Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevgililer Gunu

crazy mom

Önerilen İletiler

• Cevaplar 92
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ya iste su conventer olayinin altindan gelirsem,onun sevdigi bir parca var..."jesse cook cancion triste"

Onun esliginde,dogum gunumden beraber yaptigimiz herseyi kisa bir slay gosterisi seklinde yapmak istiyorum ama gel gor ki windows media maker beni anlamiyor....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilerlettik dogrusu...Hemde bayagiii :)

Hatta evlilik planlarimiz bile basladida iste ben egitimi onde tuttugum icin 1 yil daha bekliyecek :D

Ama 2 ay sonra ailemle tanisacak...Yani anliycagin ailem beni ilkkez bir konuda ciddiye aldi cunku eskiden gecici iliskilerimi evin gundemine bile getirmezdim :) ooo!!Hayat hikayemi anlatiyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selamlar.ben yeni üye...

bu sevgililer günü hakkındaki yazılarınıza biraz göz gezdirdim...

bazılarınız yanlız bazılarınız birileriyle geçirecek bu günü...

birileriyle geçirecek olanlara ne mutlu.ama maalesef bende yanlız geçireceğim...

açıkçası buna üzülsemmi sevinsemmi bilmiyorum...aşk acı verir ama aynı zamanda dünyanın en vazgeçilmez şeyi...harika bişi yani...

nessse fazla edebiyat parçalamayalım...

bu mesajı yazmamdaki amaçlardan biri de foruma bi yerlerden giriş yapabilmek idi...umarım ii vakit geçiririz....herkese selamlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selamlar.ben yeni üye...

birileriyle geçirecek olanlara ne mutlu.ama maalesef bende yanlız geçireceğim...

açıkçası buna üzülsemmi sevinsemmi bilmiyorum...aşk acı verir ama aynı zamanda dünyanın en vazgeçilmez şeyi...harika bişi yani...

bu mesajı yazmamdaki amaçlardan biri de foruma bi yerlerden giriş yapabilmek idi...umarım ii vakit geçiririz....herkese selamlar...

buradan baslamayla ıyı etmıssın.sende bızdensın demek yalnız gecırecen. :P

bu forumun cogusu yalnız gecırıyor zaten. merak etme yalnız degılsın :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

14 subat kızaların ve kapitalizmin biz erkeklere dayatığı bir olgudur :D

bırazda sevgililer gununu yalnız geçireceklerın savunma mekanızmasıdır(baknz:ben) :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selamlar.ben yeni üye...

evet hos geldin yanlizlar kulubune,tabi beni sayma :D ben ciftim iste sizin gibileri teselli ediyorum :D

bırazda sevgililer gununu yalnız geçireceklerın savunma mekanızmasıdır(baknz:ben) :D:lol:

Sedelina hadi sercani anliyorumda sen nasil yanliz gecirirsin...Senin gibi fistik, dunyalar guzeli kizinda bir erkek arkadasi yoksa bu erkekler ...... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:unsure:çözemedım olayı sorma :)

Ya sedelina ben senin guzelligini ovmeye korkuyorum(uyarildimda)

Cozersin sen ....Fazlasini yazmaya korkuyorum :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu sevgililer gününü yalnız geçirsem de en azından onun kalbimdeki sevgisi beni yalnız bırakmıyor! O yüzden hiç yalnız kalmışım gibi hissetmiyorum!

Arkadaşlar hepinizin sevgililer günü kutlu olsun :) umarım güzel bir gün olmuştur :innocent:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu forumda adet bole heralde neyse bende kutlayayım bari:D

tüm forum üyelerinin sevgililer gününü kutlarım.herkese mutlu sağlıklı nice sevgililer günü dilerim:D

bayram tebriği gibi oldu ama neyse...............

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benım ıcın sacma bırgun.ben hergun sevdıgıme hedıye alırım zaten sevdıgım ıstemesede ben alırım. hele bırde eksıgı oldugu bırsey varsa aklımın bır kosesıne yazar sonra da alırım.

bugunun anlam ve onemı sudur :satıs yapabılmek musterı getırmek.

seven adam hergun hatırlar.

neyse benım fıkrımde olmayanlar ıcınde bugunlerı kutlu olsun dıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugune ticari anlamda bakilmasini saglayan bugunu o degere getirenlerdir...Ben sevgilime icinde videolarimiz olan bir slay hazirladim ve bunda bir maddi bayutta yok...Yani amac hediye almak degil...Icten gelen iki kelime bile bugune yeter,sevgiliye yazilan bir cift soz vs...

Sevgililer gunu sudur ki,son ana kadar,sevgili kalan ana kadar valentin kutlanacaktir,ve o olumsuzlesecektir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak sevgılıne hazırladıgın sayttan bahsetmıyorum.en ıyısını yapıyorsun sevdıgıne.emın ol bende senın yaptıgını yapardım belkıde daha fazlasını. en basıt sekılde magazalar bunun uzerınde maddı acıdan gelır saglamak ıcın yapıyorlar.farkkettın mı senden once onların haberı oluyor sevgılıer gununden.onlar senden daha cok cebellesıyorlar bu konuda.

bırsey dıyemem sen oyle ınanıyor ve goruyorsun bende boyle.aslında bıraz aynı gorusluluk varda bız bır bırımıze anlatamıyoruz. sanırım

sende kendınce haklısındır candıde.fıkılere saygı duymada hassasımdır.

saygı duyuyorum fıkırlerıne.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende seni cok iyi anliyorum ama ben bir ekonomi ogrencisiyim ve boyle seyler olmali derim...Eger ticaret ile ugrassam emin ol bende insanlari tesvik edecek atilimlarda bulunurdum,yoksa gelir olmaz...Bak neden hastahane yanlarinda hep cicekci var,cunku kazanc daha iyi....Toplumda uretim ve tuketim olucakki,ekonomi duzgun olsun....Yani son olarak,boyle gunler hep kullanilir zaten kullanmamasi komiklik olur...29 ekimde neden her yerde bayrak satilir,toplumca devlet bilinciyle butunleselim diye mi?Oyle olsaydi bayraklar bedava dagitilirdi dimi?

Bu isler boyledir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende seni cok iyi anliyorum ama ben bir ekonomi ogrencisiyim ve boyle seyler olmali derim...Eger ticaret ile ugrassam emin ol bende insanlari tesvik edecek atilimlarda bulunurdum,yoksa gelir olmaz...Bak neden hastahane yanlarinda hep cicekci var,cunku kazanc daha iyi....Toplumda uretim ve tuketim olucakki,ekonomi duzgun olsun....Yani son olarak,boyle gunler hep kullanilir zaten kullanmamasi komiklik olur...29 ekimde neden her yerde bayrak satilir,toplumca devlet bilinciyle butunleselim diye mi?Oyle olsaydi bayraklar bedava dagitilirdi dimi?

Bu isler boyledir...

sımdı bırbırımızı daha ıyı anlamaya basladık :)

yanı ben bu ıslerden en azından sevgılıer gunuden gelır saglanmasını sevgımı,askımı ayaklar altında goruyorum.cunku ınsanlar benım sevgımle ekmek parası kazanmaya calısıyor.benım askıma saygı duyduklarından degıl.obur konularda haklısın sımdı hak verıyorum.

ooff ya neyse bosver candıde

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.