Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Üsttekini Hayal Et..!

diloş

Önerilen İletiler

Olduuu canmm bir ara avrupa yakasında burhan giyiyordu ya zeki müren ayakkabıları onlardan sipariş vericem şöyle apartman topuk :w00t: hiç tarzımda değildir çok yüksek ayakkabı ya neyse...

Burnum güzeldir benim çocukken kırdığım halde

anam beyaz ten..yeşil göz..bi de üstüne hokka burun.. :wub: icük boydan kısa olsan ne çıkar.. :w00t: o kadder kusur kadı kızında da olur.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 151
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ay nasıl olcek şimcik bu tarif... dur deneyelim...

Bir güzel çift Kahve göz, bir adet düğme burun, pembe yanacıklar, boy yerinde, pos yerinde maşallah... Diloşum... bir fotoğraf çekinebilirmiyiz, ağzım kulaklarımda....

ay ay ay ay... :blush: valla bilmem ki.. bugün olmaz hani belki yarın.. :w00t:

canımıniçi..benim gözler ela gibi..bal rengi gibi..ara renk anlıyacağın..burun düğmeden hallice.. :grin: yok kız korkma Gargamel kimin de diil.. :w00t: ay..şu hale bi bak.. :grin: ne yapıyorum yav ben..? :blink:

du du..sıra bende..saçlar sarı-kahve..gözler kahve..boy kahve ayyy pardon.. :w00t: boy 1.65..bakışlar keskin..ifade çarpıcı..hatta şaşırtıcı.. :shifty::w00t::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dimek belki yarın... olsun bi fotoğraf çekinebilirmiyiz, yanakların yanaklarımda... :hug:

benim saçlar şimdi sarısız kahve Diloşum... boy kahveden epey açık... :laughing: evet gözler tuttu, boy 5 cm uzun demişsin... :rolleyes: ifadeler keskin orası doğru... :blink::grin:

gözler ela, saçlar sarı kahve, boy 1,68, karisma yerinde... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dimek belki yarın... olsun bi fotoğraf çekinebilirmiyiz, yanakların yanaklarımda... benim saçlar şimdi sarısız kahve Diloşum... boy kahveden epey açık... evet gözler tuttu, boy 5 cm uzun demişsin... :rolleyes: ifadeler keskin orası doğru...

gözler ela, saçlar sarı kahve, boy 1,68, karisma yerinde...

kıss sus..eşkalimiz büsbütün ortaya çıktı...nirden açtım bu topici.. :ermm::wassat::grin:

dimek ifadeler keskin ha.. :w00t: anlamıştım zati.. :grin:

gel canım gel.. :hug: çektirelim tabe bi foto.. :rolleyes: bi boydan..bi profilden..bi de vesikalık olsun lütfen.. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabe canım.. esasında kısıl saçlı yeşil gözlü olduğumu aman kimse duymasın..

ayrıca kim dedi sana bu denli keskin ifadeler sahip ol deyu.. :lol: çarpıyosun tabe doğal olaraktan..Allah muhafaza..

kızıl saç, yeşil göz yok böyle bir güzellik canım... kimse duymamıştır zannımca, :unsure: mor üzerine pembe puantiyeli şalvarını niye söylemiyorsun, hani şu fıstık yeşili bluzunla birlikte giyiyorsun ya, kulağının ardınada koymuyormusun o kırmızı gülü, ama yarabbi o ne güzellik... ama sana hep söylüyorum o sandaletler olmuyor o şalvarın altına ayakların toprağa bassın bacım elektirik verirsin... :grin::whistling:

evet bakışlarımla :blink: çarptığımı öğrenmişsin gözgöze geldiğimizde dikkat et kendine sana zarar vermek istemem... -_-:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

muhakkak güzeldir ama kalbi bir başka :clover:

sağol arkadaşım..senin kalbinde öyle.. :):clover:

kızıl saç, yeşil göz yok böyle bir güzellik canım... kimse duymamıştır zannımca, mor üzerine pembe puantiyeli şalvarını niye söylemiyorsun, hani şu fıstık yeşili bluzunla birlikte giyiyorsun ya, kulağının ardınada koymuyormusun o kırmızı gülü, ama yarabbi o ne güzellik... ama sana hep söylüyorum o sandaletler olmuyor o şalvarın altına ayakların toprağa bassın bacım elektirik verirsin...

evet bakışlarımla çarptığımı öğrenmişsin gözgöze geldiğimizde dikkat et kendine sana zarar vermek istemem...

kızım ayrıntıları niye veriyosun anlamıyorum ki.. :wacko: yolda gören..-a bu diloş !!! diycek nerdeyse.. :w00t:

karşıllaştığımızda gözünde gözlük olsun lütfen..her tür tehlikeye karşın.. :grin:

tesekkürler seninkide tutuyor kumrak kahverengi saç dıye degiğtirirsek tam olacak

hemen değiştirdik canım.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızım ayrıntıları niye veriyosun anlamıyorum ki.. :wacko: yolda gören..-a bu diloş !!! diycek nerdeyse..

karşıllaştığımızda gözünde gözlük olsun lütfen..her tür tehlikeye karşın.. :grin:

ay çok afedersin, :sweatingbullets: bi fotoğraf çekinebilirmiyiz derlerse kaç ordan Diloşum önce bana sözün var... :w00t:

tamam canım gözlüğümü şimdiden taktım B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayal edemıyorum çok tipsiz galiba :w00t::crying:

mmmmmm... düşünim bakim...

eflatundan mora çalan saçları var...(aramızda kalsın ama,seyrelmiş iyice :D)

sonra uuupppuuuzzzuunnnn kirpikleri var, kırmızı olmasının sebebini anlamış değilim henüz; belki kullandığı rimeldendir :D

beyaz suratlı, sarı yanaklı cıvıl cıvıl biri işte..... daha nasıl acıklayım... :stuart::unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.