Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yalan üzerine kurulan yalanlar

haberci55

Önerilen İletiler

Bir iş yapıyorsan dürüsçe yapacaksın reklamlarda boy boy gösteriler kapatılmış yerleri yalan çıktı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), "Yalanını da al git" sloganı çerçevesinde bazı gazetelerde yayımlanan ve fotoğraftaki dükkanların sahibi olan esnaflar tarafından yalanlanlandı.

İstanbul Levent'teki Atatürk Oto Sanayi Sitesi'ndeki bazı esnaflar, gazetelerde kendi dükkanlarının fotoğrafını CHP reklamında kullanıldığını görünce yaşadıkları şaşkınlığı Samanyoluhaber mikrofonlarına anlatmış, böylesi bir siyasi oyuna alet edilmelerinden dolayı kızgın olduklarını belirtmişlerdi.

Pazar günü çekilen fotoğraflar için "Bir dergiye kapak yapmak için" açıklamasının yapıldığını söyleyen esnaf, "Bu fotoğraf için herkese 50'şer YTL verdiler. Çekerken de şöyle etrafa toprak kum falan attılar. Pis bir görüntü olsun diye. Bizim hurdacı arkadaşlar da fotoğrafa girmiş. Yerlere gazete mazete attılar. Fotoğrafı çektiler" şeklinde konuşmuştu.

Esnaf, fotoğrafın yalan ve fotomontaj olduğunu iddia ederken, CHP, seçim kampanyasını 'yalan' reklamla sürdürmekte kararlı...

Bugünkü birçok gazete söz konusu reklamı 'aynen' yayınlarken, CHP'nin tepkilere cevap vermemesi soru işaretlerine neden oldu.

HABER7COM-Zaman

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir iş yapıyorsan dürüsçe yapacaksın reklamlarda boy boy gösteriler kapatılmış yerleri yalan çıktı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), "Yalanını da al git" sloganı çerçevesinde bazı gazetelerde yayımlanan ve fotoğraftaki dükkanların sahibi olan esnaflar tarafından yalanlanlandı.

İstanbul Levent'teki Atatürk Oto Sanayi Sitesi'ndeki bazı esnaflar, gazetelerde kendi dükkanlarının fotoğrafını CHP reklamında kullanıldığını görünce yaşadıkları şaşkınlığı Samanyoluhaber mikrofonlarına anlatmış, böylesi bir siyasi oyuna alet edilmelerinden dolayı kızgın olduklarını belirtmişlerdi.

Pazar günü çekilen fotoğraflar için "Bir dergiye kapak yapmak için" açıklamasının yapıldığını söyleyen esnaf, "Bu fotoğraf için herkese 50'şer YTL verdiler. Çekerken de şöyle etrafa toprak kum falan attılar. Pis bir görüntü olsun diye. Bizim hurdacı arkadaşlar da fotoğrafa girmiş. Yerlere gazete mazete attılar. Fotoğrafı çektiler" şeklinde konuşmuştu.

Esnaf, fotoğrafın yalan ve fotomontaj olduğunu iddia ederken, CHP, seçim kampanyasını 'yalan' reklamla sürdürmekte kararlı...

Bugünkü birçok gazete söz konusu reklamı 'aynen' yayınlarken, CHP'nin tepkilere cevap vermemesi soru işaretlerine neden oldu.

HABER7COM-Zaman

ben bu seçimlerde cehapa'nın doğru bir iş yaptığına zaten hiç şahit olmadım, bu yüzden bu yalana da fazla şaşırmadım....

bozan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

http://www.turkish-media.com/forum/index.p...ic=99570&hl=

Şu adrese bakarsanız esas yalanın, talanın, yolsuzluğun ve dinsel ikiyüzlülüğün belgeselini izleyebilirsini..

Ama biliyorum size zahmet verir...

Çünkü doğma zihniyetinin gerçekleri sizi rahazsız eder...

Haydi kolay gelsin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

http://www.turkish-media.com/forum/index.p...ic=99570&hl=

Şu adrese bakarsanız esas yalanın, talanın, yolsuzluğun ve dinsel ikiyüzlülüğün belgeselini izleyebilirsini..

Ama biliyorum size zahmet verir...

Çünkü doğma zihniyetinin gerçekleri sizi rahazsız eder...

Haydi kolay gelsin..

yok beni siz yukarıdaki yazıyı gördüğünüzde sizi rahatsız ettiği kadar etmez, yok edemez, zira ben kökten cehapacılar gibi partici değilim....

bozan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.