Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NE yapmalıyım

Hardday

Önerilen İletiler

hepınıze cok tesekkur edıyorum derdıme ortak oldunuz. Ya bı an bı sarkı duysam bırını el ele gorsem dırek aklıma gelıyo unutmak cok zor ya onla yasadıklarım hıc aklımdan cıkmıyo sankı beynımın ıcıne ıslenmıs.

sen hala burda mısın yaa?!?!

yaw kardeşim gez toz başkasını bullll....ne zor günmüş bee...haftanın günleri 7 dir adamım: Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday. var mı burda hardday? yok!

başka birini bulllll...

daha neyi kurcalıyorsun?

baksana keyfine sen yaa..

ohooo. ben senin yaşlarındayken aşık olduğum kızın adını en fazla 8,5 saat aklımda tutabiliyordum.

gönül işleri böyledir.

eleye eleye, biri kalıcak geriye (vallahi kafiyeli oldu :D )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

tam bugun 1 ay oldu hıc mjs felan atmad

sen buradamısın hala ne olacak abi senin bu durumun

demek ki unutmuş seni...yani bunu söylemek istemem ama durum bu gibi.

git bi evinin önüne falan bi takip et bakalım napıyo :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen buradamısın hala ne olacak abi senin bu durumun

demek ki unutmuş seni...yani bunu söylemek istemem ama durum bu gibi.

git bi evinin önüne falan bi takip et bakalım napıyo :)

yaw sokmayın çocukceyizin aklına böle şarlok holms şeyleri...

bırak şekerim sen, aramazsa aramasın yaw...

hem demedik mi sana başka mecralara akmıştır o şimdi, senin yaşadığını bile unutmuştur yahu...

taylan nerde yaw?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

e gidip bakınca ne olcak mahallenin delisi güsel arkadaşım?

bi bakacak ''yarimi ellere gelin etmişleeerrrr...''

amanın, yahu sonra da aşk acısını üflemek suratiyle dindirmek zorunda kalıcaz...

Gitme annem sen bi yere, okullar ne zaman açılıyo? okuluna git sen belki bu sene yeni bi kız gelir sizin sınıfa, böle sarışın filan oh ne güsel, gelirsin sana burda tavlama metodları yazarız biz de... nasıl plan?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam gitmesin madem

:D

ama ben merak ettim o ayrı bir mesele ... ne ruhsuz bir kızmış bu yaa ya da sana çok KIZMIŞ hardday (artık bu cümleden 27 anlam çıkar az yazarım öz yazarım :stuart: )

ne demiş güzel insan:

Aşkımda değişebilir, gerçeklerimde.

.............

.............

......

Benim dengemi bozmayınız.

demiş.

--

kendine gel evlaattt

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taylan nerde yaw?

Kızın evini arıyorum ben, bulamadım henüz.

Hardday'in ne kadar ince ve hisli bir arkadaşımız olduğundan bahsetcem. Kızceğiz halâ "yok olmaz, aramam sormam" derse de arkadaşlık teklif etcem.

Belki de Hardday'e böyle bir iyiliğim dokunur, nefret filan eder stuart.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benım karsıma cok kız cıktı ama hıc bırını kabul etmedım cunku onların davranısları harektlerı bana uymuyordu ortak noktalarımız yoktu. ama Bu kız karsıma cıktıgı zaman tamam dedım aradıqım kısıyı buldum dedım onla gecırdıgım 3 ay benım hayatımda gecerdıgım en guzel gunlerdı. O geldıkten sonra hayatım degıstı hayatım renklendı. Onceden herseyı dalgaya alırdım o geldıkten sonra cok degıstım. ama cok kısa surdu . Suanda benden bır slm mı bıle esırgemesı bana cok koyuyo. Onu cok sevdıgımı ve deger verdıgımı gostermem hatamıydı anLamıyorum. KAfam HaLa cok Karısık. Evın onune Gelınce Her qün Evnin önünden gecıyom beLki onun qüL yüzünÜ görürüm Diye ama Hic göremedim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Demın bana bunLarı yazdı FAceden.ben senden neden ayrıldım biliyomusun evet biraz geç oldu ama seni anca tanıdım ben senin gibi biriyle yapamazdım çünkü seninde duygularınla oynamak istemedim neden senin gibi biriyle yapamazdım biliyomusun bana göre biri değildin çünkü yanımdaydın ama varmıydın yokmuydun belli değildi sanki ben erkeğim sende kızsın o şekildeydik ve ben bunu düzeltiremezdm sana çok özür diliyerek söylüyorum bunları ama bunlar doğru varlığını belli etmedin bi erkek gibi davranmadın ve buda benim kanıma dokundu çok afedersin ama bunları bilmek isticeni düşündüm bana şmdi değişirm diceksn ama olmz bn böyle daha iyiyim benden ümidi kesmeni istiyorum senden çünkü artık bu yaptıkların beni rahatsız ediyoo..

Bunları yazdı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

ben onun her ıstedıgını yapıyodum bırbırımıze karsı sorumluyduk bana senı cok sevıyorum dıyodu sen benım hayatımsın dıyodu bende ona karsı bu duyguları beslıyodum 3 ay ıcınde 1 kere bıle kırmadım onu ama bı anda bu kararı alması ve bı anda bu kadar degısmesı ıcımı kemırıyo.Sordum kendısıne benı baskası ıcınmı bıraktın dıye dedı basksı ıcın bıraksam onla konusurdum dedı.Suanda ayrıldı bende ve herseyı bıtırdı ve cok caresız durumdayım ne yapcagımımı hıc ama hıc bılmıyorum.

Arkadaşım aynı sorun bende de var, benimki henüz ayrılalım demedi ama bugün yarın diyecek. Kadınlar ne istediklerini çoğu zaman bilemezler. İstediklerini zannettikleri şeylere de başlarlar ama bu onları mutlu etmeyince sıkılırlar ve kaçarlar.Ona hep iyi davranmışsın, istediklerini yapmışsın, ama kadınlar bundan da hoşlanmazlar, abartmadan bazı isteklerini yapmayacaksın, kendi hayatını da yaşayacaksın, tüm hayatın o olmayacak, sen onunla değil o seninle görüşmek isteyecek. Bunları bu ilişki için söylemiyorum, bence bu iş bitmiş, ama en azından bundan sonrakiler için böyle yap bence.onu da bir an önce unutmaya bak. Hayatta en önemli kişi sensin her zaman bunu unutma.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.