Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

erkek karısından uzak ise o günlerde aldatması doğal mı ?

meliskoo

Önerilen İletiler

• Cevaplar 54
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Doğal değildir...

"Cinsellik" sevginin bir parçasıdır.

Bunu paylaştığınızda bazı şeyleri artık tüketmiş olursunuz,

Bitirirsiniz...

Sonunda ne kendinize,

Ne de eşinize saygınız kalmaz.

Kalan saygı görünüştedir ve bir anlam ifade etmez.

Geriye kalan sadece alışkanlık olur...

Ve aldatmak alışkanlık yaratır...

"Bir Bütün" olmanın doğasına aykırıdır...

Amaaaa!

Düşündümde!

Boşverin yaaa!

Ahlak bekçisi miyiz ki?

Hep birlikte basitleşelim arkadaşlar...

Aldatalım,

Zerre kadar önemi yok bunun...

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence uzaksa ve seni gerçekten seviyorsa (kişiliğinde yoksa) böyle birşey yapmaz.cinsellik açısından da zaten benim bildiğim bir insan kadın veya erkek sevmediği bir insanla cinselliği ne kadar yaşabilirki? yaşayamaz yaşada zaten tek gecelik dedikleri olur..ama bence kafana takma böle şeyleri seninki seni seviyorsa zaten yapamaz.(ama ben erkeklere pek güvenmiyorum)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence uzaksa ve seni gerçekten seviyorsa (kişiliğinde yoksa) böyle birşey yapmaz.cinsellik açısından da zaten benim bildiğim bir insan kadın veya erkek sevmediği bir insanla cinselliği ne kadar yaşabilirki? yaşayamaz yaşada zaten tek gecelik dedikleri olur..ama bence kafana takma böle şeyleri seninki seni seviyorsa zaten yapamaz.(ama ben erkeklere pek güvenmiyorum)

hıı işte yoıkda sevyo beni çok da canım tek geceik dediklerinden olabilir mi diorum işte. olsa mühimsemiyeyim aslnda değil mi çok :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Meliskoocum öncelikle hoşgeldin :hug: Dönüşün muhteşem olmuş :w00t:

Bu anlam veremediğim mantık maalesef erkeklerin % 95 inde var :D Klasik bahane cümleleride şunlardır hep ; Çok üzgünüm bir anlık duygusal boşluğuma geldi ( Ben mide boşluğuna bir sol kroşe atarsam görürsün <_< ) Seni aldatmış olabilirim ama emin ol kalbim sadece senin için çarpıyor ( Sende şuna emin ol , çarpacak bir kalbin kalmayacak :devil: )

Bunun gibi bir çok bahaneler üretilip fakat bi önceki yapılan hatalardan ders alınmayıp tekrarlanır :P Bunun doğallıkla falan alakası yok bu tamamen insanın kişisel sorunudur..Karakteri ile ilgilidir...Eğer seviyor ve değer veriyorsa sevdiğini başkası ile aldatmaz...Aldatıyorsada :unsure: ......... <_<:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Meliskoocum öncelikle hoşgeldin :hug: Dönüşün muhteşem olmuş :w00t:

Bu anlam veremediğim mantık maalesef erkeklerin % 95 inde var :D Klasik bahane cümleleride şunlardır hep ; Çok üzgünüm bir anlık duygusal boşluğuma geldi ( Ben mide boşluğuna bir sol kroşe atarsam görürsün <_< ) Seni aldatmış olabilirim ama emin ol kalbim sadece senin için çarpıyor ( Sende şuna emin ol , çarpacak bir kalbin kalmayacak :devil: )

Bunun gibi bir çok bahaneler üretilip fakat bi önceki yapılan hatalardan ders alınmayıp tekrarlanır :P Bunun doğallıkla falan alakası yok bu tamamen insanın kişisel sorunudur..Karakteri ile ilgilidir...Eğer seviyor ve değer veriyorsa sevdiğini başkası ile aldatmaz...Aldatıyorsada :unsure: ................ <_<:lol:

Evet tatlım haklısın wallahi de

çözüm odunla sıkıca vurmak diyorsun ha ... denenebilir. haklısın kesin çözüm bu olmamalı

şiddete başvurmak... nese.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkek misal karısından uzak ya da sevgilisinden uzakta,

eşine ulaşamıyor tatlı tatlı sohbetler ediyorlar ancak birbirine kavusamıyorlar...

kadının başkasına

adamın baskasına o anda gtmesi doğal mı ?

yorumlarınızı bekliyorum

:huh: doğal olurmu hiççççç..kendini düşün bakalım sevdiğinden uzaktasın diye onun yerine başkasını biran bile koyabilirmisin?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkeğin sevgilisi yoksa toplumdan beceriksiz,

kadınlardan .....za,

erkeklerden ise eşcinsel damgası yiyip alay konusu olması işten bile değildir.erkek adam yerine konabilmek için kendini ispatlamak zorundadır.beğenilmek itibar görmek zorundadır.erkek deneyimsiz olamamalıdır. ilşki bab ın da yüklü bir cv si olmalıdır.

buraya bin kere yazdık.erkekler 30 yaşına kadar 200 kişide hoşlanıyorsa abartısız 192 tanesinin ya sevgilisi ya nişanlısı çıkar.ya da erkek daha ağzını açana kadar sözlenir.(ne demekse)

bu yüzden erkeklerin seçme şansı hiç yoktur.çoğu zaman hiç içine sinmese de kendisini seçene razı olur erkek.çünkü bu yapmazsa papaz hayatı yaşar.

bu yzüden elindeki hoşlanmadan çıktığı vatandaştan daha çekici biri üzerine üzerine glince o erkeği kimse tutamaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

niye ole diyon tas..

Belki kadin ole biriki hep cene cene cene

simdi bu adam bence hakli aldatmada :D

sen eşinle konuşma o zaman innocent: adam birgün haklarını istediğinde diyecek sözün olmayabilir çünkü :D ve anlamadığım bişeyde diyelimki eşin öyle biriki ilgisi senin istediğin kadar değil ,seninde aldatmak hakkınmı doğuyor bu durumda...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.