Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Şimdi efenim son günlerde twitter alemi PuCCa isimli üyenin çıkardığı üçlümenin üçüncü kitabı olan" Allah Beni Böyle Yaratmış" hakkında konuşuyor, kitap henüz çıkmasına rağmen listeleri alt üst edip en çok okunan kitap sıralamasında birinci sıraya oturdu bile... Ben okur muyum bilmiyorum, belki hani bir gün diyip kitapların okumak isteyenler için tanıtımını yapmak istedim.

Az biraz Twiter takipçisiyseniz PuCCa hanımefendinin Twitter fenomenlerinden birisi olduğunu an itibariyle 500.000 küsur takipçisi olduğunu da bilirsiniz. Bu tabii kitaplarının tanıtımı ve çok satılmasında iyi bir avantaj :) O da bu avantajı iyi değerlendiriyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük 1. Kitap

Tanıtım arka kapaktan alıntıdır.

“Tek istediğim, battaniyenin altında film çekeceğim değil, film izleyeceğim bir adamdı.”

Sanal dünyanın merak edilen ünlüleri raflarda yerini alıyor. Dizüstü Edebiyat Dizisi başlıyor. İlk kitap çılgınlar gibi takip edilen, Türkiyede en fazla izleyicisi olan kişisel blogun yazarı Pucca. Herkes onu ve yazacağı kitabı merak ediyordu.

“Aynaya son kez baktım, ‘Kızım PuCCa, Allah kahretsin seni, çok harikasın lan sen! dedim.”

PuCCa çok ayıp!

PuCCa çok komik!

PuCCa âşık!

PuCCa beter bişi!

Ve sonunda, paparazziler peşinde koşmadığı halde her şeyi anlattı…

“PuCCa, aferin, iyi b*k yedin!”

188119_184775334900551_7630092_n.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap

Türkiyede blog denince akla ilk onun ismi geldi. Birçok insanın blog açma nedeni olurken, onu okuyan herkesin bazen dert ortağı, bazen de en çok güldüğü arkadaşı oldu. Kendine bestseller yazarların arasında sağlam bir yer edinen Pucca, maceralarına devam ediyor.

İlk kitabı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası", "blog" nedir bilen bilmeyen herkesin tatil çantasındaki yerini aldı. Pucca, ünlü - ünsüz, onu okuyan herkesi kendisine hayran bıraktı. Yazdıklarını okuyan onunla birlikte öfkelendi, onunla birlikte ağladı, onun şapşallıklarına karnı ağrıyana kadar güldü.

Okurlar, aylarca hikayenin devamını bekledi, Pucca ise hep bir mutlu sonu...

Şimdi zamanı geldi, Pucca, merakla beklenen ikinci kitabı

"Pucca Günlük ve Geri Kalan Her Şey" le aramızda!

0000000352532_5_1.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap

Sanal âlemin en bilinen isimlerinden PuCCa, hikâyelerine kaldığı yerden devam ediyor. İlk kitabı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası" ile bol bol güldüren, ikinci kitabı "Ve Geri Kalan Her Şey" ile yer yer hüzünlendiren PuCCa, serinin üçüncü kitabı "Allah Beni Böyle Yaratmış"ta "Ayaklarına kadar uzanan simsiyah montu ile Kenan İmirzalıoğlunun içerisine bisiklet pompasıyla hava basmışlar gibi duruyordu" diye tanımladığı, şimdiye kadar hiç yazmadığı Ankaralıyla ilişkisini ve üniversite hayatını anlatıyor...

"Yediğini, içtiğini, gezdiğini gördüğünü değil, bize başına neler geldiğini söyle" dedirten tek yazar olma özelliğini kimselere kaptırmayan PuCCa, bu kez de ilk paragraftan itibaren onu neden bu kadar sevip merak ettiğimizi bize yeniden kanıtlıyor.

Bu arada, bizden duymuş olmayın ama, yine çok güleceğiz!

2222f575-7885-4135-9421-6a89df5419cd.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.