Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Flört uzmanları Erkek Arkadaşa Sahip Kadınların İyi Bir İlişki Malzemesi Olmadığını Söylüyor

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Flört uzmanları Erkek Arkadaşa Sahip Kadınların İyi Bir İlişki Malzemesi Olmadığını Söylüyor

Onlara dikkat çekmeme kuralları deyin.

Sosyal medyada daha çok @howtobeast olarak bilinen kişisel antrenör ve flört gurusu David de las Morenas, kadın davranışlarıyla ilgili üç "alçakgönüllü" kırmızı bayrak paylaştı - ve ona göre, kadınların herhangi bir erkekle arkadaş olmaması daha iyi.

De las Morenas, bu hafta yüklendiğinden bu yana 506.000 kez izlenen videoda, "Çok nadir görülen bazı senaryolar dışında, bir erkek ve bir kız konuşurken bu platonik değildir" diyor.

"Ve kadın onunla ilgilenmese bile, erkek muhtemelen onunla ilgileniyor - ve o da bu onayı almaktan hoşlanıyor."

De las Morenas, kızın çokça takıldığı veya sadece mesajlaştığı erkek arkadaşları varsa, her zaman bir ayağını kapıdan çıkaran "tip" olduğunu açıklayarak devam etti.

De las Morenas ayrıca, bir kadının şükran göstermemesinin ve önce partnerine mesaj atmadan eski sevgilileri hakkında konuşarak "küçük şekillerde" manipüle etmesinin kötü bir işaret olduğunu söyledi.

Ancak yorumlarda erkeklerin ve kızların gerçekten sadece arkadaş olup olamayacaklarına dair tartışmalara yol açan, de las Morenas'ın listesindeki ikinci kırmızı bayrak olan erkek-kadın arkadaşlık uyarısıydı.

Bir kullanıcı "Maalesef deneyime göre 2 numara doğru," diye itiraf etti. "Evli ve çocukluyken bile."

Bir diğeri, "Erkekler ve kızlar arkadaş olamazlar. Bu konuda 'Harry Sally ile Tanışınca' adını verdikleri bir hamle yaptılar.”

Bir TikToker, "2 Numara BÜYÜK bir kırmızı bayraktır."

Manhattan merkezli psikoterapist Dana Dorfman'a göre, erkekler ve kadınlar için "sadece arkadaş" olmak mümkündür, ancak bir noktada ilişkilerini bu aşamayı geçmeyi düşüneceklerdir.

Dorfman, 2019'da Refinery29'a "En az bir kişinin aklından geçmesinin kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum" dedi. "Arkadaşlığın bir kısmı, diğer kişiye duygusal bir çekim duymaktır. Mutlaka cinsel bir ilişkiye dönüşüp dönüşmediği başka bir hikaye, ama bence en azından dikkate alınmaması çok zor olurdu.

David de las Morenas, "tehlike işaretleri" listesine "küçük yollarla" manipüle eden kadınları dahil etti.

De las Morenas ve partneri de şükran göstermeyen kadınların değişmeyeceğini iddia ediyor. nasıl canavar TickTock
Yine de bazı TikTok kullanıcıları gördüklerine hala inanamadı.

Birisi yorumlarda "2 numara ile daha az anlaşamazdım" diye tartıştı. "Hayatım boyunca platonik erkek arkadaşlarım oldu ve hiçbiri bana öyle bakmadı."

Başka bir izleyici "2 numara saf bs" dedi. “Pek çok platonik erkek arkadaşım var ve 26 yıldır taptığım ve sevdiğim kocamla evlendim.”

Bir kullanıcı, de las Morenas'ın sözde "tehlike işaretleri" ni dikkate almadı ve "Bu doğru değil" yazdı.

Kaynak: New York Post

people-2557396.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.