Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Gıcık Olduğunuz Üye..

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

deram1907 nerde gıcık olasım tuttu :devil:

o senin herzmanki halin canım :lol: artık sana zeytin dalıda yok hatta su yok ben işin şakasındaydım ama artık gerçektende gıcığım dur senin gibi anlatmaya çalışayım gıcığım sana ulenyyy de ne dıyorsann hadi csursan be heyyttt ama birşey daha söyliyeyim gıcığı öldür hakkını ver demişler dün buna çok gülmüştüm :P :P :P :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

usttekı gıcık olduğum ama en gıcık olduğum başka :devil:

kulaklarım çınladı bir gıcık beni mi andı ne ??????? :w00t:

ayrıcana çok güzel gidip geldim hiç sorun yok birilerinin hayır duası etmediğini düşününce aklıma bir atasözü geldi gıcıkların duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı ( atasözünün orjinalini kimseye karşı kullanmayacağımdan ki kendileri gıcık bile olsa bana yakışmaz bu haliyle kabul edin artık o kendini biliyor zaten şimdi damlar :) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

önemli olan benim gıcık olduğum değil diyelim ki ben gıcığım ama bundan daha önemlisi senin benden daha gıcık olduğun Su katılmamış gıcık :stuart:

önemli olan senın gıcık olman deil.dünyanın şekeri ol istersen,önemli olan benim sana gıcık olmam :P:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben bizim evi saran karıncalara gıcık oldum :devil: her yerdeler kımıl kımıll :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bugun hayatın adaletsızlığıne ve kendıme gıcığım :angry:

ne tesadüf :lol: aklın yolu birdir derler di de inanmazdım bak sende doğru yolu bulmuşsun :w00t: yaa eskisi gibi okkalı cevaplar yazamıyorum ,,gıcıklık yapamıyorum artık,, aslında buna daha güzel cvp yazardım ama formumu mu kaybettim ne yumuşadım mı acep ???? kendine gel dream o gıcığın su katımamışı topla kendini gıcık sedelina gıcık sedelina evet ben bunu 100 kere bir yere yazayım yazımı biraz da smileyle süsleyeyim :P :P :P malum bazıları çok alıngan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.