Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

buradaki enteressanlık nerede

kahin

Önerilen İletiler

AAA

BBB

CCC

DDD

EEE

FFF

GGG

HHH

III

JJJ

KKK

LLL

MMM

NNN

OOO

PPP

QQQ

RRR

SSS

TTT

UUU

VVV

XXX

YYY

ZZZ

Burada enteresan olan ne

buralarda bir yerde dermişimmm

şimdi burada enteresan bi iki bişi var ben sayayım tek tek madem... Birincisi butun harfler büyük karakterlerle yazılmış. L harfi de büyük, I harfi de bir yerde büyük.. ama başka bir açıdan bakarsak I harfi L'nin aynı zamanda küçük yazılmış halidir de :) III yani enteresan...

WWW mevzusuna göz atarsak, bütün karakterler 3 defa yazılmış normalde VVV de 3 defa yazılmış ama WWW yu da V gibi düşünürsek V harfi 3 + 6 : 9 defa yazılmış diyebiliriz.

bi de şu var tabi

"Burada enteresan olan ne" burada enteresan olan; enteresan kelimesinin kendisidir, diyeceğim ama lütfen bu doğru cevap olmasın... cunku guzelim soruyu boyle enteresan bir cevap için harcamış olursun -_-

III aynı zamanda bir roma rakamıyla 3 falan demek ya bu alfabetik sorunun içine niye karışmış diye de sorabilirim mesela :) Niye karışmış ki, ayyyyy çok enteresannnnnnn :w00t:

daha inceliyorum hele şunları bi gondereyim de :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok zorlarsam şöyle bir enteresanlık daha bulabilirim;

JJJ

KKK

LLL

bu JJJ tırnak işareti falan gibi duruyor ama açmak için kullanılan tırnak işareti degil, kapamak için kullanılan tırnak işareti gibi...

Bu LLL de tırnak işareti falan gibi duruyor ama kapamak için kullanılan tırnak işareti degil, açmak için kullanılan tırnak işareti gibi...

Şöyle işte yaa:

rsquo.pngrsquo.pngrsquo.png

KKK

lsquo.pnglsquo.pnglsquo.png

KKK da iki enteresan tırnak işaretinin içinde durduğundan enteresan olabilir belki :P tabi o tırnak işaretlerinin 3 tane olması da ayrı bir enteresan durum niye onu 3 tane yapmışlar ki :D en fazla iki tane olur :huh::w00t:

acaba onlar LLL: 666 ile JJJ: 999 olabilir mi ki?

ayrıca bu cevabı, soruya yaptığım işkence sonuçlarında, sorunun ağzından ümüğünü sıkarak aldım, biraz fazla zorlama bir cevap olabilir, farkındayız yanii...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

diğerlerinin yanında pek zayıf kaldıydı garibim az kilo alsın istedim (birşey deniyordum diğerlerini sildim o kalmış) :(

çok dikkatlisin :blush: seni bizim eve çağırsam pınar sosis pişirirmisin annemle beraber heeee :hug::laughing:

anladığım kadarıyle zayıflar gözüne hoş görünmedi.. :P

bak tombul sosisse olursa pişirebilirim.. :D hatta annenle birlikte mantı bile açabilir hepsini yiyebilirim :lol::lol::P

sosis dedinde benim ufaklıklarıda getirebilirmiyim ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anladığım kadarıyle zayıflar gözüne hoş görünmedi.. :P

bak tombul sosisse olursa pişirebilirim.. :D hatta annenle birlikte mantı bile açabilir hepsini yiyebilirim :lol::lol::P

sosis dedinde benim ufaklıklarıda getirebilirmiyim ;)

harflerin 3'erli olması sanada enteresan gelmiyormu? :P

bence bu sorunun kendiside çok enteresan :lol:

bunlar seni şu anda enterese etmiyor sen bizdeki mantı ve sosislere odaklanmışsın :D

ufaklıklarda ona keza (götürebiliiiirmiiyiim ) :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu soruyu bende facebok da gördüm yani bir hocam yoladım bana.. benim tlefon tuş takınalrından başladım tüm enteresanlıklardan tutun tek tek yazıp üzerine koyduğumda ne olura kadar...gene yemedi gibi birşey mantıklı cevapalr var ama cevap enteresan cümlesinde yada " n " gibi birşey olduğunu zannetmiyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu soruyu bende facebok da gördüm yani bir hocam yoladım bana.. benim tlefon tuş takınalrından başladım tüm enteresanlıklardan tutun tek tek yazıp üzerine koyduğumda ne olura kadar...gene yemedi gibi birşey mantıklı cevapalr var ama cevap enteresan cümlesinde yada " n " gibi birşey olduğunu zannetmiyorum...

Şimdi sevgili arkadaşlar, aslında bu sorunun orjinalinde

OOO karakterleri 000 (sıfır) şeklinde yazılıdır. Ve sorunun doğrusu "enteresan olan ne?" degil de "bu sorudaki hata nedir" şeklindedir. Bu nedenle soru bu yukarıdaki haliyle aslında hiçbir anlam ifade etmemektedir. Buna rağmen yukarıda ben de attım tuttum ama olay bu degildir yaniii... Bu soru bu haliyle anlamsızdır... Facebook taki o soru da bu sebepten dolayı çözümsüz kalacaktır... Soruyu soran kişinin dikkatsizliği işte :( Soru orjinalinden biraz sapmış anlayacağınız... Boşuna uğraşmayın...

İyi akşamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.