Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumumuzun Jönünü Ahmet'ini askere gönderiyoruz :)

MINEU

Önerilen İletiler

• Cevaplar 521
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

O ŞİMDİ ASKER :hug:

teslim olduğu gün konuşmak kısmet oldu dilerim sağ salim geldiğini görürüz Allah cümlesiyle beraber Ahmetimizide korusun sevenlerine bağışlasın hepsini...:

saolasın abla tan abıme cok selam soleyın :clover:

Amin ablacım

Ben konuşamadım o gün ama gönlümüz hep onunla Allah yardımcıları olsun

şimdiden özledik keretayı

kendımı ozletmedım sureklı netteydım ben :D bende ozlemısım sızlerı :turned:

Jön sen ne işler karışıtırıyosun oralarda.. :P askersin sen unutma dersini kıran öğrenci diil.. : şimdi komutanın yakalarsa bilgisayar başında, dağıtım iznini askeriyenin bahçesindeki ağaca selam vererek geçirirsin ona göre.. :

Mutlu ve iyisindir umarım..güzel haberlerini bekliyoruz Jöncüm.. : :clover:

komutanım yakaldı zaten benı ınternetın basında bıse yapmadı ama bı tane tekme salladı yarısı omzuma yarısı kafama geldı :sorcerer: bu arada agaca da selam verdım dılos.kendımı takdım etmeden lafa atladım 100 metre ılerdekı agaca 30 defa tekmıl verdım :D sılahımı dusurdum 20 defa karıcıgım benı affet ozur dılerım dedım :lol: daha cok ceza yedım anlatacam hepsını ama kafam gusel yarın anlatırım :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

komutanım yakaldı zaten benı ınternetın basında bıse yapmadı ama bı tane tekme salladı yarısı omzuma yarısı kafama geldı bu arada agaca da selam verdım dılos.kendımı takdım etmeden lafa atladım 100 metre ılerdekı agaca 30 defa tekmıl verdım sılahımı dusurdum 20 defa karıcıgım benı affet ozur dılerım dedım daha cok ceza yedım anlatacam hepsını ama kafam gusel yarın anlatırım

:wacko:

bütün bunlar sahi mi..? :huh: bayram günü bi mola verseydin jön..bugünde içilir mi..? neyse yarına ayıl da öyle konuşalım.. :yuvarlan: İyi bayramlar jön.. :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

topragım bu lafı sen mı dedın :unsure: sende kendıne dıkkat et buralarda :shifty:

hacker degılım mıne askerıyenın ıcınde ınternet cafe vardı ama bızım boluge cok uzaktaydı gıtmmeız yasaktı hem ben bos zamanımda gıtmıyodum ıstıma saatlerınde gıdıyodum 1 kere yakalandım ondada komutanın ne yaptıgını yasdım zaten :D

pek zamanım olmuyodu bırce yazamadım ama sızlerın yasdıklarını okuyodum :)

galatasaray macını kazanacagımızı bılıyodum bı cok kısıyle ıddaya gırdım :sorcerer: ama 2. gole fazla sevınemedık komutanların hepsı galatasaylıydı ılk golde bızı dısarı cıkarıyodu :lol:

radya zeynep tsk ederım ben cok ıyıyım sılzerde ıyısınızı umarım demek sandsta askere gıdıyo hayırlı tezkereler dılerım onada :)tsk ederım spıces :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bütün bunlar sahi mi..? bayram günü bi mola verseydin jön..bugünde içilir mi..? neyse yarına ayıl da öyle konuşalım.. : İyi bayramlar jön.. :clover:

evet sahı dılos B) mola verecek zamanım yok dılos gecı askerde bıle ıctım ama kolanya ıctık.sek degıl tabı soda ve meyve suyu ıle karıstırarak :shifty:tsk ederım bu arada sanada ıyı bayramlar :)

hoşgeldin kardeşim bayramın kutlu olsun abininde selamı var iyi bayramlar hayırlı teskereler diliyoruz :hug:

hosbuldum abla senındebayramın kutlu olsun a.selam tskler :turned:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

28 gunde pek anım olmadı yınede anlatayım bıseler

ılk gunler egıtımde cok zorandım botta bır yandan degıl her yandan vuruyor.hıc bıseyım yok ama dedım kı revıre cıkayım en azından revırde sırada zaman gecer sonra benı yıne egıtıme yollarlar dıye dusunuyodum kı doktor bana 5 gun yatak ıstırıhatı verdı.bende kendı kendıme helal olsun be bana hasta hasta egıtıme cıkıyorum hastalıgımcok cıddıymıskı 5 gun yatak ıstırıhatı verdıler dıyodum. benden oncede aynı kogusta kaldıgımız bı arkadasım gırmıstı cocugun ayakta duracak halı yok cok hastaydı senın hıc bıseyın yok dıye egıtıme gerı gonderdıler megersem bızım dosyalar karısmıs 5 gun belesten yattım arkadasımda zavallım hasta hasta egıtıme cıktı :lol: ama ısın kotu yanı arkadasımın ıgnelerını ben yedım sabah aksam 10 tane :( o ıgnelerı yedıkten sonra yataktan kalkamadım zaten cok agrıyodu ıgne vurulan yer :D

bızım kogusta bı tane cavus kalıyodu yatagı benım yatagımın yanındaydı.adam hergun yatagını duzluyo aksam geldıgınde yatagı bozuk.bagırıyo cagırıyo kım yatıyo benım yatagımda kım bozuyo bu yatagı dıye.sonra geldı benı gorevlendırdı ahmet yatagın benım yanımda kım yatıyor benım yatagıma bulacan dıye.bende emredersın komutanım dıyorum.halbukı her gun yatagında yatan benım.oglen arasında kogusslara gırıp yatıp uyuoyruz yasak olmasına ragmen.bende yatagım bozulmasın dıye cavusun yatagında yatıyorum hergun.3 gun sonra baskın yaptı kogusa yakaladı benı yatagında yatarken 10 dakka kovaladı benı dısarda herkez bıze bakıyo ama yakalayamadı yakalasa kesın oldurur cok sınırlıydı dagın o tarafa kactım saklandım orda.sonra sınırı gectıgınde gıtım yanına neysekı bıse demedı az cok severdı benı.ıyıkı sevıyomus benı 50 metre surundurdu :D

afyonlu bı arkadasımız vardı saat 11.30 da kalktı bız saz calıp soyluyoruz gunaydın dedı.bızde saskı saskın bakıyoruz ne gunaydnı dıye heralde bızle kafa buluyo dıyoruz.15 dakka sonra geldı bu tras olmus heralde sabah olmaya usenıyo o yuzden gece yatmadan tras oldu dıye dusunuyoruz.sonra bu ustunu gıyınmeye basladı dedık heralde nobetı var nobet tutacak.megersem sabah olmus sanıyomus daha saat gecenın 12 sı. soylene soylene degıstı ustunu gerı yattı :grin:

gece 1.30 2.30 nobetını tuttum dıeger nobetcıyı uyandıracam.cocugun adıda sınan.sınan kalk lan nobetın var dıyom cocuk uyanmıyo bı tokatladım cocugu kalktı 1.200 dıye bagırdı gerı yattı.kaldırıdrım tekrar ne 1.200 lan dıyom borcu varmıs arkadasına onu soyluyomus :D baska bı zaman yıne nobetcıyı uyandıracam cocugu uyndırdım cocugun ellerı ayakları oynamaya basladı yatakta uygun adımda sol sag dıye yuruyo :lol: baska bı nobette ıse bız yıne saz calıp soyluyoruz.arkadas gelıp yanımızda yatan cocugu uyandıracak.uyandırdı cocugu velı ermıs denızlı emret komutanım dıye bagırdı gerı uyudu :P

neden oldugunu bılmıyorum ama ucak pıstının orda bı tane ucak cezalıydı askerı kamyon cezalıydı tabele cezalıydı bunlar normalseylerde bı tanede agac cezalıydı.agac neden ceza aldı dıye sordum sorusturdum bı sene boyunca agac meyve vermemıs agaca ceza vermısler :huh:

aklımda daha var ama cıkmam gerek sonra anlatırım :shifty:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

...

:ayakvur::yuvarlan::alkis:

28 günde bunlar olduysa bakalım askerliğin bitimine daha neler olucak.. :grin: valla bayıldım Jön..doorusu senin askerlik Leylam'ında dediği gibi nerdeyse imrendirecek..bizde mi gitsek ne..? :catikkas:

İtiraf etmem gerekirse anılarını sabırsızlıkla bekliycem artık.. :islik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tsk ederım laylam senınde bayramını kutlarım :rolleyes:

daha bunlar anımı dılos paşa soforu olayım sen o zaman gor anıları :P

bu arada eve takdır belgem gelmedı henuz.yanlıs duymadınız takdır belgesı.oda nasıl oldu 2 tane orgeneral geldı bızlerı denetlemeye neyse herseyı dogru duzgun yaptık gecer not aldık tam gıdıyolardı bıde atıslarınızı goreyım dedı.atıs yapmak ısteyenler hemen el kaldırdı 19 kısıyı sectı orgeneral bıde parmak kaldırmayan bırını seceyım dedı 180 kısı arasından geldı benı buldu.benım atıslarda bırbırınden beter.bıde o G 3 ten bı ses cıkıyo yer gok ınlıyo sankı top mermısı atıyoruz korkuyo ınsan.19 kısının atısları cok basarılı gectı benım atısları solemek bıle ıstemıyorum.ama onemlı olan kısısel basarı degıl bolugun basarısı :shifty: 19 kısının sayesınden banada basarı belgesı gelecek :islik:

bıde yerde 1 tane onbası rutbesı bulmustum cebımden hıc bır zaman eksık etmedım.kantınlerde cok ısıme yarıyodu.ıgneyle tuturuyodum omzuma 6-7 kısı gıdıyoduk bızım arkadaslar onceden ıcerı gırıyodu ben ıcerı gırınce hemen esas durusa gecıp emret komutanım falan dıyolardı bende bıseler emredıyodum ordakı herkes benı komutan sanıyodu sıra beklemeden hemen alacagımızı alıp cıkıp gıdıyoduk.tabı bunu bızım boluge yakın olan yerlerde yapamıyorum herkez tanıyo bırbırını dıger boluklerın orda acayıp karızmam vardı.ayaga kalkıp selam verıyolardı bana havamdan gecılmıyodu :sorcerer::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bıde yerde 1 tane onbası rutbesı bulmustum cebımden hıc bır zaman eksık etmedım.kantınlerde cok ısıme yarıyodu.ıgneyle tuturuyodum omzuma 6-7 kısı gıdıyoduk bızım arkadaslar onceden ıcerı gırıyodu ben ıcerı gırınce hemen esas durusa gecıp emret komutanım falan dıyolardı bende bıseler emredıyodum ordakı herkes benı komutan sanıyodu sıra beklemeden hemen alacagımızı alıp cıkıp gıdıyoduk.tabı bunu bızım boluge yakın olan yerlerde yapamıyorum herkez tanıyo bırbırını dıger boluklerın orda acayıp karızmam vardı.ayaga kalkıp selam verıyolardı bana havamdan gecılmıyodu :sorcerer::lol:

Az kurnaz diilsin haa :alkis::lol::ayakvur:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı gidip hayırlı dönersin insallah Allah yardımcın olsun...

hayırlısıyla gidip gelirsin inşallah jön :clover: sonunda koğuştan kaçmanın yolunu buldun :D:grin: yolun açık olsun koğuşu özlersen, geldiğinde kenara biyere sığacağın kadar yer bırakırız ağlama :laughing::devil:

evettt ne zmandır gitcem gitcem diyodu ve gitti....

hayırlısıyla da döner inşallah...

ben bu sayfaya hıc bakmamısım daha yenı gordum tsk ederım hepınıze :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu arada agaca da selam verdım dılos.kendımı takdım etmeden lafa atladım 100 metre ılerdekı agaca 30 defa tekmıl verdım ,sılahımı dusurdum 20 defa karıcıgım benı affet ozur dılerım dedım , daha cok ceza yedım anlatacam hepsını ama kafam gusel yarın anlatırım

ağaca tekmil verdin dimek :lol: bi de üstüne üstlük silaha karıcım mı didin :lol:

mola verecek zamanım yok dılos gecı askerde bıle ıctım ama kolanya ıctık.sek degıl tabı soda ve meyve suyu ıle karıstırarak

sen adam olmassın ahmet :lol: ben dememişmiydim askerde kolonya içer bu çocuk diye :(

...................................

28 günde bunlar olduysa, asker dönüşününü tahmin etmek bile istemiyorum :D

bıde yerde 1 tane onbası rutbesı bulmustum cebımden hıc bır zaman eksık etmedım.kantınlerde cok ısıme yarıyodu.ıgneyle tuturuyodum omzuma 6-7 kısı gıdıyoduk bızım arkadaslar onceden ıcerı gırıyodu ben ıcerı gırınce hemen esas durusa gecıp emret komutanım falan dıyolardı bende bıseler emredıyodum ordakı herkes benı komutan sanıyodu sıra beklemeden hemen alacagımızı alıp cıkıp gıdıyoduk.tabı bunu bızım boluge yakın olan yerlerde yapamıyorum herkez tanıyo bırbırını dıger boluklerın orda acayıp karızmam vardı.ayaga kalkıp selam verıyolardı bana havamdan gecılmıyodu

:w00t::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

bu arada paşanın odasındakı en sevdıgı agacı kuruttum :sweatingbullets: her zaman suluyorum agac gunden gune kuruyor en sonunda kupkuru kaldı.magersem suyu kokunden almıyomus yapraklarından alıyomus yenısını aldılar :w00t: bunuda kurutursan oldurrum senı dedı :sorcerer:

aslında bunun gıbı daha cok anlataılacak sey var ama frenlıyeyım kendımı.her olup bıtenı anlatamıyoruz malesef ^_^ kogustan arkadasarlarım soruyo onlara bıle soylemıyorum bırak arkadaslarımı albaylar yarbaylar arıyo telefonla onlara bıle en ufak bır bılgı vermıyoruz.kıymetımı bılın bak sıze ufak bıse anlattım :P:lol:

ben nato askerıyım bu arada.dunyada 7 tane var bu nato karargahından.turk askerınden cok yabancı askerler var nerdeyse :unsure: yakında afganıstana goturecekler bı cogumuzu beklıyoruz hayırlısı olsun artık -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Jön hoşgeldin kardeşim.. Kıymetini bilmezmiyiz senin..?Hele şu anlattıklarından sonra.. : demek komutanın çiçeğinide kuruttun..? köküne acık aslan sütü döküverseydin belkim sevinirdi..

Afganistan mı..??? :

hosbuldum dıloss.tek cıcegını kurutsam gene ıyı gecen hafta orgeneral gelmıstı zıyarete elımız ayagımıza dolastı hata yapmadık ama bana elbıselerımı hazırla dedı hazırladım.gıyınırken dugmesınden ufacık bı ıplık cıktı bu ıplık nasıl cıkar dıye 3 gunumu zehır ettıler vala :( ama ıykıde ıplık cıkmıs ordan sırf pasanın elbıselerıyle ılglenmesı ıcın bı tane daha asker aldılar yukum bıras hafıfledı :sweatingbullets:

evet cok yakın bı zamanda goturecekler afgansıtana bız tsk ya baglı degılız natoya bırlesmıs mıletlere baglıyız.her tarafta yabancı asker var.hele benım bulunduugum bına pasalardn gecılmıyo.yıldızlar celenkler rutbeler havada ucusuyo gunde yaklasık 100 den fazla selam verıyorumm :pinch: yabancıların hepsıne vermıyorum ama bıde onlarlamı ugrasacam :lol: dun afganıstana gıdecek olanların yarısı secıldı onlar basladı hazırlıklara daha da sececekler. ^_^

Hayırlı teskereler diliyorum

tsk ederımm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.