Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kurtlar Vadisi İrak

Ulyanov

Önerilen İletiler

Henuz gösterime girmemis bu filmin jeneriklerinden anlasılan ulkemizin ırakta savasa girmemesi utan verici asagılayıcı bir durum olarak aksettiriliyor ve bunun yanında abd askerleri tarafından basına cuval gecirilen bir subay intihar ediyor :) Ama biz gercekleri biliyoruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Filmi izledim ama bakıyorum ki filmi izlemeden de önyargılı bir şekilde düşüncelerini dile getiren arkadaşlar da var.her neyse -_-

Birincisi mutlaka izlenilmeli ve herkes gerçekleri görmeli zaten TV ler de bu tür işkencelerin gerçeklerini de fazlasıyla gördük.

Polat'ın aldığı intikam dolayısı ile bu intikam sadece sinema da alınır demek ne kadar doğrudur o ayrı bir konu.belki de bilmediğiniz bir şekil de zaten intikamımız alınmışır.Filmi izleyin bunun sadece bir intikam,hayal ürünü vs vs olmadığını görecek ve herşey için kendinizden bir pay çıkaracaksınız.

Öncelikle TÜRK olduğunuz ve TÜRK doğdunuz için

Sonra da Müslüman olduğunuz ve Müslüman doğduğunuz için şükredeceksiniz...

Allah kimseyi başka bir devletin bayrağı altın da yaşamayı nasip etmesin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

flimde polatın oldugun bölümler hariçinde yaşananların hepsi gercek... bence bu flimde cuval olayına cekilmemeli halka ırakta yaşananları gözler önüne sermişler. aklınızı başınıza alınızda sizde bu duruma düşmeyin der gibiydi flim... hatta flimde türkmenlerin ve kürtlerin saygı göstertiği imamda çok güzel bi mesaj vermişti...

biz kendimize zulum yaptık birlik olmayarak.. haliylede düşmanda bize zulum yapıyor... bizim hatamız birlik olmamak

diyorduu.... polatın oynadıgı sahneler rambonun oynadıgı flimlerle aynıydı... bariz bi abartı vardı yaniii... ama gösterim bi harikaydı....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

flimde polatın oldugun bölümler hariçinde yaşananların hepsi gercek... bence bu flimde cuval olayına cekilmemeli halka ırakta yaşananları gözler önüne sermişler. aklınızı başınıza alınızda sizde bu duruma düşmeyin der gibiydi flim... hatta flimde türkmenlerin ve kürtlerin saygı göstertiği imamda çok güzel bi mesaj vermişti...

biz kendimize zulum yaptık birlik olmayarak.. haliylede düşmanda bize zulum yapıyor... bizim hatamız birlik olmamak

diyorduu.... polatın oynadıgı sahneler rambonun oynadıgı flimlerle aynıydı... bariz bi abartı vardı yaniii... ama gösterim bi harikaydı....

bu film türk ordusuna hakarettir bi kere bu devlertin ordusu her ne kadar dizide devlet görevlisi olarak aksetirilsede o kadar kişiyi öldürmüş olan polat ve çetesine mi kaldı türklüğü kurtarmak.Ayrıca bu film ve dizi madem o kadar milliyetçide niçin bi kere bile ulu önder ATATÜRK ÜN adı geçmiyo?

izlemeyin gerçekten çok saçma ve abartılı bi film.Ayrıca bi tarikatın sahnesini 15 dk. gösterilmesinin ne anlamı var.Bu filmin senaristinin ve başrol oyuncusunun yobaz olduğunu da hatırlatıyım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu film türk ordusuna hakarettir bi kere bu devlertin ordusu her ne kadar dizide devlet görevlisi olarak aksetirilsede o kadar kişiyi öldürmüş olan polat ve çetesine mi kaldı türklüğü kurtarmak.Ayrıca bu film ve dizi madem o kadar milliyetçide niçin bi kere bile ulu önder ATATÜRK ÜN adı geçmiyo?

izlemeyin gerçekten çok saçma ve abartılı bi film.Ayrıca bi tarikatın sahnesini 15 dk. gösterilmesinin ne anlamı var.Bu filmin senaristinin ve başrol oyuncusunun yobaz olduğunu da hatırlatıyım

Burası Kurtlar Vadisi...

Bu Film de adı geçen şahıs,kurum ve kuruluşlar tamamen hayal ürünüdür...

Bunca yıldır Rambo serilerini izlerken bunlar yobazdır veya çok abartılı bir film demedik...

Ve gelmiş geçmiş yabancı sinemalar da kilise de yapılan ayinleri gösterirlerken '' bu 15 dk da çok uzun bir süre '' demedik...

Bu bir FİLM Türk ordusuna yapılmış bir hakeret değildir...

Bu konu ile ilgili hiç bir Yetkili makam bu sözleri sarf etmemiştir...

Polat ve çetesi derken zaten Polat bir çete değil Devlet görevlisiydi...

Herşey bitti her soruya cevap bulundu bir de Ulu Önder Atatürk'ün neden adının geçilmediği kaldı!!!!!!!

Yobaz olduklarına dair resmi bir kanıtın var mı :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burası Kurtlar Vadisi...

Bu Film de adı geçen şahıs,kurum ve kuruluşlar tamamen hayal ürünüdür...

yobaz mış burada yobaz kendini belli etmiş zaten.. bazıları halen flimin etkisinden kurtaramamış kendini... ırakda halk a yapılanlar gözler önüne serilirken adamın takdıgı konuya bak ya...

önderimiz M.K ATATÜRK yaşasaydı zaten bu çuval olayıda olmazdı bu flimede gerek kalmazdı ırak halkıda bu durumlara düşmezdi.... bana göre has yobazlarında tutunacak bi dalı olmazdı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bu filim izliyemedim 18 yasindan kücük,lere yasak almanya,da :sweatingbullets::blushing:

Almanya da +18 yaş sınırı sadece ^^^^^ filmler için geçerli yalnış hatırlamıyorsam.Fakat Kurtlar Vadisi için de aynı yasağı getirmelrinin nedenin bu olmadığı zaten apaçık ortada,Bu arada senin de yaşın ortaya çıkmış oldu :D

Eğer yazdıklarımda bir düzenleme olacaksa bunu ben yaparım -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Atatürk'ün adının geçmemesinin ülkemize verdiği zararı söylermisin..bu ülkede atatürk'ün resmini duvara asıp kendini atatürkçü tanıtıp devleti soyanlarla uğraşsana..amerikan filmlerine gidersiniz ilk gün sinema kuyruğuna girersiniz film bittimi dünyayı tek başına kurtaran bruce wills'i ayakta alkışlarsınız ondan sonrada bu filme laf atarsınız.milleyetçilik atatürk'ün adını anmakla olmaz bilader..onun yaptığı gibi vatanı cansiperhane bir şekilde savunmakla olur şimdi bir savaç çıksa senin gibi bol keseden atan sözde vatanperverler en önden kaçarlar bundan eminim.tarikat sahnesinde söylenen sözler "ALLAH ALLAH" dı eğer bundan rahatsız olduysan senin inancından şüphe ederim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

--------------------------------------------------------------------------------

Arşivim olan 97 Bölüm kurtlar vadisi arşivi 15 DVD den oluşmakta olup 1-65 bölüm arası orjinal cd den çekme diğerleri dijital tv kartı ile uydudan indirilmedir filmlerde reklam yoktur görüntü kalitesi divx formatında olup olabilecek en üst kalitededir her hangi bir problem olduğu takdir de geri alınabilmektedir

Extra olarak kurtlar vadisi ile aklınıza gelebilecek her şey mevcut klipler tv röportajları gifler avatarlar wallpaperler kv ve ırak resimleri kamera arkası görüntüleri kurtlardan vecize sözler kv ırak seneryosu gelmiş geçmiş tüm kv müzikleri ırak da dahil olmak üzere video codecleri vs vs her şey mevcut

Bu muhteşem set sadece = 25 YTL

Filmler adresinize aras kargo ile 1 günde uşamaktadır her hangi bir nedenle problem yaşayan yada memnuniyetini bildirmek isteyen arkadaşlar burada belirtirse memnuz olurum.

Bana msn adresimden ulaşabilirsiniz [email protected]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Herkasin fikrine saygılıyım elbette,Ama benim görüşüme göre;Kurtlar vadisi dizisi Türkiyenin gerçeklerinin ta kendisidir.

Kurtlar vadisi Irak filmine gelince;Yapım o kadar kötüyse neden Amerika gocunuyor,Neden ikiyüzlü avrupa Sadece ***** filimlere koyduğu +18 yasağını bu filme koyuyor.?

Arkadaşlarımızdan bazıları konuyo hiçte objektif yaklaşmamışlar.Önyargılı mesajlar yazmışlar.

Kurtlar vadisi Irak filmi Gösterildiği Tüm ülkelerde gündeme oturmuş bir filimdir.

Kaliteli bir filimdir.kim ne derse desin.

selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

divx_man arkadaş yukarıdaki mesajımda belirttiğim gibi teslimat 1 gün gecikince içime biraz şüphe girmişti ama biraz önce kargoyu teslim alınca endişelerimin yersiz olduğunu anladım.Bir önceki mesajımdan dolayı kusura bakma.

Hakikaten sözünün eri delikanlı bir adammışsın.

DVD lerin ses ve video kalitesi iyi sayılır.

Reklamlardan ayıklanmış olması da çok iyi olmuş.Güzel bir arşiv yapmışsın çok teşekkür ederim.

selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

divx_man arkadaş yukarıdaki mesajımda belirttiğim gibi teslimat 1 gün gecikince içime biraz şüphe girmişti ama biraz önce kargoyu teslim alınca endişelerimin yersiz olduğunu anladım.Bir önceki mesajımdan dolayı kusura bakma.

Hakikaten sözünün eri delikanlı bir adammışsın.

DVD lerin ses ve video kalitesi iyi sayılır.

Reklamlardan ayıklanmış olması da çok iyi olmuş.Güzel bir arşiv yapmışsın çok teşekkür ederim.

selamlar

Eyvallah kardeş güle güle kullan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben diziyi bi kac kez izleme firsati bulmustum ama bi konu göremedigim icin vazgecmistim. yani her bölümde silahlar bombalar falan filan patliyo ama konu yok.

filmi izledim, ve benim cok hosuma gitti diziye nazaran. ama yasaklanmasina bi anlam veremiyorum. amerikalilar böyle tarz filmler cekmis olsaydi cok normal karsilanirdi bu ki yapmadigi seymi :angry:

cokta güzel olmus helal olsun :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

filmi izledim. politikaya fazla karismak istemem. türkiyede daha henüz milliyet sag ve sol diye tartisiyor. Avrupada böyle büyük bir kavga yokdur. Adam bugün saga verir oyunu, iyi yapmazarsa yarin sola verir. Daha cok seyler ögrenmeliyiz. Bir Parti bir din degildir, degistirebilirsiniz yane.

Filmde en cok begendim yerler bizim dinimize gercekden bir huzurlu oldugunu gösterdikleri icin.

Bunu avrupada görsün ve anlasin.

yanlis anlamayin, seriatci degilim, ama biz avrupada hep dinimize savunmamiz gerek, malesef.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

kurtlarvadisi 97 bölümü ve extraları isteyen arkadaşlar

[email protected]

sizleri buraya bekliyorum.

KURTLAR VADİSİ 97 BÖLÜM + EXTRALAR (TEMA , MÜZİK , RESİM , VİDEO , SLOGANLAR , KONUŞMALAR...)+izlemeniz için süper bi program(bütün codecler içinde)+THE GOTFATHER OYUNU=15DVD

extralar sadece 2 gb tır.(kendi özel arşivimdir.)

63 bölüm vcd + diğer bölümler dijital tv kartı ile uydudan çekim

ilk 63 bölüm dvd playerda çalışır arkadaşlar. fakat 64-97 arası divx olması nedeniyle divx oynatma özelliği olan bi dvd player çalıştırabilir 64-97 bölüm aralığını.

FİYATI 25 YTL

yurt dışı fiyatı 35-45 euro(kargo fiyatı dahil) (kargo fiyatına bağlıdır. ortalama fiyattır.)

TOPLAM 15 DVDLİK SET... BU İNANILMAZ SETE SİZDE SAHİP OLMAK İSTERMİSİNİZ???

daha ne bekliyorsunuz... Kurtlar vadisi arşivi satın almanın tam zamanı şimdi...

KURTLAR VADİSİNİ REKLAMSIZ İZLEMENİN TADINI ÇIKARMAK İSTEMEZMİSİNİZ?

%100 KALİTE

bulunduğum yer:İZMİR

NOT:genelde elimde (hazırda) bulunmaktadır

not: kargo parası alıcıya aittir

PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ

HERKES NASiBiNi YER...

referanslarımın bir kısmı;

Cok Saolasın kardes bizi büyük bir zahmetten kurtardın. Cdler bugün elime geçti. Bu yorumlarıda değişik nickler açıp yapıyor zanneden arkadaslara duyurulur. Bu arkadas gerçekten dürüst 1 gün sonra elimdeydi CDler.

hepsinin kalitesi çok süper cizik felan yok eline sağlık sağlam adamsın valla keşke herkes senin gibi olsa

kral arkadasımdan cd leri sipariş ettim. 1 gün içinde cdler kargoyla kapıma kadar geldi.

görüntü ve ses kalitesi gerçekten süper. satın almak isteyen arkadaslar hiç düşünmeden alabilir. bu kadar emeğe bu para az bile ...

ÜRÜNÜ AMCAOĞLUNA SATIN ALDIK , TAM 24 SAAT İÇERSİNDE ELİME ULAŞMIŞTIR.

GARANTİ KESİN.

YALAN YOK.

BU ARADA ARANIZA KATILDIM MERHABA MİLLET. YILLARDIR BURAYI TAKİP EDİYORUM. Bİ ÜYE OLMA FIRSATI BULAMADIM. VE ŞU ÜRÜNLERİ GÖRÜNCE Bİ KENDİME BİDE AMCAOĞLUNA SATIN ALMAK İSTEDİM.

TEŞEKKÜRLER

KRAL!!!!

ben ismail100 cd ler elime geçti çok güzel paketlenmiş 30 ytl verdim ama bir 30 ytl den çok degerli arkadaşım çok çalışmış buna çamur atanlara yazıklar olsun helal olsun

Arkadaşlar bende KRAL arkadaşımızdan kurtlar vadisi dvd lerini aldım....

Mardinden isteme rağmen kargoyla 2 gün içerisinde evime getirdiler....

Almak isteyen arkadaşlarıma tavsiyem bu fiyata bu dvd ler kaçmaz...

Ayrıca zahmetli bi iş yaparak bu kadar emek harcayan arkadaşımızı

Canı gönülden tebrik ediyorum...

Bir de dvd lerle beraber gelen extralar yokmu mükemmel hazırlanmış...

Tavsiye ediyorum....Bunlar kaçmaz

dvd leri aldım hiç bir sorun çıkmadı zamanında ve hatasız yolladı

kendisine burdan kurtlar vadisi hayranları olarak bize güzel bir arşiv kazandırdığı için teşekkür ederim

ayrıca dostluğu ve kardeşliği içinde ayrıca teşekkür ederim

Arkadaşlar Ordu Ulubey den Bilgisayarcıyım aynı zaman da Kurtlar vadisinin hastasıyım Arkadaştan DVD leri istedim 2 gün içimde elimde oldu DVD lerde gayet güzel .. Hiç bir sorun yok Hafta sonu full Kurtlar vadisi izledim herkese tavsiye ederim ... İyi Vadiler ..

dvdleri sipariş verdim 2 gün sonra istanbul'da elime geçti.hepsinin kaliteleri çok iyi hiçbirinde görüntü ve ses sorunu yok alacaksanız içiniz rahat olsun...verdiğiniz paraya değiyor.

arkadaşlar kral arkadaşımızdan bende istedim Vadinin tüm bölümlerini bu kadar ucuz fiyata fason çıkar zannediyordum ama harbi harbi kral kardeşimiz dürüst güvenilir bir insanmış dediği gibi 2 gün içinde elimde oldu cdler.Takır tukur da çalışıyor görüntü kalitesi zaten süper Kral kardeşimin emeğine sağlık ellerine sağlık ellerin dert görmesin...

TEŞEKKÜRLER KRAL KARDEŞ:D

Siparişi Verirken Parami çöpe Attim Düşüncesiyle Sipariş Verdim. Ama Arkadaş Sağlam çikti Ve En Kisa Zamanda Siparişim Elime Geçti. Sağolsun. Yalniz Aras Kargo Yerine Ups Kargoyu Tercih Edersen ücret Daha Uygun Olur. 5 Ytl Kargo ücreti Izmir-antep Arasi Için Biraz Fazla Geldi Bana.

kral kardeşim harbi 10 numara insan dün gündüz 12:00 gibi konuştuk ve bugün 11:30 da cdler elimde kusursuz eksiksiz.. alıcakalar 1 dk bile düşünmesin kaçırılmaz bir fırsat yanlız benim dvd rom bozulmuş nasıl yapcam bilemiyorum :( acaba bunları normal cdye çevirme veya izleme gibi bi durum yok dimi:(

Selam kardesler,

Ben yurtdisinda kaliyorum ve kurtlar vadisi setini Kral kardesimden siparis ettim.

Bana kargoyla gönderdi 3 gün icinde elime gecti.

Görüntü ve ses kalitesi süper olmus ellerine saglik.

almayalar icin büyük bir kayip herkese tavsiye ederim daha iyisini bu fiyata bulamasiniz.

Kral kardesimin verdigi emek icin burdan ona tesekkür ediyorum.

Görüntü ve ses kalitesi süper olan bu dvd leri almanızı öneririm.

Daha iyisini bu fiyata bulamasiniz .

Kral kardesimin verdigi emek icin ona çok tesekkür ediyorum .sağolasın Kardeşim...

saol dostum görüntü mükemmel tek kelimeyle ama bu ekstaralar biraz farklı

diyebilirim. Sİz de alın arkadaşlar hiç pişman olmicaksınız!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.