Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
kaastroloji

Günlük Burç Yorumlarınız (2014)

Önerilen İletiler

Günlük Burç Yorumlarınız

17.04.2004 BURÇ YORUMLARI

 

 

resimler.png

Bugün saat 10.09- 8 nisan saat 00.44 arasında ay boşlukta, rutin ve yarım kalan işlerimize devam edelim. Yeni başlangıçlar yapmayalım.
KOÇ
Yaşadığınız sorunlar bugün sizi zorlayabilir. Güçlü ve yapıcı bir kişiliğe sahipsiniz. O nedenle sorunların üzerine güvenle gitmeli ve amaçlarınıza odaklanmalısınız.


BOĞA
Üzerinizde baskı hissettiğiniz durumları çok iyi düşünün. İlişkilerinizde gereksiz sürtüşmeleri bırakın, iyi düşünün mutlaka bir çıkış noktası bulacaksınız.

İKİZLER
Uzaklara kimsenin olmadığı bir yere gitmek istiyorsunuz. Birazda sıra dışı şeyler yapayım. Hayatıma renk katayım isteğiniz yoğun bugün. Ancak bugün bu marjinallik sonradan ters tepebilir, siz iyisi mi rutin bir şeyler yapın bugün.

YENGEÇ
Güven arıyorsunuz bugün. O nedenle görüşülecek kişileri bile ince eleyip sık dokuyorsunuz. Evet bence de öyle yapın sadece iş görüşmelerini askıya alın. Biraz sakin olun.

ASLAN
Hepimiz seviliyoruz, kendimizi sevdiğimizde bunu daha iyi anlarız. Huzur işte o zaman gelir. Sıcak bir ilişkiye ihtiyacınız olabilir bugün. O zaman karşınıza gelecektir. Sizde huzursuzluk çıkarmayın. Aileniz size destek olacaktır. Güzel yapıcı bir döneme gireceksiniz. İçinizde bir şey kalmasın, dışarı çıkarın, zaten çıkacaktır da.

BAŞAK
Fazla düşünmeyin. İlişkinizin tadına varın. Kendinizi de mutsuzlukla doldurmayın. Her ne yaşayacaksanız güzel yaşayacağınızı düşünün. Kendinizi hiçbir konuda sıkmayın bugün.

TERAZİ
Herkese saygı duyacaksınız. O zaman sorun yok. Fevri çıkışlarınız olmasın. Şüpheden uzak durun. Her zaman çıkış noktası vardır. Güç ve madde aynı şey değildir. İkisini ayırın.

AKREP
Güven duygusu içinde yaşam da yükselmek istiyorsunuz. O zaman diyorsunuz para gerekiyor. Güç parada değil mi? Aslında güç içimizde. Moralinizi iyi tutun. Adım atarken bugün iki kere düşünün.

YAY
İlişkilerde saygıyı göz ardı etmeyin. Aksi davranışlar kırıcı olabilir. Paylaşımcı olmalısınız. Sorunu tespit edin. Bu konuda mesajlara iyi bakın. İlerlemeniz için size yol gösterilecektir.

OĞLAK
İstediklerinizi yapın bugün. Daha huzurlu olursunuz. Her şeyden uzaklaşma isteğiniz olabilir. Ara verin biraz işlerinize, kendinize zaman ayırın.

KOVA
Her şey istediğiniz gibi olsun istersiniz. Kontrolü biraz bırakırsanız rahat edersiniz. Yaşam da bütünlük yok. Maddi ve manevi duygularınızda dengeyi sağlamalısınız. Çözüm her zaman vardır yaşam da.

BALIK
Canınızı sıkmayın, bugün çözüm aramayın, bırakın biraz işleri, sıradan şeylere bakın, onları düşünün. Sevgi dolu balıklar seviliyorsunuz merak etmeyin.

ka-astroloji.blogspot.com.tr

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

18.04.2004 BURÇ YORUMLARI

kelebek.png

 

KOÇ

Yaşamla elbirliği yaparak huzuru bulacaksınız. Güven duygunuzu
Her zaman ayakta tutun. Çok mu başarılı olmak istiyorsunuz
O zaman maddi ve manevi çok iyi düşünün. İkili ilişkilerde
Gönül birliğine önem verin.
BOĞA

Şefkatli, ılımlı durumunuzu devam ettirin. Zihinden biraz çıkın,

Kendinize güzel olumlamalar da bulunun. İlişkilerinizde ve her türlü işinize dikkat edin. Kendinizi çok iyi şekilde ifade edebilirsiniz. 29 Nisanda ki güneş tutulması burcunuzda oluşacak çok daha güzel günler sizi bekliyor.
İKİZLER

Her konuda güçlenmek istiyorsunuz. O zaman hemen çözüm yollarını araştırmalısınız. Bir şeye karar vermeden önce derinlemesine düşünün. Beklentisiz olursanız yolunuz açılacaktır. Aşk hayatınızda o zaman harika olacaktır.
YENGEÇ

Sevgiyle yaşama bakın. O zaman bütün fırsatlar önünüze gelecektir. Aşk kapınızda yine de ilişki konusunda iyi düşünün derim. Sıkıntılarınız var, bunları konuşarak ve paylaşarak atlatabilirsiniz. Yoksa size zararı dokunabilir.
ASLAN

İlişkilerinize sevgiyle bakın, nasıl bakarsanız öyle görür ve öyle yaşarsınız. Seçimlerimiz önemlidir. Parayı çok fazla düşünmeyin. Dostluklar önemlidir. Dostlukları madde olarak görmeyin. Merak etmeyin kimseye muhtaç olmazsınız. Düşünürseniz olursunuz. Hepimizin rızkı vardır. Rızık kapılarını düşüncemizle kapatırız. Nasıl mı? Her şeye para gözü ile baktığımızda…
BAŞAK

İlişkilerimizi el birliği ile çözebiliriz. Sorun varsa sevgiyi beraber büyütmeyi denemelisiniz. İlişki arkadaş dost konusunda yenilenmeye ihtiyacınız var. Bir iş yapmayı düşünüyorsanız iyi karar verin. Bireysel iş yapma zamanı değil. İş birliği ve ortaklıklarla deneyimleniyorsunuz. Bütün burçlar için geçerli bu durum. Bütün bunlar ayarımızı bilmek ve biz'liğe geçişe hazırlanmaktır.
TERAZİ

Huzur barış artık bunları ele almanın zamanı geldi. Kimlere güveneceksiniz bunların seçimlerini iyi yapın. Size sevgiyle yaklaşan insanları kucaklamalısınız. Tüm sorunlara bilinçli bakın. İlişkide dengeyi sağlamalısınız. Gönül gönüle bir ilişkiden yana olsanız da yine de keskin davranıyorsunuz.
AKREP

Aşka doğru yelken açıyorsunuz. Yaşamda huzur arayışınız çok fazla biraz sakinleşirseniz her şey yoluna girecektir. Aşk sizi çok besler o nedenle derin düşünerek birliğinizi sağlayabilirsiniz. İş hayatınızda her şeyin kendi isteklerinize göre olmasını, insanların buna uymasını istiyorsunuz. Böyle bir şey yok. Sakin olursanız yoluna girer her şey..
YAY


Maddi anlamda sıkışıklığınız çok fazla, temmuzun ortasına kadar sabredin, yardımlarınız adeta yağacak istediklerinizi gözden geçirin neyi maddi ve manevi. Şimdi hazırlık yapmanız gerekiyor mayıs sonuna kadar. Kadersel düğüm işbirlik yönünde ve projelerinizi şimdiden hazırlarsanız çok güzel fırsatlara önünüze getirecektir. Bunların hepsi istedikleriniz şeklinde olacaktır.
OĞLAK

İlişkileriniz güçleniyor zihinsel anlamda da güçleniyorsunuz. Yaşamda desteklendiğiniz bir gün. Her konuda doğru kararlar alabileceğiniz bir gün. Sabırsız olmayın açık olun, bu sayede istekleriniz oluşur. İşbirliği ve nezaket her zaman gerekir.
KOVA

Engellenmeleri düşünmeden yolunuza devam edin. Her şeyin sizin için çok kıymetli olduğunu düşünün. Çok da rahat olmadan isteklerinize sarılın. Çıkan fırsatları değerlendirin. Artık parayı öğrendiniz. İşte kova geleceği düşünmekten bugünü kaçırır. Ah bir anda kalabilseniz ne de güzel olur. Bugün güzel bir gün sizin için. İş ve ilişkilerde çok derin düşüneceksiniz. Ve tüm sıkıntıları aşabileceksiniz. Tabi ki zaman ekiple iş yapma zamanı..
BALIK

Aşk sizin için önemli, çünkü gönlünüzü aydınlatıyor. Yaşamı bir bütün olarak görün o zaman güzelliklere ulaşabileceksiniz. Kendi içinizdeki gücü fark edin onu yeniden kazanın, para sizi yordu kadersel düğümünüzden dolayı bunu yaşıyorsunuz. Harcamaları biraz azaltsanız iyi olur bir de düşünün bakalım hangi iş de kazanç sağlayabilirsiniz.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

19.04.2004 BURÇ YORUMLARI

burc.png

 

KOÇ

Aşkı sorgulama dönemindesiniz. Aşkı istiyor ancak yaşarken geçmiş çelişkilerden dolayı, düşünüyorsunuz. Her şeye rağmen hayat güzeldir. İyi düşünerek yaşadıklarınzıı sorgulayın. Bu arada kendinize güveniniz her zaman olsun. İlişkide birbirinize destek olun ve uzlaşmayı deneyin. Fikirlerinizi ifade etmekten çekinmeyin. Uzaklarda olanlarla iletişiminiz iyi olacak.

BOĞA
Kendinizi yenileme dönemindesiniz. İyi niyet her zaman iyidir. Yalnız her şey dozunda olmalıdır. Bugün kendinizi gözden geçirin, nereden ne yaptınız, bunları zihinde değil yürekte yapınız. Yanlış olan değil de içinize sinmeyen neler yaptınız. Yaptıklarınız da yüreğiniz hafiften sızlıyorsa, içinizden özür dileyin. Bir daha onu yapmadığınız gibi, bu sevgi enerjisi hem siz hem de kişi veya ve o olaya gidecek ve her şey yoluna girecektir.

İKİZLER
İlişki veya iş ortaklığı konusunda yenileneceksiniz. Burada hırs yapmadan zihninizin esiri olmadan yani egosal davranışlara girmeden ne istediğinizi çok iyi bilmelisiniz. Yaratıcı olmalısınız. Çünkü yaratım için dünyaya geldik. İlişkinizde sorunlar varsa, kendi aranızda değil de eğlenerek, gezerek çözemeye çalışın.

YENGEÇ
İş hayatınızda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklentiye girmeden sadece işinizi yapınız. Herkes sizin gibi değil. Sizin gibi davranmasını ve düşünmesini bekleyemezsiniz. Tabii ki hayatta engeller çıkacaktır karşınıza, bu engellerin bizleri güçlendirmek için olduğunu bilelim. Ya o işte enerji bitmiştir. Ya da değişim zamanı gelmiştir. Buna yüreğinize sorarak karar verin. Kızgınlığınıza, hırsınıza kapılarak değil. Ne olursa olsun sorun varsa da dile getirmekten çekinmeyin.

ASLAN
Aileniz ve sevgiliniz sizi mutlu ediyorsa, sizinle yakından ilgileniyorlarsa sorun yok. Ancak sizi üzüyorlarsa, o zaman yaşamı şöyle bir gözden geçirin. İçinizde hesaplaşın. Özgürce yaşayın ve istedikleriniz ne ise onları yapmaya çalışın. İletişimin güçlü olacak bu gün.

BAŞAK
Kendinizi ifade etmekte biraz güçlük çekebilirsiniz. Bunların farklı nedenleri olabilir. Ya çok özgürüzdür. Ya da çok fazla baskı altında olabilirsiniz. Ya da ilişkinizde sevgi anlayışınız birbirinize uymuyordur. biz ne istiyoruz? Bunu iyi sorgulamanız lazım. Eğer düşünüyorsanız ya iyileştirme zamanı gelmiştir. Ya da bitiş zamanı. Benim için ise sorguladığım her şey bitmeye yakındır. Çevrenizdeki kişiler tarafından anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.

TERAZİ
İstediğiniz konuda ilerlemek için sabırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi için çok fazla istekleriniz olabilir. Akıllıca düşünmeniz ve davranmanız gerekiyor. Hayallerden biraz uzaklaşın. Her konuda yüzleşme zamanları yaşıyorsunuz. Kafaya takmadan yapın bunu.

AKREP
Öyle düşündüğünüz şekilde bir hayat yok. Her şey hemen öyle önünüze gelmez. Sihirli değnek yok yaşamda. Deneyimler vardır. bunları ertelerseniz hep aynı olayları tekrar tekrar yaşarsınız. Çalışacaksınız, mücadele edeceksiniz. Dışarıda olanlarında farkında varacaksınız. Çok mu verimli olmak istiyorsunuz. O zaman tatlı tatlı
konuşun.

YAY
İsteklerinizi peşinden gerçekçi bir şekilde gidin. Eğer hayalci davranıyorsanız, o zaman bir toparlanın o isteklerinizin olabilirliği ne kadar. Yaşam da yavaş yavaş istediklerinizi yaparsanız, sonra büyüğü ile karşılaşırsınız. Hayaller çok büyük olur. Ona erişebilmek için de bir yerden başlamak durumundasınız. Hayatın tadını çıkarmak istiyorsunuz her zaman. Çıkarında abartıya kaçmadan. Konuşmak ve haberleşmek için iyi bir gün

OĞLAK
Hayatınıza yön verebilirsiniz. Kendinize güvendiğiniz de gayet de başarılı olursunuz. İyi niyetli düşünün yollarınız açılacaktır. İstediğiniz şekilde düşünmeden yaşamak isteğiniz bugün ağır basabilir. O zaman sizi zorlayan kişilere rastlayabilirsiniz. Bugün ikilemleri bırakın, kızgınlıkları bırakın, endişelenmeden sadece önünüze bakın.

KOVA
Kendinize güvenin öncelikle, hayatın rahat olduğunu düşünün. Başarı adımları adım adım atmaktan gelir. Aceleyle yapılan her iş kişiyi dağıtır. O nedenle uzun uzun düşünün, cesaretli olun, maddi ve manevi huzurlu olacağınız bir gün. Sosyal ilişkileriniz harika olacak bugün. Dışarıda sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

BALIK
İnancınızı sağlam tutun, o zaman bugün çok güzel geçecektir. İnanç sağlamsa aslında her gün güzel geçer. Tabii ki mücadelesiz yaşam da olmaz. Ne kadar sakin olursak o kadar da iyi olur. Güveninizi yerinde olsun. Herkese destek olmaya devam edin. İçinizden geldiği gibi yaşayın.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

bur%C3%A7yorum2.png

KOÇ

Sizin değerleriniz başkaları tarafından takdir edildiğinde kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Bu olmadığında insanlarla aranıza mesafe koyuyorsunuz. Herkesle anlaşmak ve birlikte yol almak durumundasınız. İlişkiler de sakin kalın gitmeyen bir şey varsa bekleyin biraz.

BOĞA

Kendinize ilgili çok şey de, artık kendinizi gösterme çabanız çok fazla olacak. Beğenilmek ve onaylanmak isteyeceksiniz. Beğenilmeyebilirsiniz de, sakın ola ki güç savaşlarına girişmeyin. Sakin olun. İş hayatınızda yapıcı olmaya özen gösterin.

İKİZLER
Negatif yaşanmışlıkları dışa vurma isteği oluşabilir. Ancak bunu yaparken dikkatli olun. İstemediğiniz sözleri duyabilirsiniz. Kırılabilirsiniz. İş hayatınız da başarılı olacaksınız.

YENGEÇ
Hedeflerinizi konusunda işbirliğine gidebilirsiniz veya ortağınız varsa ayrılabilirsiniz. Yaptığınız işler başkaları tarafından hoş karşılanmayabilir. Taviz vermeyin. Sabırla başka yollar düşünebilirsiniz. Aile içinde birlik ve beraberliğe devam edin. Umutsuzluğa düşmeyin.

ASLAN
Düşüncelerinizi planlarınızı arkadaşlarınıza sunmak, onların da onayını almak ve takdir edilmek istiyorsunuz. Takdir etmeyenler de olabilir. Olabildiğince uzlaşmaya çalışın. Düşüncelerimizi paylaşırken sakin olun. Yolculuk var. Kazançlar var. Uzun soluklu işler düşünün.

BAŞAK
Yaşadıklarınız paylaşma isteği çok büyük. Bunları aktarmak isteyebilirsiniz. Bugün size sınav gibi gelebilir. Bu sınavda sizi beğenmeyebilirler. Kendinize güven duyun yeter. İşbirliklerinde acele etmeyin. Ödemelerinizi yapınız. Mali konulara biraz daha dikkat edin.

TERAZİ
Her konuda düşündüklerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Sorunlardan kurtulmak istediğimiz bir gün. Ancak huzursuzluklardan uzak durun. Sevdiğinizle konuşun. Çünkü huzurlu bir beraberlik isteğiniz çok fazla. Yapıcı olmaya özen gösterin. Yaşamda bizi ayakta tutan dünyasal her konuyu iyice gözden geçirin. Karar vermeden önce dikkat edin.

AKREP
İlişkiniz de uyumlu olmaya çalışın. Kırmayın, üzmeyin. İç huzurunuzu başka türlü bulamazsınız. Hırsla kararlar almayın. Gerginlikten uzak durun. Zamana bırakın her şeyi. Çevrenizdeki kişilere biraz da güvenmeyi deneyin.

YAY
Artık nabza göre şerbet verme zamanınız geldi. Çalışma hayatınızı iyi düşünün. Bu konuda insanlara ulaşmada zorlanabilirsiniz. Ortalama şartlara göre ayarınızı bilin. İstediğimiz gibi işler gitmeyince sakin olacağız. İş de ego problemleri ile sınanıyorsunuz. Yok olmadan varı öğrenemezsiniz. Ekonomik olarak kolay değil hayatınız sabırlı olalım ve sabırla ilerleyelim.

OĞLAK
Kendinizi dışarıda gösterme isteğiniz çok fazla. Çok güçlü olmak istiyorsunuz. İstediğiniz her şey önünüze gelsin itiyorsunuz. Dışarıda mücadeleniz çok fazla. Her şeyi gözden geçirin. Sizi aşan bir şey varsa, bugün için riske gerek yok. Sadece sağlam olsun yeter. İş hayatını da el birliği ile yapmaya özen gösterin.

KOVA
Ev içinde inatlaşmaları bırakın. Sizin istediğiniz olmadı diye tepki göstermeyin. Dengeli davranmaya özen gösterin. Kendinizi güçlü bir şekilde dışarıda göstermek istiyorsunuz. Dengeli olmaya bakın. Tabi ki fırsatları kaçırmayacağız. İş konusunda, fırsatların sizi tatmin etmesine özen gösterin. Ayaklarınız yere sağlam basın.

BALIK
Bazı terslikler karşınıza çıkabilir. Bunlar da var yaşam da diyerek gergin olmadan üstesinden gelebilirsiniz. Maddi konularda yerinde ve zamanında kararlar almaya bakın. Borç alacak meselelerini gözden geçirin. Kendinizi aşan işlere kalkışmayın.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

23n.png

 

Tüm burçları okumanızı öneririm.. çünkü bugün oluşan gerilimleri o anda akış da yazdığım için hepsinde kendinize uygun olanı bulabilirsiniz. sadece güneş burcu burcumuz değil. doğum haritamızda tüm burçların etkisi vardır. doğum haritasında diğer burçlarda var. her burç da kendinizden bir parça bulabilirsiniz. okuduğumuz her şey bizden parça değil midir. gördüğümüz her şey bizden parça değil midir. Hepsi biziz, benim. Bireysel olma zamanı geçti. hepimiz için işbirliği ortaklıklar ve organizasyonlar zamanı. kolay değil kendinden olmak, başkaları ile bütünlüğe gitmek. ne çare ki bunu yapmak zorundayız. ben varsam o da var zamanı..o nedenle burçları okurken ruhunuzla okuyun görerek okuyun. Zihni bir tarafa koyun. yüzleşme zamanlarındayız. egomuzla yüzleşeceğiz. o nedenle gerilimlerimiz çok fazla bu günler de. değişim dönüşüm başladı. Bundan kaçış yok bu sefer. Fiziksel rahatsızlıklar kaçtığınızda elinde anahtar kapıda bekliyor. eğer siz ruhsal olarak değişimi ve dönüşümü kabul etmeyip aynı kalmayı seçerseniz. o zaman içimizdeki hücreler bu görevi alacak ve hücreleriniz büyümeye başlayacaktır. siz ruhunuzu beslemezseniz yeniye açmazsanız, birileri bu görevi üstlenecektir.. o zamanda hastalıklar başlar. değişime ve dönüşüme açın kendinizi, ben varsam o da var onu da seviyorum. kendime saygı,ona da saygı. kendime sevgi ona da sevgi. rehberlerimiz bize destek oldular bu güne kadar . onlar bizi sevdi sevgiyi öğretti, her şeyi öğretti. şimdi ise artık beni de sevin diyorlar..onlar da ödül istiyorlar. o ödülü veriyorum hoş geldiniz gönlüme sizleri hepimizi seviyorum..diyeceğiz bundan sonra..

KOÇ
Değişim ve dönüşümün üzerinizde yarattığı baskı nedeniyle hırçın davranabilirsiniz. Partneriniz ve iş arkadaşlarınız, iş ortaklarınız ile sakin olmaya bakın. Her konuda kendinizi gözden geçirin. Bunu bilinçli yapın. Eski ne varsa değişeceği için, özellikle partnerleri olanlar dikkatli olsunlar, çünkü uzlaşma kolay sağlanmayacak.

BOĞA
İşinizde huzursuzluk hissedebilirsiniz. İnsanlardan şüphe duymaya başlayabilirsiniz. Karşılık verememenin sıkıntısını yaşayabilirsiniz. Bu bir takım fiziksel rahatsızlıklara neden olabilir. O nedenle olabildiğince sakin olun. Değişim en çok boğa ve oğlak burçlarını etkiliyor. Çünkü bu burçlar dünya ya  parayı öğretmeye gelmişlerdir. Şimdi ise para devri de dengeye oturacaktır. Sizlerin değişim ve dönüşümü bu anlamda kolay değil. Tüm ilişkileriniz de gerilim yaşayacaksınız. Bunlar yaşanacak bu zamanda. Dayanın hiçbir konuda acele karar vermeyin. Arkadaşlarınızdan kopacak mısınız kopun. İşinizden ayrılacak mısınız ayrılın. Çünkü yeni sizi bekliyor. Çok daha güzel bir şekilde. Eskiyi atmadan da yeni gelmez.

İKİZLER
İlişkileriniz ve iş hayatınızda özgür olmak isteğiniz çok fazla, diğer taraftan da birilerine uyum sağlamak ihtiyacını hissediyorsunuz. Her konuda esnek düşünmeye başlayın. Diğer türlü düşünmek sizde baskı oluşturabilir. Arzularınız çok fazla. Onun peşinden gidin de, zorlandığınızda da inat etmeyin, direnç göstermeyin yapamayabilirsiniz. O zaman neyi yapabiliyorsanız onu seçmelisiniz.

YENGEÇ
Yaşamınızda çoğu şey çok iyi gitmiyor. Gitmemesi normal.  Bütün burçlar için hemen hemen aynı değişim ve dönüşüm için eski olan her şeyi bırakma zamanı bırakılmadığında sıkıntılar oluyor. Zaman zaman işleriniz yavaşlıyor sonra da kızıyorsunuz neden olmuyor diye. Ne kadar inatlaşmalarınız varsa hepsini gözden geçirin. İç sıkıntılarınızı da gözden geçirin. Yeni adımlar atın. İlişkileriniz de aradığınızı bulamamış olabilirsiniz. Kendinize yüklenmeyin, kendinize sahip çıkın.

ASLAN
Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin tartışmaya girmeyin. Gittiğiniz her yer de gergin insanlarla karşılaşabilirsiniz, birtakım hatalar yapabilirsiniz. Bunların hepsi yenilik yapmanız içindir. Ancak mayıs sonuna kadar radikal kararlar almayın.
Beğenmediğiniz bir şeyler olduğunda gerginlik yaratabilirsiniz. Çözümler de yaratabilirsiniz.

BAŞAK
Parasal konulara çok dikkat edin. Önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. Çok dikkat edin hemen atlamayın. Mayısın sonuna kadar bekleyin. Kendinizi geliştirecek işlerde eğitim ve yolculuklarınız olabilir. Gelir getiren işlerde düşünmelisiniz. Ancak gerilimlerden uzak durun. Birkaç gün içinde ilişkileriniz ve ticari konularında beklemediğiniz şeyler olabilir. Gerilim duyabilirsiniz. Daha esnek ve tedbirli olmaya bakmalısınız.

TERAZİ
Partnerinizle zor günler geçiriyorsunuz. Özgürlük ve değişim sizin için önemli, ancak partnerinizin sizi engeller tavrı karşısında, sizde kızabilirsiniz. İlişkiyi koparmak yerine uzlaştırıcı olabilirsiniz. Para konusunda krizler yaşayabilirsiniz. Hesabınız iyi bilmelisiniz. İstediklerinizi yapamıyor olabilirsiniz. Başkalarına uymak sizin psikolojinizi etkileyebilir. Değişim ağır bastığı için, sorumluluklar, inatlaşmalar olabilir. Sakin ve dengeli olun.

AKREP
Her şeyi içinizde yaşadığınız için gerilimlerinizi de içiniz de yaşıyorsunuz. Kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Özgürlük sizin için önemliyse, başkaları için de önemlidir. Nelere kızıyorsunuz tespit edin neler yapmanız gerektiğini bulacaksınız.  Dürüst davranırsınız, sorun çıkmaz. Tabii öncelikle kendimize, gücümüzü bir başkasının üzerinde güç elde ederek kazanamayız. Bu uğurda mücadele de etmemeliyiz. Kimse suçlu değil. Biz suçluyuz. Akrepler değişime en çok direnen burçtur. Her zaman karşı taraf suçludur. Her zaman başkalarını değiştirmek isterler. Yüzleşmekten kaçan bir burçtur. Bu sefer kaçamayacaklar. Değişim ve dönüşüm hepimizi etkileyecek ve dönüştürecek. Suçlu biziz sevgili akrepler. Herkes haklı sadece siz haklı değilsiniz. Herkesin hakkını da savunmasını bileceğiz. Artık kendince intikam planlarını bundan sonraki yaşam kabul etmiyor. Daha bilinçli olmalısınız.

YAY
Aşk hayatınız da dikkatli olun. Kendinize bir hedef edinin. Uzun soluklu, işbirliği veya ortaklık şeklinde olsun. Her konuda durumunuzu gözden geçirin. Herkesin düşüncelerine saygı duyun ve dinleyin. Çok fazla engellerle karşılaşabilirsiniz. İstediklerinizi yapamayabilirsiniz. Güç gösterilerinde bulunmayın. Öfkelenmeyin. Sorunlarınız çıkacaktır. Gerilimli olabilirsiniz soğukkanlı olmalısınız.

OĞLAK
Kendinizi hep aynı döngü içinde hissederek sıkılabilirsiniz. Her konuda yapmak istedikleriniz gözden geçirin. Yaşamın içinde sağlam durmaya özen gösterelim. Gerilim bugün herkes de var. Tartışmadan uzak duralım. Psikolojimizi bozmayalım. Her şeyi doğru yapayım derken tersliklerle karşılaşabiliriz. Sakin olmaya bakalım.

KOVA
Eskinin gitmesi o kadar kolay olmadığı için hepimizi zorluyor. İşbirliği yapma dönemindeyiz, bireyselleğimizi bırakmak o kadar da kolay olmuyor. Kimseyi ayırmadan, ılımlı davranmak gerekiyor. Tabii ki olaylar olacak, ayrışmalar olacak. Bunları çok fazla tartışmadan, şüpheye düşmeden bırakmak için izin vermek gerekiyor. Tabi ki kolay değil, ancak bilirsek neden olduğu tartışmaların yani değişim ve dönüşüm için gerekli olanlar oluyor dediğimizde her şey yoluna girecektir. Arzularımız olabilir, tabii ki olacak, ancak kurallar da kendini dayatacaktır. Onlarda direneceklerdir. Bizler yeniyi gördüğümüzden onların olmasını isteriz. İşte eski-yeni burada çatışmaya girecektir. Bu da çok normal, değişim başlamıştır. Eski gitmek için direnecek, çatışma çıkacak,  gerilim olacak, eski enerji boşalacaktır. Ancak o zaman yeniye yer açılacaktır. Bunları bilerek soğukkanlı olmaya çalışalım derim yine de.

BALIK
Maddi konularda gergin olabilirsiniz. Kimseyi dinlemeden her şeyi de koparabilirsiniz. Manevi açıdan ne kadar güçlü olursanız, bardağınız taşmaz. Ayrışma başladığı için çok keskin davranışlarınız olabilir. Güven duymadığınız kişileri hemen hayatınızdan atmak isteyebilirsiniz. O zaman da gerilim olacaktır. Ancak siz hem maddi hem de manevi olarak güçlü olmayı denerseniz. Birazda olsa gerilimi durdurabilirsiniz. Yakın çevre ile ilgili sorunları çok fazla düşüneceksiniz. Alacak verecek konularında çok fazla sıkılacağınız bir gün. Sakin olun.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

24n.png

 

KOÇ

İyi düşünerek, biraz da olsa yüzleşmekten kaçınacağımız bir gün. Huzura daha fazla yöneleceğiz. İnsanlarla tartışmadan iyi niyet gözlüklerimizi takacağız. İş konusunda daha dikkatli olacağız. Yavaş hareket edelim. 
BOĞA

Sezgileriniz güçlü ve güven duygusu içinde olacaksınız. Kendinize akışa bırakın, iç sesinizi dinleyin. Sizinle aynı enerjide olan kişilerle birlikte olduğunuzda yolunuz açılacaktır. Her şeye iyi yönde bakın bugün.

İKİZLER
Birlikte olduğumuz kişilerle, güzel paylaşımlar da bulunacağız. Kendinize güveneceksiniz. Bir de size uygun bir iş bulduğunuzda keyfiniz yerine gelecek. Dış dünyaya yönelik düşünceler ve çalışmalar içinde olacaksınız. Akşamüstü yaşadıklarınızın içsel değerlendirmelerini yaparak çok rahatlayacaksınız.

YENGEÇ
Herkesi sevgiyle kucaklayacaksınız. Hayata bakışınızı yenileyeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi çok iyi hissedecek, çevrenizle ilişkiniz de enerjiniz çok yüksek olacak.

ASLAN
Bugün şans sizden yana, her şeye sevgiyle bakacak maddi ve manevi konuda sıkıntılarınıza çözüm bulacaksınız. Yine de dikkatli olmanızda fayda var. sakin ve huzurlu olacaksınız. İlişkinize Ilımlı yaklaşacaksınız.

BAŞAK
Sevgiyle kucaklaşacaksınız herkesle, hayatımızda güzellikler gelmesini isteyeceğiz. İlişkimiz de de huzuru bulacağız. Partnerinizle ilişkiniz de yüzeysel düşünmeyecek çok daha sağlam olmasına gayret göstereceksiniz. Başkalarını da düşünerek, işbirliğine gidin.

TERAZİ
İçinizdeki sevgi gücü hem kendinize iyi gelecek, hem de o enerji ile çevreniz tarafından fark edileceksiniz. Sağlık sorunların bu huzur ile hafifleyecektir. Partnerinizle el birliği ile hareket edeceksiniz. Yaşamı güzel görün, hafif meditasyonlarla gayet iyi bir gün yaşarsısnız bugün.

AKREP
Aşk hayatınızda güzel paylaşımlarınız olacak sevgiyi yüreğinizin derinliklerinde hissedeceksiniz. Aynı zamanda çevrenizi de sevgi ile kucaklayacaksınız. Her konuda doyuma ulaşacaksınız.

YAY
Ailenizi sevgiyle kucaklayın iş hayatınız ile ilgili sorunları gözden geçirin her şey sevgi ile çözülür. Her konuda huzur bulma ihtiyacımız çok fazla, zorluklara fazla takılmadan bugün sorunlarınızı aşabilirsiniz. Güç sahibi olmayı çok fazla istiyorsunuz. Dinlenin, sıkıntılardan kurtulmak dinlenmekten geçer.

OĞLAK
Kendimizi daha çok anlayacağımız ve kendimizi seveceğimiz bir gün. O nedenle her şeye sakin ve ılımlı bakabileceğiniz bir gün. Aynı enerjide olacağımız kişilerle birlikte olacağız. Onları etkileyebileceği,. Ne kadar güzel bir dünyada yaşadığınızı bir kere daha fark edeceksiniz.

KOVA
Ruhsal enerjilerin sizi yükselteceği bir gün. huzurlu yaşamak isteriz. Kazancımız iyi olsun isteriz. Alışkanlıklarınızı ve para konunuzu gözden geçirin. Bugün aklınızda ne varsa çözebilirsiniz. Partnerleri olanlar, sevgilerinin daim olmasını isterler.

BALIK
Hayatınızdaki her şeyin ne kadar da güzel olduğunu fark edeceksiniz. Kendinizi için iyi olan her şeyi, başkaları içinde niyet edersiniz. Zorluklarınız var, ayakta kalabilmek için bugünkü enerjiler size destek olacaktır. Gücünüzü kaybetmeden neler yapmanız gerektiğini tekrar saptayın. Sorunlarınızı unutun, sevdiklerinizle kucaklaşın. Mutlu olun, gerisi gelecektir.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

23.04.2004 BURÇ YORUMLARI

25n.png

 

KOÇ

Parasal durumunuzu gözden geçirin. Huzurlu musunuz? Rahat mısınız? bunlara bir bakın. Aile ile ilişkilerinizi ele alın. Hem özel hem de iş hayatınızda güzel enerjiler var bugün. Sevdikleriniz tarafından önemsenmek istiyorsunuz. Kendinize güvenebilirsiniz.

BOĞA

Evlilik ve iş ortaklığı gibi konularda rahatlamanız olacak. Sosyal hayat ve çevrenizle ilgili huzurlu bir zaman geçireceksiniz. Bir miktar para da geçebilir elinize. Güvendiğiniz insanlarla birlikte olmak isteyeceksiniz. Olumlu bir gün o nedenle iş ortaklığı konusunda ciddi düşünün.

İKİZLER
Köklü değişimler istiyorsunuz. Yeteneklerinizi göstermek istiyorsunuz. Aşk hayatınızda her şeyde bugün güzel enerjiler var. İstediklerinizi yapabilirsiniz. Kendinizi güvende hissedeceksiniz hedeflerinizi gözden geçirin.

YENGEÇ
Bugünkü enerjilerin gücü ile her zorluğun altından kalkacaksınız. Verimli ve başarılı olacaksınız tabii ki biraz gayret gerekir. Maddi ve manevi konular da pozitif düşüneceksiniz. Her şeye teşekkür edin.

ASLAN
Her konuda zorlanıyorsunuz, alacak verecek ilişki, hepsinde çok iyi gözlemler de bulunun. Temmuzdan sonra yaşamınızda düzelmeler olacak biraz sabır. Sevdiğinizle ılımlı olmaya bakın. Değerlerinizi sizin için önemlidir. Taviz vermez bir yapınız vardır. ancak değişim zamanı.

BAŞAK
Tüm endişelerinizden kurtulun. Güzel enerjiler var. ilişkiler de sorunları rahatça aşabilirsiniz. Hedefleriniz konusunda güzel aşamalar kaydedeceksiniz. İşbirliği ve ortaklık yapacağınız zamanlar. Her konuda iletişime özen gösterin.

TERAZİ
Son yıllarda yaşadıklarınız sizi hayli yordu. Çok da bitmiş değil. ışığı gördünüz. O nedenle sosyal statünüzü gözden geçirin iyi niyetli olmaya bakın. Partnerinizle iyi günleriniz başladı

AKREP
Her konuda ciddi ve köklü düşünmeniz gerekiyor. Yeniden yapılanma yenilikler size iyi gelecektir. Partnerinizin size karşı iyi davranmasını isteyebilirsiniz. Bir de siz iyi davranın bakalım. Moraliniz iyi bugün geleceğinizi de bu güvenle oluşturabilirsiniz.

YAY
Belirsizlikleriniz sizi çok sıkıyor. Siz bütün zorlukları aşabilecek güçtesiniz. Problemleriniz bundan sonra çözüme kavuşacak. Yaşamsal giderler için güçlü olma arzunuz çok fazla, her şey yolunda gidecek. Sadece endişe etmeyin. Biraz iç dünyanız olan biteni derinlikli olarak düşünmenizde fayda var.

OĞLAK
Hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak sihirli bir değnek yok. Sadece kendinize güvenerek ilerleyebilirsiniz. İş fırsatları çıkacak karşınıza, aynı zamanda yakın çevrenizle iletişiminiz güzel olacak.

KOVA
Bugünün güçlü enerjileri ile çoğu şeye cesaret edebileceksiniz, finans konularını gözden geçireceğiz. Her zaman çok yoruluyorsunuz. Kaygılarınız, endişeleriniz çok fazla oluyor. Bugün bunları duymayacağız hatta birkaç gün kendimizi çok iyi hissedeceğiz. Birazda sağlığımıza dikkat edelim.

BALIK
Siz zorlayan, temeli olmayan, maddi konuları, ortaklık ilişkilerinizi, aşk hayatınızla ilgili sorunları çözmenizde destek olacak birkaç gün var önünüzde. Ayakta kalmak için ılımlı bir şekilde her şeyi gözden geçirin. Duygularımız olumlu yönde, derinlikli bir şekilde düşünelim.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

28 NİSAN 2014 BURÇ YORUMLARI

28n.png

 

 

KOÇ

Güven duygunuz çok önemli. Ailenizle ilgilenmek isteyeceksiniz. Ne kadar sakin olursak o kadar iyidir. Her şeyin sağlam olmasını isteyeceksiniz. Sizi üzen arkadaşlarınızdan varsa uzaklaşmak isteyeceksiniz. Güvenli ve sağlam arkadaşlarına yöneleceksiniz.


BOĞA

Huzurunuzu kaçıran her şeyden uzaklaşacaksınız. Değer verdiklerinizin yanınızda olmasını isteyeceksiniz. Çok fazla dağılmayın. Çözemediğiniz sorunlar vardır. duyarlı sakin olursanız hepsinin çözümleri var.

İKİZLER

Çevremize karşı duyarlı olacaksınız. Onların sıkıntısını kendi sıkıntınız gibi göreceğiz. size huzur verene doğru yöneleceksiniz. Keyifli olurken, güvenliğinizi de düşüneceksiniz.

YENGEÇ

Çok iyi giden işlerinizi birden gitmeyebilir. Sakin olun. huzursuzluklar size göre değil artık dostlar arkadaşlar sağlam olmalı diyoruz bundan sonra. O nedenle tedbiri elden bırakmayacaksınız.

ASLAN

Biraz sıkılacaksınız. Toplumsal olaylar sizi içten içe sıkabilir. Negatif insanlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Maddi olarak biraz daha iyi olmak isteyeceksiniz. Güven duygunuz öne çıkacak.

BAŞAK

Bir tanıdığınızın sıkıntıları sizi de üzecektir. Uzaklara gitmek ihtiyacı içindesiniz. Huzur bulmak istiyorsunuz. Size iyi gelmeyen şeyleri yapmak istemiyorsunuz. Gereksiz sözler siz çok sıkar çok fazla sevseniz bile kimsenin arkasından gitmezsiniz.

TERAZİ

Sakin olun, ne olursa olsun müdahele etmeyin. İşler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Değer verdiklerinizin üzerinde durun. Sağlığınız her şeyden önemli.

AKREP

Bazı kişilere anlayışlı davranın. Toplumsal olaylar sizi geriyor. Çünkü onları kontrol edemiyorsunuz. Partnerinizle iyi geçinin. Sizin gibi düşünmediği için ona kızabilirsiniz. Partnerinize kızsanız bile gönlünüze söz geçiremiyorsunuz.

YAY

İlişkinize sıkılabilirsiniz. Her konuda kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. İnancınızı kaybetmeyin. Huzurunuzu da kaçırmayın. Her şeyi çözebilirsiniz.

OĞLAK

Sinirlenmeyin, çözüm her zaman vardır. Sakin olun olaylara öyle bakmaya çalışın. Bir ay sabredin her şey yoluna girecektir. Bu zaman sarfında düşünün. Yine de huzur hissedeceğiniz bir gün. 

KOVA

Çok hassassınız. Ne kadar güçlü dursanız da etki altında kalıyorsunuz. Hem rahat yaşamak istiyorsunuz. Hem de takdir bekliyorsunuz. Bir de baskıyı seviyorsunuz. Sadece sevdikleriniz ve aileniz bütün düşünceniz onlar hep yanınızda olsun istiyorsunuz.

BALIK

Maddi olarak iyi düşünün. Ayaklarınız yere sağlam basıyor. Sevdikleriniz hep yanınızda olsun istiyorsunuz. Huzur bugün sizden yana. Yaşamsal tüm konular bugün size çok önemli gelecek.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

30 NİSAN TARİHLİ BURÇ YORUMLARI

 

30n.png

 

KOÇ

 

Maddi konularda şanslı gününüzdesiniz. Alışverişinizi dikkatli yapacaksınız. Daha dikkatli olacağınız bir gün. Güven ve garanti duygunuz çok ön planda olacak. Her şey sağlam olsun ben de huzurlu olayım diyorsunuz.

 

BOĞA

 

Huzurlu ve mutlu bir gün geçireceksiniz. Maddi ve manevi her konuda elinizdekini korumaya çalışacaksınız. Rahat etmek istiyorsunuz. 

 

İKİZLER

 

Rahatınızı bozmayın bugün. İşleriniz de biraz olsun aksamalar olabilir. Yeni iş arayışlarınıza girebilirsiniz. Biraz sabredin 7 Mayıstan sonra hareket etmenizde fayda var. Yarım kalan işlerinizi bu tarihe kadar tamamlayın. Hayatı zorlamayın..

 

YENGEÇ

 

Değerlerimiz üzerinde duracağız. Onların kıymetini bileceğiz. Huzur ve güven aradığımız şeyler. O da sizde var zaten. Bugün çok sakin olacaksınız. Bundan faydalanın doğaya çıkın. Bu güzel günde enerji toplayın.

 

ASLAN

 

Her şey istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Bazen dış dünya buna izin vermez. Bugün sakince güzel olanı düşünün. Başkalarının da haklı olduğunu görün. Bırakın akışına hayatı. Tabii dış dünyada uyumlu olmaya da biraz gayret gösterin.

 

BAŞAK

 

Kazanma isteğiniz olduğu gibi kazançlarınızın da sağlam olmasını istiyorsunuz. Bugün öz güveniniz yüksek o nedenle işlerinizi başarıyla yapacaksınız. Huzuru elden bırakmayın.. içinde olun. mesela müzik dinleyin.

 

TERAZİ

 

Kendinizi garanti altına alma isteğiniz var. Moralinizi yüksek olsun o zaman işlerinizi düzenli yapabilirsiniz. Günü de olumlu geçirmiş olursunuz. Her şeyi sakince ele alın.

 

AKREP

Her şeyi tutarlı istersiniz. Kendinize uymayan bir şey olduğunda kontrol edemeyebilirsiniz. O zaman sağlam olana yöneleceksiniz. Bu konularda düşünürseniz iyi olur.

 

YAY

Güven ve istikrarlı bir şekilde yaşamak istiyorsunuz. Huzurlu kazançlar olsun diyorsunuz hayatınızda. Madde ile probleminiz var şu arada. O nedenle mantıklı düşünün derim. Girişim anlamında da her şeyi bir daha gözden geçirin.

 

OĞLAK

Maddi ve manevi olarak sizde sağlam olana yöneleceksiniz. Her şeye öz güvenli bir şekilde bakarsınız. Aşk konusunda da, aşktan çok güveni tercih edersiniz. Dinlenin huzur sizden yana bugün.

 

KOVA

Maddi ve manevi konuda rahat olmayı çok önemseyeceksiniz. Niyetlerinizi güzel tutun. Kendinizle barışık olun. daha önce vermiş olduğunuz konuları gözden geçirin.

 

BALIK

İşlerinizi sağlama almalısınız. Bugün yaptıklarınız çevreniz tarafından çok hoşlukla karşılanacak. Sizin için insan çok değerlidir. Moralinize iyi gelecek kişilerle birlikte olun.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

29.png

 

29 MAYIS 2014 BURÇ YORUMU

 

Bütün burçlar bugün sıkılabilir, bazı konularda yerlerde sürünebilirsiniz. Yanlış yaptığınız ne varsa önünüze çıkabilir. tabii ruhunuza bakın, zihin size neler yaptırıyor neler, işte bugün ruhun zamanı. Aklınız size neler yaptırmışsa, ruh otur düşün bakayım bunlar doğru mu diyecek size.

 

Bir de 29 mayıs ve 23 haziran tarihleri arasında, aşk, arkadaşlık dostluk ilişkileriniz sınavdan geçecek. Sağlam mı, değil mi ona bakacaksınız. Bu sürede her türlü ilişkide çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu çatışmalar sağlam olanın kalacağı, diğerlerinin gideceği şeklinde işleyecek. Benim bakışıma göre eski ne varsa gidecek eski rehberlerimiz görevlerini bitiriyor, yerine yenileri geliyor. Yenilerin yollarını açın, onları bekletmeyin, bırakın eskiler gitsin. Yeniler bolluk bereketi ile geliyor. Ancak bu süre içinde çok yemek yemeyin.. şişmanlık kapının önünde bekliyor.

29 mayıs 7 haziran tarihleri arasında ise; eviniz içinde öğretinizi var. evliyseniz çocuklar eş, bekarsanız anne baba ile deneyimler var. aile içinde sınav var. burada eğer bunu kabul eder, çatışma değil de öğrenmeyi seçerseniz ruhunuzun yolunu açmış olursunuz. Akıl devrede olacak da, ruh da sessiz sakin yolunun açılmasını bekleyecek. O nedenle aklın yolu bir değil. Ruhun yolu biri seçerseniz huzur yolu size açılır.

 

KOÇ

Bugün biraz kendimize dikkat edelim. Gerçekçi düşünmekte fayda var. Parayı çok düşüneceğiniz bir gün. Yaşamı sağlam temeller üzerinde kurmak isteyeceksiniz. O nedenle aile kardeşler geçmiş gelecek her şeyi inceden inceye düşüneceksiniz..

 

BOĞA

Amaçlarınız yönünde yoğunlaşın. Yoksa sağlık sorunlarınız gündeme gelebilir. Venüs burcunuzda, kiloya dikkat edin. Güven ve sağlamlık isteyeceksiniz yaşamınızda.

 

İKİZLER

İş konularına odaklanın. Fırsatları görün. Her konuda yaşamı gözden geçirin. Aşk sizin için önemli, ruhunuza iyi gelen şeyleri yapın. Üzülmek istemezsiniz hayatınızda siz zaten. Eğlenin müzikli ortamlara gidin bugün. Parasal açıdan da çok düşüneceğiniz bir gün bugün güven hissinizi yoğun olacak.

 

YENGEÇ

Bugün biraz karışık olacaksınız. Lütfen gerçekçi düşünün. Kazandığınızın tadını çıkarın karmaşadan kurtulun. Eski yeni her şeyi gözden geçirecek yeni kararlar alacaksınız. Çok şeyi hayatınızdan çıkaracaksınız.

 

ASLAN

İlişkilerinizi düşüneceksiniz bugün. İş konusu da gündeminizde olacak. Kafanızın rahat olmasını istiyorsunuz. Ne var ki; siz sabit düşündüğünüzde karşı tarafta sabit düşünür. O zaman sizin orta yolu bulmanız lazım. Kendinize iyi bakın bugün. Kendinizi her şeyden önemlisiniz.

 

BAŞAK

Özel hayatınızda kurban rolünü seçmeyin. Gerçekleri görün. Tüm işlerinizde, hem üretken olmaya hem de kazanmaya yönelik sağlam adımlar atmaya çalışın. Arkadaş seçimlerinizi yapacaksınız bu dönem, bitenler bitti gitti. Artık önümüze bakacağız.

 

TERAZİ

Kararsız davranmayın. Yön değiştirmeyin. İşinize geldiği gibi kararlar almayın. Dışarıya bakın sizin için doğrusu ne? Ona göre kararlarınızı verin. İlişkinizde çatışmalarınız olabilir. Gerçekçi düşünün. Arkadaşlarınız sizi yargılayabilir. Bu sizin konuşmalarınızdan kaynaklanabilir. Yaşamınızda yer değiştirme deneyimleri yaşayacaksınız.

 

AKREP

Maddi ve manevi konularda yanlış kararlar almayın yaşamın bütününe bakarak kararlar alın. Köklü ve güvenli olana yönelme zamanlarına girdik. Sezgilerinizi kullanarak hedefleriniz üzerinde çalışmalar yapın.

 

YAY

Her konuda akıllı hareket etmeniz gerekiyor. Hayalcilikten kurtulmalısınız. Maddi ve manevi kazançlarınız konusunda iyi düşünün. Bu dönem istikrar sağlamayan bize güven vermeyen ne varsa, hepsine yolun açık olsun demenizde yarar var.

 

OĞLAK

Bastığınız yeri iyi bilmeniz gerekiyor. Her konuda gerçeklerden uzaklaşmayın. Hayalcilik yok. Sağlam kararlar vereceğiz kendimizi güçlendireceğiz yeteneklerimize güveneceğiz. Ayrılık kararı bile verseniz duygusal davranmayın.

 

KOVA

Yaşamla ilgili çok düşünüyorsunuz. Ancak acil kararlar vermeyin. Önceden yarım kalan işlerinizi tamamlayın. Uzun vadeli düşünün. Destek ve hizmet konularını iyi düşünün. Kimlere destek oluyorsunuz. Kimlere hizmet ediyorsunuz. Bu kişiler değişebilir. Yeniye yer açın. Diğerleri bırakın gitsinler.

 

BALIK

Çok zeki olduğunuz düşünerek, başkaları ile alay etmeyin. Aşk konularında hassasiyetiniz var bugün ilişkinizdeki problemleri iyi düşünün.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

@@kaastroloji 22 Aralık doğumlu biri olarak yay burcu yorumunu mu, yoksa oğlak burcunu mu okumalıyım, bu yaşıma geldim çözemedim :D

 

Yükselenim akrep ve neredeyse akrep'in bütün özelliklerini taşıyorum.Bu durumda akrep yorumuna mı bakmalıyım?

 

Sevgiler

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.