Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Sinema Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Cevaplar 139
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin

Tom Cruise: 60 yaşında milyarder olacak mı?

AAT7nSb.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Hollywood'un en büyük yıldızı

Tom Cruise, bir sinema salonunu sadece varlığıyla doldurabilen birkaç Hollywood yıldızından biridir. 'Top Gun: Maverick' ve 'Mission: Impossible' filmleri bunun örnekleridir.

Tom Cruise'un ne kadar parası var?

Açıkçası, Tom Cruise gibi inanılmaz bir yıldızı kadronuza almak için ödemeye hazır olmalısınız. Oyuncunun 40 yılını A-List yıldızı olarak geçirdiğini düşünürsek, çok parası olmalı.

AAXvUll.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

600 milyon dolar ve devam ediyor

Forbes ve Celebrity Net Worth gibi medya kuruluşlarına göre, oyuncunun servetinin 600 milyon dolardan fazla olduğu tahmin ediliyor. Dünyanın en zengin aktörlerinden biridir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Habere Göre, Dev Patel'in Avustralya'da bıçaklı kavgayı karışmış

AA10fXgj.img?w=768&h=512&m=6&x=479&y=193

Avustralya'da yaşayan Oscar adayının temsilcisi Dev Patel Pazartesi günü Avustralya'nın Adelaide kentinde bıçaklı kavgayı başarıyla ayırdı, Variety'ye yaptığı açıklamada doğruladı.

Ülkenin 7News haberine göre, bir erkek ve bir kadın sokakta ve bir markette kavga ederken, adam göğsünden bıçaklandı. Hayatta kalması beklenir.

Oyuncunun temsilcisi, "Dün gece Adelaide'de Dev Patel ve arkadaşlarının bir marketin dışında sürmekte olan şiddetli bir kavgaya tanık olduklarını doğrulayabiliriz" dedi.

"Dev, durumu sakinleştirmek ve kavgayı ayırmak için doğal içgüdüsüyle hareket etti. Grup bunu yaparken çok şükür başarılı oldu ve polisin ve sonunda ambulansın geldiğinden emin olmak için sahada kaldılar.”

Patel'in ekibinden yapılan açıklamada, "Bu durumda hiçbir kahraman yok ve ne yazık ki bu özel olay, toplumun marjinalleştirilmiş üyelerinin hak ettikleri haysiyet ve saygıyla muamele görmemesi gibi daha büyük bir sistemik sorunu vurguluyor" dedi.

"Umut şu ki, bu haberin aldığı medya ilgisinin aynı düzeyde olması (yalnızca ünlü bir kişi olarak Dev'in dahil olması nedeniyle), yasa koyucuların yalnızca dahil edildi, ancak genel olarak topluluk” açıklamasında bulundu.

Variety, olayla ilgili ek yorum için Avustralya'nın Adelaide kentindeki yerel polise ulaştı.

Patel, geçen yıl pandemi sırasında David Lowery'nin beğenilen fantastik bağımsız yapımı “The Green Knight”ın başrolünü üstlendiğinden beri oyunculuğa küçük bir ara veriyor.

Netflix destekli ilk yönetmenlik denemesi “Maymun Adam” şu anda post prodüksiyon aşamasında ve aynı zamanda yine Netflix tarafından desteklenen Wes Anderson'ın “The Wonderful Story of Henry Sugar”ında Benedict Cumberbatch ve Ralph Fiennes ile birlikte rol alacak.

Kaynak: NBC News

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

'Batgirl' Filmi Neden Sinemalarda veya Yayında Yayınlanmıyor?

Batgirl'ün, karakterin bağımsız filminin süresiz olarak rafa kaldırılacağı bildirildiği için, daha giyme şansı bulamadan kapüşonunu astığı söyleniyor.

AA10fSHZ.img?w=768&h=512&m=6&x=414&y=110

Film, Leslie Grace'in DC Universe'deki ilk çıkışını Barbara Gordon olarak da bilinen ünvanlı süper kahraman olarak görmeye ayarlandı.

Çekimler bitmiş ve post prodüksiyonun neredeyse tamamlandığı söylense de, filmin artık ne sinemalarda ne de yayın hizmeti HBO Max'te yayınlanmayacağı bildirildi.

'Batgirl' Filmi Neden Sinemalarda veya Yayında Yayınlanmıyor?

Batgirl'ün başlangıçta 2022'nin sonlarında bir HBO Max sürümü olması planlanmıştı ve filmin potansiyel olarak sinemalara da gelmesi planlanıyordu.

Ancak The New York Post, 2 Ağustos Salı günü, Warner Bros. Discovery'nin bunun yerine filmi rafa kaldırmayı tercih ettiğini söylediği Batgirl'ün artık yayınlanmayacağını bildirdi.

Gazeteye göre, 70 milyon dolarlık bütçesi olan ve 100 milyon doların üzerine çıktığı bildirilen film, test gösterimlerinde izleyiciler tarafından pek iyi karşılanmadı.

Yayının iddiasına göre bu, Warner Bros. Discovery'nin projeyi hiç yayınlamamaya karar vermesi için yeterli bir nedendi, özellikle şirketin birleşmesinden bu yana maliyetleri düşürmeye çalıştığı göz önüne alındığında.

Warner Bros. Discovery birleşmesi Nisan 2022'de tamamlandı ve Discovery, Warner Media'yı AT&T'den 43 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın aldı.

O zamandan beri TNT ve TBS gibi ağlarda bir dizi iptal yapıldı ve şimdi HBO Max sürümlerini de etkilemiş görünüyor.

Bir Warner Bros. sözcüsü The Wrap'a yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Batgirl'i serbest bırakmama kararı, DC evreni ve HBO Max ile ilgili olarak liderliğimizin stratejik değişimini yansıtıyor.

"Leslie Grace inanılmaz yetenekli bir aktör ve bu karar onun performansının bir yansıması değil. Batgirl ve Scoob! Holiday Haunt'ın yapımcılarına ve onların kadrolarına inanılmaz minnettarız ve yakın gelecekte herkesle tekrar işbirliği yapmayı umuyoruz. "

Newsweek, daha fazla yorum için HBO Max ve Warner Bros. temsilcileriyle temasa geçti.

Warner Bros.'da bir süredir solo bir Batgirl filmi hazırlanıyor ve filmin oyuncu kadrosu ilk olarak 2021'de duyurulmaya başlandı ve Barbara Gordon'u oynamak için Grace seçildi.

1992'deki Batman Returns'den bu yana ilk kez Batman rolünü tekrar oynayacak olan Michael Keaton ile birlikte filmde rol alacaktı.

Film ayrıca J. K. Simmons'ın ilk kez Justice League'de oynadığı Komiser Gordon rolüne geri döneceğini ve Brendan Fraser'ın filmde kötü adam Firefly olarak görünmeye başladığını görecekti.

Batgirl ayrıca DC'nin Ivory Aquino tarafından canlandırılan ilk transseksüel süper kahramanı Alysia Yeoh'u da oynayacaktı.

Batgirl için çekimler Kasım 2021'de başladı ve resmi olarak Mart 2022'de tamamlandı, süper kahraman filmi Warner Bros. Discovery tarafından rafa kaldırılana kadar post prodüksiyona girdi.

Oyuncular, bildirilen raflar hakkında herhangi bir kamuoyu açıklaması paylaşmadı, ancak Batgirl'ün çekimleri tamamlandıktan sonra Grace, Nisan 2022'de Instagram'a giderek yönetmenler Adil El Arbi ve Bilall Fallah ile kostümlü bir fotoğraf paylaştı.

Oyuncu şunları yazdı: "Kutsanmış. Bu deneyim için sonsuz teşekkürler. Dünyanın ne yaptığımızı görmesini bekleyemem!"

Kaynak: Newsweeek

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin

Dakota Johnson, Set Dramasının Neleri İçerdiğini Bilseler Kimsenin 'Elli Ton'u Çekmeyeceğini Söyledi

İlk Grinin Elli Tonu filminin yayınlanmasından yedi yıl sonra Dakota Johnson, Vanity Fair'in son sayısında seriyi çekme deneyiminin gerçekte nasıl olduğunu anlatıyor. Ama önce, Dakota'nın Elli Ton'dan "o büyük çıplak filmler" olarak bahsettiğini belirtmekte fayda var. Ve buna, hepimiz değil mi diyorum?

Kapak hikayesinde Dakota, Anastasia Steele rolünü üstlenmesinin ana sebebinin "cinsel bir insan" olması ve yazar E. L. James'in orijinal kitap serisinde ustaca işlediği temaları keşfetmek istemesi olduğunu söylüyor. Ama bunların hiçbiri gerçekten olmadı….

Dakota dergiye “Yaptığımız filmin çok farklı bir versiyonunu yapmak için kaydoldum” dedi. Sebep olarak stüdyoyu, yönetmeni ve E. L. James'i (gerçek adı Erika olan) seçti.

Dakota, "[Erika] tüm gün, her gün çok fazla yaratıcı kontrole sahipti ve sadece belirli şeylerin olmasını istedi" dedi. “Kitapların, bazen inanılmaz derecede sevimsiz olan iç monolog gibi bir filmde işe yaramayacak kısımları vardı. Yüksek sesle söylemek işe yaramaz. Her zaman bir savaştı. Hep."

AAYY70i.img?w=768&h=534&m=6&x=321&y=173&

Daha sonra şöyle devam etti: "Erika'nın yapmak istediği filmin çekimlerini yapardık, sonra da yapmak istediğimiz filmin çekimlerini yapardık."

Ancak zorluklara rağmen Dakota, seçmelerden filmlerin önemli olacağını bildiğini söyledi. "O film için seçmelere katıldığımda, Persona'dan bir monolog okudum ve 'Ah, bu gerçekten özel olacak' dedim."

Dakota ayrıca "birçok farklı anlaşmazlık olduğunu" ve çekim sürecinin "çılgın bir şey haline geldiğini" ve özellikle orijinal rol arkadaşı Charlie Hunnam'ın bir program çakışması nedeniyle ayrılmasından sonra "zor olduğunu" belirtti. (Yerini Jamie Dornan aldı.) Ama nihayetinde, Dakota “yaptıklarımızla gurur duyuyor” ve pişmanlık duymuyor - çoğunlukla. “O zamanlar böyle olacağını bilseydim, kimsenin bunu yapacağını sanmıyorum” dedi. "'Ah, bu psikotik' gibi olurdu. Ama hayır, pişman değilim."

Genel olarak, yine de Dakota, deneyimin oldukça iyi olduğunu, ancak yine de… ilginç olduğunu söylüyor. “Jamie ve ben gerçekten iyi muamele gördük” dedi. “Erika çok hoş bir kadın ve bana her zaman nazik davrandı ve o filmlerde olmamı istediği için minnettarım.…Kariyerimiz için harikaydı. Çok şaşırtıcı. Çok şanslı. Ama tuhaftı. Yani çok tuhaf."

Kaynak: Country Living

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Canavar: Idris Elba, kızının filminde rol almadığı için haftalarca onunla konuşmadığını söyledi

İdris Elba, kızının son filmi Beast'te rol almadığı için haftalarca onu görmezden geldiğini söyledi.

Yeni gerilim filminde İngiliz aktör, iki kızıyla birlikte Güney Afrika'daki bir vahşi yaşam rezervine seyahat eden yeni dul bir babayı canlandırıyor. İyileştirici bir inziva olması gereken şey, kana susamış bir aslan onları takip etmeye başladığında hayatta kalma mücadelesine dönüşür.

Geçen hafta iHeart Radio'nun Kahvaltı Kulübü'nün bir bölümünde Elba, 20 yaşındaki kızı Isan'ın dizide kızını oynama rolünü kaybettikten sonra “yaklaşık üç hafta” onunla konuşmadığını açıkladı. film.

“Seçmelere girdi ve sonunda kimyaya geldi. O harika, ama filmdeki ilişki ve kızım arasındaki ilişki... kimya film için doğru değildi, garip bir şekilde,” diye açıkladı.

Isan'ı karardan haberdar eden yapımcı Will Packer, "Onu çok uzun zamandır tanıdığım için onu aradım ve konuştum" diye ekledi.

“Ben 'Will Amca' gibiyim” dedi. “[Elba] onunla seçmelere katıldı, ona karşı çok sertti.

“[Kızına] dedi ki, 'Dinle, günün sonunda film için en iyi kararı vereceğiz. Sana güveniyorum Will, yönetmene güven,' ve o çok iyiydi, çok yakındı."

AA10QLtP.img?w=768&h=576&m=6&x=318&y=50&

Filmde Elba'nın kızlarını Leah Jeffries ve Iyana Halley canlandırıyor.

Elba daha sonra kızını övdü ve şöyle dedi: "Bu konuda çok nazikti ve biz bunu atlattık ve rolü üstlenmeyip yine de galaya geldiği için onunla gerçekten gurur duyuyorum."

Elba şu anda kendisini “aşk fikrine yeniden açık hale getirdiğini” söylediği Sabrina Dhowre Elba ile evli. Isan'ı eski karısı Hanne 'Kim' Nørgaard ile paylaşıyor. Ayrıca eski ortağı Naiyana Garth ile paylaştığı sekiz yaşında bir oğlu Winston var.

Canavar şimdi sinemalarda.

Haberlerden politikaya, seyahatten spora, kültürden iklime - The Independent'ta ilgi alanlarınıza uygun bir dizi ücretsiz haber bülteni var. Okumak istediğiniz hikayeleri ve daha fazlasını gelen kutunuzda bulmak için burayı tıklayın.

Kaynak: The Independent

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Salma Hayek, Angelina Jolie'ye 'Birlikte Çalıştığım En İyi Yönetmen' Dedi

AAYhkZM.img?w=768&h=403&m=6&x=200&y=74&s

Salma Hayek, 1995 yılında Robert Rodriguez'in yönettiği From Dusk Till Dawn'daki çıkış rolüyle Hollywood'da 30 yılı aşkın bir deneyime sahip. Oyuncu sayısız filmde rol almaya devam edecekti; ancak, özellikle bir yönetmenle çalışması kalıcı bir etki bıraktı. Angelina Jolie ve Salma Hayek, Jolie'nin yönetmen koltuğunda oturduğu son filmi Without Blood için bir araya geliyor.

İlgili: Salma Hayek'in En İyi Aksiyon Filmleri, Sıralama

Kansız, Alessandro Baricco'nun aynı adlı kitabından uyarlanan "savaş, travma, hafıza ve iyileşme hakkındaki evrensel gerçekleri" keşfedecek. Deadline ile yaptığı bir röportajda Hayek, Jolie'yi 'dahi' ve 'şimdiye kadar birlikte çalıştığım en iyi yönetmen' olarak nitelendirerek övgülerini paylaştı.

"Daha yeni bitirdik. Angelina, birlikte çalıştığım en iyi yönetmen. Onunla çalışmayı kesinlikle çok sevdim, her saniyesinden keyif aldım. Zor bir parça ama her gün işe gelmek çok lezzetliydi. bir dahi ve bence bu şimdiye kadarki en iyi filmi olabilir. Gerçekten harika bir iş çıkardı. Zihnine, özverisine, teknik bilgisine ve her yönü kontrol etmesine ve ayrıca vizyonuna tamamen hayran kaldım. çok net.Oyuncularla çok iyi, çok tutkulu ve çok odaklanmış.Ama hepsinden önemlisi, setteki herkese gösterdiği nezaket beni çok etkiledi. Bunu rol arkadaşım Demián Bichir ile konuştum. 'Vay canına, o gerçekten bir şey' diyorduk."

Jolie ve Hayek, 2021'de Marvel's Eternals'da göründükleri için daha önce birlikte çalışmışlardı. Ancak bu, yönetmen/oyuncu ilişkisinde ilk kez. Görünüşe göre Hayek, Jolie'yi Steven Soderbergh, Robert Towne ve Oliver Stone gibi diğer eski yönetmenlere tercih ediyor. Bu, Jolie için kesinlikle büyük bir övgü, çünkü son yönetmenlik gezisi için beklentiler artıyor.

İlgili: FBI Rapor Ayrıntıları Angelina Jolie ve Brad Pitt'in 2016 Uçak Tartışması

Angelina Jolie, Hayek'in Performansı Konusunda Hevesli
İNSANLARA göre, Angelina Jolie, aktör Jolie'nin yönetmen rolü hakkında ne kadar tutkuluysa Hayek'in performansı konusunda da o kadar tutkulu. Eternals yıldızı röportajı sırasında Hayek ve başrol oyuncusu Demián Bichir'in rollerinde olağanüstü olduklarını söyleyerek 'ikisi de beni büyüledi' dedi.

"Salma ve Demián bu filmde çok özgün ve cesurlar. Çalışmalarının hayranıydım. Filme sağlam bir bağlılık ve zanaat katacaklarını biliyordum ama dürüst olmak gerekirse, ikisi de beni büyüledi."

Kan Olmadan, Jolie'nin In the Land of Blood and Honey, Unbroken, By the Sea ve First They Killed my Father ile önceki çalışmaları da dahil olmak üzere beşinci uzun metrajlı filmi. Jolie, İNSANLAR'a, 'Kitap pek çok insan olduğu gibi beni de etkiledi. Tartışılması gereken önemli konuları ve soruları taşır.' İzleyiciler, Kan Olmadan'ın Jolie'nin geri kalan filmografisiyle nasıl örtüştüğünü görmekten heyecan duyuyor. Ancak çıkış tarihi henüz belli değil.

Kaynak: MovieWeb

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Monica Rambeau'nun Fotonu Marvel Comics'ten İlk Solo İşini Aldı

Teyonah Parris tarafından canlandırılan Disney+ mini dizisi WandaVision'da karakteri Disney'in Marvel Sinematik Evreninde yeniden ortaya çıktıktan sonra, Marvel Comics, diğer adıyla Photon olarak da bilinen Monica Rambeau için çalışan yepyeni bir sınırlı diziyi yeniden başlatıyor. Ödüllü yazar Eve L. Ewing, çizgi romanların en güçlü süper kahramanlarından birinin başına geçti ve bu canlanma koşusunda hayranlar, Rambeau ile yeniden bir araya gelmeden önce süper kahramanlarla dolu evrenin en uç noktalarını ve tuhaflıklarını yeniden ziyaret edebilecekler. Carol Danvers, Captain Marvel'ın devamı olan The Marvels'de. Monica Rambeau: Photon bu Aralık ayında raflarda olacak!

AA11aoF6.img?w=768&h=384&m=6&x=566&y=89&

Marvel Comics evrenindeki mirasına rağmen, bu Aralık ayında Monica Rambeau: Photon, Rambeau'nun kendi solo çizgi roman serisinde ilk kez yer aldığı bir film olacak. 2019'un Ironheart Vol. dahil olmak üzere Marvel için bir dizi sayı yazan Ewing tarafından yazıldı. 1: Cesur Olanlar ve Ms. Marvel Team-Up, Photon, Rambeau'nun gerçekleri sarsan bir krizin üstesinden tek başına gelmek için muazzam güçlerini keşfedecek olan beş sayıdan oluşan sınırlı bir seridir. Sadece eski ve yeni hayranlar onun inanılmaz yeteneklerinin zirvesini deneyimlemekle kalmayacak, aynı zamanda Photon'un sınırlarını ve ötesine zorladığını da göreceğiz. Kendi güçlü yanlarını bile aşan Photon'un yolculuğu, kendisini kozmik bir teslimat yapma göreviyle yükümlü bulduğunda onu zaman ve uzayda götürecektir. Gök direği çok zor görünmese de, aile dramının yanı sıra öteden gelen gizemli ve tehlikeli bir tehdit, nakliyede biraz aksamaya neden olur.

Son Photon macerası yaklaşık otuz yıl önce gerçekleşti ve çizgi roman ve televizyon yazarı Dwayne McDuffie'nin vefatından sonra, Ewing onu geri alan ilk kişi olacak. Rambeau'nun karakterinin Marvel Comics Evreni içinde zengin bir geçmişi var, ama asla spot ışığı ona sabitlenmedi. Ewing, yeni hikayesiyle ilgili olarak şunları söyledi:

"Monica Rambeau gibi eski bir karakterin hikayesini üstlenmek büyük bir onur. Monica'nın karakterinin Marvel Evreninde uzun bir geçmişi var, ancak kendi hikayesini anlatmak için çok geç kaldı. Kalemi alıyorum. Monica Rambeau'nun son solo macerasını neredeyse otuz yıl önce yayınlayan Dwayne McDuffie, bu bir ayrıcalık ve hikayeyi hem onun inanılmaz kozmik yeteneklerini hem de günlük, ilişkilendirilebilir mücadelelerini vurgulayacak şekilde anlatmaktan heyecan duyuyorum. . Umarım bu, deneyimli okuyuculara ve çizgi roman konusunda yepyeni olabilecek insanlara sunacak eşit şeyleri olan bir başlık olur."

Monica Rambeau ilk çıkışını 80'lerin başında The Amazing Spider-Man Annual #16'da yaparak Donanma'da üst sıralara tırmandı. Kaptan olma yolunda Siyah bir kadın olarak direnişle karşılaştı, ancak vücudu ekstra boyutlu enerjiyle dolup taştığında neredeyse sınırsız güçlere ulaştı. Aşırı maruz kalma, Monica'ya vücudunun kütlesini herhangi bir elektromanyetik enerji biçimine dönüştürme yeteneği verdi ve kısa bir süre sonra bir sonraki Kaptan Marvel oldu. Kırk yıllık bir geçmişe sahip olan Photon, Ultimates'e katılmadan önce bir süre Avengers'ın lideri olarak hizmet etti.

Kaynak: Collider

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Amerika gişesinin yeni lideri The Invitation (Ağustos 2022)

10. Kya'nın Şarkı Söylediği Yer (Where the Crawdads Sing) - 2,3 milyon dolar

9.  Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (Thor: Love and Thunder) - 2,7 milyon dolar

8. Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi - 2,7 milyon dolar

7.  Three Thousand Years of Longing - 2,9 milyon dolar

6. DC League of Super-Pets - 4,2 milyon dolar

5. Dragon Ball Super: Super Hero - 4,6 milyon dolar

4. Top Gun: Maverick - 4,8 milyon dolar

3. Beast - 4,9 milyon dolar

2. Suikast Treni - 5,6 milyon dolar

1. The Invitation - 7 milyon dolar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Helen Hunt: Şöhret bulduktan sonra çok sıkıcı oldum

AA11nMpg.img?w=768&h=499&m=6&x=417&y=138

59 yaşındaki aktris, 1997 yılında 'As Good As It Gets' adlı romantik komedide Jack Nicholson'la birlikte rol aldığı ve ardından medyanın müdahalesiyle "korktuğu" zaman dünya çapında tanındı.

Dedi ki: "Birkaç yıl biraz korktum. O zili asla çalamayacağımdan korktum. Sadece çok sıkıcı oldum."

Matthew Carnahan ile daha önceki bir ilişkisinden 18 yaşındaki kızı Makena Lei'ye sahip olan ve bir zamanlar 'Simpsons' seslendirme sanatçısı Hank Azaria ile evli olan 'Mad About You' yıldızı, diğer ünlülerin bir yarışmada "devam ettiğini" açıklamaya devam etti. yoğun bir şöhret düzeyine sahipti, ancak bu tür bir yaşamın bugünlerde onun için "hiçbir değeri olmadığını" kabul etti.

The Guardian gazetesine şunları söyledi: "Daha heyecan verici hayatlar yaşayacak ve bu seviyede devam edecek bazı insanlar var - ve nereye giderlerse gitsinler bu onların tüm hayatları. Ama sanırım haki pantolonumdaki 130. resmime göre." yoga matım, o resmin hiçbir değeri yok!"

Bu günlerde Helen, Londra'daki Old Vic'te bir kabakulak salgını hikayesini ele alan ve Helen'in "cesur bir konu" olarak tanımladığı zorunlu aşı kavramlarını sorgulayan bir oyun olan 'Eureka Günü'nde rol almaya hazırlanıyor. COVID-19 salgını.

Dedi ki: "Parmağını zor bir konuya sokmaya cüret ediyor. Bu, ayrılmakla ilgili bir oyun. Pek çok yerde, kesinlikle benim ülkemde ve sanırım ülkenizde neler olup bittiği hakkında. Ve bir araya gelme arzusu, ve [bunu yaparken] artan zorluk, özellikle de işler çok gerçek olduğunda."

Babası Gordon'un 2016 yılında Parkinson hastalığının komplikasyonları nedeniyle 87 yaşında vefat ettiği Helen, tiyatroda ne kadar "heyecanlı" hissettiğinden dolayı bir oyun oynadığında her zaman rahmetli yönetmeni "düşündüğünü" de sözlerine ekledi.

"Ne zaman bir oyun görsem onu düşünüyorum, çünkü ışıklar sönmeye başladığında hep çok heyecanlanırdı. Ben de öyleyim."

'Eureka Günü' 6 - 31 Ekim tarihleri arasında Londra'daki Old Vic'de düzenlenecek.

Kaynak: BANG Showbizz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin

Yeni Küçük Deniz Kızı'nın ilk fragmanı Halle Bailey'den bir bölüm gösteriyor

Sevgili deniz kızı Ariel'in canlı aksiyon versiyonu olarak Halle Bailey'nin bu ilk bakışı bugün D23'te gösterildi. Kısa fragman, Ariel'in geldiği sualtı aleminin bazılarını gösteriyor - ama daha da önemlisi, Bailey'nin her zaman ikonik olan "Part of Your World"ü mırıldanırken şarkı söylemesini gösteriyor.

Ariel rolünde Bailey'e ek olarak, canlı aksiyon Little Mermaid'de işbirlikçi deniz cadısı Ursula rolünde Melissa McCarthy, aşırı korumacı King Triton rolünde Javier Bardem ve atılgan Prens Eric rolünde Jonah Hauer-King, Daveed Diggs müzikal yengeç Sebastian'ı seslendiriyor, Awkwafina zany'yi seslendiriyor martı Scuttle ve Jacob Tremblay, Ariel'in endişeli en iyi (balık) arkadaşı Flounder'ı seslendiriyor.

Yeni filmin yönetmenliğini daha önce Into the Woods ve Mary Poppins Returns for Disney'i yöneten Rob Marshall üstleniyor. Moana ve Encanto'dan Lin-Manuel Miranda ve animasyon filmin arkasındaki besteci Alan Menken dört yeni şarkı yazacak.

Orijinal Küçük Deniz Kızı 1989'da çıktı ve Disney Rönesansını başlatmaktan ve Broadway müzikal formülünü stüdyonun animasyon filmlerine getirmekten büyük ölçüde sorumluydu. Menken, müziği çivilemek için ünlü söz yazarı Howard Ashman ile çalıştı ve gerisi tarih oldu.

Küçük Deniz Kızı, 26 Mayıs 2023'te vizyona girecek.

Kaynak: Polygon

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Constantine Filminin Devam Filmi Açıklandı, Keanu Reeves DC'nin Demonologu Olarak Geri Dönecek

Gelmesi uzun zaman oldu, ama görünüşe göre 2005 DC gerilim filmi Constantine'in sık sık söylentileri ve hayranları tarafından talep edilen devamı, Keanu Reeves'in başrolde geri dönmesiyle nihayet geliştiriliyor. Deadline tarafından bildirildiği üzere, Reeves orijinal film yönetmeni Francis Lawrence ile yeniden bir araya gelecek ve devam filmi Akiva Goldsman tarafından yazılacak, J.J. Goldsman's Weed Road Pictures ile birlikte yapımcı Abrams' Bad Robot.

AA11VhCn.img?w=768&h=432&m=6&x=432&y=123

DC dünyasında hayranların en sevdiği karakterler söz konusu olduğunda, Keanu Reeves'in doğaüstü şeytan kovucu ve demonolog John Constantine'i ele alması, Adalet Ligi'ndekiler gibi en büyük çizgi roman isimleri olacak ve orijinal büyük çizgi romandan 17 yıl sonra. Hayranların Reeves'in rolünü yeniden canlandırdığını görmek istediği karakter için ekran çıkışı nihayet gerçekleşmeye başladı.

Bu günlerde herhangi bir başarılı çizgi roman filminin otomatik olarak bir devam filmi için yeşil ışık yakması beklenir, ancak 2005'te 200 milyon dolar almak bile Constantine'in devam filmini anında geliştirmek için yeterli görünmüyordu. Elbette Reeves, Warner Bros.'un gelip onu aramasını beklemekle boş boş oturmadı ve şu anda John Wick serisinin ortasında ve yakın zamanda The Matrix serisine geri döndü. geçen yıl ve ayrıca DC'nin Süper Evcil Hayvanlar Ligi için Batman'in sesini sağladı. Tabii ki, şimdi Constantine'i tekrar beyaz perdeye getireceğine dair haberler, hayatlarında yeterince Keanu Reeves iyiliği elde edemeyen hayranlar için iyi gidecek.

John Constantine Serisinin Sadece Geçen Ay HBO Max'e Geleceği Söylendi

Warner Bros. Discovery'de son birkaç ayda, özellikle de hem sinemalardaki hem de HBO Max'teki DC çıkışları söz konusu olduğunda, birçok değişiklik oldu. Pek çok gösteri ve filmin iptal edilmesiyle, Batgirl'ün iyi duyurulan hurdaya çıkarılması da dahil olmak üzere, ilerliyor gibi görünen bir tanesi bir Constantine dizisiydi ve sadece geçen ay gösterinin sağlam bir zeminde olduğu, ancak Reeves'le hiçbir bağlantısı olmadığı söylendi. Film veya Constantine'in diğer versiyonları zaten ekranda keşfedildi. Denildi ki:

“Kaynakların sağlam bir zeminde olduğuna ve ilerlemeye devam ettiğine işaret eden bir HBO Max projesi, İngiliz yazar Guy Bolton'dan DC Comics karakterinin daha karanlık bir yeniden başlatması olan Constantine. Proje, Matt Ryan'ın 2014 NBC serisinde ve The CW's Arrowverse'de ya da 2005 Keanu Reeves uzun metrajlı filminde oynadığından ziyade, farklı bir başrol etrafında kurulu.”

sadece bir ay sonra, bu dizi artık HBO Max'te öldü ve Abrams şimdi bunun yerine film üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Gelecekte muhtemelen film hakkında daha fazla bilgi gelecek, ancak şimdilik çoğu hayran için Reeves'in role geri dönüşünün artık çok fazla risk altında olduğunu bilmesi yeterli olacak.

Kaynak: MovieWeb

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Matrix Star, Tuhaf Bir İstek Nedeniyle Devam Filmlerinden Kovuldu

AA11UOwz.img?w=768&h=432&m=6&x=78&y=87&s

AA11UZdD.img?w=768&h=430&m=6&x=311&y=128

Tank'ın 1999'un bilim kurgu klasiği The Matrix'in devam filmlerinin hiçbirinde neden görünmediğini hiç merak ettiniz mi? Her şeyden önce, Neo (Keanu Reeves), Trinity (Carrie-Anne Moss) ve Morpheus (Laurence Fishburne) hariç, filmin sonunda The Nebuchadnezzar'ın hayatta kalan tek ekip üyesidir. Marcus Chong Tank'ı oynadı ve tüm garip taleplerin tartışmasız büyükbabasını yaptıktan sonra franchise'dan çıkarıldı: The Matrix Reloaded ve The Matrix Revolutions'da 500.000 $ görünmesini istedi ya da ücretsiz olarak yapacaktı.

Matrix'in vizyona girmesinden dört yıl sonra, E! Online, Chong'un Warner Bros. ve Wachowski kardeşlerin Eon Productions'a dolandırıcılık, iftira ve sözleşme ihlali nedeniyle dava açtığını bildirdi. Görünüşe göre Wachowski'ler, Chong'un devam filmlerinde Tank rolünü yeniden üstlenmesini istediler, ancak ne yazık ki müzakereler çirkinleşti, çirkinden tuhafa yükseldi ve sonra tekrar çirkine döndü. Takım sonuçta başarısız olacaktı, ama E verdi! Çevrimiçi ve diğer satış noktaları, iddia edilenleri ortaya çıkarma şansı.

Chong'a hem The Matrix Reloaded hem de The Matrix Revolutions'da görünmesi için 250.000 dolar teklif edildi; bu her iki film için de değil. Bu miktar Chong için yeterince iyi değildi ve müzakereler avukatının Wachowski'lere bir mektup göndermesiyle sonuçlandı, "Ya stüdyo [Chong'un] fiyatını karşılayacaktır (500.000$ artı ikramiye ve garantiler basına davet edilecek. galalar ve prömiyerler)… yoksa filmleri bedavaya yapacak.” Görünüşe göre bu seçeneklerin hiçbiri kulağa hoş gelmiyordu, bu yüzden Chong kısa süre sonra Matrix'ten serbest bırakıldığını öğrendi.

Ama bu hikayenin sonu değildi. Entertainment Weekly'ye göre, Chong 2000 yılının Ekim ayında Wachowski'lerle tehdit edici telefon görüşmeleri yaptığı iddiasıyla tutuklandı. Chong, davasında o zamandan beri Hollywood'dan karalandığını iddia etti ve Matrix yaratıcılarını ve Warner Bros.'u kendisini "terörist" olarak damgalamakla suçladı.

AA11V79V.img?w=768&h=384&m=6&x=500&y=91&

Tank, Matrix'teki en önemli karakter değil, ancak arsanın ayrılmaz bir parçası. "Operatör" olarak, Neo ve Trinity gibi kahramanlar Matrix'ten çıkmak istediğinde neredeyse her zaman telefonun diğer ucunda Tank var. Aynı zamanda, Neo'yu Ajanları almaya hazır hale getirmek için her türlü dövüş eğitimini yükleyen adam.

Aslında, sadece Tank sayesinde baş kahramanlar hayatta kalıyor. Hain Cypher (Joe Pantoliano), Tank'ın kardeşi Dozer (Anthony Ray Parker) dahil olmak üzere Nebuchadnezzar'ın mürettebatının çoğunu öldürdükten sonra, geriye sadece Tank kalır ve Neo ve Trinity'yi Matrix'ten çekmenin yanı sıra Cypher'a dönüş için ödeme yapar. hain. The Matrix Reloaded'da kız kardeşi Zee'den (Nona Gay) erkek kardeşinin ilk film ile devam filmi arasında bir görevde öldüğünü öğreniyoruz.

AA11UUTf.img?w=768&h=420&m=6&x=456&y=141

Chong, davasının iddia ettiği gibi Wachowskis ve Warner Bros. tarafından gerçekten "kara topa tutulmuş" olsun ya da olmasın, profesyonel oyunculuk kariyeri The Matrix'in devam filmlerinde yerini kaybettiğinden beri tam olarak gelişmedi. O zamandan beri rol aldığı diğer tek uzun metrajlı film, 2005 yapımı The Crow: Wicked Prayer'da Satanist bir motorcu çetesinin üyesi olan War'ı oynuyor. Wicked Prayer sadece sınırlı bir sinema gösterimine sahipti, ancak baş kahraman olarak Edward Furlong (Terminatör 2), David Boreanaz (Angel), Tara Reid (Amerikan Pastası), Danny Trejo (Machete) ve Oscar- Dennis Hopper'ı (Mavi Kadife) aday gösterdi.

O zamandan beri tek kredisi, sonuncusu 2013'ün Not 4 Satışı olan kısa filmler oldu. 2018'de, oyunculuk kariyerini ve zorluklarını anlattığı kendi hazırladığı belgeseli The Marcus Chong Story'yi YouTube'da yayınladı.

The Matrix'in çekimleri sırasında ve sonrasında Warner Bros. ve Wachowski'ler tarafından kendisine haksızlık edildiğini iddia etmenin yanı sıra, Chong ayrıca C. Thomas Howell'a karşı bazı çirkin suçlamalarda bulunuyor. Chong, 1996 yılında Howell'in yönettiği, doğrudan videoya çekilen aksiyon gerilim filmi Pure Danger'da rol aldı ve Chong'u post prodüksiyon döngüsünden alıkoyan bir zamanlama çakışması ortaya çıktığında, Howell'ın onu ırkçı hakaretler kullanmak da dahil olmak üzere telefonda defalarca tehdit ettiğini iddia etti. Ayrıca Howell ve ajanını Chong'un yetenek ajansının onu bırakmasını sağlamakla suçladı.

Kaynak: Giant Freakin Robot

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ünlü Napolyon Dynamite'yi Şimdi 44 Yaşında Görün 

AA11We4v.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Jon Heder, 2004'te vizyona giren sürpriz hit komedi Napoleon Dynamite'ta başrol oynadığında sinema tarihinin en ikonik ineklerinden biri oldu. Bundan önce, beyaz perdedeki kariyeri, uyarlanmış olanı da dahil olmak üzere sadece üç kısa filmden ibaretti. kült klasik özelliği haline geldi, bu yüzden Napoleon Dynamite'in koparma başarısı onu tamamen şaşırttı. Ancak ilginç filmin popülaritesi devam ediyor. Heder, 2014'te verdiği bir röportajda, karakterinden çok farklı görünmesine rağmen hayranlarının onu tanımaya devam ettiğini, çünkü kendine özgü sesinin genellikle onu ele verdiğini söyledi. Komik lise komedisinin yayınlanmasından neredeyse 20 yıl sonra Heder'in neler yaptığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Oyunculuğa devam ediyor, çoğunlukla komedilerde.

AA11W3tJ.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Heder, Napoleon Dynamite'den sonra bir dizi filmde rol aldı, ancak hiçbiri bu kadar kötü bir ün sağlayamadı. Bunlar arasında Benchwarmers, Just Like Heaven, Blades of Glory ve When in Rome bulunmaktadır.

Heder, televizyonda My Name Is Earl ve How I Met Your Mother gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı ve bir avuç komedi ve skeç dizisinde kendisi olarak yer aldı.

Oyuncu ayrıca hem dizide hem de filmlerde çok sayıda seslendirme yapıyor. Elbette, animasyonlu Napoleon Dynamite TV dizisinde karakterini yeniden canlandırdı ve Star vs. the Forces of Evil, Pickle and Peanut, The Legend of Korra ve diğer şovlara seslendirme katkısında bulundu. Sesli film rolleri arasında My Dad Is Scrooge, Walt Before Mickey ve Bling yer alıyor.

En son canlı aksiyon projelerinden biri, 2021 filmi A Funny Thing About Love. Heder, The Hollywood Reporter'a nostaljik hissettiren bir şey yapmaktan heyecan duyduğunu söyledi. "Son birkaç yılda, belki beş ya da daha fazla, insanlar romantik komedileri gerçekten özlediler" diye açıkladı. "…İnsanlar hala aşk ve iyi hissettiren aile filmlerine kafayı takmış durumda ve bunda her ikisi de var. Günümüzde toplumumuzda da pek çok insan aşkı veya eşini bulmak için internette geziyor. Tatillerde, insanlar gerçekten bunu istiyor. özel biri ve bu film gerçekten bunu anlatıyor. Pekala, hadi biraz aşk bulalım."

Aynı zamanda işin içinde olan bir ikiz kardeşi var.

AA11We4Y.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Aslen Colorado'lu olan Heder'in Dan Heder adında bir ikiz kardeşi var (sol üstte). Dan ayrıca film endüstrisinde de yer almaktadır. Birkaç kısa filmde rol almış olsa da, görsel efekt sanatçısı olarak çok daha üretken oldu. Bu alandaki en önemli kredilerinden bazıları Godzilla, The BFG, Avengers: Endgame ve Spider-Man: Far From Home'dur.

Kardeşi Jon, 2012'de LDSLiving.com'a, planlarının çoğu zaman sonuçları olmasına rağmen, aynı kardeş olmanın avantajlarından yararlandıklarını söyledi. Heder, "6. sınıfta tüm gün sınıf değiştirdik. Öğretmeni işin içindeydi ama benim öğretmenim biraz 'kapalı' olan yaşlı bir kadındı" dedi. "Ama bedelini ödedik çünkü öğretmenim çocuklara kardeşimin hazırlıklı olmadığı bir sınav verdi. Ama onun için ne önemi vardı? Düşük puanlar benim rekorlarımdı."

Dört çocuk babasıdır.

AA11W8Hf.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Heder, 2002'de karısı Kirsten Bales ile evlendi. İkisi Brigham Young Üniversitesi'ne (aktörün Napoleon Dynamite film yapımcısı Jared Hess ile tanıştığı yer) devam ederken tanıştılar. Çiftin Son Gün Azizleri Kilisesi üyesi ve birlikte dört çocuğu var: en büyük kızı Evan, oğulları Philip ve Timothy ve 2020'nin sonlarında doğan yeni bir kız bebek.

Napolyon Dinamit ortak yıldızlarıyla yeniden bir araya geldi.

AA11Ws5Z.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Görünüşe göre Napolyon Dinamit kadrosu, filmin dönüm noktası yıldönümlerinden birini kutlama fırsatının geçmesine nadiren izin verdikleri için yıllar boyunca yakın kaldılar. 2014'te filmden bu yana 10 yılı kutlamak ve bir Napolyon heykelini açmak için toplandılar. 2019'da Heder, Jon Gries (Rico Amca) ve Efren Ramirez (Pedro) 15. yıl dönümü gösterimlerine katıldılar ve Soru-Cevap sırasında filmi yapma zamanlarına baktılar. Ve 2020'de, sanal bir yeniden birleşme bağış toplama etkinliğine daha da fazla oyuncu katıldı. Heder, kişisel Instagram'ında sık sık Napoleon Dynamite flashback'leri paylaşıyor ve 2018'de Tina Majorino (Deb) ile yer önbelleğe almaya gittiğinde olduğu gibi, eski ortak yıldızlarıyla takıldığı zaman fotoğraf yayınlıyor.

AA11W8Hu.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Ailesini Hollywood'dan uzaklaştırdı.

Heder, THR'ye verdiği demeçte, arkadaşlarıyla birlikte Napolyon Dinamitini yaparken ne kadar eğlenceli olsa da, ünlü olmanın ona kolay gelmediğini söyledi. "Napolyon'dan sonra [hayatım] o yönde güçlü bir şekilde hareket ediyormuş gibi hissettim ve aniden insanlar beni tanıdı ve şöhretle uğraşmak zorunda kaldım. Sonra yaklaşık 10 yıl önce, belki daha fazla, beni çok daha fazla rahatsız etmesine izin veriyordum. ," açıkladı. "Her zaman bununla başa çıkmak zorundaymışım gibi hissettim ve insanlara neden insanların sana bu şekilde davranamayacağını söylemem gerekti. Gerçekten aklıma geldi. Ama sonra bir düğmeyi çevirmek gibiydi, kendime bunun aptalca olduğunu söylemeye başladım. ve bunun beni daha fazla rahatsız etmesine izin vermeyeceğim. Kendi kendine terapi oldu. Artık onun tarafından rahatsız edilmek istemedim."

COVID kilitlenmesi sona erdikten sonra, ailesine daha "normal" bir yaşam vermek amacıyla Los Angeles'tan ayrılmaya ve Portland, Oregon'un dışına yerleşmeye karar verdiğini de sözlerine ekledi. Oyuncu Los Angeles'ı özlerken, kişisel ve iş hayatını ayrı tutmaya kararlı olduğunu açıkladı.

"Bu sektörde çalışmaya devam edebilmek ama aynı zamanda hissedebildiğim kadar normal hissedebilmek. Ayrıca normal bir hayat sürdüm" dedi. "Bir karım var ve bir aile yetiştiriyoruz ve bunu mümkün olan en normal şekilde yapıyoruz. En çok gurur duyduğum şey bu."

Kaynak: Best Life

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ana de Armas, 'viral' hale gelen çıplak Sarışın sahneler konusundaki endişelerini dile getirdi

Ana de Armas, Blonde'taki çıplak sahnelerinin sonunda "viral" hale geldiğini düşünmekte zorlanıyor.

AA125PPP.img?w=768&h=1138&m=6&x=315&y=10

Kübalı aktris, Joyce Carol Oates'in 2000 yılında yazdığı aynı adlı romanından esinlenilen psikolojik dramada Marilyn Monroe'yu canlandırıyor.

Andrew Dominik'in yönettiği film, 28 Eylül'de Netflix'te yayınlandığında bir akış hizmeti aracılığıyla yayınlanacak ilk NC-17 dereceli film olacak.

Buna göre Ana, izleyicilerin projede onun fotoğraflarını çekip internette dolaştırma olasılığı konusunda şimdiden endişeli.

Variety'ye “Neyin viral olacağını biliyorum ve bu iğrenç” dedi. "Sadece düşünmek bile üzücü. Kontrol edemiyorum; ne yaptıklarını ve olayları bağlamın dışına nasıl çıkardıklarını gerçekten kontrol edemezsiniz. Bunun bana ikinci bir düşünce verdiğini düşünmüyorum; sadece bana bir fikir verdi. bu kliplerin geleceğini düşünmek kötü bir zevk."

Konuşmanın başka bir yerinde Ana, Blonde yapım sürecinde kendini bir sanatçı olarak nasıl zorladığını düşündü.

34 yaşındaki oyuncu, "Bu filmde başkası için asla yapmayacağım şeyleri yaptım. Bunu onun için yaptım ve Andrew için yaptım" dedi.

Bu ayın başlarında Venedik Uluslararası Film Festivali'nde prömiyeri yapılan Blonde'ta ayrıca Adrien Brody, Bobby Cannavale ve Xavier Samuel de yer alıyor.

Kaynak: Cover Media

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • Admin

Vin Diesel'e göre, Arabalar Hızlı ve Öfkeli için Seçmelere Gitmeli

Vin Diesel en iyi Hızlı ve Öfkeli serisinde Dominic Toretto'yu oynamasıyla tanınır. Diesel, 1990'ların başında roller için seçmelere başladı, ancak rol almak için mücadele etti. 1995'te Multi-Facial adlı kısa filmi yazdı, yönetti, yapımcılığını yaptı ve başrolde oynadı. Yönetmen Steven Spielberg, Diesel'i Multi-Facial'da gördükten sonra fark etti ve 1998'deki savaş destanı Er Ryan'ı Kurtarmak için ona küçük bir rol verdi. Vin Diesel şu anda dünyanın en çok hasılat yapan oyuncularından biri.

AA134cmw.img?w=768&h=402&m=6&x=592&y=109

Diesel, Hızlı ve Öfkeli'de (2001) başrol olarak yer aldı, ancak 2. Hızlı 2 Öfkeli (2003) devam filminde görünmedi ve Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift'te (2006) sadece bir kamera hücresine sahipti. Ancak, Fast & Furious (2009), Fast Five (2011), Fast & Furious 6 (2013) ve Furious 7 (2015) için hem yıldız hem de yapımcı olarak franchise'a geri döndü. Film, çekimler sırasında ne yazık ki vefat eden Paul Walker'a ithaf edildi. Diesel, geçen yıl aktör Louis Thornton-Allan ile evlendiğinde Walker'ın kızı Meadow'u koridorda gezdirdi.

İlgili: Vin Diesel'in Ortağı Paloma Jiménez, Şöhret Yükselişini Nasıl Hissediyor?

Furious 7, dünya çapında 1,5 milyar doların üzerinde hasılat elde ederek 2015'in en yüksek hasılat yapan üçüncü filmi ve gösterime girdiği tarihte tüm zamanların en yüksek hasılat yapan dördüncü filmi oldu. Franchise, The Fate of the Furious (2017) ve F9: The Fast Saga (2021) ile başarılı olmaya devam etti.

Hızlı ve Öfkeli serisinin kalbinde elbette arabaları var. Vin Diesel'in yıldız ve yapımcı olmasıyla, hangi araçların öne çıktığı konusunda çok fazla söz hakkı var. Hollywood süperstarı, beyaz perdeye taşınacak olanlar konusunda çok seçici olduğunu itiraf ediyor...

Vin Diesel Bir Zamanlar Gerçek Hayattan 'Hızlı ve Öfkeli' Bir Aileyi Yanan Bir Araçtan Kurtardı

2013 yılında, 2015 yapımı Furious 7'nin yapım aşamasında, Diesel'in başrol oyuncusu ve yakın arkadaşı Paul Walker, Santa Clarita, California'da yüksek hızlı bir araba kazasında trajik bir şekilde öldü. Arkadaşı Roger Rodas ile 2005 Porsche Carrera GT'nin yolcusuydu. Araba bir elektrik direğine ve iki ağaca 90mph'de çarptı. Ne yazık ki, ikisi de çarpma ve yanık yaralanmalarından hemen sonra öldü.

İlgili: Dwayne Johnson'ın Vin Diesel ile Davasına Geldiğinde Pişman Olduğu Bir Pişmanlık

2002'de, ilk Hızlı ve Öfkeli filminin vizyona girmesinin ardından Diesel, yüksek hızlı bir araba kazasına tanık olduğunda motosikletiyle Hollywood'u geçiyordu. Oyuncu bisikletini durdurdu ve bükülmüş enkaza koştu ve alevler içinde kalmadan saniyeler önce birden fazla aile üyesini arabadan çekmeyi başardı. Neyse ki kazada kimse ciddi şekilde yaralanmadı.

Vin Diesel 'Seçmeler' 'Hızlı ve Öfkeli' Filmlerinde Görülen Arabalar

Hızlı ve Öfkeli filmlerinin yanı sıra başrol oyuncusu olan Vin Diesel, filmler için sadece arabaları seçmediğini, aynı zamanda seçmelere de girdiğini açıkladı. Diesel, Haziran 2021'de Entertainment Weekly'nin podcast'inde bir görünüm sırasında açıkladı. Aksiyon filmi oyuncusu, "Hızlı sürecinin bir parçası, her zaman arabalarımızı seçmemizdir" dedi.

“Arabalar gerçekten de karakterlerimizin o kadar önemli bir parçası ve temsili oldu ki, bir döküm süreci var, değil mi? Karakterin içinde bulunduğu ruh hali ya da karakterin içinden geçtiği yolculuk için tam aracı kullanmak.” Fast & Furious 7, serinin en pahalı arabalarından birine sahip: 2013 W Motors Lykan Hypersport.

Vin Diesel 'Hızlı ve Öfkeli'nin Son Sahnesini Düşündü

Yirmi yıldan fazla bir süre sonra, Hızlı ve Öfkeli destanının girdiği son döneme girdiği görülüyor. Vin Diesel, çılgın sürüşü sonlandıracak son sahneyi çoktan kafasına koydu.

Collider'a konuşan Vin Diesel şunları söyledi: "[Aklımda] tekrar eden bir sahnem var ve finalin finalinin nasıl olacağını yıllardır hep hayal ettiğim şeydi. Ve Justin [Lin] ve ben uzun uzun konuştuk ve bunun için çalıştık,” diye açıkladı Diesel. "['F9']'un çoğu, destanın iki bölümlük finali için hazırlanıyor ve hazırlanıyor."

Devam etti: "Şimdi ifade edebilir miyim yoksa ifade edebilir miyim? Bunu yapamayabilirim, ancak bu sürümle ilgili benzersiz olan şey, sürümü bir yıl zorlamak zorunda kalmamız. Ve bu ikisinin ön prodüksiyonumuza zorladık. -bölüm 'Hızlı' final. Yani, her gün 'Hızlı 9' hakkında konuşmaya ve eve 'Hızlı 10' hakkında konuşmaya gidiyorum."

Kaynak: TheThings

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.