Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AYRILIYORUZ ama...

güzelyaz

Önerilen İletiler

slm lar inan cok uzuldum.senin yasadiklarin aslinda cogu evli bayanin yasadiklari.umarim beni bir abla kulagiyla dinlersdin.yuva kolay kurulmuyor kolayda yikilsin. anne babamiz niye bosanmadi onlarinki cokmu iyi idi. hem yeni gelen eskisinden ne kadar iyi olacakkiu. saniyoprumki sen ayrintilara takiliyorsun. sende esin gibi ol.ince ayrintilara takilma.cok fazla sey bekleme iliskiden evlilkden.cok sey beklersen cok sey verirsin .daha gencsiniz.esinde olgunlasacak.bir bes sene sonra sende oda daha farkli yerlerde olacaksiniz. sadece erkekleri idare etmek biraz zor. ona hem annelik hem ablalik hemde kadinlik yapacaksin.her erkek boyle.istisnalar kaideyi bozmaz.saniyormusunki sen bosandikdan sonra hayatina giren erkekde sorunlar yasamayacaksin. erkek ne yapsa haklidir unutma bunu.suclu daima kadindir. herseye bahaneleri vcardir. sadece onu idare etmeyi ipleri eline almayi ogren.annesi gibi dinle arkadasi gibi davran.sakin boyle davranmaz hep kendinden veriyormus gibi algilanmasi. o oyle algilasin birak ama arkasini dondugunde bildigin gibi davrannnn.bir san s daha ver. gozlerini dort ac. asla kendine acima.dedim ya annesi gibi dinle arkadasi gibi davrannnl; birkere soyle diyecegin seyi ikinci defa tekrar etme.sans ver birkez dahaaaaaaa ama uyanik olllllllllll.kimse dort dortluk degilllllllllllllllllllll. :zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

slm lar inan cok uzuldum.senin yasadiklarin aslinda cogu evli bayanin yasadiklari.umarim beni bir abla kulagiyla dinlersdin.yuva kolay kurulmuyor kolayda yikilsin. anne babamiz niye bosanmadi onlarinki cokmu iyi idi. hem yeni gelen eskisinden ne kadar iyi olacakkiu. saniyoprumki sen ayrintilara takiliyorsun. sende esin gibi ol.ince ayrintilara takilma.cok fazla sey bekleme iliskiden evlilkden.cok sey beklersen cok sey verirsin .daha gencsiniz.esinde olgunlasacak.bir bes sene sonra sende oda daha farkli yerlerde olacaksiniz. sadece erkekleri idare etmek biraz zor. ona hem annelik hem ablalik hemde kadinlik yapacaksin.her erkek boyle.istisnalar kaideyi bozmaz.saniyormusunki sen bosandikdan sonra hayatina giren erkekde sorunlar yasamayacaksin. erkek ne yapsa haklidir unutma bunu.suclu daima kadindir. herseye bahaneleri vcardir. sadece onu idare etmeyi ipleri eline almayi ogren.annesi gibi dinle arkadasi gibi davran.sakin boyle davranmaz hep kendinden veriyormus gibi algilanmasi. o oyle algilasin birak ama arkasini dondugunde bildigin gibi davrannnn.bir san s daha ver. gozlerini dort ac. asla kendine acima.dedim ya annesi gibi dinle arkadasi gibi davrannnl; birkere soyle diyecegin seyi ikinci defa tekrar etme.sans ver birkez dahaaaaaaa ama uyanik olllllllllll.kimse dort dortluk degilllllllllllllllllllll. :zorro:

senden alacak çok ders varmış gibi gelıyor bana :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağolasın ablam...

ayrılığımızın üstünden bugün itibariyle 13 ay 3gün geçti.bu günler benim için öyle zor geçtiki..eşimle beraberken çok zor günler geçiriyordum ama onu seviyordum ve yanındaydım,birgün düzelecek umuduyla 3 yıl geçti.hep kendimi kandırdım dedim ki boşver herşeye rağmen o seni seviyor,birgün düzelecek.çok incinmeme rağmen beni kırıp sonra gönlümü almaya çalıştığında ağlaşırdık beraber,ona derdim ki seni yanında torunlarımı sevmek,yaşlanmak istiyorum lütfen davranışlarına dikkat et yoksa dayanamıyacam..her zaman tamam derdi,ama yine aynıydı.saygı duymayan davranışları devam ediyordu.sonra birgün ikimizi adliyede gördüm.hastaneye gider gibi beraber..kendi kendime hep diyordum olamaz bana bunu yapmaz.çünkü hala sevdiğini söylüyordu..sonra bu noktaya geldik,bu 13 ayda beni yüzlerce defa arayıp sevdiğini söyledi,ama birkere sevdiğini göstermedi.benimle görüştüğünü çevresinden sakladı.şimdi o bu kadar zamandan sonra olmayacağını söylüyor.ama bi taraftanda arayıp beni sevdiğini söylüyor.sanki benle ve duygularımla oynuyor.bu yüzden ve daha önce yaptıkları yüzünden ona hiç güvenmiyorum.korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan çünkü hatalarını kabul etmiyor hala bu duruma gelme sebebimizi ailem olarak gösteriyor etrafa.artık onsuzluğa alıştım sanki...aramasını yaramı kanatmasını istemiyorum.

o bensizliği çok çabuk kabullendi.yaptığı hataları kabul edip özür dilemektense,evliliğimi bitirmeyi tercih ederim dedi yani..tek taraflı mücadele olmuyor bunu çok iyi öğrendim.insana en yakınının ne kadar uzak olabileceğini,seni seviyorumların yalan olabileceğini,kendini emanet ettiğin canım dediğin insanın arkandan vurabileceğini,zamanın çok şeyi bitirebileceğini yani acımasızlığın en alasını ben eşimle yaşadım.korkularım var,pişmanlıklarım..ayrılmayı istemiyorum ama eşim dediğim insanın yanında güven duymak istiyorum.sevgiye ve eşime duyduğum güven derinden sarsıldı,yeniden olurmu bilmiyorum.korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan,önemli bi dönüm noktasındayım ve herşey sonu getiriyor sanki...yıllarımı verdiğim,gecelerce gözyaşı döktüğüm adam en büyük pişmanlığım şimdi malesef..... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağolasın ablam...

ayrılığımızın üstünden bugün itibariyle 13 ay 3gün geçti.bu günler benim için öyle zor geçtiki..eşimle beraberken çok zor günler geçiriyordum ama onu seviyordum ve yanındaydım,birgün düzelecek umuduyla 3 yıl geçti.hep kendimi kandırdım dedim ki boşver herşeye rağmen o seni seviyor,birgün düzelecek.çok incinmeme rağmen beni kırıp sonra gönlümü almaya çalıştığında ağlaşırdık beraber,ona derdim ki seni yanında torunlarımı sevmek,yaşlanmak istiyorum lütfen davranışlarına dikkat et yoksa dayanamıyacam..her zaman tamam derdi,ama yine aynıydı.saygı duymayan davranışları devam ediyordu.sonra birgün ikimizi adliyede gördüm.hastaneye gider gibi beraber..kendi kendime hep diyordum olamaz bana bunu yapmaz.çünkü hala sevdiğini söylüyordu..sonra bu noktaya geldik,bu 13 ayda beni yüzlerce defa arayıp sevdiğini söyledi,ama birkere sevdiğini göstermedi.benimle görüştüğünü çevresinden sakladı.şimdi o bu kadar zamandan sonra olmayacağını söylüyor.ama bi taraftanda arayıp beni sevdiğini söylüyor.sanki benle ve duygularımla oynuyor.bu yüzden ve daha önce yaptıkları yüzünden ona hiç güvenmiyorum.korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan çünkü hatalarını kabul etmiyor hala bu duruma gelme sebebimizi ailem olarak gösteriyor etrafa.artık onsuzluğa alıştım sanki...aramasını yaramı kanatmasını istemiyorum.

o bensizliği çok çabuk kabullendi.yaptığı hataları kabul edip özür dilemektense,evliliğimi bitirmeyi tercih ederim dedi yani..tek taraflı mücadele olmuyor bunu çok iyi öğrendim.insana en yakınının ne kadar uzak olabileceğini,seni seviyorumların yalan olabileceğini,kendini emanet ettiğin canım dediğin insanın arkandan vurabileceğini,zamanın çok şeyi bitirebileceğini yani acımasızlığın en alasını ben eşimle yaşadım.korkularım var,pişmanlıklarım..ayrılmayı istemiyorum ama eşim dediğim insanın yanında güven duymak istiyorum.sevgiye ve eşime duyduğum güven derinden sarsıldı,yeniden olurmu bilmiyorum.korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan,önemli bi dönüm noktasındayım ve herşey sonu getiriyor sanki...yıllarımı verdiğim,gecelerce gözyaşı döktüğüm adam en büyük pişmanlığım şimdi malesef..... :clover:

:(:(:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şuan içim öyle kötü ki...sebebini bilmiyorum.bana destek olduğunuz için,üzüntümü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Artık herşeyin farkındayım,sadece boşa geçmiş yıllarım ve aldanmışlığımın acısını yaşıyorum.zaman zaman bunalıp kendimi harap etsemde bu bitişi kabul edicem .anla artık bitti bitti...

darbe darbe arkasına gelsede dayanmak zorundayım. :(

AYRILIK GÖZYAŞINA SIĞMAZ :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şuan içim öyle kötü ki...sebebini bilmiyorum.bana destek olduğunuz için,üzüntümü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Artık herşeyin farkındayım,sadece boşa geçmiş yıllarım ve aldanmışlığımın acısını yaşıyorum.zaman zaman bunalıp kendimi harap etsemde bu bitişi kabul edicem .anla artık bitti bitti...

darbe darbe arkasına gelsede dayanmak zorundayım. :(

AYRILIK GÖZYAŞINA SIĞMAZ :clover:

bütün yazılanları baştan sona kadar okudum

ve inan bende bu duruma üzüldüm

yaşam sen istesende istemesende devam ediyor

eğer bu denli sevdiğin insan için

senin çektiğin bunca acı birşey ifade etmiyorsa

duyduğun bunca sevgiye rağmen ona ulaşmana engel oluyorsa

üzülme diyemeyeceğim çünkü biliyorumki bu bi işe yaramaz

sadece sevebildiğin için ve gene bunca emek ve çaba için

ve duyduğun bağlılık için

kendini daha çok sevmelisin

mutlaka bir şekilde geçecektir

lütfen buna inanmaya çalış ve kendinin ellerinden tut

kendinden başka hiçkimse sana yardımcı olamaz

çünkü bunu yaşayan sensin

geçecektir

sevgiler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şevval sağol canım :clover: baştan aşağı yazdıklarımı okuduğun zaman boşanma sürecini,neler yaşattığını,zamanın götürdüklerini hep görmüşsündür deyilmi.ama artık şunu biliyorum bana en yakın yine benim...tek tesellim ayrılmamak için bişeyleri düzeltmek için elimden geleni yaptım huzurluyum bu konuda.

Şu boşanma süreci bir bitse artık tek istediğim bu çünkü her duruşma günü geldiğinde ben kötü oluyorum her celp okuyuşumda içim kalkıyo..bu işin sonunun boşanma olduğunu düşünmek içimi acıtıyor.ama biliyorum ki benim için en iyisi bu işin bitmesi.yaşam o kadar kısa ve bazende o kadar uzun ki acı yaşamak kolay değil.yani bazen saatler yıl gibi gelebiliyor insana sonra bi bakıyosun hiç ile yılların geçmiş,eline geçen sadece gözyaşı...ben ona belki anlattıklarımdan daha fazla emek verdim,daha fazla bağlandım.ama o bunun olması için bişey yaptığından değil yapım bu..sevdiğimi ölene kadar sevmek istiyorum.ama anlamayınca insan aynı dili konuşup farklı şeyler çıkartabiliyor.ondan ayrıldıktan sonra biraz zaman geçince aklımda sadece yaşadığım acılar kaldı.umutlarımın nasıl yıkıldığını,hayaller kurarak evlendiğim adamın sevmeyi bilmediğini anladım.

Özenerek kurduğumuz yuvamızın ona hiçbişey ifade etmediğini gördüm.o beni çok yıpratmıştıda ben yinede kolay vazgeçemedim direndim.insanlar ayrıl dediler dinlemedim çünkü seviyordum ,oda seviyor diyordum.onun sevgisinden o kadar emindim ki....gelecek bana ne getirir bilmiyorum ama artık ona yer yok hayatımda ve kalbimde.kalmadı ona karşı bişey içimde pişmanlık ve acı dışında... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ah benim güzel güzelyaz aplam.

sana kıyamam ben

bu konuda fikir vermek ne denli doğru bilmiyorum ama

acılarınla yaşamayı öğrenmelisin.

kendin ve yaşamın için en doğru olanı sen elbette yapacaksın

mutluluk ulaşamayacağımız kadar uzağımıza hiç düşmüyor

kendini üzme seni seviyoruzzz :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

slm..ben figgaro.sizinki biraz *********** yarışına dönmüş..yani savaşma hali.onsuz olmak ve birdaha görememekten korkar bir halin var.doğrudur sevgiye inanan bir insanım..ama tolstoy un şu sözünüde göz ardı etmemek lazım: <güzel olan sevgili değil, sevgili olan güzeldir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ah benim güzel güzelyaz aplam.

sana kıyamam ben

bu konuda fikir vermek ne denli doğru bilmiyorum ama

acılarınla yaşamayı öğrenmelisin.

kendin ve yaşamın için en doğru olanı sen elbette yapacaksın

mutluluk ulaşamayacağımız kadar uzağımıza hiç düşmüyor

kendini üzme seni seviyoruzzz :hug:

canım bende sizleri seviyorum,tatlım benim.Acılarımla yaşıyorum zaten uzun zamandır ben AÇA cım,sadece acı sebebimi hayatımdan çıkarmak biraz ağrılı oluyor.alıştım yalnızlığa ve onsuzlığa,yanii nasılsa 13 aydan fazla zaman oldu.onsuzda yaşayabiliyorum,gülebiliyorum ve belkide daha huzurluyum.

figgaro bu sözü sevdim ben sağolasın :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

merhaba güzel yaz, bence o artık seni sevmiyor,çünkü insan sevdiğine böyle davranmaz.küçümsemez,terslemez ne bilimm benzeri şeyler yapmaz..

bence unutmalısın. ha düzeleceğine inanıyorsan (ki inanmıyorsun) birlikteliğine devam et.

ama birde görünen köy kılavuz istemez diye bi laf var? daha ne insanlar çıkar karşına..tekrar seversin ama yaşadıklarının mutlaka biraz etkisi kalır..ve artık üzülme. :clover:

yüreğinin sesini dinle o zaten doğruyu bulmanı sağlar..

dostçakal:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben neredeyse bes yildir evliyim.ama 11 ayd1r esimden ayr1 yasiyorum.henüz ne o nede ben dava açmad1k ama nereye kadar bilmiyorum.Zor bi evlilik bizimkisi,esimle hiç anlasam1yoruz bana dogru gelen ona yanl1s ona dogru gelen bana yanl1s.Onu çok sevdim onunda sevdigini düsündüm öyle söylüyordu ona hep inand1m.ILK sevdigimdi o benim,ellerimi tutan ilk adam...Yapt1klarima hep kusur bulurdu islerime,giyinisime yürüyüsüme konusmalarima ve aileme AMA zaman zaman çok güzel oldugumu beni çok sevdigini niye böyle yapt1g1n1 bilmedigini söylerdi.Bunlarla teselli ediyordum kendimi,çok sinirliydi bana kars1 çok üzülüyordum her zaman nerede yanl1s yapt1g1m1 düsünüp deyismeye çal1s1yordum ama kusur her zaman vard1,eksiliyordu ama hiç bitmiyordu.

Ar1ld1k birlestik birkaç defa güzel olacak diye ama olmad1.En son ayr1l1g1m1z adliyede ANLASMALI bosanmadan benim vazgeçmemle bitti.ailemin yan1nday1m.Sonra telefonda konusmaya baslad1k.beni seviyormus,özlüyormus vs.ben aile dan1sman1na gidelim dedim önce olmaz sonra tamam dedi çok istekli görünüyordu.Ama sonra izin alay1m gideriz demye baslad1 ne zaman izin al1nca.Tamam ama biraz gayret göster dedigimde bana YOLA GELDINMI dedi ben çok üzüldüm.

Meyer ben dan1smana gittigim için,birkaç defa kafede görüsmeye gittigim için o günah1 olmad1g1n1 düsünmüs ve kendini bulunmaz sanm1s.en son görüsmemiz çok kötüydü önce bana çok iyiyken simdi beni küçümsüyor,ayag1ma kadar geliyorsun dedi,önce kendini ag1rdan sat1yordun art1k kendimi sana ezdirmemeye karar verdim dedi.Nefret ettim oan kendimden ve ondan AMA simdi fark ediyorum da ben 26 yas1nda güzel,fark edilen biriyim de kendimi hala ona ait hissediyorum,ACABA DÜZELIRMIdemekten kendimi alam1yorum.Zaman zaman ar1yor ama açm1yorum.MALESEF onu seviyorum.sizce ne yapmal1y1m Sizcede ayr1lmal1m1y1m ya sonra unutamazsam. ÇARESIZ VE ÜZGÜNÜM çünkü onu seviyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben neredeyse bes yildir evliyim.ama 11 ayd1r esimden ayr1 yasiyorum.henüz ne o nede ben dava açmad1k ama nereye kadar bilmiyorum.Zor bi evlilik bizimkisi,esimle hiç anlasam1yoruz bana dogru gelen ona yanl1s ona dogru gelen bana yanl1s.Onu çok sevdim onunda sevdigini düsündüm öyle söylüyordu ona hep inand1m.ILK sevdigimdi o benim,ellerimi tutan ilk adam...Yapt1klarima hep kusur bulurdu islerime,giyinisime yürüyüsüme konusmalarima ve aileme AMA zaman zaman çok güzel oldugumu beni çok sevdigini niye böyle yapt1g1n1 bilmedigini söylerdi.Bunlarla teselli ediyordum kendimi,çok sinirliydi bana kars1 çok üzülüyordum her zaman nerede yanl1s yapt1g1m1 düsünüp deyismeye çal1s1yordum ama kusur her zaman vard1,eksiliyordu ama hiç bitmiyordu.

Ar1ld1k birlestik birkaç defa güzel olacak diye ama olmad1.En son ayr1l1g1m1z adliyede ANLASMALI bosanmadan benim vazgeçmemle bitti.ailemin yan1nday1m.Sonra telefonda konusmaya baslad1k.beni seviyormus,özlüyormus vs.ben aile dan1sman1na gidelim dedim önce olmaz sonra tamam dedi çok istekli görünüyordu.Ama sonra izin alay1m gideriz demye baslad1 ne zaman izin al1nca.Tamam ama biraz gayret göster dedigimde bana YOLA GELDINMI dedi ben çok üzüldüm.

Meyer ben dan1smana gittigim için,birkaç defa kafede görüsmeye gittigim için o günah1 olmad1g1n1 düsünmüs ve kendini bulunmaz sanm1s.en son görüsmemiz çok kötüydü önce bana çok iyiyken simdi beni küçümsüyor,ayag1ma kadar geliyorsun dedi,önce kendini ag1rdan sat1yordun art1k kendimi sana ezdirmemeye karar verdim dedi.Nefret ettim oan kendimden ve ondan AMA simdi fark ediyorum da ben 26 yas1nda güzel,fark edilen biriyim de kendimi hala ona ait hissediyorum,ACABA DÜZELIRMIdemekten kendimi alam1yorum.Zaman zaman ar1yor ama açm1yorum.MALESEF onu seviyorum.sizce ne yapmal1y1m Sizcede ayr1lmal1m1y1m ya sonra unutamazsam. ÇARESIZ VE ÜZGÜNÜM çünkü onu seviyorum.

Selam.

Ben eşinin seni sevmediğini düşünmüyorum.Bazı insanların sevgisinin de hastalıklı olduğunu düşünüyorum.Mutlaka seviyor ve kaybetmek istemiyordur.Ama bence önemli olan sensin,ne kadar dayanabilirsin ki kişilik savaşına.Ayrıca neden dayanasın diye düşünüyorum,seninle evlenmiş sen olduğun için,seni sevdiği için.Şimdi değiştirmek istiyor,O ZAMAN BUNUN ANLAMI NEDİR? SENCE.dEĞİŞİNCE SORUNLAR BİTECEK Mİ?Ya da sen onun istediği gibi biri olmalı mısın,ya da en önemlisi o ne istediğini biliyor mu?Sana daha bir çok soru sorabilirim ve emin ol senin bizden öğrenmek istediğin,unutabilir miyim bu sorularımın arasında olmaz.

Tabii ki unutamazsın,hatta ayrılırsan belki zaman zaman özlersin bile.(bu arada otorite değilim tabii ki sadece kendi yaşadıklarımdan edindiğim tecrübelerime göre yazıyorum bunları)..

Bunun gibi bir dönemden geçmiştim,geri dönmedim,gerçekten sancılı dönemlerdir bilirim.Davalar devam ederken o aramızdan ayrıldı..Herkesten çok üzüldüm ama yine de pişman olmadım.

Yola geldin mi? BU ne ********* bir soru..Nekadar aşağılanmışsın farkında mısın?

Bence ayrılmak o kadar da kötü değil dostum,o'nun için de kötü olmayacak,çünkü içinde bulunduğunuz ortamda o'da huzursuz olmalı...

Bilemiyorum ruh halin nasıl ama sanırım en büyük ihtiyacın HUZUR dur.O halde:

Bırak bitsin,nefes almak o kadar güzel ki!Bir de bu karar aşamasında mümkün olabildiği kadar yanlız kal,çünkü en yakınların bile sana yardım edemez,kimseden etkilenmemeye çalış,mümkünse tek başına tatile git.

Ve sana söyleyebileceğim son şey!EN ÖNEMLİ SENSİN BU HAYATTA,BAŞROLDE SEN VARSIN,SEN NASIL İSTERSEN O ŞEKİLDE DAVRANIR HAYAT SANA ve İNSANLAR DA!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzelyaz,

yazdıklarını okuyunca üzüldüm. bi kadın olarak haketmediğin şeyler başına gelmiş. eğer eşin bi kadın olarak sana bu kadar kötülük yapıyorsa, artık onu sevmenin bi anlamı yok bence. artık onu sevmekten vazgeçmelisin (zor olsa da). sana davanda başarılar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Madem bu konuyu tekrar ele aldık arkadaşlar size bi açıklama yapmalıyım belkide...aylardır acılar içinde yaşayan ben şimdi artık huzurluyum.Kalbimde eşime karşı bişey kalmadığı gibi artık herşeyde bitti zaten.

Farkettim kii evliliğim baştan aşağı acı ve hüzünle dolu,beni yıpratan sevmenin ne demek olduğunu unutturan

bi süreçteymiş yıllardır.aslında bunun farkındaydım ama alışılmışlıklar ve kurulan hayallerden vazgeçmek kolay olmadı benim için.Şimdi sanki yeniden doğmuş gibiyim.Hayallerim var,geleceğe umutla bakıyorum.düşünüyorumda meğer kendimi hiç uğruna yıllarca harcamışım çünkü evlilik emek demek ama tek kişilik emek bir hiç demekmiş bunu şimdi net görüyorum...evet artık bikaçgün önce evliliğime nokta koydum,yani bitti.üzgünmüyüm derseniz belki biraz ama şu ana gelinceye kadar yaşadıklarımın yanında denizdeki bi su damlası kadar küçük.Şükrediyorumki bu ayrılıktan zarar görecek bi çocuğum yok.yani artık huzurluyum arkadaşlar...

Bana destek olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.zor günlerimde sizinle kendimi buldum çok zaman.arkadaşlığınız,dert ortaklığınız için minnettarım sizleri seviyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

az başımı şişirmedi bu kız ya bıttı de kurtulduk :P

şaka bi yana şimdi baktığımızda ne güzel daha faklı bakıyorsun.o karamsarlığın gıtmışş.. :clover:

nankör kedilere ölümmm demiştık demi gıııı :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben yeni gördüm okudum üzüldüm ....

bir yorumum yok olamaz da...

yorum diyince Grup yorum geldi aklıma;

Sevda Türküsü var çok güzel (ufak bi bölüm)

sevmek demek kavga demek bilirim

türkü türkü şiir şiir soylerim

senden uzak yaşamayı neyleyim

özlem özlem

yasak yasak

neyleyim

ya bu arada sadece en başını okudum ben,tembellik yaptım varmı bir değişiklik :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben yeni gördüm okudum üzüldüm ....

bir yorumum yok olamaz da...

yorum diyince Grup yorum geldi aklıma;

Sevda Türküsü var çok güzel (ufak bi bölüm)

sevmek demek kavga demek bilirim

türkü türkü şiir şiir soylerim

senden uzak yaşamayı neyleyim

özlem özlem

yasak yasak

neyleyim

ya bu arada sadece en başını okudum ben,tembellik yaptım varmı bir değişiklik :sweatingbullets:

evet var arkadaşım artık sayfa kapandı.Artık evliliğimle beraber eşimde tarih oldu.bunların yanında...

karamsarlık,umutsuzluk,hayata küsmüşlükte bi parça hafifledi.Artık gelecekten umutlu hayata gülen gözlerle bakan bi insanım,yada öyle olmaya çalışıyorum.Desteğiniz için tekrar teşekkür ediyorum,herşey gönlünüz kadar güzel olsun :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet var arkadaşım artık sayfa kapandı.Artık evliliğimle beraber eşimde tarih oldu.bunların yanında...

karamsarlık,umutsuzluk,hayata küsmüşlükte bi parça hafifledi.Artık gelecekten umutlu hayata gülen gözlerle bakan bi insanım,yada öyle olmaya çalışıyorum.Desteğiniz için tekrar teşekkür ediyorum,herşey gönlünüz kadar güzel olsun :clover:

:clover:

bu arada benim gibi tembellik(ben okumamıştım da) yapmayıp buraya bişeyeler yazdığın için teşekkür ederim herşey gönlünce olsun..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben nasıl bu topici daha önce görmedim yaf... bak benim arkadaşım nasılda sıkıntılıymış... zannedersem olay artık bitmiştir...... zaman yaraların sarılma zamanı... annadığım kadarıyla çocukta yok .. tabiki bu olanları kafanda silemezsin ama iyi bi ders olarak kabul edebilirsin .. bunu ilk yaşayan sen değilsin malesef sonda olmayacaksın... bi daha geç aynanın karşısına ben güçlüyüm beni yıkamazsınız...bu hayatın suyunu sıkacağım önemli olan ben benim mutluluğum de bakalım nolacak?.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.