Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İZMİRLİ BİR KIZ GİBİ DAVRANMAK VEYA İZMİRLİ BİR KIZ ARKADAŞ EDİNMEK İSTEYENLER İÇİN KILAVUZ

Misafir redblack

Önerilen İletiler

bende izmirde bulundum hemde 3 sene :huh: bostanlıda kaldım ki, karşıyaka' da tarif ettiğiniz tipte birini ben en azından görmedim.

bence forumda izmirli bayanlar var erkekler var bu topic onların olsun çünkü bütün izmirli kızlar bu şekilde olamaz, bence siz olmasını istediğiniz gibi göstermişsiniz. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

izmirin kızları(gerçek izmirliyse ,yerli,selanikli giritli,boşnak,eski muhacir, falan)adamın başını döndürür.sizi devamlı meşgul eder,arar,not bırakır,aklınız devamlı ondadır. konuşkandır,cilvelidir,karakterlidir.sevdiği zaman tam sever,sizin için her şeyi feda edebilir.sadece vakit geçiriyorsa çok uğraştırır,peşinden koşturur.flörtöz bir afet olur .elinizden kaçıcak diye devamlı endişe altında bıraktırır.izmirli bir sevgiliniz olsun sevgili hemcinslerim eğer kafanız yatıyorsada evlenin hemen tecrübeme dayanarak söylüyorum hayat boyu mutluluk garantili bir beraberliğe adım attınız demektir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

izmirin kızları(gerçek izmirliyse ,yerli,selanikli giritli,boşnak,eski muhacir, falan)adamın başını döndürür.sizi devamlı meşgul eder,arar,not bırakır,aklınız devamlı ondadır. konuşkandır,cilvelidir,karakterlidir.sevdiği zaman tam sever,sizin için her şeyi feda edebilir.sadece vakit geçiriyorsa çok uğraştırır,peşinden koşturur.flörtöz bir afet olur .elinizden kaçıcak diye devamlı endişe altında bıraktırır.izmirli bir sevgiliniz olsun sevgili hemcinslerim eğer kafanız yatıyorsada evlenin hemen tecrübeme dayanarak söylüyorum hayat boyu mutluluk garantili bir beraberliğe adım attınız demektir.

arkadaşım çok emin konuşuyorsun sanırım. bu kişiye ve insanına göre değişir .

tabiki sevgi varsa daş döner , hep onu arar ve düşünür. ancak bu hepsi için geçerli değildir sanırım bunların içinde mutlaka istisnalar olacaktır değil mi ?

ben izmirin kızlarını bilmiyorum :stuart::P yeterki karşılıklı anlayış olsun yeter sanırım. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eveeeeetttt...

bugün ne öğrendiiiik.....

izmirli kıslardaaannn , bize yaarr olmazzzz :w00t:

Öğrendiklerini her gün tekrar etki unutmayasın -_-:huh::lol:

bence izmirli kızları izmirli erkeklere sormak lazım acaba onlarda sizin gibimi düşünüyorlar :huh:

:unsure::lol:

evet izmirli kızlar güzeldir ama uzak durduğun sürece ;)

Yufka yürekliden başka ne cvp beklenirki :lol: Alemsin :grin:

Bu arada İzmirli,Ankaralı,İstanbullu vs vs ne fark ederki,Önemli olan dış güsellik değil ahlak güselliğidir -_-:rolleyes:

İzmirli olunca ne değişiyorki bi türlü anlayamadım :unsure: Hem ne demiş büyüklerimis -_- Adananın yolları taştan sen çıkardın beni beni baştan -_-:w00t::lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
:) gece yağmurundanda bu beklenirdi :) adananın güzeli :) şaka biryana güzellik görecelidir bana göre en güzeli benim sevdiğim :wub:

kesinlikle güzellik görecelidir.

hem zaten 'gönül neyi severse güzel odur' değil miiiii????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabiki dış güzellik önemli değil zaten yaş oldu 30 bunuda ancak anlayabildim :)

bende biraz geç anladım yanıma değil,gönlüme yakışmasıymış önemli olan .....

ama yinede boşver geç olsun güç olmasın.....

bunada şükür hiç anlayamayanlar da var. :) :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.