Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İtiraf ediyoruuum ..

biR deLi'nin GünLüğü

Önerilen İletiler

• Cevaplar 73
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Bende itiraf ediyorum,sizin kompüterinize falan virus girmemis ama beyinlerinize girdiginden süpeleniyorum,

yau ne güzel bilgileniyor mutlu oluyorduk ne oldu böyle birden bire bütün forum arkadaslara,yuvarlaninda kendinize gelin be.

ne olur su sübhemide asilsiz cikarin, :D:zorro::P:sorcerer:

sevgiler hepinize

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

itiraf ediyorum ben bir deliyim.hastaneden kaçtım şimdi bu forumda yazıyom.

8812[/snapback]

İTİRAF EDİYORUM

BEN ASA ABİMİN BÖÖLE OLDUĞUNU GELİR GELMEZ ANLAMIŞTIM

ŞİMDİ O SORARSA NERDEN BİLİYOSUN DİYE

EH HERKES DENGİNİ TANIR

ÖPTÜM ASACIM, KANKAM BENİM :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

iliskilerimi genelde ben bitirmisimdir sebebine gelince itiraf etmek gerekirse baglanma korkusu... Gayet sorunsuz giden bir iliskimi bitirebilmek icin kili kirk yarar durduk yere sorun cikarmaya çalisirdim ve ayrilirken mümkün oldugunca sevgililerimin benden nefret etmeye çalismalarini saglardim ki geri dönüsleri olmasin biliyorum acimasiz ve bir o kadar da ahmakça ama böyle iste...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İTİRAF EDİYORUM.

BUNDAN YILLAR ÖNCE KARDEŞİMLE BAHÇEMİZDE OYUN OYNARKEN ERİĞİN DALINI KIRMIŞTIM.VE SUÇU KARDEŞİME ATTIM ANNEMDEN DAYAĞI O YEDİ.....

ŞİMDİ KARDEŞİMDEN ÖZÜR DİLİYORUM...SUÇLU BENDİM :blushing:

VE YİNE İTİRAF EDİYORUM

BİR ARKADAŞIMLA SALINCAK BİNERKEN İPİN KOPMAKTA OLDUĞUNU FARKEDİP (KARDEŞİMİN DAHA ÖNCEKİ ISRARLARINI O ANA KADAR REDDETTİĞİMİZİ NOT DÜŞEYİM :D )KARDEŞİMİN BİNMESİNE İZİN VERDİK.İKİ SALLANIŞTA YERE UÇTU VE KAFASI YARILDI....

ANNEMLERE OLAY TAMAMEN KAZAYDI DEDİK VE KÜÇÜK BİR YARIKLA ATLATTIK GÜNÜ :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet büyük an geldi itiraf zamanı.eminim şey diyeceksiniz hadi be sende pas alamadın eleştirildin de sallıyorsun aslında bunu çok önceden yazacaktım ama dedimya ufak çaplı bir test yapmak istedim vede düşüncenin değilde tipin önemli olduğunu yine gördüm:((((((((((ayrıca hep tiyatrocu olmak istedim ama ailem buna izin vermedi içimde kaldı bu arzum bu nedenle bir insan yarattım (dine sakın çekmeyin bu yaratmak kelimesinin dinle alakası yok!!!!!!) ve oynadım ama güzel oynadım helal bana.

İTİRAF ETTİM İŞTE : BEN BİR BAYANIM :blushing:

beni erkek sanıp yazdıklarımı üstlenen sevgili bayan arkadaşlarım artık rahat nefes alın genlerim normal ve karşı cinsten hoşlanıyorum(yani erkeklerden).

artık kötü kız olarak yazarım yazılarımı :D (birde sevgili kötü kedi şerafettini anmadan geçemem saygılar kötü kedi şero:)))) ;)

SİL BAŞTAN.......................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet büyük an geldi itiraf zamanı.eminim şey diyeceksiniz hadi be sende pas alamadın eleştirildin de sallıyorsun aslında bunu çok önceden yazacaktım ama dedimya ufak çaplı bir test yapmak istedim vede düşüncenin değilde tipin önemli olduğunu yine gördüm:((((((((((ayrıca hep tiyatrocu olmak istedim ama ailem buna izin vermedi içimde kaldı bu arzum bu nedenle bir insan yarattım (dine sakın çekmeyin bu yaratmak kelimesinin dinle alakası yok!!!!!!) ve oynadım ama güzel oynadım helal bana.

beni erkek sanıp yazdıklarımı üstlenen sevgili bayan arkadaşlarım artık rahat nefes alın genlerim normal ve karşı cinsten hoşlanıyorum(yani erkeklerden).

artık kötü kız olarak yazarım yazılarımı :D (birde sevgili kötü kedi şerafettini anmadan geçemem saygılar kötü kedi şero:)))) ;)

14640[/snapback]

SENİ GİDİ CADII

:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İTİRAF EDİYORUM... :excl:

MADE İN TURKEY DEN GELDİĞİMDEN BERİ HİÇ HAZETMEDİM... :angry:

ŞİMDİ ABLAYIM DİYE Bİ İTRAFTA BULUNMUŞ... :closedeyes:

TEREDDÜTLER İÇİNDEYİM... :(

BURDAN SESLENİYORUM...BENİ DELİRTTİN MADE İN TURKEY... :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

14640[/snapback]

SENİ GİDİ CADII

:w00t:

14686[/snapback]

NİYE CADILIK RUHUMUZDA YOK MU?SEN FARKLIMISIN YARGISIZ İNFAZ ETMEKTEN VAZGEÇELİM OLUR MU?BENİ TANIYIN DEMEKTE HAKSIZ DEĞİLMİŞİM BAKIN RENKLİ BİR KİŞİLİĞE SAHİBİM B):zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İTİRAF EDİYORUM... :excl:

MADE İN TURKEY DEN GELDİĞİMDEN BERİ HİÇ HAZETMEDİM... :angry:

ŞİMDİ ABLAYIM DİYE Bİ İTRAFTA BULUNMUŞ... :closedeyes:

TEREDDÜTLER İÇİNDEYİM... :(

BURDAN SESLENİYORUM...BENİ DELİRTTİN MADE İN TURKEY... :unsure:

14690[/snapback]

KARDEŞ BEN SENİ NİYE DELİRTEYİM SEN ZATEN DELİSİN ALLA ALLA. :zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iliskilerimi genelde ben bitirmisimdir sebebine gelince itiraf etmek gerekirse baglanma korkusu... Gayet sorunsuz giden bir iliskimi bitirebilmek icin kili kirk yarar durduk yere sorun cikarmaya çalisirdim ve ayrilirken mümkün oldugunca sevgililerimin benden nefret etmeye çalismalarini saglardim ki geri dönüsleri olmasin biliyorum acimasiz ve bir o kadar da ahmakça ama böyle iste...

11323[/snapback]

[/quote

Allahım niye böle bu erkekler yaa,tedavi görsenize kardeşimmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

made in turkey, sen hakikaten bayan mısın?

çok iyi oynuyorsun...tebrik ederim seni..

14688[/snapback]

DEDİMYA TİYATROYU ÇOK SEVERİM ONDAN OLSA GEREK.SİZ BANA SORDUNUZMU CANIM GELDİĞİM İLK GÜN SAPMISIN KAKTÜSMÜ?ARTIK YALAN YOK APLAYIM.

DÜNYAYI GÜZELLİK KURTARACAK

BİR İNSANI SEVMEKLE BAŞLAYACAK HERŞEY...

:wub::wub::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.