Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

....::SeRbEsT kÜrSü::....

Önerilen İletiler

Misafir kleopatra.07
hee kıss...dayanamadım hasretine.... :w00t:

ama doğruu....şu sıralar beynim o kadar yorgun ki... :( sınavlarıma çalışmaktan....gelip bakıyorum...yorgunluktan ilgilenemiyorum bile..ama sen bi geri gelmeseydin...o zaman senlen görüşçektim ben... :shifty: annadın sen onu

eros....orda bişey konuşuyoduk da hacetle..ondan...

kürsümden ben de özür diliyorum...ayrıca herkesten...çünkü gelemiyorum fazla..gelsem de..başım ağrıyor ilgilenemiyorum.... :( ama seviyorum sizleri... :wub: gittiğim yok bi yere....

gelmeseydim ne yapcaktın.. ;) seni yalançı... :stuart:

çalış kıs....olmuyo çalışmadan :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 984
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

gelmeseydim ne yapcaktın.. ;) seni yalançı... :stuart:

çalış kıs....olmuyo çalışmadan :)

:lol: gelmeseydin...tavuk gibi yolçaktım saçlarını.... :w00t:

hem sebep yok gelmemen için.... :clover:

yaa..öle...evet...çalışmadan olmuyo..ben de çalışıyorum bol bol.... :stuart:

kafama ağrı yapıyo fazla olunca ama napalım.... :)

delüü canaavar...gizlendin mi yine.... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07
:):w00t: hee tamam delüü kleoo kalsın.... :grin:

neti bozuk delüü... :D gizlilik de yaptırmıyo bu net... :shifty: ama bak benimkine.... :w00t:

işini biliyo... :lol:

bişey sölicem ama sölemiyim.... :P he he...gislilik yaptırmıyo bu....hep göslüyo ordan... ;) iş bilen delüü........ :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hee...annadım seni... :lol:

:shifty: ee delüü yaff....yok kısım...gerçekten bak senlen alakalı değil... :lol:

yorgunluk var...birazdan gidicem mesela....hemde yumulup çalışmaya... :(

nesüü şimdilik acısını çıkarıyorum... :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şöle doya doya haykırabilirmiyim şeyda :huh:

tabii ki.... :) buyurr....bakalım ne haykırıcan.... :shifty:

tamam anladım.....çalış :D ben dinlencem..bilgisayar başında.. :w00t: bugün çok yoruldum.. :)

:) dinlen bakalım...ohh ya ne güsel.... :crying: neyse ben de şimdi dinleniyorum... :lol: kıskanmıcam işte... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haykıran yok...konuşan...susan cümlelerime yer veriyorum şimdi..sonra da çekip gidicem...!

insanlar kıymet bilmezlermiş derlerdi...inanırdım da...hiç dostum dediklerim üzerinde şahidi olmamıştım bu kötü deyime...ama insan yaşadığı sürece herşeyi tadarmış ya...bunun da tadına baktım sonunda....küçük ama bir o kadar da büyük bir cümleydi alındığım...ama artık cümle büyüdü...büyüdükçe değerlerimiz küçüldü...o büyüdü..biz küçüldük...o kadar küçüldük ki....,,,engel,,,koyabilicek kadar....bildiğimi bilmese bile...bilsin...! -_-

neyse yakarış değil bu...duyamıcağı için bu çığlıkları....,,,şu virgüller....sanırım artık koca bi nokta koyduk...

bitirdik...bittik.....dostluğumuzu bedenimizden terk eyledik....

değerlerimizi unuttuk...yittik...belki birşey yoktu bi kötü düşünce...hani bi umut....ama bildiğimi bilene kadar....!!!

neyse kafayı yorduğum konu vardı...ama artık kafa yorcak kadar değerli görmüyorum aradaki uçurumu...

aa neler söylüyorum ben...neysee...içimde kalıcağına...sayfada kalsın...belki çığlıkların tınılarını işetir....

işitmesini istemesem de.... -_-

vee bir şey daha anlatıcam...o da bu yakarışın yanına hoş olmayacağı için...sonraya bıraktım...gece anlatırım....hayata bağlanmak sıkıca...onun adına sebep.... :clover:

saygılar...sevgiler...kürsüMe...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07
haykıran yok...konuşan...susan cümlelerime yer veriyorum şimdi..sonra da çekip gidicem...!

insanlar kıymet bilmezlermiş derlerdi...inanırdım da...hiç dostum dediklerim üzerinde şahidi olmamıştım bu kötü deyime...ama insan yaşadığı sürece herşeyi tadarmış ya...bunun da tadına baktım sonunda....küçük ama bir o kadar da büyük bir cümleydi alındığım...ama artık cümle büyüdü...büyüdükçe değerlerimiz küçüldü...o büyüdü..biz küçüldük...o kadar küçüldük ki....,,,engel,,,koyabilicek kadar....bildiğimi bilmese bile...bilsin...! -_-

neyse yakarış değil bu...duyamıcağı için bu çığlıkları....,,,şu virgüller....sanırım artık koca bi nokta koyduk...

bitirdik...bittik.....dostluğumuzu bedenimizden terk eyledik....

değerlerimizi unuttuk...yittik...belki birşey yoktu bi kötü düşünce...hani bi umut....ama bildiğimi bilene kadar....!!!

neyse kafayı yorduğum konu vardı...ama artık kafa yorcak kadar değerli görmüyorum aradaki uçurumu...

aa neler söylüyorum ben...neysee...içimde kalıcağına...sayfada kalsın...belki çığlıkların tınılarını işetir....

işitmesini istemesem de.... -_-

vee bir şey daha anlatıcam...o da bu yakarışın yanına hoş olmayacağı için...sonraya bıraktım...gece anlatırım....hayata bağlanmak sıkıca...onun adına sebep.... :clover:

saygılar...sevgiler...kürsüMe...

kıs estikçe ne konuşuyon sen delüü,delüü,.... :angry: nereye gidiyomuşsun bakem..bak bu kez ben kızarım.. :angry: sen yoksam banamı kızıyon gene geldi ..başımızdan atamadık diye hıı.... :D:lol: gece ben uyuyacağım şimdi anlat yoksam meraktan uykusuz kalırım..gece gece hortlarım.. :D:P sıkma tatlı canını :wub: şeker kız...görüşürüz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel kelebek ben de duydum sesini...

Gene üzülmüşsün sen gene bi dikenli tele takılmışsın kardeşim :(

Ama bence de sıkma canını kleo haklı :)

Daha hayat yolun da bu dikenli tellerden o kadar çok var ki :(

Hadi kalk bakim şöle silkele kanatlarını başını dikelt B) Hem kıs İzmir kızları güçlü olur :D

Hadi benim toprağım hadi benim kardeşim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıs estikçe ne konuşuyon sen delüü,delüü,....nereye gidiyomuşsun bakem..bak bu kez ben kızarım.. sen yoksam banamı kızıyon gene geldi ..başımızdan atamadık diye hıı.... gece ben uyuyacağım şimdi anlat yoksam meraktan uykusuz kalırım..gece gece hortlarım.. sıkma tatlı canını :wub: şeker kız...görüşürüz..

bağırma nen bana... :lol: nereye gitçem delü....işim vardı çıktım...ben yılıcak birisine benziyo muyum... :shifty:

çok kırılıyorum amaaa....koç burcuyum...yok canım yıkılmam... :)

çok üzülsem de...çok kırılsam da...yağmur bulut su olarak geri dönücek o kadar çok sevgim varki.... :hug: hayata sıkı sıkı sarılma sebeplerim..meraklı kleo seni... :grin: anlatçam şimdi pekle....hem bak burdasın işte... ;) canım benim... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel kelebek ben de duydum sesini...

Gene üzülmüşsün sen gene bi dikenli tele takılmışsın kardeşim

Ama bence de sıkma canını kleo haklı

Daha hayat yolun da bu dikenli tellerden o kadar çok var ki

Hadi kalk bakim şöle silkele kanatlarını başını dikelt Hem kıs İzmir kızları güçlü olur

Hadi benim toprağım hadi benim kardeşim :clover:

toprağım benim... :hug: evet ablammm..doğru söylüyosun..bizim için yılmak...ne demek demi... -_-:)

hem bak sen varsın..kleom...bir sürü kişi daha...sadece net değil gerçekte de...ağlaamam için o kadar çok sebep varki...hiç birşey yoksa bile...Ege'm İzmir'im Deniz'im Martı'm var... :wub: sen anlarsın ne demek istediğimi... ;)

canım benim...bak kalktım...esas duruştayım şu an... :grin: canım benim... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

toprağım benim... :hug: evet ablammm..doğru söylüyosun..bizim için yılmak...ne demek demi... -_-:)

hem bak sen varsın..kleom...bir sürü kişi daha...sadece net değil gerçekte de...ağlaamam için o kadar çok sebep varki...hiç birşey yoksa bile...Ege'm İzmir'im Deniz'im Martı'm var... :wub: sen anlarsın ne demek istediğimi... ;)

canım benim...bak kalktım...esas duruştayım şu an... :grin: canım benim... :wub:

Hah şöyle aferin sana :) Bak hasta hasta geldim sana cevap yazmaya .Ablacım senden bana atladı grip :(

Neyse iyi olduğunu gördüm moralim düzeldi keyfim yerine geldi biraz...

Sen benim canımsın kelebeğim :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hah şöyle aferin sana.... Bak hasta hasta geldim sana cevap yazmaya .Ablacım senden bana atladı grip

Neyse iyi olduğunu gördüm moralim düzeldi keyfim yerine geldi biraz...

Sen benim canımsın kelebeğim

sen de benim canımsın... :hug:

yaa ama o kadar da dikkat etmiştim... :crying: geçmiş olsun ablacımm yaa.... :(

özür dilerüm... :clover:

o zaman bana söylediğin o tariflerin hepsini uygulaama vakti... :wub: kıyamam ben sana...

çabuk iyileşş.... :flowers:

hem git dinlen bakalım..... :clover::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07
bağırma nen bana... :lol: nereye gitçem delü....işim vardı çıktım...ben yılıcak birisine benziyo muyum...

çok kırılıyorum amaaa....koç burcuyum...yok canım yıkılmam...

çok üzülsem de...çok kırılsam da...yağmur bulut su olarak geri dönücek o kadar çok sevgim varki.... :hug: hayata sıkı sıkı sarılma sebeplerim..meraklı kleo seni... anlatçam şimdi pekle....hem bak burdasın işte... canım benim... :wub:

dön yağmur ,bulut,kar, fırtına olaraktan estikçe estir...kim tutar seni... :P

toprağım benim... :hug: evet ablammm..doğru söylüyosun..bizim için yılmak...ne demek demi...

canım benim...bak kalktım...esas duruştayım şu an... :grin: canım benim...

:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vizeler başladı ve ben çalışamıyorum hep burdayım ne olacak bunun sonu canım hiç çalışmak istemiyor moral yok motive olmaıyorum sınav günü çalışcam yine ve düşük not alcam kesin bi önerisi olan varmı

hoşgeldin taş duvar... :):clover:

yaa of o sınav heyecanını ben bilirim... :( şu an kafam sağlam değil...sağlam birisi sana tavsiye versin...!

pek iiyi değilim de bugün... ;)

dön yağmur ,bulut,kar, fırtına olaraktan estikçe estir...kim tutar seni... :P

estiririm...estiririm... :wub: severim severim... :hug: kırk harami üyesi olucam... :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ANNE BENİ TEKRAR ÇOCUK YAP -_-

En çok neyi yakıştıramadım ki kendime?

Aşk acısı çekmeyi mi, yaralanmayı mı, gülüp geçmeyi ,

Beceremediğime öfkelenmeyi mi, kendimi sorgulamayı mı?

Belki de, aşkın kısa süreli bir ahenk olduğunu unutup,

Çocuksu bir saflıkla, belki dalgınlıkla, belki de bile bile ladesle,

Zaten aşkın sorumluluğunu üstlenmiştim bir şekilde…

Herkesin kafası karışık artık günümüzde,

Mevsimler bile karıştı baksanıza...

Sonbahara inat, hala maviler, pembeler, beyazlar uçuşuyor sokaklarda… Güneş serin geçen yazın izlerini yok etmek istercesine tenimde ışıldıyor.

Bir mevsimden diğerine tükenirken ömür, nadastaki toprak gibi daha çok, Ama kesinlikle daha fazla üretebilmek için durmalı mı biraz yoksa? Yorgun gönlü biraz tatile mi göndermeli acaba?

‘Aşk ya çılgınlıktır ya da hiç bir şey!’ diyerek,

Geçirilen ömüre, o inançlara, adrenalinin tavan yaparak Başladığı sevdalara neler oluyor?

Şimdi neresinden tutunmalı ki yeniden aşkın?

Neresinden tutunmalı ki, avuçlara önce mavi boncuk Bırakıp sonra da en olmadık yerinden yaralayan hayatın?

Neresinden tutunmalı ki, yine bu hayat dolu kalbin

Çılgınca çarpması, gülen gözleri

Tekrar geri getirebilmesi için, umutların?

Neresinden???

Anne beni tekrar çocuk yap!

Çocuk yap ki her şeye tekrar çocuksu neşeyle, Heyecanla bakabileyim, dünyanın kirliliğini, İlişkilerin yozlaştığını görmeden, ne olursa olsun, Çocuksu rahatlığımla hayatın neresinde,

Tutunacağımı bileyim… (alıntı)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yasamak gorevdir yangın yerinde yasamak insan kalarak

:clover:başaramasak da bazen...doğru....sadece bir dilek...,,herkes her yangından sonra eskisi gibi kalmıyor ne yazık ki,,,...

sende hep :unsure: yapıp kaçıyonn...olmaz küü... :P:grin: insan bu kadar belli eder delü olduğunu... :P:wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.