Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Herkes bir filmdir

Misafir Sands

Önerilen İletiler

aa arkadaşlar gerçekten hakkını yemişler senin Sands.. -_- e,tabi herkes sanattan anlıyabilemez ben gibi.. :whistling: gerçekten çok etkilendim bu filmden..hatta şöyle söyliyim hiç bitmesin istedim.. :grin: yalnızlık ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi..ama anlayana tabii.. :whistling: ve ben sadece bu temayı görmedim bu filmde..aşk..ihtiras..gerilim..action.. :w00t: alt yapısına derinden derinden ilmek ilmek işlemişsin..

yürekten tebrik ederim arkadaşım..baştan ayağa bir sanat şaheseri.. :thumbsup:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

filmin adı Yalnızlık adıyla çelişmesin diye böyle bir çalışma ayrıcana bu bir oyundur .Sanatçıya saygınız yok bari sanata olsun :D

film yonetmenımızın iç dunyasını çok güzel yansıtmakda olup,nasılki normalde ben merkezlı bırı ise,fılmde de sadece kendı var sadece kendı,sankı fılmın merkezı değil filmin herşeyi..ayrıca kendı burjuva vede konsantre bı kayserılı odluğundan kımseyı oynatmamışdır

EDİTÖR

:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

film yonetmenımızın iç dunyasını çok güzel yansıtmakda olup,nasılki normalde ben merkezlı bırı ise,fılmde de sadece kendı var sadece kendı,sankı fılmın merkezı değil filmin herşeyi..ayrıca kendı burjuva vede konsantre bı kayserılı odluğundan kımseyı oynatmamışdır

EDİTÖR

ya olurda bu kadar mı olur iftiralar peşpeşe geliyor ünlü olmak ne kadar zormuş dayanmak bile ayrı bir kuvvet gerektiriyor ama maşallah o kuvvette var bende :D ben merkezliymişim buna kargalar bile güler benım gibi asil biri nasıl ben merkezli olur.Sedelina daha iyisini yapmadan karşıma çıkma göster hünerinide kapışacaksak sanatımızla kapışalım :D hadi bakem hadiiiiii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

EDİTÖR

aslında sedelinacığım sana katılıp denecek şeyler var ama..... ;) ben sessiz kalayım.

gerçi sus sus sus!!!!! asalet de bir yere kadar diyip açıcam ağzımı ama .....

neyse ben biraz daha sabretmeye çalışayım.yoksa polemik uzayıp gider.

zira ; Her lafa verecek bir cevabım var...

Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.......... :excl::excl::excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olmadık sesler geliyor radyodan

beynimde korkunç bir vida olarak

ergen ölüleri

artık ellerimi bu rahlelerden ayırsam

boyunbağımın ve gülüşümün o kirli

rahatlığından, yırtık uğultusundan şehrin.

bu kadar kötü yorumun üstüne artık sinema dünyasına sunumlar yapamayacağımı bildirmek isterim.

kendimi feysbuk a emanet ediyorum beni anlarsa feysbuk anlar anne ben feysbuk oldum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ee anladık yeteneklısın,arada da eğitim için sanat yapsan da bana harflerı anlatan bi vıdeo hazırlasan nasıl olurdu dıyodum ben şey kem küm :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Her insan bir muamma olarak dogar ve bir bilmece olarak ölür.

Birer muamma olarak dogarız:

kimin kaç gün yaşayacagı, nasıl bir ömür sürecegi, ne ugruna tükenecegi hiç bir kulun malumu degildir.

İnsanogluna muammalık sıfatı yakıştırırken şunu gözden kaçırmasak isabet etmiş oluruz: Her kime muamma demişsek o, muammalı saydıgımız yanını ancak bedeninde can taşıdıgı sürece muhafaza edebilecekdir. Can taşımak imkan taşımak demekdir. İmkan ise istidattan ibaret degildir. İnsanların imkanı dedigimiz şey , o güne kadar ne idiyseler olduklarının ötesine gidebilme, üstüne çıkabilme gücüdür. İnsana sır katan şeyin canlılık oldugunu; ama bu canlılıgın bitkilerde ve hayvanlarda rastlanılan canlılıkdan farklı oldugunu hatırdan çıkarmayalım...

İsmet abi..

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Müjdeli bir haber cnbc-e tarafından gelecek vadeden youtube'cu aday adayı gösterildim bu mutlu günümde sizlerinde oylarını beklıyorum benı sampiyon edin hepinize mail atacagım

oy vermek icin

''Sands sen bitanesin'' yazıp Türksel aveya ve telsim den 9051 e mesaj gönderin. Teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.