Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Doğru insan

meliskoo

Önerilen İletiler

• Cevaplar 320
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

:( ben de bulamadımm

yok mu öle biri :(

yaşınız ki sizinn ?

sedelina

olsa artık şöle bi söz nişan bi iki sene sonra 26 gbi evlilik. iyi işte... Ooff of

şimdi yaşımla alaka kursam taşyürekli atlayıp evde kalmışsın dıye deli edecek beni

bak birazdan atlar,açık bulduya :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence kimin doğru insan olduğunu anlamak için sevgilinizi eli ayağı düzgün bir hemcinsinizle tanıştırın ve bekleyin. eğer bir kaç gün içinde onun hakkında size 2 sorudan daha fazla soru sorarsa anlayın ki sizden iyisini bulduğu an arazi olacak aşkınız. sallama değil deneyimdir. bunu normalde söylemezdim ama eşref saatime denk geldi -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya doğru insanı bulan var mı,ben hala bulamadım. :(

Sedelinacım sanki kayıp antik bir şehirden bahsetmişsin :D İçini ferah tut en azından ben kendi adıma cvp verim :sweatingbullets: daha bulamadım :stuart:

bence kimin doğru insan olduğunu anlamak için sevgilinizi eli ayağı düzgün bir hemcinsinizle tanıştırın ve bekleyin. eğer bir kaç gün içinde onun hakkında size 2 sorudan daha fazla soru sorarsa anlayın ki sizden iyisini bulduğu an arazi olacak aşkınız. sallama değil deneyimdir. bunu normalde söylemezdim ama eşref saatime denk geldi -_-

Emre sana bu konuda sonuna kadar katılıyorum..Çünkü aynı durum benim başımada geldi :blushing:

Deneme yanıl veya yanılma yöntemi her zaman işe yarar :P

Doğru insan dediğin nedir ki şu fani dünyada bir gün mutlaka karşınıza çıkar bu kadar üsülmeyin yaww :D

Allah herşeyin hayırlısını versin herşeyden önce ve gönlünüze göre versin :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emree buyuksun valla dogruu aslinda bu kizlar icinde gecerlii

cunku eski sevgilime arkadasi icin 5 soru sormustummm ve bana birdaha onun hakkinda soru istemedigini soledii ayy cok alcagim ben cehennemde yancamm :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emree buyuksun valla dogruu aslinda bu kizlar icinde gecerlii

cunku eski sevgilime arkadasi icin 5 soru sormustummm ve bana birdaha onun hakkinda soru istemedigini soledii ayy cok alcagim ben cehennemde yancamm :devil:

allah kimseyi sana aşık etmesin. kırmadığın ceviz kalmamış. neyse bi dahakinde birşey sormassın arkadaşıyla ilgili. sessiz ve derinden gidersin :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Emre sana bu konuda sonuna kadar katılıyorum..Çünkü aynı durum benim başımada geldi :blushing:

Deneme yanıl veya yanılma yöntemi her zaman işe yarar :P

ya hakkaten bu aldatılma işi toplumsal bir hal aldı. herkes aldatılmış. bir dönem clinton skandalı patlak verdiğinde başkanın beyazsarayda ilgilenmediği tek kadın hilarry clinton muş dediler :D . bu sevgililer bazen de gerçek sevgililerine dönüp baksalar hiç fena olmayacak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

allah kimseyi sana aşık etmesin. kırmadığın ceviz kalmamış. neyse bi dahakinde birşey sormassın arkadaşıyla ilgili. sessiz ve derinden gidersin :D

evet ole olacak yaa ne yapalim acemiligimizin kurbani olduk ama valla amacim kotu degildii cocuga arkadasimi ayarliycaktimmm ozellikleri ogreniyordum halla hallaaaa :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pardon o zaman günahını aldım. gerçi şu ana kadar anlattıkların buna sebep oldu ama :D

tamam yaa ufff size durustte olunbmuyoo ne yanii yalanci mi olayimm tamam o yonden yaziyimm hayatta bir kisiyi sevdim ona baglandimm gozum ondan baskasini gormedi beni aldatmalarina goz yumdum cunku kaybetmekten korktummm zaten erkektir ne olcak elinin kirii yine bana donecektiii

bunlar sacmalik ask yokk sevgi var gercegini bulana kadar deneme yanilma yontemini kullancan ki dogru insani bulasin karsina ilk cikan erkek yada kiz senin gercek askin olmaya bilir

bunu anliyamazzinn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım hatırladım da ılk uye olduğumda senın yazını okumuştum,nişanın olacağından ve burda tanıştığından bahsetmiştin

nasıl gidiyor,umarım herşey yolundadır

yolunda çok şükür sedelinacım ;) mayıs ortası gibi nişan düşünüyoruz bakalım :) yinede önüne geçmeyelim, Allah bilir tabi -_-

bu arada her zaman Allah'tan hayırlısını dile canım -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam yaa ufff size durustte olunbmuyoo ne yanii yalanci mi olayimm tamam o yonden yaziyimm hayatta bir kisiyi sevdim ona baglandimm gozum ondan baskasini gormedi beni aldatmalarina goz yumdum cunku kaybetmekten korktummm zaten erkektir ne olcak elinin kirii yine bana donecektiii

bunlar sacmalik ask yokk sevgi var gercegini bulana kadar deneme yanilma yontemini kullancan ki dogru insani bulasin karsina ilk cikan erkek yada kiz senin gercek askin olmaya bilir

bunu anliyamazzinn

bak şu konuşana :) elinin kiriymiş olmazsa olmazım diyemiyorda nankör kedi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yolunda çok şükür sedelinacım ;) mayıs ortası gibi nişan düşünüyoruz bakalım :) yinede önüne geçmeyelim, Allah bilir tabi -_-

bu arada her zaman Allah'tan hayırlısını dile canım -_-

çok sevindim,zaten hep hayırlısı dıye bekledık ya :D

ama çok sevindim adına,inan mutlu çiftler görmek ınsanı daha mutlu edıyor

olumsuz aşkları duymaktan umutsuz bakmaya başladık artık

Rabbim son nefese kadar mesut etsın ıkınızı de,bıde ikiz çocuklar versın,ne bileyım içimden geçti ikizmi olacak ne :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok sevindim,zaten hep hayırlısı dıye bekledık ya :D

ama çok sevindim adına,inan mutlu çiftler görmek ınsanı daha mutlu edıyor

olumsuz aşkları duymaktan umutsuz bakmaya başladık artık

Rabbim son nefese kadar mesut etsın ıkınızı de,bıde ikiz çocuklar versın,ne bileyım içimden geçti ikizmi olacak ne :D

teşekkürler sedelina ;) darısı senin başına diycem ama daha benimde ortada fol yok yumurta yok :lol: ikiz çocuk meselesinide bi düşünücem :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.