Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

lütfen dikkat edelim

ceren_ceren

Önerilen İletiler

akp hükümetinin ve recep tayyip erdoğanın yaptıkları

1: sayın öcalan kelimesini kullanması

2: şEHİTLERİMİZE kelle diye hitap etmesi

3: medyanın recep tayyip erdoğana şehit ailelerine ne sölemek istersiniz sorusuna karşılık : ''ben onlara ne söleyeceğim be'' gibi şehit ailelerini aşağılaması

4: domuz etinin serbestleştirilmesi

5: zinanın anayasada suç olmadığına dair kanun hükmü çıkarılması

6: 13 tane imam hatip okullarının kapatılması

7: 400 tane kilise yaptırılmasına temel adımlar ve anlaşmalar

8: kuzey ırağa girilmemesi konusunda misyonerlerle 1 milyar dolar karşılığı anlaşma yapılması

9: ATATÜRK'e saygı duruşunda 2 dakika ayakta beklemek tam saçmalık demesi

10: ülke ekonomisinin ülke uçuyor deyip milleti uyutup diğer tarafta insanların her geçen gün daha fakirleşip suçların kapkaç olaylarının, hırsızlıkların ve ölüm olaylarının % 240 artması

11: din ve türk düşmanı olan papayla beraber papaz elbisesi giyip papayla beraber heykelin önünde anlaşma yapması

12: kendi ülkesinde yetiştirilen domates vs vs gibi yiyeceklerin gübrelerinin tohumlarının bile amerikadan alınıp ve amerikanın istediği kadar ekebilmesi

13: PETKİM, TÜPRAŞ, TELEKOM, SEKA, SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI ve bunun gibi bir çok fabrikanın israil ve ermeni asıllı kişilere gerçek fiyatının en düşük fiyatında bu şahıslara satılması

14: lübnana israil askerlerinin güvenliği için asker göndermesi ve amerikan askerleri için ALLAH amerikan askerini korusun diyerek müslümanları sözleri ile küçük düşürmesi

15: amerikaya gidip kendi halkını amerikaya şikayet etmesi '' halkım beni dinlemiyor'' kendi yaşadığı toprakların insanlarını amerikan insanına şikayet edip YÜCE MÜSLÜMANLARI VE YÜCE TÜRK MİLLETİNİ AYAKLAR ALTINA ALDIRMASI

16: istanbulda bulunan gecekonduların hepsinin yıkımına onay verip yerine yabancı şahıslara satması gecekondu denilen yerleri bi araştırırsanız sevinirim arkadaşlar gecekondu denilen yerler sarıyer (maden,pınar mahallesi,derbent,ferahevler,arnavutköy,istinye) buraların hepsinin gecekondu olmadığını hepiniz biliyorsunuzdur sanırım 5 katlı apartmanlar gecekondu olurmu size soruyorum kaldır kafanı ve iyice bak

17: gizli devaülasyon yapılması türk lirasından 6 sıfır atıldı ve 20,000,000 (yirmimilyon) 100,000,000 (yüzmilyon) çıkartılması buda türk lirasının değer kaybetmesine neden oldumu olmadımı ?

18: size soruyorum arkadaşlar müslüman devlet adamı amerika ile çalışırmı neden çalışmasın demeyin sebebi var peygamber efendimiz (s.a.v) kafirlerle dostluk kurmayınız buyurmuşlardır..

19: IMF ye olan borcumuz 290 milyar dolardan 410 milyar dolara çıktı 5 sene içinde hani bu ekonomi büyüyordu nerde kaldı bu ekonomi arkadaşlar IMF nin girdiği 17 ülke ne halde biliyormusunuz ? korkarımki 3 sene sonra satacak hiç bişiyimiz kalmayacak ve dış borçlarımızın faizlerini bile ödeyemeyecek hale gelicez

arkadaşlar ne istiyoruz öncelikle bunu bilelim öncelikle huzur istiyoruz öncelikle inanç istiyoruz bizler fatih sultan mehmetin torunları isek eğer tüm müslümanlar bizim kardeşimiz değilmidir amerikanın en korktuğu olay nedir müslümanların aynı çatı altında toplanıp d8 kurması d8 bilmeyen varsa ( müslüman birliği ) dünyadaki tüm müslüman ülkelerinin kurulumu tek bir para bu fikir ilk kimden çıktı biliyormusunuz ? necmettin erbakandan çıktı ama amerika bunu önledi avrupa birliği çatısı içerisinde euro diye para sistemini kurdular....

bu ülkeyi vatanımızı toprağımızı bayrağımızı ecdadımızı ne kadar seviyorsak bu ülke içinde yeni bir TÜRKİYE için değil yeni bir dünya için 22 temmuz günü busha kalp krizi geçirtelim bu seçimleri bizden çok onlar takip ediyor necmettin erbakan % 15 oy alması ile amerika 150 milyon dolar zarar edecek....

1994 ten beri bu ülkeye hiç fabrika yapıldımı bana söleyin necmettin erbakan zamanında yapılan 200 küsür fabrikaları bile kapattılar sattılar hortumladılar neden insan birbirine saldırıyor neden insanlar evlenemiyor hiç düşündünüzmü neden boşanma olayları bu kadar çok 5 sene içinde boşanma olayları geçen senelere baktığımızda % 320 artmış bunun sebebi huzursuzluk insanların işsizliği ve ruhi bulanım

bugüne kadar 16 parti içinde ımfye hayır diyen ben ımf ile çalışmam diyen tek parti hangisi : ...saadet partisi...

bugüne kadar emekliye memura en çok zammı veren kim necmettin erbakan bir senede % 100 zam yapıldı bunu inkar edemezsiniz necmettin erbakan zamanında huzur vardı herkezde para vardı şimdi kaç kişi aç kaç kişi isşiz bana söleyin

ARKADAŞLAR BU SEÇİMLER KURTULUŞ SAVAŞINDAN BİLE ÖNEMLİ BU ÜLKENİN EN KRİTİK NOKTASI 22 TEMMUZ TÜM DÜNYANIN GÖZÜ BİZDE SEÇİMLERDE herkez derince bi düşünsün necmettin erbakan hocamızı almanya hükümeti gel bizimle beraber çalış sana ne istersen iste verelim dediği halde gitmemesi ülkesini sahiplenmesi ve bu ülkeyi misyonerlerin masonların elinden kurtarmak için çalışması arkadaşlar derin düşünelim bu ülkeye en çok faydası olan emekliye memura işçiye esnafa sahip çıkan ve ımfye hayır çık bu ülkeden diyen tek parti : ...saadet partisi...

hepinizden rica ediyorum tv 5 açın izleyin necmettin erbakan hocamızın konferanslarını ve yeni bir dünya için projelerini izleyin sevdiklerinize izletin çok geç olmadan kendi ecdadınızı tanıyın ve bu ülkeye atalarımızın kanlarının aktığı bu topraklara sahip çıkın...

22 temmuz 2007 günü fatih sultan mehmetemi yoksa matto 2 yemi oyunu vereceksin ............ ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bugüne kadarki iktidarında akp hükümeti ve başbakan erdoğan birçok hataya imza atmıştır. bunları sıralamaya kalksak herhalde çok uzun bir liste olurdu. ama birkaç noktaya değinmek istiyorum. zinanın suç olmaktan kaldırılması muhafazakar kesim tarafından tepkiyle karşılanmış olabilir, onların fikirlerini değiştiremeyeceğime inanarak şunları söylemek istiyorum. zina suç değildir ancak bir boşanma sebebidir. sonuçta düşünecek olursak diyelim ben evli olsam ve başka bir kadınla birlikte olsam bu yargıyı bağlamaz ve bağlamamalıdır. bu ancak benim eşimi bağlar ve o isterse bana boşanma davası açabilir. bu tip olaylar genelde şeriatla yönetilen ülkelerde suçtur. biz şeriatla yönetilmediğimize göre bunun suç olması mümkün değildir. buna ne yargının ne de devletin karışması doğru olmaz. tekrar söylüyorum zina suç değildir sadece bir boşanma sebebidir. bu sadece benim eşimi bağlar aynı şekilde kadının yaptığı zina da suç değildir bir boşanma sebebidir. onun yaptığı zina da yargıyı değil beni bağlar ve ben istersem ona boşanma davası açabilirim. lütfen karıştırmayalım !

diğerlerine gelince imam hatiplerin azaltılması doğrudur. çünkü bu ülkede sadece müslüman yok. diğer dinlerden olanlar da var. o zaman açalım papaz yetiştirme yurtlarını ne dersiniz ? sonuçta biz her dine eşit şekilde yaklaşan bir devletiz ( tabi olmamız gerekir ! )

erbakana gelince kendisi tayyip erdoğanı yetiştiren bir adamdır. erbakan teslimiyetçilikten söz ediyor. akp nin teslimiyetçiliği konusunda sonuna kadar haklıdır. ancak chp ye de teslimiyetçi diyor. be adam abd ye rağmen kıbrıs a giren kimdi ? chp değil miydi ?

erbakan yaşından dolayıdır herhalde bazı şeyleri unutuyor veya yanlış hatırlıyor. eğer bu partiler teslimiyetçiyse ( ki akp tabi ki öyle ) baş teslimiyetçi sensin !

ayrıca hala daha fatih sultan mehmet üzerinden siyaset yapmak ayıp kaçıyor. Atatük üzerinden siyaset yaptığını iddia edip chp ye kızanlara bak !!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

boşanma söz konucu olunca aile içi düzenin bozulduğunu hepimiz görebiliyoruz eski insanlar iyi bilirki eskiden bi boşanma ya duyulurdu ya duyulmazdı çok nadir ama bu akp hükümeti insanları öle bi ruh halina soktuki kendi hocasını bile unutup amerika ile işbirliği yapıyor nasılmı yapıyor dinle o zaman

ilkokul dördüncü sınıf kitaplarını bugün açıp baktığımız zaman neler göreceksiniz neler müslüman çocuğun ALLAHA dua etme şekli ellerini kavuşturarakmı yoksa ellerini açarakmı dua eder bugün ilkoukul dördüncü sınıf din kültürü ahlak bilgisi kitabında bi müslüman çocuğun dua etme şekli çizilmiş ve çocuk resimde ellerini kavuşturarak dua ediyor bunu gören çocuklar bölemi dua edecek ALLAH PEYGAMBER EFENDİMİZ aracılığı ile tüm inananlara namazın ve dua etme şeklinin hepsini peygamber efendimiz aracılığı ile insanlara anlatmış bunun daha başka bi açıklaması olabilirmi....?

biz şimdi çoluğumuzu çocuğumuzu ecdadımızı bunca yapılanları bi kenaramı bırakalım bunlar ne çabuk unutuldu dini siyasete alet etmeyin diyorsunuz szi nasıl iktidar oldunuz peki soruyorum size siz nasıl iktidar oldunuz dini siyasete alet ederekmi yoksa amerikan emperyalizmini anlatarakmı dürüst olun sizin vicdanınız bunlara nasıl bakıyor herkez kendi vicdanını sorgulasın

halkına askerine milli görüşe karşı olan amerikanın peşinde nereye gittimiz belli olmayan bir döneme girdik hangi hükümet bunu yatpı satmadığınız ne kaldı bunca insanın cebinden alıp ımfye veriyorsun ve hala konuşuyorsun...

konuşma adabı vardır bi kere 'BE ADAM' yada 'BEN ONLARA NE SÖLEYECEĞİM BE' gibi konuşma adabı olabilirmi vatanını milletini seven insan müslümanlığı savunan insan amerika ile işbirlikçi olabilirmi herkezi kendi vicdanı ile başbaşa bırakıyorum kendisine acımayana kimse acımaz dikkat edin saygılar.........

!!!!!!!!!! lütfen dikkat !!!!!!!!!!!

chpli kardeşim biz ATATÜRKÜ daima sevdik daima koruduk daima inandık ATATÜRK 1918 de fetva verdiğini biliyormusunuz ?

biz ATAMIZI inkar etmiyoruz ama şu gerçeğide unutmayalım herşeyin başı din ATATÜRK uyarmadımı bizleri daima sözleri ile hangisi yanlış çıktı soruyorum size peki bende bi soru sormak istiyorum

sizce ahiret yurdumu daha önemli dünyamı ATATÜRK şüphesiz bizler için çok şey yaptı daima dine bağlı olanların aralarını ATATÜRK ile karşı karşıya getirdiler bunu neden yaptılar bozgunculuk için açın gözlerinizi ve bakın ATATÜRKte müslümandı ATATÜRK'ün annesi zübeyde hanım namaz kılan insandı

soruyorum sizlere bizmi çarpıştırıyoruz yoksa sizmi madem inandığınız değerler var o zaman o inandığınız değerleri biraz araştırın o onun gibi yaşayın ATATÜRKte milli görüş ruhu vardı şu anda ATATÜRK'ü belirsiz savunan kişilerde ALLAH sevgisi ne kadar ?

hepimiz kurtuluş savaşını çok iyi biliyoruzki kurtuluş savaşı ALLAH(c.c) sayesinde kazanıldı o zaman ALLAHa inanç vardı ATATÜRK'te inanç vardı şimdiki ATATÜRK'ü belirsiz savunan kişilerde ne kadar inanç var çevrnize dönüp bakın FATİH SULTAN MEHMET ATATÜRK bu savaşları ALLAH inancı ile kazanmıştır peki şimdi neden din denilince insanlar bu kadar korkuyor yada dinci insanları gerici olarak düşünülüyor nedeni çok açık buda amerikan emperyaliznin oyunudur savaşarak alamadıkları çanakkaleyi bizden çaldıkları kültür ile bizden almaya çalışıyor...

batı temizliği kimden öğrendi söleyin bana batının yaptığı her işler kutsal kitabımızdan kuran'ı kerim ' den çalınma değilmi ?

dünya hayatı bir oyundan oyalanmadan başka bişey değildir ahiret yurdu ise ALLAHtan korkanlar için daha hayırlıdır hala akıllanmayacakmısınız en'am süresi 32nci ayet

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

!!!!!!!!!! lütfen dikkat !!!!!!!!!!!

chpli kardeşim biz ATATÜRKÜ daima sevdik daima koruduk daima inandık ATATÜRK 1918 de fetva verdiğini biliyormusunuz ?

biz ATAMIZI inkar etmiyoruz ama şu gerçeğide unutmayalım herşeyin başı din ATATÜRK uyarmadımı bizleri daima sözleri ile hangisi yanlış çıktı soruyorum size peki bende bi soru sormak istiyorum

sizce ahiret yurdumu daha önemli dünyamı ATATÜRK şüphesiz bizler için çok şey yaptı daima dine bağlı olanların aralarını ATATÜRK ile karşı karşıya getirdiler bunu neden yaptılar bozgunculuk için açın gözlerinizi ve bakın ATATÜRKte müslümandı ATATÜRK'ün annesi zübeyde hanım namaz kılan insandı

soruyorum sizlere bizmi çarpıştırıyoruz yoksa sizmi madem inandığınız değerler var o zaman o inandığınız değerleri biraz araştırın o onun gibi yaşayın ATATÜRKte milli görüş ruhu vardı şu anda ATATÜRK'ü belirsiz savunan kişilerde ALLAH sevgisi ne kadar ?

hepimiz kurtuluş savaşını çok iyi biliyoruzki kurtuluş savaşı ALLAH(c.c) sayesinde kazanıldı o zaman ALLAHa inanç vardı ATATÜRK'te inanç vardı şimdiki ATATÜRK'ü belirsiz savunan kişilerde ne kadar inanç var çevrnize dönüp bakın FATİH SULTAN MEHMET ATATÜRK bu savaşları ALLAH inancı ile kazanmıştır peki şimdi neden din denilince insanlar bu kadar korkuyor yada dinci insanları gerici olarak düşünülüyor nedeni çok açık buda amerikan emperyaliznin oyunudur savaşarak alamadıkları çanakkaleyi bizden çaldıkları kültür ile bizden almaya çalışıyor...

batı temizliği kimden öğrendi söleyin bana batının yaptığı her işler kutsal kitabımızdan kuran'ı kerim ' den çalınma değilmi ?

dünya hayatı bir oyundan oyalanmadan başka bişey değildir ahiret yurdu ise ALLAHtan korkanlar için daha hayırlıdır hala akıllanmayacakmısınız en'am süresi 32nci ayet

Teşekkür ederim ceren ceren çok güzel örnek vermişsiniz bu konular daha öncedende çok tartışıldı yazıldı ama amaç farklı amaç kuru propaganda yapmak ...

"Türk milleti dindar olmalıdır yani, bütün sadeliğiyle dindar olmalıdır demek istiyorum. Bizzat hakikate nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum... Din şuura muhalif, ilerlemeye engel hiçbir şey ihtiva etmiyor." (Maurice Perno ile yaptığı ropörtaj 11 Şubat 1924 (Atatürk'le Konuşmalar, Cumhuriyet Gazetesi eki, s. 111)

"Bizim dinimiz en tabi ve makul dindir ve ancak bundan dolayıdır ki son din olmuştur. Bir dine tabii olmasi için akla, fenne, ilme ve mantığa uygun olması lazımdır. Bizim dinimiz bunlara tamamen uygundur." (Atatürk'ün S.D. II, 1923, s. 127

bilindiği gibi örnekleri çok daha ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet ceren kardeşim anlattıkların tamami ile doğru geçen seçimlerde akp ye vermiştim oyumu %5 zam aldım erbakan zamanında ise 11 ay içinde %50+%25+%30 = %105 zam almıştım ben memurum akpye verdiğim oy için gerçekten çok pişmanım 1 oy bile amerikaya gitmiş oydur hocamızın tv 5 de konuşmalarını dinledim tamamiyle doğru sölüyor hepsini araştırdım ben ve ailem saadet partisi çünkü başka yol yok bu iş mhp yle chp yle akp yle olacak iş değil ımf ile çalışmayacağını söleyen ve verdiği sözlerin hepsini yerine getiren necmettin erbakandır ben konuşmalarında hiç bir abartı hiç bir boş vaad göremiyorum ve necmettin erbakan hocamıza güveniyorum inanıyorumki ALLAH yolunda gerçekten ilerleyen insandır ve şunuda eklemek istiyorum saadet partsinin kalesi konyadır konyada evliyalar şehridir akp ye oy verenler lütfen düşünsünler ve ceren kardeşimin sölediği gibi lütfen dikkat etsinler necmettin erbakan hocamızın yapmış olduğu 200 projenin 70 ni 11 ayda gerçekleştirdi söze değil icraate bakıyorum ve sadece

saadet partisini destakliyorum..................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herkeze teşekkür ediyorum pazar akşamı hükümet biz olursak pazartesi sabahı memurun ve emeklinin zammı insanları eski erbakan hükümetinde nasıl şaşırttığı gibi aynı şekilde 23 temmuz pazartesi sabahı şaşıracaksınız....

necmettin erbakan hocamız 11 ay kaldığı süre içerisinde iktidar olduğunda 2nci gün abartmıyorum 2nci gün memura emekliye %50 zam yapmadımı herkez devlet bitti parası kalmadı dediler 6 ay sonra baktıki 35 milyar dolar var herkez şok oldu buda yetmedi iktidara geçtiği 2nci gün %50 zammından sonra 6 ay sonra %30 zam yapmadımı buda yetmedi üstüne %25 zam yapmadımı 11 ay içerisinde %105 zam yaptı açın araştırın iyice inceleyin 200 tane projesinin 70 tamamlayan erbakan kalan projelerini ALLAHın izni ile 23 temmuz pazartesi sabahı tamamlamaya başlayacak kaldır kafanı iyice bak ne oluyor ne bitiyor senin milliyetçilik duygunu senin milli görüş duygunu alıyorlar sen uyuyorsun uyuyorsun uyuyor bunu inkar edene ne isterse vericem ben burdayım bunu kim inkar edebilirse hangi partiye oy veriyorsa oyumu ona vericem hadi inkar edin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

necmettin erbakan hocamız 11 ay kaldığı süre içerisinde iktidar olduğunda 2nci gün abartmıyorum 2nci gün memura emekliye %50 zam yapmadımı herkez devlet bitti parası kalmadı dediler 6 ay sonra baktıki 35 milyar dolar var herkez şok oldu

:)

arkadaşım sen şu %50 zam işini bir göstersene bana ne zaman olmuş.

söz ben sen hangi partiye dersen ona oy vericem :)

Birde 35 milyar dolar mı ?

Ne zaman vardı ya o para.

Tamam propaganda olur, savunma olurda. uçmamak lazım dimi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herkeze teşekkür ediyorum pazar akşamı hükümet biz olursak pazartesi sabahı memurun ve emeklinin zammı insanları eski erbakan hükümetinde nasıl şaşırttığı gibi aynı şekilde 23 temmuz pazartesi sabahı şaşıracaksınız....

necmettin erbakan hocamız 11 ay kaldığı süre içerisinde iktidar olduğunda 2nci gün abartmıyorum 2nci gün memura emekliye %50 zam yapmadımı herkez devlet bitti parası kalmadı dediler 6 ay sonra baktıki 35 milyar dolar var herkez şok oldu buda yetmedi iktidara geçtiği 2nci gün %50 zammından sonra 6 ay sonra %30 zam yapmadımı buda yetmedi üstüne %25 zam yapmadımı 11 ay içerisinde %105 zam yaptı açın araştırın iyice inceleyin 200 tane projesinin 70 tamamlayan erbakan kalan projelerini ALLAHın izni ile 23 temmuz pazartesi sabahı tamamlamaya başlayacak kaldır kafanı iyice bak ne oluyor ne bitiyor senin milliyetçilik duygunu senin milli görüş duygunu alıyorlar sen uyuyorsun uyuyorsun uyuyor bunu inkar edene ne isterse vericem ben burdayım bunu kim inkar edebilirse hangi partiye oy veriyorsa oyumu ona vericem hadi inkar edin

Arkadaşım, kendini kandırma benim kadar sizde biliyorsunuz ki sayın "Necmettin Erbakan hocan" barajı bile aşamayacak hangi partinin kaç oy alacağını tahmin ediyorsunuzdur. Akp geçen seçimlerde aldığı %34 oy oranını aşacak %40'ın üzerine çıkacak Chp %23-26 arası oy alacak Mhp barajı aşabilir belki.... Bu Akp'yi desteklediğimden falan değil sizinde bildiğiniz fakat dile getiremediğiniz gerçek...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

uçmakmı akpli kardeşim estağfurllah bende sana diyorumki sen partini söle bana neler yaptığını sölim sana ben ekonomistim ....

bak kardeşim sen bi kere benim soruma cevap verirmisin sende ne konuşma adabı diye bişi var nede cevap verme soruya soruyla karşılık verme sen bana bi kere partini sölemeden suçluyorsun senin sülalende emekli yada memur varmı ?

bak akpli kardeşim

memura %105 zammı 11 ayda yaptık akp hükümeti 4,5 senede %130 zam yaptı buna ne diyeceksin aramızda çok fark var ve daima öle kalacak bana projeleriniz hakkında bilgi verirmisin ? veremezsen neden sağa sola çirkef iftira atmaktan başka bişi yaptığınız yok sözü bırak icraata gel icraata %5 zamla bu işler yürümez arkadaşım oğluna 3 milyon dolarlık gemi aldırdın nerden buldun bu parayı.......

bak mhpli kardeşim

apoyu asıcam diyorsun sağda solda ip atıp duruyorsun o ipleri sakla ilerde sana çok lazım olur onu bulamayanlarda var sen apoyu asamazsın apoyu asmak için meclis toplandığında ilk imzayı aan sensin....

bak chpli kardeşim

ATATÜRK'ün izindenmi gidiyorsun sen hayır ATATÜRK 1918de fetva verdiğini biliyormusun ATATÜRK ve ailesi inançlı insandı chp yi kurdu ama şimdi kalksa görse şu chpyi hepinizi lanetler ATATÜRK inançlıydı ALLAH inancı ve gücü ile kazandı bu zaferi hanginiz onun izinden tam olarak gidiyorsunuz neyin peşindesiniz belli değil

senin dünyanmı bu kadar önemli ahiretinmi sen bugüne kadar müslüman kardeşlerin için ne yaptın ....?

biz d8 kuracağız türkiyeye milli görüş ruhunu sağladık fabrikalar açacağız sen neler yapacaksın ........?

iktidara geçer geçmez 23 temmuz sabahı memura tekrar %50 zam yapacağız sen bunun sözünü veriyormusun sağda solda yelpaze dağıtıyorsun bu kadar aç insanı yelpaze ile kandırıyorsun onların hepsinin karnını doyuracakmısın ekonomi hakkında ne biliyorsun 35 milyar dolar var dediysem vardır elhamdilüllah müslümanım ne sölersem arkasındayım kul hakkı var ben kul hakkını göze almadan ağzımdan tek cümle çıkmaz sen ağzına geleni sölüyorsun bu nasıl olacak ab ile masaya oturarakmı adamlar seni 40 senedir süründürüyor abd senin dostunmu sanıyorsun aldanıyorsun kardeşim aldatıyorlar seni pkk ya silahı veren abd...

saadet partisi sana imkanlar veriyor projeler sunuyor sen bana ne sunacaksın söle bana bekliyorum bana uçma diyorsun araştır biraz araştır iktidar olduğumuz 2nci günü %50 zam yapmadıkmı yalanmı şimdi bu hadi yalan desene bu kadar insan sana gülsün hadi yalan de....

biz ALLAH yolunda ilerliyoruz ALLAH (c.c)sayesindede 23 temmuz sabahı hepinize güle güle diyeceğiz ama korkmayın sakın korkmayın sadece meclisten güle güle diyeceğiz yine kardeşimiz olarak kalacaksınız çünkü siz bu işleri beceremediniz elinize yüzünüze bulaştırdınız ülkeyi en sonunda bu hale soktunuz insanlar ruhi bulanım içinde bunların sebebi sizsiniz sizin gibi batılı düşünceler içinde olan bir yığın topluluk sayesinde ALLAH (c.c) hepimizin kalbine göre versin inşallah

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili CYRANO 1997 de erbakan döneminde %50 zam yapıldı...

anlaşılan size yansımadı bu zam...

şimdi benim istediğim yere oy vercekmisin?

:=) :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

necmettin erbakan hocamız 11 ay kaldığı süre içerisinde iktidar olduğunda 2nci gün abartmıyorum 2nci gün memura emekliye %50 zam yapmadımı

herkez devlet bitti parası kalmadı dediler 6 ay sonra baktıki 35 milyar dolar var herkez şok oldu buda yetmedi iktidara geçtiği 2nci gün %50 zammından sonra 6 ay sonra %30 zam yapmadımı buda yetmedi üstüne %25 zam yapmadımı 11 ay içerisinde %105 zam yaptı açın araştırın iyice inceleyin 200 tane projesinin 70 tamamlayan erbakan kalan projelerini

Soruyorum işte arkadaşım. Erbakan ne zaman % 50 zam yaptı memura, emekliye.

Snra ne zaman hazinede 35 milyar dolar vardı

tamam işte araştırıcam. sen bir söylede sana zahmet ne zaman olmuş bu dediklerin :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım, kendini kandırma benim kadar sizde biliyorsunuz ki sayın "Necmettin Erbakan hocan" barajı bile aşamayacak hangi partinin kaç oy alacağını tahmin ediyorsunuzdur. Akp geçen seçimlerde aldığı %34 oy oranını aşacak %40'ın üzerine çıkacak Chp %23-26 arası oy alacak Mhp barajı aşabilir belki.... Bu Akp'yi desteklediğimden falan değil sizinde bildiğiniz fakat dile getiremediğiniz gerçek...

haberci55 kardeşim 15.07.2007 tarihinde saat 16:00 da çağlayan meydanında kaç kişi vardı biliyormusun 1 milyonu aşkın insan vardı ve oraya gelemeyenleri ve mitinge katılmayıpta saadet partisine oy verecek insanları ben düşünemiyorum şahsen sen düşünebiliyormusun mitingde 1 milyonu aşkın insan katılımı var ise sandıkta emin ol bu rakam 2,5 milyon ile 3 milyon arası değişecektir mutlaka hergün havaalanlarının dolup taştığını insanların sırf saadet partisine oy vermek için hollandadan almanyadan fransadan ve tüm avrupa ülkelerinden sırf oy vermek için abartmıyorum sırf oy vermek için türkiyeye geldiğini biliyormusunki sen saadet partisi barajı aşamaz diyorsun elazığ mitinginde 55 bin insan bursa mitinginde 400 bin insan ve istanbulda 1 milyonu aşkın insan var olduğunu biliyormusun peki bunların eşi dostu yakınlarını düşünebiliyormusun ben hayal bile edemiyorum....

açın tv 5 kendi gözlerinizle görün istanbul çağlayan mitinginde 1 milyonu aşkın insan istanbulda seçmen sayısı aşağı yukarı ortalama hesaplarla 7,5 milyon 8 milyon arası insan oy kullanacak mitinge katılanlar sadece 1 milyonu geçiyor bunların içine oraya gelemeyenler mitinge katılmayıpta saadet partisine oy verecek insanları düşünebiliyormusun tekrar tekrar soruyorum milli görüş ruhu sadece 2 haftada tüm ülkeyi sardı insanlar saadeti tek başına iktidar görmek istiyor sen 1 milyon insanı bi köşeyemi atacaksın şimdi sence ufak rakammı 1 milyon insan mitingde 1 milyon kişi demek istanbulda en az 2,5 milyon oy demek canım kardeşim bunu yüzdelere bölecek olursak %33 ile tek başına alıp götürdü istanbulu bursayıda alıp götürdü elazığıda sivasıda insanları saadet partisi barajı aşamaz diye kandırıp oy çalmayın bizler ALLAH için çalışıyoruz ve ALLAHın izni ile 96ncı hükümette üm türkiyeyi nasıl şaşırttıysak şimdide şaşırtacağız......

saadet gelecek zulüm bitecek yepyeni fabrikalar kurulacak ülkemiz fazla değil 6 ay içinde sizin yapmış olduğunuz tüm pislikleri temizleyecek bu insanlar ALLAH yolunda ilerliyor ve davamızın sonuna kadar arkasındayız...

ey akpli aziz din kardeşim sen türkiyede 26 bölgede domuz çiftliği kurdun senin iktidarın yaptı bunları göremiyormusun hangi partinin projeleri var hangi partinin milli görüş ruhu var hangi parti ben ab ile çalışmam ımf ile çalışmam diyor senin partin ne verdi anca böle insanları uçurumun kenarına sürüklediniz ama o insanlar uyandı artık uyandı uyandı uyandı...

ALLAH (c.c) sayesinde bunca insanlara yapmış olduğunuz zulüm bitecek memura emekliye zam yapılacak memur emekli esnafın yüzünü güldürecek esnaf üreticiden daha fazla mal isteyecek ve çalışacak bir sürü insana ihtiyaç olacak ekonomi böle sağlanacak senin ımfden aldığın borçlarla değil..

hocamız bunu seneler öncesinden sölemişti ımf ile iş yapmayın ımf senin kanını emer olan vatandaşına olur akp hükümetinin bu insanlarda açtığı derin yaraları inşallah en kısa sürede halledeceğiz ama ilk işimiz yine 23 temmuz sabahı memura emekliye inanamayacağı zammı vereceğiz aynı temmuz 1996 senedinde olduğu gibi o zamanda inanamıştınız şimdide inanamayacaksınız ey sevgili kardeşim müslüman ülkelerinin birleşmesi ile neler olacak sen almanyaya danimarkaya fransaya işçi göndermeyeceksin onlar senin kapına gelecek iş arayacak biz güzel bir dünya için çalışıyoruz sen ne için çalışıyorsun peki ben sölim ımf abine kıyak geçerek abd ye boğun eğerek ab ile 40 senedir çözülemeyen ab girme hayalleri bunlar sona erecek çünkü bizim ab ve abd ile işimiz olmayacak aç gözünü aç aç aç açta tv 5 aç izle ben gerçek kanıtları sunuyorum sana sölediğim her sözün arkasındayım ve ben daima burdayım.......

ey sevgili müslüman kardeşlerim bunlar barajı aşamaz yada bu gibi düşüncelere aldanmayın bunlar yine abdnin oyunudur bunlar heryerde içimize girmişler artık ve insanların azıcık kalmış beyinlerinide silip süpürmüşler dinle bak ey müslüman kardeşim dinle

akp nin peşinden gittiği bush diyorki : tanrı beni ilahi bir misyonla görevlendirdi bu bir din savaşıdır geniş v uzun vadeli haçlı savaşı başlamıştr ya benimlesiniz yada karşımda ......george w. bush.........

ey müslüman kardeşim sen bushun izindemi gideceksin sen fatihin torunusun sen osmanlı torunusun ama ne yaptılar akp hükümeti bushu tercih etti ey müslüman kardeşim senin buna onurun gururun el veriyormu .......?

bizler ne yapacağız tüm gücümüzle abd yi ve ab yi bu ülkeden kovacağız çanakkalede kapıdan kovulan avrupa şimdi akp hükümeti ile bacadan girmeye çalışıyor sen buna izin vericekmisin ????

kaldır kafanı ve iyice bak etrafında neler olup bitiyor hergün lübnanda ırakta filistinde müslüman çocuklarına işkenge yapılıyor peki size soruyorum saadet partisi tek başına iktidara geldiğinde ne yapacak ????

d8(müslüman devletlerini) kuracak ve müslümanlar barış içinde kardeşlik içinde yaşayacak sen bunu istemiyormusun sen yahudilere büyük israil projelerine destek verip diğer partileremi oyunu vereceksin yoksa seni bu bulunduğun çıkmazdan kurtarmak için uğraşan saadet partisinemi oy vereceksin 200 aşkın projelerimizle 23 temmuz sabahı dünyada yepyeni bir kurtuluş harekatı başlayacak.......

tekrar sölüyorum saadet partisi barajı açamaz diyenlere sen aldanma aç gerçeklere bak tv 5 aç izle bursa: 400 bin elazığ :55 bin istanbul : 1 milyonu aşkın insanla yaptığı mitinglerle barajı aşamayacakmı sanıyorsun biz baraj peşinde değiliz biz tek başına iktidar olma peşindeyiz tek başına güçlü bir saadet partisi 23 temmuzda göreceksiniz istanbul çağlayan meydanında 1 milyonu aşkın insanı gördünüz şimdi dudağınız uçukladı dudağınız ALLAH inşallah herkezin gönlüne göre verecek ve 23 temmuz sabahı saadet partisinin tek başına iktidara gelmesi ile dünyanın dönüm noktası olacak

............................saadet partisi...........................................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel bana o yılki enflasyon ve devaluasyonuda söylermisin arkadaşım ?

................rakamlarla 54ncü erbakan hükümeti gerçeği..................

50 yıldan beri ilk defa 1997 tarihinde denk bütçe yapılabildi.

Bu Refah-Yol hükümetinin övünülecek başarısıdır

Refah-Yol döneminde memurlara % 102.5 maaş zammı yapıldı.

O yıl enflasyon oranı % 65 olarak gerçekleşmişti.

Buna göre memurun alım gücü % 37.5 kadar artırılmıştı

Emeklilerin maaşlarında enflasyonun üstünde % 51 reel artış sağlandı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Teşvik Fonunun bütün geliri ilk defa kanunun maksadına uygun şekilde yoksullara tahsis edildi

kulakları ve gözleri mühürlü olanlara önemle duyurulur

1997 yılı bütçesinde yatırımlar toplam ve reel olarak 20 yıldan beri ilk defa % 40 artırıldı.

Böylece devlet yatırım ve kalkınma yapabilen bir devlet haline getirildi

İlki 1961, en sonu da 2004 yılını ihtiva eden IMF'nin stand-by anlaşmaları, Necmettin Erbakan hariç kurulan hükümetlerin Başbakanları --ki Erdoğan da buna dahildir- tarafından imzalanarak, bir nevi milli ekonomi terk edilmiş ve IMF ekonomisine teslim olmuşlardır.

Toplam 19 stand-by anlaşması imzalanmıştır

Özel bankaların devletten uzun vadeli düşük faizli borç alıp, bu parayı devlete yüksek faizle ve kısa vadeli olarak satmasının önüne geçildi.

Böylece katrilyonluk korkunç kazançlar devletin kasasında kaldı

Eşel-Mobil sistemi getirilerek, memur ve işçilerin maaş zamları otomatiğe bağlanmış ve onların enflasyon nispetinde maaşları otomatik olarak zamlanmıştır

ABD, İngiltere, İtalya, Fransa, Japonya, Kanada, Almanya'nın oluşturduğu G-7'lerin karşısında, Türkiye, İran, Pakistan, Bangladeş, Endonezya, Malezya, Mısır ve Nijerya'yı içine alan G-8'ler kuruldu.

Bu bir nevi İslam ekseninin yeniden oluşması demekti. (14.6.1997 -- Çırağan.)

Bütün bu işler yapılırken yeni zam ve vergiler konmadı.

Körfez savaşı sonrası Irak'a uygulanan ambargo sonucu kapalı tutulan "Kerkük-Yumurtalık" boru hattı, Amerika'nın tehditlerine rağmen, 54. Refah-Yol hükümetinin gayretleriyle açtırıldı.

Ekonomiye büyük katkı sağlandı

Kamu toplu iş sözleşmeleri ilk defa Refah-Yol döneminde, 3 ay gibi kısa bir zamanda sağlandı.

Kamu kesimi ortalama giydirilmiş aylık ücretlerinde büyük bir artış sağlanarak, ücretler 50 milyon TL'den, 107 milyon TL'ye, dolar bazında 655 dolardan, 993 dolara çıkartıldı.

Asgari ücrette % 100'den fazla artış sağlandı. %133 ZAM YAPILDI

54. hükümet döneminde fındık üreticisine, buğday üreticisine, pancar üreticisine en yüksek taban fiyatları verildi.

bugüne kadar bu rekorlar kırılamadı.

TMO 1995 yılında 48 milyon dolarlık hububat alımı yaptığı halde, sayın Erbakan'ın başbakanı olduğu 54. hükümet 329 milyon dolarlık alım yaparak, köylüye 7 misli fazla para ödemek suretiyle yüzünü güldürmüştür

54. hükümet Refah-Yol 1996 tarihinde asgari ücreti 210 dolar olarak tespit etmiş ve işçilere o güne kadar verilen en yüksek asgari ücreti ödemiştir.

cumhuriyet tarihinde rekorlar kırılmıştır

Kaynak paketlerden Ocak 1997 itibariyle 11,78 milyar dolar, Nisan 1997 itibariyle 13,33 milyar dolar bir gelir sağlandı.

Yani, toplam 25,11 milyar dolar zamsız, vergisiz bir gelirin havuza aktarılması sağlandı.

Arsızların hortumları kesildi. Paralar oluşturulan havuza aktarıldı.

Görüldüğü gibi, 54. hükümetin Başbakanı muhterem Necmettin Erbakan cumhuriyet tarihinde görülmemiş büyük REKORLARA imza atmıştır.

Böyle bir hükümet iç ve dış mihrakların işine gelmedi.

28 Şubat post-modern darbesi ile iktidardan uzaklaştırıldı.

ALLAH Aşkına Şu Gerçekleri Sizlere yıllardır Göstermekten Korkan, Milletimizi Narkozlamaya ÇAlışan işbirlikçi medyanın ekseninden çıktı , yaw biz Ne Büyük Hizmet Görmüşüz, hiç bahsi dahi edilmiyor bize nedenki diye bir düşünün..

ey müslüman din kardeşim bu rekorları kıran bir hükümet adamı daha gelmemiştir gelemez bütün gerçekleri kendi gözlerinle okuyorsun daha söleyecek bişeyin kaldımıki......

tv 5 haricinde hangi tv kanalları erbakan hocanın konuşmalarını veriyor hiç biri neden vermiyor peki işlerine gelmiyor abdli abilerinden emir alıyor sen türk evladısın sen fatihlerin osmanların torunusun senin ımf ile işin yok senin abd ile işin yok senin ab ile işin yok....

soruyorum sizlere sevgili din kardeşlerim bunca yapılan güzel işlere rağmen hala söleyecek bi sözü olan varsa çıksın biz burdayız ALLAH yolundayız ALLAH(c.c) sabredene verir hakkını şüphesiz işte o gün geldi 23 temmuz sabahı için eliniz eteğiniz tutuştu sağa sola laf atmaktan başka bişi yaptığınız yok zararınız yararınızı 5e katladı biz ne yaptık önce memuru emekliyi doyurduk bunlar doyunca ne oldu esnafta doydu ensaf doyunca ne oldu peki üreticiden daha fazla mal istedi üretici ne yaptı ben bu kadar işe yetişemiyorum dedi 3 kişi çalıştıran yerler 5 kişi çalıştırdı bu sayede ne oldu işsizlik önlendi.....

ALLAH (c.c)hepimizi doğru yoldan ayırmasın bunu kim inkar ederse etsin bunun önüne kim geçmeye çalışırsa çalışsın islam dini altında yaşayan islamiyetin kılıcı ve temeli çok sağlamdır bunun önüne geçmek bunu rencide etmek başka yollara saptırmak isteyen ne kadar insan varsa ALLAH onlarada hidayet versin hepiniz kardeşimizsiniz müslüman müslümanın kardeşidir bunu peygamber efendimiz (s.a.V) efendimiz buyurmuştur..

işte erbakan zamanında hükümetin 11 ay içinde yapmış oldukları tüm gerçekler ile orada buyrun araştırmak isteyen varsa sonuna kadar araştırsın

ALLAH(c.c) en iyi bilendir....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili arkadaşlar.

ben buradaki yorumlara sadece düşüncelerimi söyledim. tabi ki sizi destekliyorum.

milli görüşe ihanet eden akp ye karşı tabi ki saadete oy vereceksiniz. sonuna kdar arkanızdayız.

bunu bir chp li olarak söylüyorum.

şu anki tartışma tabi ki zina değil. bu daha sonra konuşulur ama şu anki ama akpyi nasıl indiririz.

bunun için her yolu denememiz lazım.

akp ye dinine bağlı diye oy verenlerin hedefi saadet olmalı

saygılar sunarım !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

CYRANO 1997'de ikdirda iken bazı kamu çalışanlarına %50 zam yaptı.

araştırırsan bula bilirsin ayrıca o 35 milyar dolardan falan bilgim yok onunla ilgi birşey söyleyemem..

ben erbakanın propagandasını yapmıyorum...

onlarla işimde olmaz fakat o zam olayını yazayım dedim...

saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.