların kalmadığını görüyoruz. Bu sorun çözüldü de mi protestolar bitti, bu konudaki düşünceniz nedir?

saygılar...

Sorunuza mümkün olan cevabi vermeye calisacagim:Türban bir simgedir.Tesettürde bir simgedir.Neyin simgesi?Iddia edildigi gibi müslüman kadinin simgesi oluyor tesettür ve bu görüse göre de tesettüre girmeyen kadinlarin imanlari zayif oluyormus.Bu görüse radikal,kökten dinci islami kesim tamamen katiliyor.

Türban,Laik rejime karsi kullanilan bir silah degildir sadece, ayni zamanda bu silahi kullanan savascilarin bir simgesidir de.AKP'den önce biliyorum her Cuma namazi cikisi özellikle Beyazit Camii'nin önü cihat ve seriat,Türbana özgürlük,kahrolsun Laiklik sloganlari ile cinlardi.Sadece bu sloganlar bile o sloganlari atanlarin amaclarini belli etmeye yetiyordu.Cuma namazi cikislarinda bu sloganlarla devlete meydan okunuyordu.Ülkede bir kaos ortami yaratmak icin mümkün olan her yol deneniyordu.Bugün iktidarda olanlar bu kaos'tan rand sagliyor ve daha cok rand olsun diye bu mitingleri destekliyor, kiskirtiyorlardi.

AKP'nin iktidara gelmesiyle aslinda,Laik kesime karsi olan bu seriatci dinci kesimin siyasi ideolojileride, hayalleride gerceklesmis oldu.Herseyden önce tek parti olarak iktidari ele gecirecek siyasi bir zafer elde ettiler.Artik türban savasina gerek kalmamisti.Cünkü zaten türban bir savasin görünen kismiydi, savasin nedeni degildi.Savasin nedeni siyasi Islamin zaferiydi ki o da gerceklesmisti.Artik kadrolar tamamen dincilerin yani Laik karsiti kesimin elindeydi.Valilere,Kaymakamlara,Belediyelere kadar artik dincilerin adamlarindan olusuyordu.Böyle bir zafer karsisinda türbana özgürlük arayislari iktidarin elini zayiflatacagindan bu gösterilere de son verildi.Türban gösterilerine son verilmesi savasin bittigi anlamina gelmiyordu.Eger 8 yildir AKP tarafindan Türkiye'de nelerin temellerinin sarsintiya ugratildigini incelersek savasin hala devam ettigini görürüz.YANI OLAYA TÜRBAN ACISINDAN BAKMAK YANLISTIR BENCE.

Savas,dinci gücler ve Laikler arasinda devam etmektedir.Buna dinci ve Atatürk'cü savasida diyebiliriz.Bugünkü görünüste ikinci kesim kaybetmis görünmektedir.Bu savasin sonu nasil biter onu bende bilemiyorum su anda.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türban çok özel bir konu .Türban yasağı bazı üyelerimiz için okuma özgürlüğün elinden alınması,bazılarına göre gericiliğe karşı direnişin sembolü.Türkiye de pek çok bayan bu yasak yüzünden günlerce okul kapısında yağmurda çamurda ya da çok sıcaklarda bekledi okullarından atıldı.Bu türban özgürlüğünün savaşçıları Sayın cumhurbaşkanımız,Sayın başbakanımız ve Sayın başbakan yardımcımız idi.Kimdi okullarından atılanlar.Emekli Rüstem dayının kızı,tamirci Ahmet ustanın kızı,işçi Ali amcanın kızı vs .vs.

Benin Linkim

Ama mezun olan türban savaşçınının kızı.Bu olaydaki tersliği umarım çözersiniz .Gözlerinizin açılacağını umuyorum.Saygılarımla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayin yilmaz dikkatli okuduysaniz bende ilk yorumumda biz büyüklerin, yani sizin , benim ve digerlerinin kullanildiklarini kabul etmedigini (düsünmedigini) yazmistim. Madem sizin söylediginiz gibi hic kimse kullanildigini etmiyorsa baskalarinada kullaniliyorsunuz demeye haklari yoktur. Illada siyasetle ugrasanmi kullaniliyor dersiniz?

Aciklamalariniz cok dürüst ve acik, yani benim ilk yorumumu dogrular bir aciklamalar. Tesekkürler.

Sayın dominik, siyasetle uğraşanlar karşılıklı olarak birbirlerini kullanırlar. Lider kendisine tabi olanları kendi çıkarları için, tabi olanlar da kendi çıkarları için kullanıldığını bile bile herşeye katlanırlar; ama onlar da kullanıldıklarını kabul etmezler. Güneydoğu da da insanlar kullanıldıklarını kabul etmezler. Peki onlar kabul etmiyor diye kullanılmıyorlar mı diyeceğiz? Hırsız hırsızlık yaptığını kabul etmezse, katil adam öldürdüğünü kabul etmezse hırsız veya katil olmuyorlar mı? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyen sizdiniz; bu çocukları sokağa kim döküyor, onları kullananlar değil mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türban çok özel bir konu .Türban yasağı bazı üyelerimiz için okuma özgürlüğün elinden alınması,bazılarına göre gericiliğe karşı direnişin sembolü.Türkiye de pek çok bayan bu yasak yüzünden günlerce okul kapısında yağmurda çamurda ya da çok sıcaklarda bekledi okullarından atıldı.Bu türban özgürlüğünün savaşçıları Sayın cumhurbaşkanımız,Sayın başbakanımız ve Sayın başbakan yardımcımız idi.Kimdi okullarından atılanlar.Emekli Rüstem dayının kızı,tamirci Ahmet ustanın kızı,işçi Ali amcanın kızı vs .vs.

Benin Linkim

Ama mezun olan türban savaşçınının kızı.Bu olaydaki tersliği umarım çözersiniz .Gözlerinizin açılacağını umuyorum.Saygılarımla

Siz herhalde bu konulardan anlıyorsunuz. Başörtüsü niye takılır, Allah ın emri olduğu için, yani avret yeri örtülür. Benim çok merak ettiğim fakat bir türlü cevap bulamadığım bazı örtünme şekilleri var. Başında türban var, kollar kısa; yani bir tel saç görünmüyor ama kolun yarısı açıkta, dar bir pantolon giymiş, makyaj o biçim vs. İnanç için giyiniliyorsa bunlara da dikkat edilmesi gerekir. Yani bu türban konusunda samimi olunmadığı gibi bir izlenim var.

saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili y.yılmaz bu konularda çok bilgili değilim.Sadece fikrimi yazdım.Başörtüsü Allah'ın emrimi bilemiyorum.Onun için kutsal kitabımızı okumam lazım.Kur'an ı okumakla da iş bitmiyor.Her insan kendisine göre yorumluyor.Bazı ayetlerin yorumu bile olmasada bazı ayetlerde farklı yorumlara açık.Yeri geliyor ilahiyat profosörü 5 kişi bir ayeti farklı yorumlayabiliyor.Bu işin eğitimini alan kişiler fikir ayrılığına giriyorsa bizim yorum yapmamız sadece dünya görüşümüzü belirtir.Tesbitiniz çok güzel dostum.Bazı bayanlar saçının telini göstermezken çok ağır makyaj yapıyorlar.Erkek olupta acaba bu dünyada kaç kişi bayan saçından tahrik olmuştur merak ederim.Ama makyaj için aynı şeyi söyleyemem.Başı açık yada kapalı bir bayan ruj sürerken biraz içimiz kıpırdar.İnsanların tesettür anlayışı çok değişik.Eğer bir bayan kendi isteği ile tesettüre girmiş ise kesinlikle sizin belirttiğiniz şekilde giyinmez ulu orta ruj sürmez,ağır makyaj yapmaz.(Düğün, nişan ayrı bir olaydır)Eğer aile baskısı ile başını örtmüş ise sizin dediğiniz şekilde giyerek tepki verir.Çünkü o aile için önemli olan sadece başının türban ile kapatılmasıdır.Dar pantolon ,dar etek giymesi kolların açık olması ya da beyaz gömlek,tişört içine siyah sütyen giymesi hiç önemli değildir.Zaten içindeki sütyenin rengini görmez bile .Beyin bir yere endekslidir,kafadaki türbana.Bir de bu türban işini moda olan görenler var.Onlarda son bahsettiğim şekilde giyinirler,ama türban gelip geçici bir hevestir yada maddi kazanç sağlamak için takılan bir şeydir.Saygılarımla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz herhalde bu konulardan anlıyorsunuz. Başörtüsü niye takılır, Allah ın emri olduğu için, yani avret yeri örtülür. Benim çok merak ettiğim fakat bir türlü cevap bulamadığım bazı örtünme şekilleri var. Başında türban var, kollar kısa; yani bir tel saç görünmüyor ama kolun yarısı açıkta, dar bir pantolon giymiş, makyaj o biçim vs. İnanç için giyiniliyorsa bunlara da dikkat edilmesi gerekir. Yani bu türban konusunda samimi olunmadığı gibi bir izlenim var.

saygılar...

Cok dogru söylüyorsunuz kullanilma konusunda, ama bunu sadece siyasilerle ve dogudaki cocuklarla sinirlamaniz yanlis bence. Benim anlatmaya calistigim biz büyüklerin kullanildiklari halde inkar etmemiz ama cocuklarinkini görmemiz. Biz büykler derken burada ben sadece siyasilerle sinirlamiyorum, yani siz, ben ve bizim gibi siviller icinde aynisi gecerli. Bu kullanilmayi her alanda yasiyoruz, Atatürkcülük konusunda, vatanseverlik konusunda, türban konuusnda, din konusunda,..... ama kullanildigimizi inadina görmek istemiyoruz.

Buradan yola cikarak benim söylemek istedigim sey su, kendi kullanildigini görmeyenlerin baskalarinin yani cocuklarin kullanildiklarini görmeye calismalari ne kadar inandirici olur? Yoksa biz kullanildigimizi inkar ediyoruz diye cocuklarin kullanilmalarini göz ardi edelim demiyorum. Kullanilmanin büykler icin veya cocuklar icin farkli bir aciklamasi olamaz. Düzeltmeye kendimizden baslayalimki cocuklarimizida kurtaralim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili y.yılmaz bu konularda çok bilgili değilim.Sadece fikrimi yazdım.Başörtüsü Allah'ın emrimi bilemiyorum.Onun için kutsal kitabımızı okumam lazım.Kur'an ı okumakla da iş bitmiyor.Her insan kendisine göre yorumluyor.Bazı ayetlerin yorumu bile olmasada bazı ayetlerde farklı yorumlara açık.Yeri geliyor ilahiyat profosörü 5 kişi bir ayeti farklı yorumlayabiliyor.Bu işin eğitimini alan kişiler fikir ayrılığına giriyorsa bizim yorum yapmamız sadece dünya görüşümüzü belirtir.Tesbitiniz çok güzel dostum.Bazı bayanlar saçının telini göstermezken çok ağır makyaj yapıyorlar.Erkek olupta acaba bu dünyada kaç kişi bayan saçından tahrik olmuştur merak ederim.Ama makyaj için aynı şeyi söyleyemem.Başı açık yada kapalı bir bayan ruj sürerken biraz içimiz kıpırdar.İnsanların tesettür anlayışı çok değişik.Eğer bir bayan kendi isteği ile tesettüre girmiş ise kesinlikle sizin belirttiğiniz şekilde giyinmez ulu orta ruj sürmez,ağır makyaj yapmaz.(Düğün, nişan ayrı bir olaydır)Eğer aile baskısı ile başını örtmüş ise sizin dediğiniz şekilde giyerek tepki verir.Çünkü o aile için önemli olan sadece başının türban ile kapatılmasıdır.Dar pantolon ,dar etek giymesi kolların açık olması ya da beyaz gömlek,tişört içine siyah sütyen giymesi hiç önemli değildir.Zaten içindeki sütyenin rengini görmez bile .Beyin bir yere endekslidir,kafadaki türbana.Bir de bu türban işini moda olan görenler var.Onlarda son bahsettiğim şekilde giyinirler,ama türban gelip geçici bir hevestir yada maddi kazanç sağlamak için takılan bir şeydir.Saygılarımla

Harfiyyen katılıyorum.

saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saygılar...

Sevgili yılmaz Örtünmek bildiğiniz gibi kuran da var ve isteyen istediği gibi örtünür,kimileri örtüsünü arkadan bağlar kimileri önden kimiler yandan

Önemli olan inacını yerine getirmektir.Buraya kadar sanırım aynı fikirdeyiz.

Diğer taraftan örtülü ama giyimi farklı,kolu bacağı açık bu da o nsanın hangi amaçla örtündüğünü gösteriyor zaten..bu tür insanların maksatlı var olduğunu düşünüyorum,bunun örneklerini daha önce çok gördük.Fadime şahin gibi gazinolarda çalışırken verilen seneryonun içerisinde örtülü bir kadın rolü aldı,,yanlış hatırlamıyorsa g antep öğretmen evinde'de böyle bir olay olmuştu içeriden kara çarşaflı bir bayan çıkarken içeriye alınmayan dar pantolonlusun diye gerekçe gösteren görevli ve ne hikmetse o anda kameralarda bu kareler !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.