Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

....::SeRbEsT kÜrSü::....

Önerilen İletiler

Misafir H@Y€LP€R€
canım psikoloğum... :hug: oo günn ve önceki günü o kadar kötüydüm ki...manevi bakımdan atlamıştım bi yerlerden...çakılmıştım bi hayli....sonra gerçeğe dönüştürmek anlam yitirmez diyerek öyle bir şey söyledim...

bazen çok sıkılıyorum be figgarom....o kadar çok sıkılıyorum ki...kitap okucam müzik açık...canım okumak istemiyor...kapatıyorum ışığı...üzerime kitabı örtüyorum..kendimden hikayeler üretiyorum....cümlelerimi de öznesiz kuruyorum...öznesiz cümleler........!bilirsin..bilirim..biliriz...

ip atlasam keşke...büyümesem...büyüyünce önüne serilen o koca çukurlardan atlamak istiyorsun...bazen tökezliyorsun...bazen düşüyorsun dibine...bazen ise hiç takılmadan geçiyorsun o çukurları...bizim o çukurları geçmemiz...neyse deveyi atlatmak zordur ama bizim atlamamız deveden de zor...göz yummak...eritmek içindeki buzu....sanırım buna çabalıyorum..

ama daha başlarındayım..ne çukurlar çıkıcak önüme kim bilir...atladım ama manevi....daha kurtulamadım çukurlardan..kurtulamadınız benden....kurtulamadım sizden.... :hug:

bu çukurları çekilir kılan...iyiliğinii sömürmeyip.....iyiliğine sımsıcak kucağıyla sarılanlar oluyor...işte o vakit....sanki bir yay düştüğüm yerden geri itiyor beni yaşamaya..... :clover::clover:

işte benim keleceğğim bu :thumbsup:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 984
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

tir tir :unsure: ..kalbimizi titretip durma öyle..şaşkın kardeş..bak..alırım ayağımın altına haaa...kızdırma beni..hem sen nerden atlıyon bakiiimmm.. :angry: ..ipmi atlıyon..büyüdün sen..büyüdün..bırak ipi... :lol:

He yaaa titretiyo ortalığı duygu yüklü bir gemi arkadaş kaçak kaçak bırakıyor derin sulara duygularını...

Sonra kim sağ kim selamet :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olsun bende yeni üyeyim

siz yeni gelenlere böyle mi davranırsınız ???????

şöyle bi bakıyım dedim...kürsü sahibi olaraktan her gelene kapım açıktır...

sen o hayal canavarına bakma.... :stuart:

hoşgeldin...her geldiğinde uğra buraya...çok eğlencelidir kürsümüz....hoşgeldin bu arada :clover:

şamaroğlu ne zamandır sen de yoktun bea...bu arada ben hastayım giremiyorum foruma ondan boş burası..neyse ben bi geldim ilk burayı gördüm selam veriyim dedim.... :)

pc başında fazla durunca başıma ağrı yapıyo :huh: zeynepp tekrar hoşgeldin...her geldiğinde uğra buraya tamam mı?? ;)

ben gittim...duramıyorum da fazla...bi iyileşeyim o zaman görün siz kürsümü... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayır böyle sandığın şekilde davranmayız :)

sadece şaka olsun diye takılırız :D

eğer anlamazlarsa şakamızdan onlara böyle açıklama yaparız :);)

sen de her gelene şaka yapıyosun...kaldıran var kaldıramayan dimi ama.... :clover:;)

sana da cevap yazıyım da sora gidiyim dedim...siz konuşun kürsüm de....serbesssssssttttttttttt :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen o hayal canavarına bakma.... :stuart:

hoşgeldin...her geldiğinde uğra buraya...çok eğlencelidir kürsümüz....hoşgeldin bu arada :clover:

şamaroğlu ne zamandır sen de yoktun bea...bu arada ben hastayım giremiyorum foruma ondan boş burası..neyse ben bi geldim ilk burayı gördüm selam veriyim dedim.... :)

pc başında fazla durunca başıma ağrı yapıyo :huh: zeynepp tekrar hoşgeldin...her geldiğinde uğra buraya tamam mı?? ;)

ben gittim...duramıyorum da fazla...bi iyileşeyim o zaman görün siz kürsümü... :wub:

çok geçmiş olsun sana tabikide her geldiğimde uğrarım artık ;):P:wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€

sen o hayal canavarına bakma....

pc başında fazla durunca başıma ağrı yapıyo :huh: zeynepp tekrar hoşgeldin...her geldiğinde uğra buraya tamam mı??

ben gittim...duramıyorum da fazla...bi iyileşeyim o zaman görün siz kürsümü...

:P nan sensin canavar :D sen iyileş sorcam ben sana :D

sen de her gelene şaka yapıyosun...kaldıran var kaldıramayan dimi ama....

sana da cevap yazıyım da sora gidiyim dedim...siz konuşun kürsüm de....serbesssssssttttttttttt :stuart:

kaldırdı bak ;)

çok geçmiş olsun sana tabikide her geldiğimde uğrarım artık

ya zeynep şakalardaki amaç ısınmandır foruma ;) :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.