Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumdaki Ünvanlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Admin

Önerilen İletiler

• Cevaplar 68
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ünvanlar aslinda bu haliyle fena sayilmaz,illede bir degisiklik yapilmak geregi duyuluyorsa bence tek degistirilmesi gereken ünvan((Caylak))tir.Ama bizim gibi yeni gelen üyelerde Caylak ünvanina alissinlar yani,ne olurki?Caylaklar ille kücük kus olmaz büyük caylaklarda vardir yani.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Adminimizin düsüncesi nedir diye birde sorsam :clover:

saygilar

Hep aynı kişiler.

Bekleyelim belki diğer üyelerimizde düşüncelerini belirtiler... Katılımın çok olmasını istiyoruz.

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

0 ileti Çaylak

100 ileti Acemi

500 ileti Deneyimli

1000 ileti Usta

2500 ileti Bizden Biri

7500 ileti Üstad

Bunlar şu andakiler hadi bakalım ünvanların neyle değiştirilmesini istiyorsanız yazın bakalım...

Ama sırasıyla yazınki anlayalım...

Şimdilik beni tek rahatsız eden ünvan Bizden Biri . Yani ben çaylağım da sizden olmuyormuyum. Hergün girip yazılan iletileri okuyor ,günlük gazete okur gibi takip ettiğim kişiler ne yazmış diye bakıyorum, az da olsa yazı yazıyorum. Sizden biri olmuyorum öylemi . Diğer hepsi ünvana oturuyor da ,o biraz dışlanmışlık hissi veriyor insana .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Heleki "Bizden Biri" kelimelerini hic ama hic dogru bulmuyorum bunuda aciklamak isterim..düsüncem sudur ki: Sanki diyerlerini disliyormusuz gibi geliyor bana, bizden degiler yani...umarim anlatabilmisimdir.

Oysaki bence bu sayfalari okuyan misafirler bile bizden biridir , degilmiki o an icin bile olsa yazilarimizsi okuyor, katilmasa dahi elbete ki o an icin belirli konu hakinda birseyler düsünüyor dur...ilaki yazmasi gerekmez...bircogumuz üye oldugumuz halde usta yada su an deneyimli oldugumuz halde yazmadan okudugumuz gibi.

saygilar

Şimdilik beni tek rahatsız eden ünvan Bizden Biri . Yani ben çaylağım da sizden olmuyormuyum. Hergün girip yazılan iletileri okuyor ,günlük gazete okur gibi takip ettiğim kişiler ne yazmış diye bakıyorum, az da olsa yazı yazıyorum. Sizden biri olmuyorum öylemi . Diğer hepsi ünvana oturuyor da ,o biraz dışlanmışlık hissi veriyor insana .

kimi zaman birsey yazariz, karsi taraf tamam dogru haklisin dediginde... seviniriz degilmi?

görüyorum ki hakli ciktim... fakat bu yazilari ve soruyu okuduktan sonra "sizden olmuyormuyum" malesef sevinemiyorum.

maydonoz arkadasimizsin :clover:

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kimi zaman birsey yazariz, karsi taraf tamam dogru haklisin dediginde... seviniriz degilmi?

görüyorum ki hakli ciktim... fakat bu yazilari ve soruyu okuduktan sonra "sizden olmuyormuyum" malesef sevinemiyorum.

maydonoz arkadasimizsin :clover:

saygilar

O ünvan orada kaldıkca, pırpırlıların yenilere hep( sevgili Birce gibi) arkadaşımızsınız demesi gerekebilir.

Sevgili Birce sen yinede sevin. Ben kendimi " O " ünvana rağmen sizden biri hissediyorum. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence insanların çok önemsediği bir konu olmadığındandır..hem vitrini iyi süslemeye gerek yok etıket kalıteli değilse :unsure:

Hep aynı kişiler.

Bekleyelim belki diğer üyelerimizde düşüncelerini belirtiler... Katılımın çok olmasını istiyoruz.

Saygılar

önemsenmiyormus...

Katilimin cok olmasini istemissin Admin katilim cok olur önemsenir , konu Din yada Siyaset üzerine olursa.. :)

bura da ise tek bir ses soru cikti "sizden olmuyormuyum"

ufacicik bir ates yaniyor ormanda bir yerde, nasil olsa ufak birsey olmaz diyip .. arkamizi dönüp gidiyormuyuz...? Yoksa söndürüyormuyuz...? :clover:

O ünvan orada kaldıkca, pırpırlıların yenilere hep( sevgili Birce gibi) arkadaşımızsınız demesi gerekebilir.

Sevgili Birce sen yinede sevin. Ben kendimi " O " ünvana rağmen sizden biri hissediyorum. :clover:

öylesinde :clover:

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ok birce ve maydanoz ve diğer arkadaşlar ve üyeler değiştirelim bakalım.... :clover:

sevgili Admin , dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

Ayrıca ,benimle ilk kez konuştunuz .Canlıymışsınız. :clover: Oley oley

cok tesekkür ederim :clover:

Sevgili Birçe , başardık mı? Kutluyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Birçe , başardık mı? Kutluyorum.

"sizden olmuyormuyum" düsüncesini... gerek misafir bölümünden, forum sayfasina üye olmadan takip edenler...gerekse üye olarak da bu soruyu kendi kendine olsun soranlar adına...basardik mi sorusu ise, evet sanirim maydanoz. :clover:

Admin ve Maydonoz, ne kadar tesekkür etsem aslinda az biliyorum fakat

yinede ben :clover: cok tesekkür ediyorum :clover:

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

İşte yeni ünvanlar... aslında ünvanların biraz espirili olması lazım gibime geliyor ama neyse ciddi olsun diyorsanız öyle olsun bakalım...

0 Yeni Üye

100 Genç Üye

500 Deneyimli Üye

1000 Kıdemli Üye

2500 Uzman Üye

7500 Süper Üye

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşte yeni ünvanlar... aslında ünvanların biraz espirili olması lazım gibime geliyor ama neyse ciddi olsun diyorsanız öyle olsun bakalım...

0 Yeni Üye

100 Genç Üye

500 Deneyimli Üye

1000 Kıdemli Üye

2500 Süper Üye

7500 Uzman Üye

Bence de ünvanlar espirili olmalı. Ben, kendi adıma diğer ünvanlardan yalnızca " Bizden Biri" ne takılmıştım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

0 Yeni Üye

100 Genç Üye

500 Deneyimli Üye

1000 Kıdemli Üye

2500 Süper Üye

7500 Uzman Üye

Sayın admin,

Kutlu olsun, tebrik ederim.

Ben çok beğendim. En azından eskisi gibi olumsuzluk nitelemiyor. Çok hoş olmuş.

Buna çok benzer bir listede ben yapmış ancak beğenilmez diye göndermemiştim.

Ancak, "süper üye" ile "uzman üye" sanırım yer değişmesi gerekiyor.

Süperin anlamında, "kusursuz" ve "üzerine yok" karşılıkları var. Abartılı yani.

"Uzman" ise sadece o konunun ehli anlamında. Yanlışı da olabilir anlamında. Abartısız.

Selamlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence de ünvanlar espirili olmalı. Ben, kendi adıma diğer ünvanlardan yalnızca " Bizden Biri" ne takılmıştım.

Ünvanlara önem veriyor isen (karşı değilim) "süper üye"ye de takılabilirsin.

Çok hoş ve üstelik yönetici kadroyu da çağrıştırmıyor.

Ayrıca,"süper üye"de de bir abartı esprisi var.

Sayın admin kabul eder de üst ünvan olursa tabiiki. :)

İyi dileklerimle.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

0 Yeni Üye

100 Genç Üye

500 Deneyimli Üye

1000 Kıdemli Üye

2500 Süper Üye

7500 Uzman Üye

Bence de öyle olmalı.. Böyle çok resmi olmuş :D

0 Körpecik ( Şu çok hoş durdu :D )

100 Alışacak

500 Gayretli

1000 Kıvamında

2500 Tecrübeli

7500 Aştı bu üye

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

100 Alışacak

500 Gayretli

1000 Kıvamında

2500 Tecrübeli

7500 Aştı bu üye

Canım benim..:hug: Döktürmüşsün yine..:)

Sevgili Admin;Benim başka bir önerim olacak.Forumda 15.000 i geçen üyeler var.Onlar için ayrı bir ünvan düşünülebilir..Baktığınızda iki uzman üye iletisi kadar ileti ettiğine göre,şunlar da yapılabilir:

15.000 iletiyi geçen üyeler için bir topic açarak,sabit başlıklarda isimleri yazılabilir ve hatta ben hiç tanımamış olsam da İlk sıra ''Canuğur'' arkadaşımıza verilerek,bu forum yaşadıkça,o üyeler olmasa da adlarının yaşaması sağlanabilir.Ünvan olarak ta benim önerim ÖLÜMSÜZ ÜYE ..

(Çok mu uçuk oldu ne.. :unsure::w00t: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ünvanlara önem veriyor isen (karşı değilim) "süper üye"ye de takılabilirsin.

Çok hoş ve üstelik yönetici kadroyu da çağrıştırmıyor.

Ayrıca,"süper üye"de de bir abartı esprisi var.

Sayın admin kabul eder de üst ünvan olursa tabiiki. :)

İyi dileklerimle.

Sevgili Bilimselci,

Forumda çok yazan biri değilim.Genelde okuyucu olarak varlığımı sürdürüyorum.(Bu yazmayacağım anlamına gelmesin) İnanın ki dün geceye kadar ünvanlar beni hiç ilgilendirmedi. Dün ünvanlarla ilgili yazıları okuyunca ,şöyle bir dikkat ettim. Nedense "Bizden Biri " bana, diğer ünvanlardan biraz daha farklı geldi. Onda bir "öteki "leme vardı .Kulağıma hoş gelmeyende buydu sanıyorum. Bu yüzden ona takıldım. "Süper üye " konusunda rahat olabilirsin. Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Sayın admin,

Kutlu olsun, tebrik ederim.

Ben çok beğendim. En azından eskisi gibi olumsuzluk nitelemiyor. Çok hoş olmuş.

Buna çok benzer bir listede ben yapmış ancak beğenilmez diye göndermemiştim.

Ancak, "süper üye" ile "uzman üye" sanırım yer değişmesi gerekiyor.

Süperin anlamında, "kusursuz" ve "üzerine yok" karşılıkları var. Abartılı yani.

"Uzman" ise sadece o konunun ehli anlamında. Yanlışı da olabilir anlamında. Abartısız.

Selamlar...

Evet doğru söylüyorsun, değişim yapılmıştır.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gerçi ben konuyu geç gördüm ya neyse gene de fikrimi belirteyim yokssam çat diye çatdanak çatlayıverim alimallah :D

Efendim bu konuyu uselere sorarak sonuç almak zor olcağından ve öylede olmuştur görüşler çok farklı olur ve tatmin etmek te .Askeri rütbe fene değil ama buraya pek uygun olacağını düşünmüyorum (laf aramızda sevdiğim bir site başlatmıştı o rütbeleme sisteminide zaten) ve özgün olmak daha iyi olur kanaatindeyim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

100 Alışacak

500 Gayretli

1000 Kıvamında

2500 Tecrübeli

7500 Aştı bu üye

Gerçektende güzel olmuş... uyumlu... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçektende güzel olmuş... uyumlu... :)

Güzelinde güzeli oluyor sayın Admin.

Sayın Natalianın buluşları sanki daha güzel.

Yan yana koyalım. Hangisi güzel duruyor ?

İsterseniz de bir oylama yapalım. :)

Natalia - Bilimselci - Admin

Körpecik - Körpecik - Yeni üye

Alışacak - Alışacak - Genç üye

Gayretli - Gayretli - Deneyimli üye

Kıvamında - Kıvamında - Kıdemli üye

Tecrübeli - Tecrübeli - Uzman üye

AştıBuÜye - Seçme üye - Süper üye

10 yada 15 bin'i geçenler için de, sayın Taurus'un "Ölümsüz"ü veya benim "demirbaş"ım olabilir.

Ne dersiniz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzelinde güzeli oluyor sayın Admin.

Sayın Natalianın buluşları sanki daha güzel.

Yan yana koyalım. Hangisi güzel duruyor ?

İsterseniz de bir oylama yapalım. :)

Natalia - Bilimselci - Admin

Körpecik - Körpecik - Yeni üye

Alışacak - Alışacak - Genç üye

Gayretli - Gayretli - Deneyimli üye

Kıvamında - Kıvamında - Kıdemli üye

Tecrübeli - Tecrübeli - Uzman üye

AştıBuÜye - Seçme üye - Süper üye

10 yada 15 bin'i geçenler için de, sayın Taurus'un "Ölümsüz"ü veya benim "demirbaş"ım olabilir.

Ne dersiniz?

Evet deiştirelim :D

+ Aşanlar için de ekleyelim.. Bu da böle olsun..

Natalia - Bilimselci - Taurus

Antika - Demirbaş - Ölümsüz Üye

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.