Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

'Allah' diye bağırıp uçtu !

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

210320091340144699931_3.jpg

'Allah' diye bağırıp uçtu !

Esra Ceyhan'ın Kanal D'de canlı yayınlanan programında dün "uçan adam" şoku yaşandı

Programa katılan Sabri Bey adındaki konuk vücudunda doğaüstü güçler olduğunu iddia etti.

"Uçup havada durabiliyorum. bunu görenler de var" diyen Sabri Bey daha sonra "Allah" diyerek kendini yerden yere atınca stüdyodaki diğer konuklar nereye kaçacaklarını bilemediler.

Sunucu Esra Ceyhan konuğun hemen stüdyodan çıkarılmasını istedi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ızledım bunun vıdosunu koptumm :lol: :lol:

alın bunu dısarı :lol:

olan tarık menguce oldu sok gecırdı adam :lol: :lol:

Ben ucacak zannettim baktim kendini yerden yere vurmaya basladi.. inanilir gibi degil ya jön' kardesim bunlar nerelerde yetisiyor nerelerden kopum geliyor.. bunlarin yetisdigi özel kavun bostanliklari mi var..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben ucacak zannettim baktim kendini yerden yere vurmaya basladi.. inanilir gibi degil ya jön' kardesim bunlar nerelerde yetisiyor nerelerden kopum geliyor.. bunlarin yetisdigi özel kavun bostanliklari mi var..

bosver cok fazla takılmaya degmez medya delılıklerı dıyelım tebessum edıp gecelım =)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

240320090855038608872.jpg

Erdoğan: Obama ile benziyoruz

Başbakan Erdoğan, Amerikan CNN kanalına verdiği röportajda Obama ile ortak yönleri olduğunu belirtti

Başbakan Erdoğan, Amerikan CNN kanalına verdiği röportajda Obama ile ortak yönleri olduğunu belirterek, “İkimiz de mütevazı bir geçmişe sahibiz” dedi

İmam hatipli iktisat mezunu

Aslen Rizeli olan Recep Tayip Erdoğan 1954’te İstanbul Kasımpaşa’da doğdu. 1973’te imam hatip okulundan mezun olduktan sonra MÜ İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi’ni kazandı. Bu süreçte hem siyasi hayatını hem de futbol kariyerini ilerletti. 1994’te İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, 2003’te Başbakan oldu.

Harvard mezunu hukuk profesörü

1961’de Hawai’de doğan Barack Obama, üvey babasının yaşadığı Endonezya’da ilköğrenim gördü, ardından annesiyle ABD’ye döndü. Hukuk alanında dünyanın en iyi okulları arasında olan Harvard ve Columbia Üniversiteleri’ni bitirdi. 12 yıl Chicago Üniversitesi’nde hukuk profesörü olarak eğitim verdi. 1996’da siyasete atıldı.

BaŞbakan Tayyip Erdoğan Amerikan CNN televizyonuna verdiği röportajda ABD’nin yeni başkanı Barack Obama ile birbirlerine benzediklerini ima ederek, “İkimizin de mütevazı bir geçmişi var” ifadesini kullandı. Erdoğan AKP’nin genel merkezinde geçtiğimiz hafta sonu verdiği röportajda Obama ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Obama’nın Guantanamo Üssü ile ilgili adımları Türkiye’de çok olumlu karşılandı. Nevruz dolayısıyla İran’a yolladığı kutlama mesajı da memnuniyet yarattı. Seçildiğinden beri Obama dünya ile doğru tonda konuşuyor. Onunla ortak yönlerimiz var. İkimiz de mütevazı bir geçmişe sahibiz.”

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

Tesadüfen internette izledim . Madem uçamıyorsun ne diye kendini yerden yere atıyorsun be adam :lol:

Zavallı Esra Ceyhan :( reyting uğruna ne şekil konuk alacağını iyice şaşırdı artık -_- Hayır çağırıyorsun madem önce bir test uçuşu yaptır kulisde demi ama :unsure::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

Tesadüfen internette izledim . Madem uçamıyorsun ne diye kendini yerden yere atıyorsun be adam :lol:

Zavallı Esra Ceyhan :( reyting uğruna ne şekil konuk alacağını iyice şaşırdı artık -_- Hayır çağırıyorsun madem önce bir test uçuşu yaptır kulisde demi ama :unsure::w00t:

:yuvarlan:

Bize de gülmek için malzeme çıkttı işte :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.