Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EGE'nin doğumgünü

sardunyam

Önerilen İletiler

Birce;Ege'nin aklına şöyle şeyler sokup durma

iyi peki saten sanirim tüm kutulari yok etmissindir artik, birakmamissindir bir tane bile :)

Egecim yine de aklin da bulunsun (seneye) :clover: bak kulagina birsey fisildadim sirf sen duydun bunu

selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

87L47521.gif

Ege'cim geç oldu kusura bakma yeğenim...Doğum Günün kutlu olsun..Rabbim sana nice hayırlı yıllar nasip eylesin..İnşallah mezuniyet yıllarını ve daha nice hayırlı güzel günlerini burada kutlamak nasip olur bize..Bu arada resmini de gördüm hakketten çok yakışıklısın :wub: ( Polat duymasın çok üsülür :crying::w00t: )

dogumgunu10014-pasta.gif

Bu da nacizane benim sevgili yeğenime armağanım umarım hoşuna gider :wub:Ege için... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Bana sanki dün kutlamisiz gibi geldi Dogum gününü Egecim :) oysa üzerinden bir sene gecti

umarim gecen sene dediklerimi unutmamissindir, bugün uygularsin... :clover:

tortepferdeeo3.jpg...pastanin üzerinde ki atlari saklarsin artik, arada bir

babana gösterirsen.. anlar ne demek istedigini senin.. :)s4ycontent6bigwm4.jpg

Nice Mutlu ve Sihatli Yillar... :sorcerer: dilerim sana.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mutlu bir yıl geçirmişsindir inşallah sevgili EGE :)

Yarın karne günü eminim sen anne ve babana güzel bir karne hediye edeceksin... :)

Eminim büyüdüğünde çok başarılı bir insan ve hayırlı bir evlat olacaksın.

Dilerim güzel, huzurlu, barış içerisinde, aydınlık bir Türkiye'de büyürsünüz.

Yeni yaşın kutlu olsun sevgili Ege, mutlu seneler dilerim...

O güzel ve gülen yüzün gibi bir ömür diliyorum... :wub:

Sevgiler

Sibel Teyzen...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

13.06.2008

Sevgili Egeciğim,

Egeciğim, senin için ne diyorlar biliyor musun? :o:online2long:

Sen Fenerbahçeli futbolcuların hiçbirini tanımıyormuşsun :o

Bu kocaman bir yalan değil mi Egeciğim, Eminim ki sen onların hepsinin adını ezbere billiyorsundur :deli:

İstersen gel seninle bunu herkese ispatlayalım.

Sen şimdi alttaki resimde gördüğün Fenerbahçeli futbolcuların isimlerini, kaleciden başlayarak buraya tek tek yaz ki herkes senin ne kadar iyi bir Fenerbahçeli olduğunu öğrensin :)

Ne dersin?

Evet mi?

E o halde başla bakalım hemen saymaya :):hug:

fenerbahcefi5.jpg

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN EGE’ CİĞİM,

FENERBAHÇE KULÜBÜ DE DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLUYOR VE BU PASTAYI SENİN İÇİN YOLLADI :)

fenerbahecopyse9.jpg

Ayrıca bunlar da benim hediyelerim; Okurken çok eğleneceğin komik mi komik kitaplar :)

2790222hd7.jpg1675712rn5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana sanki dün kutlamisiz gibi geldi Dogum gününü Egecim :) oysa üzerinden bir sene gecti

umarim gecen sene dediklerimi unutmamissindir, bugün uygularsin... :clover: .

.

.

.

Nice Mutlu ve Sihatli Yillar... :sorcerer: [/font] dilerim sana.

Sevgili Birce;

Sana nasıl geldiyse,bana da öyle geliyor işte..Sanırım tek fark,bu durumun beni korkutması..:( Çok çabuk büyüyor,sanki yarın hayatını kurup gidecekmiş gibi geliyor..

Neyse,hüznü sokmayayım bu topice..:) Hatırlayıp kutladığın için teşekkür ederim..Ama ''At'' göndermesi yapman boşuna..Zira zaten arada biniyor..:grin:

Teşekkür ederim..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mutlu bir yıl geçirmişsindir inşallah sevgili EGE :)

Yarın karne günü eminim sen anne ve babana güzel bir karne hediye edeceksin... :)

Eminim büyüdüğünde çok başarılı bir insan ve hayırlı bir evlat olacaksın.

Dilerim güzel, huzurlu, barış içerisinde, aydınlık bir Türkiye'de büyürsünüz.

Yeni yaşın kutlu olsun sevgili Ege, mutlu seneler dilerim...

O güzel ve gülen yüzün gibi bir ömür diliyorum... :wub:

Sevgiler

Sibel Teyzen...

Geçen sen topici açan sendin ama bu sene Birce'ye kaptırmışsın..:grin: Bakalım başarılımıymış paşa:

*Satrançta 2.lik madalyası..

*Teniste 3.lük madalyası..

*Takdirnameli bir karne..(2.Sınıfta takdirname yok aslında ama öğretmeni hazırlayıp vermiş sağolsun..:) )

Başarılı denebilir sanırım..:D

Teşekkür ediyoruz Sardunyam..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

13.06.2008

Sevgili Egeciğim,

.

.

.

Sarı Lale'm;

Senin mesajına sanırım Ege'nin cevap yazması gerekecek..Bakalım sayabilecek mi tek tek..:grin:

Çok zahmet verip hazırlamışsın arkadaşım..Bu sebeple kendi adıma ben çok teşekkür ediyorum..:clover: Takım fotoğrafına yaptığın montaj ve montaj için seçtiğin futbolcu seçimin harika..:w00t:;) Bakalım anlayabilecek mi Ege,söz ben söylemeyeceğim..:)

Belik bilmiyorsun,ama şu kitap önerilerin var ya,nasıl seçimler yapıyorsan hepsini çok severek okuyor..Eminim bu önerilerini,pardon hediyelerini de :) severek okuyacak arkadaşım..:clover:

Tekrar teşekkür ederim..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geçen sen topici açan sendin ama bu sene Birce'ye kaptırmışsın..: Bakalım başarılımıymış paşa:

*Satrançta 2.lik madalyası..

*Teniste 3.lük madalyası..

*Takdirnameli bir karne..(2.Sınıfta takdirname yok aslında ama öğretmeni hazırlayıp vermiş sağolsun..:) )

Başarılı denebilir sanırım..

Teşekkür ediyoruz Sardunyam..

Allah daha güzel başarılarda yaşatsın maşallah :clover:

Ege'ye bir sürprizim olacak umarım beğenir :)

Her senesi bir öncekinden daha başarılı olsun, benim evlatlarımda beraber inşallah :wub:

Efe mahcup bir delikanlı saçına jöle bile sürdürmez, asla çok şık olmak istemez, çocuğun kendi yakışıklılığı yetiyor tabi :lol: bu sebepten pek etkinlikte yapmaz, sahne utangaçlığı var :P

Ama karnemiz muhteşem maşallah :wub:

Nisa'nında öyle hem taktir hem onur belgesi aldı ortaokullu oldu artık valla boyuma ulaştı :wub:

Ne çabuk büyüyorlar, :unsure:

Voleybol takımında şampiyon oldular, lisanslı olacak inşallah ama boy konusu tahminimden uzun olacak bu gidişle, bana tepemden bakar gibi geliyor seneye :w00t:

Allah cümle evladımızın mutlu günlerini görmeyi nasip etsin senin adına çok sevindim yakışıklı paşayı canı yürekten kutlarım yanaklarından yerimize öpersin artık...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Meybaaa bısdık EGE...................umarım birgün seninle karşılaşır ve ısıracak bir yer bulurum :P Allah seni sevdiklerina bagışlasın,en güzel bir gelecek senin ve tüm çocukların olsun...Seni komacannnnnnnnnnnnnnn öpüyorummmmmm.....

Bakk şirinlerin evi sana pasta olarak geldi.................pasta3lq8.jpg

Ama babanın ifadeleri ile bu pasta tam senlikkkkkkkkkkkk.....nice yılara güzelik :wub:

pasta-cesitleri-683347745-buyuk.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...
Çok çabuk büyüyor,sanki yarın hayatını kurup gidecekmiş gibi geliyor..

O kadar da cabuk değil, o vakte kadar sen Ege' nin başını daha çoook ağrıtırsın 20033881.gif:)

Değil mi Egecim :clover: Hem bak yine bir sene daha gecmis

birthday2b.gifSen genc deli kanlı oluyor bizler bu arada yaşlanıyoruz :)

Sana Herzaman ki gibi Nice Mutlu Yilar Diliyorum :clover:

Bol bol sintkadolijn.gif ve dilerim ki güzel bir gün tüm sevdiklerin ile birlikte gecirirsin.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.