Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Nelere uyuz / sinir olursunuz?

AyBaLa

Önerilen İletiler

Buyurun :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 150
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Buyurun :)

sinir olan herseye istersem accaip sinir olurum.hatta bazen bazı davranışlarıma sinir olurum mesela ben bu abuk cumleyi yazdım niye diye de sinir olabilirim.bu yazıya ne saçma yazı yaw yazmak için yazılmaski soyle olmaski boyle olmaski diyenlere de sinirolurum.yaw isteyince siniroluncak okadar cok sey var ki şimdiye kadar sinir oldugum seylere niye boşuna siniroldum diye de sinirolurum.bi faydası olmadı simdiye kadar.siz biliosanız soyleyın.encok soylediği lafın ardında olmayanlara ve anlamadıgını anlamayanlara ve cok bilmişlere sinirolurum.evet..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sinir olduğum çok çok çok şey var ama

ben bu forumla ilgili olanını söyliyim:

özür dileyerek başlayayım;

avantarına güzel kadın ya da yakışıklı erkek resmi koyup

bilinçaltımızı etkilemeye çalışan (bilinçli ya da bilinçsiz olarak) kurnazlara

ve abartılı büyük karakterlerle imza atan narsistlere sinir oluyorum :angry:

galiba aforoz edileceğim ama sinir oluyom napıyım :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşı bekliyoruz biyere çıkacaz arkadaş arıyor az sonra geliyorum diyor geleceği yol 10 dk kendisi ikibuçuk saat sonra geliyor hadi 10dk değilde 20 dk neyse 30dk neyse 1 saat neysede 2 buçuk saat yaa hem uyuz oldum hem sinir oldum hem darlandım hem kafayı yedim yaa :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Pardon..anlamadım.? Buyur..

Demek buyuruna sinir olursun bende sana...

Önce sen bi yaz bakalım..

Söz konusu olan bir kadınsa ve normalde güler yüzlü, sakin, anlayışlıysa senin gibi.. sinir olurum.. :lol:

:blushing::)tsk ederim fakat bende senin sinir olmana sinir oldum :lol::P

* Kendini bulunmaz hint kuma$i zannedenlere...

* Bi sevgilisi, ni$anlisi veya e$i olupda bir baskasina ilgi gosterip pe$inde ko$anlara, yada buna firsat verenlere :angry:

* Birinin bugun icin bana verdigi sozu tutmamasina sinir oldum... :( Ustune ustluk tamam gelme istemiyorum dedirtene kadar sevmedigim $eyleri yaparak sucu tamamen benim ustume yikmaya calismasina "maksati, sen istemedin gelmemi diyebilmek" :angry: bencillik parayla degil ki -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşı bekliyoruz biyere çıkacaz arkadaş arıyor az sonra geliyorum diyor geleceği yol 10 dk kendisi ikibuçuk saat sonra geliyor hadi 10dk değilde 20 dk neyse 30dk neyse 1 saat neysede 2 buçuk saat yaa hem uyuz oldum hem sinir oldum hem darlandım hem kafayı yedim yaa

arkadaşıımm sonuna kadar katılıyorum sana...bn de karşısındakilerii düşünmeyen ikii saat bekletenlere sinir oluyorumm

ayrıcaa sevgili hircin bi öğrenci olarak durumunu anlayabiliyorumm benimde ölee çook sinir olduğumm 1-2 tn öğretmen wardı amaa bn onlarla bu sorunumu halletme yoluna gittimm ve gördüm ki gerçektenn çok iii niyetli çook sewecen bi kişiliğe sahiplerr....

hemm öğretmenler bizimm baştacımızz bu ülkee onlarınn emeklerii sayesindee yaşıyorr ve yaşayacakk..bi de bölee düşün sanırımm o zaman pekk problemin kalmazz öğretmeninlee ;)

sevgilerr :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

forumu sevgili bulma merkezi olarak görüp, ilgili ilgisiz forumun tüm bölümlerini bu amaçla kullananlara. İnsanların bir konuyla ilgili açtıkları topicleri, karşılıklı havadan sudan sohbet topiğine çevirenlere.

diyelimki x kişisi, arabalarla ilgili bir topic açmış. bir kaç sayfa sonra topic y ve z kişilerinin

y- bu nasılsınsın kanki :D

z- iyiyim kanki sen nasılsın :P

şeklinde sohbetine dönmüş.

not: hiç bir şeye karşı değilim. sadece bu işler için forumun mis gibi kadın erkek ilişkileri başlığının kullanılması taraftarıyım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bugün üye oldum sinir olduğum şeylere gelince insanlara sinir oluyorum çoğundan nefret ediyorum boş konuşanlardan bilmedikleri konularda yorum yapanlardan(özellikle dini konular) değişmez değerleri değişir sananlardan :( " Yerinde sayanlar, yürüyenlerden daha çok gürültü ederler." - Oscar Wilde

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.