Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AKP nin iktidarda kalması doğru mu?

ERXAN

Önerilen İletiler

Güzel sözler...Yalnız verilen bilginin bu kısmında ufak bir sorun var...Evet, altta ihraç yazıyor o zaman AKP milletvekili değildir. Balıkesirden seçilmiş normal bir milletvekilidir de; niye ihraçtan sonra açıklıyor merak uyandırıyor bende...Keşke önce açıklasaydı...

Iste yazarda zaten bunu soruyor;Sayin Cömez'in milletten gizlenen bu gercekleri, ihrac edilinceye kadar kendine saklayip sonrada aciklamasina gaflet mi dalaletmi veya baska birseymi demek lazim demesi sizce ne anlama geliyor?

Diger tarafta Turhan Cömez'i zaten ihraca götüren nedenler Erdogan'in yanlislarini dile getirmesindendi.Ama bence ülkeyi bu kadar acilen ilgilendiren konularda Cömez'in susmamasi gerekirdi.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam Kurtlar Vadisi denilen meşum diziyi sehven izlemek zorunda kaldım...Hemen her hafta 1/2'sini izliyor reklamlardan sıkılıyor ve bırakıyorum...SEHVEN...

Bir hikaye anlatıldı...Ben de, hatırladığım kadarıyla anlatayım dedim...

Vaktiyle köyün ağasının güzel bir köpeği olmuş. Ağa köpeğini çok severmiş, ihtimalki köpek de ağayı severmiş...Lakin köpeğin de bir köpekliği varmış işte...Davul ve zurna sesinin hastasıymış ki her duyduğu davul ve zurna sesine ipini koparıp koşarmış. Ağa, başlarda pek o kadar da sinirlenmemiş olaya ama bir gün hasım köyde davul zurna çalmaya başlamış. Köpek yine yapmış yapacağını ve ipi koparıp o köye...

Ağa çok içerlemiş, çok sinirlenmiş. Köyün yakınındaki iki ayrı tepeden (tepelerin arasındaki mesafeden bahsetti mi hatırlamıyorum ama orjinallik katalım ve 1 km diyelim) birine davul diğerine zurnacıyı çıkartmış ve çaldırmış. Önce zurnacı çalmış. Köpek tam yanına geldiğinde zurnacı kesmiş (hikayede galiba önce davulcu çalıyordu ama neyse ben de zurnadan hoşlanırım*) davulcu çalmaya başlamış. Köpek bu kez öteki dağa...Derken o susmuş zurnacı, zurnacı durmuş davulcu...Haliyle köpek telef olmuş.

Hikaye bitti. Hikaye buydu da alınması gereken dersi unuttum...İt ürür kervan yürür değil...

Bence sehven değil kasten ve bilerek izle inan bana haber izlemene gerek kalmayacak..

Ülke iktidarının gözden çıkartıldığı zaman oluşturulan siyasi ve ekonomik krizleri terör örgütü ile olan işbirlikleri kullanılan medyanın nasıl kullanıldığını,büyük iş adamlarının devlet yönetimindeki önemini,aciz hükümetleri ve onları yöneten dışardan destekli perde arkası güçleri..

Hikayeye gelince her duyduğuna koşanlara güzel benzetmeydi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siyasal islamcılıgın baslıca sermayesi yalan ve iftiradır... laik insanlari Araplasmaya karsı önlerinde en büyük engel olarak görürler araplıgı reddeden! ,,cagdas laik modern ilerici aydin temiz ahlakli dürüst hayati seven insanlari,, sevemezler.. sorun araplasmak.. gercekleri göz önüne koymaya calisanlar onlarin kulaklarini sagir edercesine cilgina cevirir hatda onlarin araplasma aski okadar baskindirki? 14.yasindaki kizlarla özlemlerini gidermek isteyen vakit yazari gibi insanlar kendi 14 yasindaki kizini halletse bile bunda bir hayir vardir diyecek kadar basite alacak kadar gözleri kararmis kisilerdir,, artik bunlar tamamen yozlasmis insanlar demekden baska care kalmiyor, artik yapabilecegimiz bu yozlasmis insanlarin elinden kurtarabildigimizi kurtarmaya calisacagiz kendi kizlari dahi olsa dogrulari sonuna kadar kovalamak pusulayi dogru tutmak bizim laik ahlakimizin temelidir bizler birileri gibi ne Arap isbirlikcisi nede ABD isbirlikcisi bizim temel görüsümüz var ATATÜRKÜN işiginda yürümek

Efendi Türkler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.