Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FETHULLAH'IN GİZLİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİ

sardunyam

Önerilen İletiler

Milli Görüşçüler, Milli Selametçiler, Cumhuriyet Düşmanları, Atatürk Düşmanları özde Millet Düşmanları bu feyzi kimden alıyor. Nasihatlerin korkunçluğuna bakın... Bu ileti sardunyam tarafindan gonderilmistir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Milli Görüşçüler, Milli Selametçiler, Cumhuriyet Düşmanları, Atatürk Düşmanları özde Millet Düşmanları bu feyzi kimden alıyor. Nasihatlerin korkunçluğuna bakın...

sevgili sarduyam soruna cevap vereyim; avrupa birliği, "tüsiad", amerka birleşik devletleriinden alıyorlar.1400 yıllık türk düşmanlığı ve 1400 yıllık türk islam hakimiyetinin rövanş ını son 200 yıldır almak istemektedirler. fakat;

hüsrana uğrayacaklardır,çanakkalede 500 000 şehid, sakaryada 150 000 şehid kurtluş savaşında verdiğimiz 1000 000 şehid ile adı lazım değil "ekk" örgütüne verdiğimiz beşbin şehidin kanıyla sulanmuş bu topraklar o kadar kolay rövanş vermez. dosta düşmana duyrulur.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mevcudiyetimizi hissettirmeden çok ilerilere gitme, can damarlarına girme ve mümkünse yara almadan geri dönmek. Nereye gidiyorsun be adam? nerede dolaşıyorsun ve nereye geri dönüyorsun be utanmaz, be arlanmaz, be gerici, be takiyeci, sen bu gücü kimden alıyorsun?

Kuran yetim, Kuran'ın babası öldü, Kuran yuvarlandı diyor orada birileri kendinden geçiyor, çıldırıyor garip sesler çıkarıyor insanlığa bak, ders al. beyinleri uyuşturulmuş insanlar adam ne dese kendinen geçiyor Allah yok dese duymayacaklar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€

bence bunlar yalan düzenlerle hazırlanmış bişeydir gerçeklik payı asla olamaz saçmalıktanda ote bişe deildir!

bende vatanımı milletimi severim canımı veririm milliyetçi biriyimdir ve sadece şunu solim bu adamların yaptığı fedakarlıkları bilmeden yapılan yorumlar atılan iftiralar!

neyse!!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

yılan kendi eyriliğini bilmez deve boynun eğri der.sizler önce kendinize bakın ve düzeltin kendinizi.benim fetullah hoca efendi için size tavsiyem onu iyi tanıyın ve cümlelerini kafanızdaki dar kalıplara yeleştirmeye çalışmayın zira başarılı da olamazsınız.ufku geniş bi insandır o.tavsiyem ön yargılarınızdan kurtulun artık....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erbakanın her dediğini böyle ciddiye alınsaydı hiç olmazsa d8 gibi efsanevi bi birliğe devam edilirdi.. ama nerde o cesaret.. anca lafff..

keşke herkes fethulllah gülen gibi bu milleti ve vatani sevseydi cennet olurdu bu dünya..

keşke herkes bi kere de olsa cübbeli ahmetin sohbetinden istifade edebilseydi o zaman Peygamber sav in sünnetine biraz daha sadık kalırdık..keşke keşke keşke...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Milli Görüşçüler, Milli Selametçiler, Cumhuriyet Düşmanları, Atatürk Düşmanları özde Millet Düşmanları bu feyzi kimden alıyor. Nasihatlerin korkunçluğuna bakın...

videolar asagi eklenmistir...

herkes bir yerden bizi parçalamaya çalışıyor. artık bu oyunlara gelmeyelim lütfen. özellikle "din" adı altında bu ve benzeri cemaat ve tarikatlara karşı dikkatli olalım. Bu cemaatin bünyesine aldıkları insanlara neler yaptıklarını çok iyi biliyorum. Gerektiği yerde kendi çıkarları için "Aileni unutucaksın" diyen insanlar bunlar. Binlerce genç fidanın beynini yavaş yavaş oyarak kendi fikirlerini empoze eden bu insanlara karşı temkinli olalım artık lütfen. "din "diyerek en hassas yerimizden vuranlara vurulmayalım artık. Unutmamalıyız ki "Dinimizi" yaşamak için aracılara gerek yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cemre çok haklısın, gel gör ki ne diyorlar fethoşa, erbakana methiyeler göndererek onları birde vatansever, cübbeliyi feyz alınacak şahsiyet olarak değerlendirenler var...

dinimi yaşamak için fettoşa ihtiyacım yok, vatanseverlik konusunda en son adı geçecek insanlardan biri erbakan, o vatanperverse artık bu işin suyu çıktı demektir, feyz almak ve Resulü anlamak için cübbeliye ne hacet... o kendisi anlamaya çalışsın, kendisi öğrensin, kendisini geliştirsin benim yada bir başkasının Allah'a ulaşmak için bir başka insana ihtiyacı yok, aksine eğer Allah'a ulaşmak için bir insanın peşine takılıyorsan o insan seni ulaştırsa ulaştırsa ancak kendi makamına ulaştırır, orada girer Allah'ı da unutursun, bu adamlara tapınmayı Allah'a iman zannedersin, yolunu o kadar şaşırırsın ki peşinden gittiğin şeyin seni belaya götürdüğünü göremeyecek kadar kör olursun...

handi elimizde belge olmasa bu söylediklerini kendimiz duymasak acaba mı deriz de, adam bizzat ifade ediyor... daha ne demeli anlatmak için...

Allah'a hizmet halka hizmettir, benim anladığım budur, insanların inanç ve duygularını sömürüp semiren insanlar Hakkı bilseler böyle yapmazlar... Sinsilik, kurnazlık, yalan, takiye, işbirlikçilik benim anladığım müslümanda olmaz...

bunların tek yaptığı şey yalan, *********** nikah kıyarlar, yalanlarına kılıf uydururlar, evliyalığa soyunurlar saltanat sürerler... Allah'ın resulü böyle saltanat sürdümü, bunlar Resulden vekalet almışcasına din adına aracı okuyorlar yaşantıları şaşaadan geçilmiyor...

Amerika'nın destek verdiği hiç kimse, hiç bir kurum, hiç bir eylem Allah'a götürmez... Amerika şeytanın hizmetindedir, onun destekledikleri hak diye insanı şeytana götürür ruhları duymaz... Hak ile batıl yanyana durmaz, Hakkın geldiği yerden batıl uzaklaşır, batılın hak gibi gösterildiği yerde Hakikat yoktur... Yalan vardır...

Bütün bunları görmezden gelip Fetoşun, Erbakanın, Cübbelinin peşine takılan gidip takılır... Nasılsa birgün gelir gerçekler ortaya çıkar...

Benim duam, Allah beni onun adını kullanıp kandıranlardan, hak diye batılı dayatanlardan, Allah'ı başka kullarda aratanlardan, kendimizden vazgeçirenlerden, ailelerimizden soğutanlardan, inancıma vize verecek kadar şeytani düşünenlerden korusun... Hakikatte, ve Allah'ın dosdoğru yolunda yürümeyi ve gerçekleri görmeyi nasip etsin... Allah'ı hakkıyla anlamayı özümde nasip etsin... Amin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
Cemre çok haklısın, gel gör ki ne diyorlar fethoşa, erbakana methiyeler göndererek onları birde vatansever, cübbeliyi feyz alınacak şahsiyet olarak değerlendirenler var...

dinimi yaşamak için fettoşa ihtiyacım yok, vatanseverlik konusunda en son adı geçecek insanlardan biri erbakan, o vatanperverse artık bu işin suyu çıktı demektir, feyz almak ve Resulü anlamak için cübbeliye ne hacet... o kendisi anlamaya çalışsın, kendisi öğrensin, kendisini geliştirsin benim yada bir başkasının Allah'a ulaşmak için bir başka insana ihtiyacı yok, aksine eğer Allah'a ulaşmak için bir insanın peşine takılıyorsan o insan seni ulaştırsa ulaştırsa ancak kendi makamına ulaştırır, orada girer Allah'ı da unutursun, bu adamlara tapınmayı Allah'a iman zannedersin, yolunu o kadar şaşırırsın ki peşinden gittiğin şeyin seni belaya götürdüğünü göremeyecek kadar kör olursun...

handi elimizde belge olmasa bu söylediklerini kendimiz duymasak acaba mı deriz de, adam bizzat ifade ediyor... daha ne demeli anlatmak için...

Allah'a hizmet halka hizmettir, benim anladığım budur, insanların inanç ve duygularını sömürüp semiren insanlar Hakkı bilseler böyle yapmazlar... Sinsilik, kurnazlık, yalan, takiye, işbirlikçilik benim anladığım müslümanda olmaz...

bunların tek yaptığı şey yalan, ********* nikah kıyarlar, yalanlarına kılıf uydururlar, evliyalığa soyunurlar saltanat sürerler... Allah'ın resulü böyle saltanat sürdümü, bunlar Resulden vekalet almışcasına din adına aracı okuyorlar yaşantıları şaşaadan geçilmiyor...

Amerika'nın destek verdiği hiç kimse, hiç bir kurum, hiç bir eylem Allah'a götürmez... Amerika şeytanın hizmetindedir, onun destekledikleri hak diye insanı şeytana götürür ruhları duymaz... Hak ile batıl yanyana durmaz, Hakkın geldiği yerden batıl uzaklaşır, batılın hak gibi gösterildiği yerde Hakikat yoktur... Yalan vardır...

Bütün bunları görmezden gelip Fetoşun, Erbakanın, Cübbelinin peşine takılan gidip takılır... Nasılsa birgün gelir gerçekler ortaya çıkar...

Benim duam, Allah beni onun adını kullanıp kandıranlardan, hak diye batılı dayatanlardan, Allah'ı başka kullarda aratanlardan, kendimizden vazgeçirenlerden, ailelerimizden soğutanlardan, inancıma vize verecek kadar şeytani düşünenlerden korusun... Hakikatte, ve Allah'ın dosdoğru yolunda yürümeyi ve gerçekleri görmeyi nasip etsin... Allah'ı hakkıyla anlamayı özümde nasip etsin... Amin...

ben bazı yerlerine cevap veriyim sardunyam :)

senin ALLAH a ulaşmak için fetullah hocaya ihtiyacın yoksa başkalarının var... sadece kendini düşünme yabancı ülkelerde milyonlarca imanı hasretle bekleyen kalpler var.fetullah hocanın yaptıkları şeylerin arasında yabancıları müslüman etmek ve türkleri sevdirmek en önde gelen şeylerdir.islamiyette farzı kifaye denen bişeyvardır.(farzı kifaye müslüman bi toplumun üzerine farz kılınmış şeydir.toplumun hepsi olmasa da bir kısmı bunu yerine getirince bu farz yerine getirilmiş olur.eğer hiç kimse yapmasa bu sefer tüm topluma farz olan yükümlülüktür ) müslümanlğı yaymakta bi farzı kifayedir.sen ben toplumun büyük çoğunluluğu evimizde oturup bunu yapmasken o adamlar bu görevi yerine getiriolar.müslümanlığı ve türkleri sevdiriolar.tv de hiç mi izlemedin yabancı ülkelerdeki türk okullarını... ben yakında bulursam sana ünlülerin röportajlarında dışarıdaki türk okulları hakkında goruşleri olan bi video.neyse ben o adamlarla işim falan yok merak etmesin kimse ama şunu solim hakkını yeddirmemek lazım.ve fazla bişe bildiğimi düşünmüyorum sadece bildiklerimi anlatmaya çalıştım sadece. benden çok daha bilgilisiniz sizinle kapışmaya da çalışmıorum.sadece biraz araştırın o adamları.sen ii birisin sardunyam severim seni ama hakkını da bu adamların yedirmeye içim elvermez. ve son bi not.bi insana gerçek adıyla hitap etmeyerek Fetullah Gülen falan diye küçümsemeye çalışman.bu onun seviyesini düşürmez... ;) ayrıca günümüzde ne teknolojiler var bu dandik videolara kanacğımızı düşünmeyin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dandik videolar dediklerin montaj falan değil dikkatini ve ilgini çekermi bilmem ama bizzat kendi ağızlarıyla dile getirdikleri...

Aynı zamanda Allah'a ulaşmak için sadece benim değil hiç kimsenin Fethullah'a ihtiyacı yok, bir başkasına da ihtiyacı yok, eğer ki var diyorsa, o Allah'ı yanlış yerde arıyor demektir... İslamiyette ruhban yoktur, Allah'a ulaşmak isteyen onu kendi özünde arar... Kendini bilmeyen Allah'ını bilmez...

Herkes Rabbine ulaşacağı yolu kendi özünde ararsa bulur, falancanın peşinden gidersen ona itibar edersen, din diye bambaşka şeyi sana öğretirler ve uygulatırlar... Sonradan zararı din görür... İnsanların Allah ile aralarına hiç kimseyi koymamaları gerektiğini öğrenemeyenler Allah'ı başka kullarda arar oldular... Ne kadar yazık, peki o insanın niyeti kötüyse kalbi bozuksa ve kişi bunun farkında değilse kandırıldığını anlamadan hem dine, hem dindara, hem diğer insanlara zarar vermeye başlarsa bunu nasıl telafi edeceksiniz?

Teknoloji, bilim ve ilim çağında yaşıyoruz, Fethullah efendinin samimiyetine zaten inanmıyorum onun yapmacık sözlerine, timsah gözyaşlarına kanmıyorum, ama diyelim ki ben yanılıyorum o dini yorumluyor uygulamasının doğruluğuna inanıyor ve bunu müritlerine öğretiyor... Peki bu arada doğru bildiği yanlışlarıda öğretiyor o zaman nerede kaldı akıl ile idrak ve özgür irade... Bana deme insanlar yanlış görürseler uzaklaşırlar uzaklaşamıyorlar işte çünkü insanların gönüllerini, vicdanlarını esir alıyorlar Fethullaha itiraz Allah'a itiraz gibi anlıyorlar... Bunun günah olduğunu sanıp itiraz edemiyorlar... Böylece Fethoşun yanlışlarının üstü örtülüyor gönüllü askerleri, kirliğinin üstünü örtmekle mükellef müritleri bütün bunları saklıyor... Olan masum inananlara oluyor...

Akıl ve mantık ile düşünen için yüzlerce tür kitap var bilgilenmek ve öğrenmek isteyen alır okur... Kuran'da herkesin ulaşacağı yerde... Alıp birinci elden okur öğrenirsin, Fethoş ne anlatıyor, sömürücü ve ağlak bir ifade ile takındığı boş sözlerle... Eline aldığı Kuran'a bu bana geldi, yuvarlandı düştü, yetim kaldı diyecek kadar kendini bilmez, Kuran'a hakaret ettiğinin farkında değilmi bunu dinleyen ardından ne dediğini anlamadan feryat ediyorlar... Allah'ın kitabı kimsenin tekelinde değil Fethullah onun koruması değil aksine onu parayla satan şahsiyetsizin teki... Allah'a ulaşmak için onunla kendisi arasına aracı koyan, Rabbini şaşırır, Allah'a giden yol başka kulların kapısından geçmez...

İhtiyacı olduğunu söyleyen elbette takılır peşine gider, ama bir durup düşünmeli nereye gidiyorum diye...

Her ne ararsan kendinde ara, kendinde bulamadığını bir başkasında bulamazsın, Allah'a tevekkül eder dua edersin yolu gösterecek olanda odur, yardım edecek olanda o... Kuldan medet umana Allah yardımcı olmaz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€

sana farzı kifayeden bahsettim hiç cevabunı vermemişsin...

asıl cevap oydu aslında.ayrıca bi insanın ALLAH a ulaşması için sadece aklı yeter buna.bi insan düşünse zaten bunu bulur.peki o zaman ALLAH neden peygamberler kitaplar gonderdi insanlara? akılları yeter insanların ama neden gonderdi?

sakın fetullah ı peygamber gibi gorduğumu düşüneme.gelelim konuya.o kadar evliyalar yetişmiş.peygamber efendimizin yaptıkları farklı şekillerde yorumlanıp mezhepler çıkmış.sizin dediğinize gore bunlara da gerek yok o zaman.bi yol gosterici bi lider hangi konuda olursa olsun lazımdır.fetullah hocanın yaptıklarını hristiyan misyonerler bize yapıo.onlar boş duruolarmı ki??buna ne diceksiniz?samimiyet olarak bahsetmişsin.adamın samimiyetine daha nasıl inanmıyosunuz her vaazında ağlayan bi insan.şimdi nasıl bi hasta bu kadar malı parası vs insanları kullansaydı şimdi bu durumda olurmuy du?

ayrıca şu anda islamiyetin nasıl bir din ouğunu sorsan dışarıda terör olarak gosterilio insanlara.oralara gidip müslüman olduklarını gosterip davranışlarıyla hayran bırakıp milleti müslüman yapmaya çalışıorlar.ayrıca sen müslüman bi ülkede doğdun müslüman anne babanın çocuğu olarak dünyaya geldik bi çoğumuz.bunun müslüman olmayan ülkelerdeki insanlara gore bi avantajı var.ve bunun için de bizim bi yükümlülüğümüz var.bunu bi çoğumuz unuttuk bilmioruz ama bilenlere de naptıklarını gorüyoruz.ve o hocayla hiç bi bağlantım işim vs yok. sadece elimde paha biçilemez bi kanıt var paylaşamayacağım kadar mütiş bi kanıt.ondan zerre kadar şüphe yok içimde onlara karşı ayrıca bu kanıt yüzünden...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insanların din konusunda tartışması, birilerine sorup öğrenmesi başka bişey müritlik başka bişey... Üstelik senin söylediğin gibi eski zamanlarda ne teknoloji bu kadar gelişmişti, ne kitap bulabilirdin, ne de okul vardı... Oysa şimdi hem akıl gelişti, hem bilim hem imkanlar...

Bir bilene sormak ayrı, ona kul olmak ayrı, ondan kuşku duymadan ne pahasına olursa olsun peşinden gitmek ayrı şeyler... Bu forum gibi bir sürü net ortamı var, pek çok bilgili insanın kitapları, makaleleri var, öğrenmek isteyen öğrenir... Öğrenmek için birine tabi olman şartmıdır, öyle olsaydı okullarda ki öğretmenlere tabi olmak gerekirdi, ama insanlar bireysel olarak farklı düşünür, sorgulamalı ve üzerine düşünmelidir...

Peygamber göndermek ayrı, Allah'ın kendisini bilgisini bildirmesi ayrı, alim olmak bilgi vermektir, insanları kapı kulu ve asker yapmak değil... Bunlar ülkeyi bölmek için dini kullanan şarlatanlar, Mevlanalar, Yunuslar, geçmişin evliyalarıda bildiklerini aktarmışlar ama bunların ki bir sistem...

Peki Allah neden bir daha peygamber göndermiyor sence?

Bence artık tebliğ bitti, Allah'ı anlamanın ilahi sistemi kavramanın yolu artık bilimden, sanattan, edebiyattan da geçiyor... İnsanlık artık gelişimini, tekamülünü bu yönde devam ettirmeli, zaten kula kulluk insana yakışmaz, saygı, sevgi, hoşgörü, iyiniyet ve samimiyet insanların ideali olmalı... bir şeyleri sömürerek ve kullanarak çıkar elde edenlerin yapıp ettiklerine dikkat edilmeli, onlardan uzak durulmalı... HY denilen şahısta Allah adını kullanarak insanları kendisine bağlıyor, gencecik kızları, erkekleri ailelerinden uzaklaştırıyor onları kendi ailelerine karşı dahi nefretle dolduruyor bunlara tanık oluyoruz... Ve bu adamda bir sürü kitap yazıyor, bedava dağıtıyor, nete siteleri var bir sürü şey yazıyor ben okuyorum ama gidip aralarına katılmayı düşünmüyorum...

Aklını, mantığını, insanlığını unutan birilerinin kulu ve kuklası olur bunun başka açıklaması yok...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€

haklısın fikirlerinde bi çok kısmında

ama ALLAH daha peygamber gondermicek die bize dinimize sahip çıkmamamızı solemior... bazen hakikat insanın gozunun dibinde olsa bile bunu göremeyenler var.onları es geçemeyiz ama.. neyse boşver aslında siz daha onların samimiyetine inanmıosunuz ben boş yere açıklama yapmışım belki de...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili sardunyam..anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az..

saygıdeğer fettullah hocanızı siz savunmaya devam edin canı gönülden...ve bir şeyi savunurken lütfen benim bir ilgim yok asla demeyin..cesur olun..savunduğunuz fikri havada bırakmayın...ama sizde haklısınız ne diyor fettullah hocanız..korkutmadan ürkütmeden yavaş yavaş...tabi yersen..

yazacak çok şey var ama nasıl olsa anlamayacaksınız..neden mi okumuyor..araştırmıyor ve sorgulamıyorsunuz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€

of tmm haklısınız bende bu tartışmaya neden girdim bilmiyorum ve daha uzatmak istemiyorum o adamların haklı olduğunu düşünsem bile onlarla veya hiç bi örgütle vs ile işim olmaz yokta.

ayrıca aslında fazla umrumda da deil.neyse ben müzik için varım tmm mı? frozen <_<

dinlediğim müziğe laf soleme başka bişi istemem.sadece o an içimden geldi bildiklerimi soyliyim dedim.

sadece bu.

ayrıca dinlediğim müziklerde satanist soleyen adamlar .ben şimdi satanist mi oluyorum sanki.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

of tmm haklısınız bende bu tartışmaya neden girdim bilmiyorum ve daha uzatmak istemiyorum o adamların haklı olduğunu düşünsem bile onlarla veya hiç bi örgütle vs ile işim olmaz yokta.

ayrıca aslında fazla umrumda da deil.neyse ben müzik için varım tmm mı? frozen <_<

dinlediğim müziğe laf soleme başka bişi istemem.sadece o an içimden geldi bildiklerimi soyliyim dedim.

sadece bu.

ayrıca dinlediğim müziklerde satanist soleyen adamlar .ben şimdi satanist mi oluyorum sanki.

sevgili hayalperest

keşke umrunda olsa...bu ülkenin düşünen araştıran ATATÜRK ilkelerini benimsemiş politikayla yakından ilgilenen gençlere ihtiyacı var..umarım fikrin değişir..

dinlediğin müziğe neden laf söyliyeceğimi düşündün.. bunuda anlamadım...ayrıca satanist misin değilmisin onuda en iyi sen bilirsin.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€

sevgili hayalperest

keşke umrunda olsa...bu ülkenin düşünen araştıran ATATÜRK ilkelerini benimsemiş politikayla yakından ilgilenen gençlere ihtiyacı var..umarım fikrin değişir..

dinlediğin müziğe neden laf söyliyeceğimi düşündün.. bunuda anlamadım...ayrıca satanist misin değilmisin onuda en iyi sen bilirsin.. :)

evet neyin ne olduğunu kendimin ne oldğunu ben bilirim

müziğe laf soliceğini düşünmedim sadece bana karışmayın anlamında demiştim neyse salla

ayrıca ne kadar umrumda olmadığını solesemde umrumda bu ülke :)

hem ayrıca şunu düşünüyorum ATATÜRK ilkelerini benimseme olarak...... ben büyük konuşmiim ama bana gore türkiyede ki hiç kimse benim kadar ilkelerini anladığını sanmıyorum herkes bi taraf olmuş orada devam ediyo.... ben ATATÜRK in ilkelerinin temellinde özgürlüğün yattığına amacın o olduğuna inanıyorum...hak ve ozgurluk ilkelerinde.şimdi ise herkes birbirlerinin hakkını gasp edip,özgürlüklerini kısıtlamaya, post kavgasına sarılmış durumda bence... bak ben ülkem için bunları düşünüyorum.zihniyetin kesinlikle deişmesi gerektiğini.... kusra bakmayın bu arada konu dışına çıktım belki de saçmaladım ama sadece solemek istedim bunları :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işte kanıt arayanlara kanıt .birde f. gülen ajan değil diyorsunuz işte kanıt HZ. MUHAMMED'E hakaret eden papalık ve kafadarlarına karşı DİNDAR(!)f. gülenin samimiyeti peygamberimize düşman olana dost olana tek şey söylenebilirPeygamberimizin hadisiKİŞİ SEVDİĞİYLE BERABERDİR!!!Video aşağı eklenmiştir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evliyalar ikiye ayrılır malum pek çok insan bilir bunu...

Hakka yakın evliyalar vardır onlar ilahidir... Birde şeytana yakın olanları vardır şeytanidir...

Fethullah Gülen şeytani evliyadır... E malum şeytanda ilimde çok bilgiliydi, çok şey bildiğinden yoldan çıkartır insanları... Zaaflarıda iyi bilir...

İnsanların Allah'a yaklaşmak için şeytantan uzak durmaları gerekir o yüzden Allah size şah damarından yakınım der yani aranıza başka birini koymayın içini dışını bilemezsiniz... Allah'a ulaşmak isteyen gönderdiği Kitaba sığınsın gerisi fasafiso... :)

bu görüntüler çok şey anlatıyor tabi görmesini bilene... ama beni en çok rahatsız edeni "Kurana yetim demesi, yuvarlandı demesi, bağrıma çarptı demesi" sen kimsin be adam Kuran'a yetim diyorsun, onun babası öldü diyorsun, sen kimsin... Allah'ın mübarek kitabına yetim deme cürretini gösteriyorsun, sanki onun koruyucusuymuş gibi...

Allah'ın kudreti yokmuydu Kuranı korumayada yetim kaldı onun babası kim?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evliyalar ikiye ayrılır malum pek çok insan bilir bunu...

Hakka yakın evliyalar vardır onlar ilahidir... Birde şeytana yakın olanları vardır şeytanidir...

Fethullah Gülen şeytani evliyadır... E malum şeytanda ilimde çok bilgiliydi, çok şey bildiğinden yoldan çıkartır insanları... Zaaflarıda iyi bilir...

İnsanların Allah'a yaklaşmak için şeytantan uzak durmaları gerekir o yüzden Allah size şah damarından yakınım der yani aranıza başka birini koymayın içini dışını bilemezsiniz... Allah'a ulaşmak isteyen gönderdiği Kitaba sığınsın gerisi fasafiso... :)

bu görüntüler çok şey anlatıyor tabi görmesini bilene... ama beni en çok rahatsız edeni "Kurana yetim demesi, yuvarlandı demesi, bağrıma çarptı demesi" sen kimsin be adam Kuran'a yetim diyorsun, onun babası öldü diyorsun, sen kimsin... Allah'ın mübarek kitabına yetim deme cürretini gösteriyorsun, sanki onun koruyucusuymuş gibi...

Allah'ın kudreti yokmuydu Kuranı korumayada yetim kaldı onun babası kim?

Güzel arkadaşım insanları yargılarken farklı yönleriyle "doğruca";"kulaktan dolma" haberleri iyi eleyerek değerlendirmek gerekir;oturup konuşmuşluğun var mı bu insanlarla;benim var;ve gördüm ki hepsi robot gibi aynı şeyi tekrarlamıyor;ortak amaçları kendi değerlerince "yararlı" olabilmek ama herbirinden o kadar çeşitli yorumlar bulabilirsin ki;kimi yargılıyorsun,ortada basmakalıp düşünceler sunan bir grup yok ki...

Şimdi gelelim "evliya" tanımlamana;Allah rızası için elini vicdanına koy cevap ver:Sen yanılmaz mısın ki insanlar hakkında bu kadar kesin yargı belirtebiliyorsun???

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
Güzel arkadaşım insanları yargılarken farklı yönleriyle "doğruca";"kulaktan dolma" haberleri iyi eleyerek değerlendirmek gerekir;oturup konuşmuşluğun var mı bu insanlarla;benim var;ve gördüm ki hepsi robot gibi aynı şeyi tekrarlamıyor;ortak amaçları kendi değerlerince "yararlı" olabilmek ama herbirinden o kadar çeşitli yorumlar bulabilirsin ki;kimi yargılıyorsun,ortada basmakalıp düşünceler sunan bir grup yok ki...

Şimdi gelelim "evliya" tanımlamana;Allah rızası için elini vicdanına koy cevap ver:Sen yanılmaz mısın ki insanlar hakkında bu kadar kesin yargı belirtebiliyorsun???

:zorro:

+1 :clover:

(ayrıca onlara ne desen boş arkadaşım...onlar sadece kendilerinin doğrularını bilirler...)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.