Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Gıcık Olduğunuz Üye..

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

gıcık espri yapmam erkek deilim :w00t: gıcığım sana ulenyyy de ne dıyorsann hadi csursan be heyyttt :devil:

sedelina adlı arkadaşımız akşamın bu saatinde balataları sıyırtmış olduğundan yukarda örneği görüldüğü gibi garip garip cümleler kullanmaktadır arkadaşın kusuruna bakmayıp gıcıklığına verilmesi önemle duyrulur :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben akşamın bu saatinde balataları sıyırtmış olduğumdan yukarda örneği görüldüğü gibi garip garip cümleler kullanmaktayım kusuruma bakmayıp gıcıklığıma verilmesi önemle duyrulur :sorcerer:

vah vah :crying::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sedelina adlı arkadaşımız akşamın bu saatinde balataları sıyırtmış olduğundan yukarda örneği görüldüğü gibi garip garip cümleler kullanmaktadır arkadaşın kusuruna bakmayıp gıcıklığına verilmesi önemle duyrulur :sorcerer:

bak şimdi sana gıcık oldum <_<:P:D sedoşuma laf yok -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gördüğüm kadarıyla gıcık olduğun kadar da üçkağıtçıymışsında lütfen fikirlerimi çalmayınız

buarada eski üye dayanışması haa ayrımcılık yapanlara gıcık oldum :P

hadi sedelina acayip cümleler kurda eğlendir bizi biraz :stuart::stuart::stuart:

:getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok merak etme bizde yeni üyelere de her zaman kocamaaann bi yer vardır :);)

Zaten farkıdasındır :)

gıcık olamadım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende gıcık olamadım hadi sizlere çiçek göndereyim bari :clover::clover::clover:

sedelina da gıcık olamadım onada çiçek göndereyim :clover::clover: kekte göndereyim mi canım :kek: meyveli karışık

hiçbişe sana gıcık olmama engel olamaz :getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende gıcık olamadım hadi sizlere çiçek göndereyim bari :clover::clover::clover:

sedelina da gıcık olamadım onada çiçek göndereyim :clover::clover: kekte göndereyim mi canım :kek: meyveli karışık

Aldım kabul ettim bi de çok tşk ettim :) bunlar da benden :flowers::flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.