Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

.............Desem ne dersin?

siyahx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 2,3b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sekiz ocak da yola cıkıom ,altı bucuk ay eğitim alıcam vee orda okurken çalışıcam,dil pratiğim olsun hem de para kazanırım..ama hiç iş deneyimim yok,pek safım ben yazııık bana desem..

olsun beee her şeyin bir ilki vardır derim..ilk izlenim için kimsenin ikinci birşansı yoktur..benim izlenimim nasıl acaba desem..iyi bir izlenim dersiniz di miii. :lol: .tesekkuretsem. :) .ne cok tesekkuredion dersiniz dimi. B) .ee siz debisey beğenmionuz :angry::angry: ben yine de teşekkuretsem :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah akıl fikir versin derim :lol:

acıcık rahatsızsın herhalde arkadaşım desem :getlost:-_-:w00t:

tersine fazla rahatım..rahatlıkla saçmalamamdan anlasılması lazım..seçtiğiniz avatara ve isminize bakılırsa siz de sizin deyiminizle accık rahatsızsınız gaalibaa desem :angry: yaa sen misin bana rahatsız diyen hımh desem..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayır,dört yıl içmiştim,bıraktım iki yıldır..akıllı olmak lazım..mantıklı olmak için kendimi kasmam tabi,ancak saglıgıma dikkatederim..sigara içenler neden saçmalamakta ısrarlı desem..bu senncee dersiniz di mii..

haklısın sigara sağlığa zararlıdır derim

bende bıraktım desem

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tersine fazla rahatım..rahatlıkla saçmalamamdan anlasılması lazım..seçtiğiniz avatara ve isminize bakılırsa siz de sizin deyiminizle accık rahatsızsınız gaalibaa desem :angry: yaa sen misin bana rahatsız diyen hımh desem..

sakın birdaha şaka yaptığımı anlamadan bana bağırıp çağırmaya kalkma derim :angry::chris:

rahatsızdan kastımı beni tanıyanlar biliyor,yanlış anlıyorsan bilemeyeceğim.ve susuyorum -_-

B):zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.