Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Reflekslerinizi ve Zekanızı Çalıştırın

ferdelance10

Önerilen İletiler

Ortadaki kırmızı kareyi fare ile kontrol ederek, engellere çarpmadan bakalım kaç saniye kontrol edebileceksin.

Buyrun adresi: http://www.homex.com.tr/fun/square/

kırmızı kareyi engellere çarptırmadan günlerce tutabilirim...

kırmızı kareyi hareket ettirdikten hemen sonra sağ tuşa tıkla :D aksiyon kesiliyor ama saniye sayıyor :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi kaç kere denedim en yüksek 20 saniye civarı yapabildim. anlamadığım şey ise bu oyun neyin göstergesi reflekslerin iyiliğinin mi yoksa zekiliğin mi?

Eğer benim gibi oyunun açığını aramak yerine normal bir şekilde oynadıysanız zekayı değil dikkatinizi , reflekslerinizi ve ezberinizi ölçüyor.

çünkü ortadaki kare haricindeki 4 dikdörtgen sistematik olarak ilerliyor :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben 248 saniye yapmıştım. fakat o versiyonda dikdortgenler hizlanmiyordu. hizlanan versiyonda ise 48 yapmistim. (100lerce sitede var bu oyun) :D bi de bunda deniyim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.