Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Dünyanın en seksi atleti Alica Schmidt, Forbes 30 under 30 listesinde yer aldı

3.3 milyon Instagram takipçisi var, 'dünyanın en seksi atleti' seçildi ve şimdi milyoner sprinter Alica Schmidt, Forbes 30 under 30 listesinde yer aldı.

Ancak tüm şöhretine ve servetine rağmen, Alman 400 metre koşucusu "her şeyin sporla ilgili" olduğu konusunda ısrar ediyor.

24 yaşındaki, son ödülünü Instagram hikayelerinde hayran kitlesine yaptığı bir gönderiyle açıkladı ve ekledi: "Bu benim için çok şey ifade ediyor."

AA14felr.img?w=634&h=423&m=6&x=271&y=104

Forbes'un yıllık listesi, 30 yaşından küçükler arasından en iyi girişimcileri bir araya getiriyor ve Forbes, grubun servetinin 2022'de 1 milyar doları aşacağını tahmin ediyor.

2017'de Avustralya dergisi Busted Coverage, Alica'yı "Dünyanın en seksi atleti" olarak adlandırdı. Ancak SunSport ile özel bir röportajda Alica, unvanı beğenmediğini açıkladı.

"Bu başlık benim için bir şey ifade etmiyor. Bir kişinin görünüşünü yargılayan başka birinin öznel görüşüne dayanıyor. Güzelliğin içeriden geldiğini düşünmeyi seviyorum' dedi.

AA14fL5F.img?w=634&h=423&m=6&x=551&y=68&

Ancak Alman atlet daha önce sosyal medyanın atletizmin sağladığı yetersiz maaşların dışında yaşamak için gerekli olduğunu kabul etmişti.

Bu yılın başlarında resmi Olimpiyatlar web sitesine "Sponsor bulmak için tüm sporcuların sosyal medyada aktif olması iyi," dedi.

'Özellikle Almanya'da atletizmden geçinmek kolay değil. Bu yüzden birçok sporcu bundan kurtulmak ve antrenman yapmak için başka bir iş yapmak zorunda.

"Ve evet, biraz daha fazla sponsor alabilmeniz için bir sosyal medyayı yan tarafta yapmak harika bir şey."

'Bazen o kadar kolay değil. Eğitim elbette ana odak noktasıdır ve diğer her şey bunun arkasında gelir. Ama aynı zamanda bazı model işler yapmayı veya insanları sosyal medyada yanımda götürmeyi de seviyorum.

'Bu benim büyük bir hobim ve bunu yapmayı seviyorum. Ama asıl odak noktası spor.'

AA14fNnZ.img?w=634&h=795&m=6&x=257&y=162

Schmidt'in sosyal medya imparatorluğunun faydaları apaçık ortadayken, aynı zamanda payına düşen kötü niyetli kişiler ve trollerle de uğraşmak zorunda.

Olumsuzluğu engellemenin ve atletizme odaklanmanın önemli olduğunu söyledi.

"Bence insanların istedikleri zaman konuşmalarına izin vermelisin," dedi.

"Seni yargılayanlar her zaman vardır. Bu oyunun bir parçası ve yol boyunca bu kadar çok destekçim olduğu için mutluyum. Bunun için çok ama çok minnettarım.

"Kimseye bir şey kanıtlamak zorundaymışım gibi hissetmiyorum. sadece benim için Sadece buna değdiğimi kendime kanıtlamak istiyorum. Ve bunun için çok çalıştığımı, neler yapabileceğimi ve henüz her şeyi göstermediğimi biliyorum.'

Schmidt kısa süre önce Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı ve şu anda 2023 atletizm sezonu için çalışıyor.

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Athena, hakem Aubrey Edwards'a saldırarak topuklarını yere seriyor

Athena son zamanlarda maçlarında ekstra saldırganlık ve yoğunluk gösteriyor, bu da bir topuk dönüşünün yolda olduğunu gösteriyor. Bu dönüş, Rampage'ın bu geceki (18 Kasım) bölümünde, hakem Aubrey Edwards'ı tersleyip saldırdığında tamamlandı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Spor Dünyası Kobe Bryant'ın Kızı İçin Korkuyor

TMZ Sports'un haberine göre, merhum NBA efsanesinin en büyük kızı, kendisini takip ettiğini düşündüğü bir adama karşı uzaklaştırma emri çıkardı.

TMZ Sports'un Pazartesi günü bildirdiğine göre, "Kobe Bryant'ın 19 yaşındaki kızı korkuyor, LAPD de öyle... silahlarla ilgili sabıka geçmişi olan bir takipçinin onu bulmak için elinden gelen her şeyi yaptığını söylüyorlar."

İddia edilen takipçinin detayları ürkütücü:

Natalia, adamın bir keresinde kendisine merhum babası Kobe'nin bir resmini içeren bir DM gönderdiğini ve mesaja kırmızı bir kalp ekleyerek "Seni Doğurduğu İçin Teşekkür Ederiz, Umarım Onu Doğurabiliriz... 'Kobe'" yazdığını iddia eder. Doktorlar, "birlikte Kobe benzeri bir çocuk sahibi olma" umutları olduğunu söylüyor.

LAPD davaya müdahil ve açıkça bir yasaklama emri çıkarılmasını istiyor.

Natalia mahkemeden adamın kendisinden, evinden, işinden, okulundan, kız öğrenci yurdundan ve arabasından en az 200 metre uzakta durmasını istiyor.

Spor dünyası Bryant için korkuyor ve kolluk kuvvetlerinin hızla harekete geçmesini umuyor.

Bu ürkütücü: Natalia Bryant, "Birlikte Kobe benzeri bir çocukları olsun" umuduyla kendisine DM gönderen silah takıntılı bir takipçiye karşı uzaklaştırma emri istiyor" diye yazdı bir hayran.

Bir hayran, "Hepiniz Natalia Bryant'ın sağlığı için dua edin.

"Bu zavallı aile yeterince şey yaşamadı mı?" bir hayran eklendi.

Başka bir hayran, "Bu saçmalığın ötesinde. Sanki son 3 yılda yeterince şey yaşamamış gibi," diye yazdı başka bir hayran.

AA14omGJ.img?w=620&h=413&m=6&x=126&y=46&

Bu korkunç dönemde düşüncelerimiz Natalia ve Bryant ailesiyle birlikte.

Kaynak: The Spun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Tenis fenomeni Rachel Stuhlmann, büyük sosyal medya çekiciliğiyle dalgalar yaratıyor

Oyunun en iyi oyuncuları bu noktaya kadar tenis etkileyicileri sahnesine hakim oldu, ancak Rachel Stuhlmann bu hikayeyi değiştirmek için can atıyor.

AA14tnVG.img?w=768&h=450&m=6&x=478&y=53&

Roger Federer, Serena Williams ve Emma Raducanu sosyal medya platformlarındaki en büyük hitler arasında yer alıyor, ancak etki yaratan tenis etkileyicilerinin artan bir eğilimi var.

Tennis365 daha önce saygın koç Ashley Neeves'in ve büyüyen "Tenis Mentoru" sosyal medya ağının etkileyici çalışmalarına yer vermişti ve Stuhlmann, tenise farkındalık getirmeye hevesli sosyal medya yıldızlarının büyüyen listesine adını ekledi.

RAS-SPORT-PREVIEW-RACHEL-STUHLMANN-1.jpg

Amerika'nın St Louis, Missouri kentinden bir zamanlar yüksek rütbeli genç bir oyuncu olan Stuhlmann'ın TikTok hesabı, hileli atışları on binlerce takipçiyi kendine çektiği için popülaritesini artırdı.

Şimdi Rachel'ın Instagram hesabı, 232 bin takipçisinin ona teniste 1 Numaralı etkileyici unvanını kazanmasıyla popülaritesini artırdı.

Sosyal medyadaki bu kadar büyük bir varlık, sporu daha genç bir izleyici kitlesine çekmeye yardımcı oluyor ve Stuhlmann, tenisi büyük bir izleyici kitlesine ulaştırmada rol almaya istekli olduğunu öne sürüyor.

Maxim'e "Sporcu olmayı sevdim" dedi. "Üniversite tenisi oynamak bana birçok nitelik öğretti; zaman yönetimi, iş ahlakı ve dayanıklılık.

bc647bfb-a212-4243-8a54-39ccbd0eff41.jpg

"Antrenman ve egzersiz rutinlerimde süper disiplinliydim ve üniversitede oynamayı bitirdiğimde bunu profesyonel kariyerime aktardım.

d6c98100-2355-4775-aef8-6afbd1468444.jpg

"Artık büyük tenis maçlarına hazırlanmak ve antrenman yapmak yerine, profesyonel hayatımda yaptığım her şeye ve sporda yaptığım çeşitli işlerde en iyi nasıl görünebileceğime odaklanıyorum."

6afe764b-c901-4628-8d0e-a6c5c04104e4.jpg

Rachel'ın Instagram hesabı, bu ayın başlarında düzenlenen All American Tennis Cup'ta Byran kardeşler, Sam Querrey, Jenson Brooksby, John Isner ve Jack Sock gibi yıldız isimlerin yer aldığı açılış töreninde saha içi görüşmeci olarak yaptığı çalışmaları öne çıkarıyor.

4eea25e8-1f7c-4dd2-bcd2-637498be94f3.jpg

Aynı zamanda mevcut oyunun keskin bir hayranı ve Maxim röportajında erkekler ve kadınlar oyunun durumu hakkında bilgili bir şekilde konuşuyor.

"Muhafızların değişmesine tanık oluyoruz" dedi. "Erkek tarafındaki genç oyuncular becerilerini ve kişiliklerini sergilemeye başlıyor ve siz de bunu Slam'lerin ikinci haftasında görmeye başlıyorsunuz.

"Geçmişte gördüğümüz gibi sadece ilk üç ya da dört oyuncu değil. Kadınlar tarafında, bu muhtemelen kadın tenisinde şimdiye kadarki en heyecan verici yıldı.

87a7f209-ba44-4f04-835d-4b04e4efce6c.jpg

"Sadece Serena'nın emekli olmasıyla değil, aynı zamanda herhangi bir sıralamadaki herhangi bir kadının ABD Açık'ı kazanabilmesi gerçeğiyle! Kadınların oyunu şu anda bu kadar derin - tüm yıl boyunca yetenek ve sürprizlerle dolu.

Rachel, sporuyla ilgili ipuçları ve tavsiyeleriyle büyük sosyal medyayı çeken golf etkileyicisi Paige Spiranac ile karşılaştırıldı.

i-tennis-pro-now-im-767710708-3.jpg?w=67

Şimdi tenisin kendi versiyonu olabilir ve ekliyor: “Tenis ve golf çok benzer sporlar.

"Paige'in golf sporu için yaptıklarına çok saygı duyuyorum! Benzer hikayelerimiz var ve özür dilemeden kendim olarak tenis sporunu ilerletmeye devam etmeyi arzuluyorum."

c2bf6f5c-f98f-489b-ac34-0e81eb181058.jpg

Etkileyicilerin modern medya ortamında bu kadar öne çıkmasıyla, muhtemelen Rachel Stuhlmann'ı daha çok göreceğiz.

Kaynak: Tennis365

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Amerika da Amerikan Futbolu Takımının Maskotu Çok Büyük Bir Tartışma Başlattı

Jaguar maskotu, takımının Pazar öğleden sonra Baltimore Ravens'e karşı oynadığı maç sırasında viral oluyor.

Jacksonville'in maskotu, müstehcen ve rahatsız edici kıyafetiyle viral oluyor.

Bir hayran sosyal medyada "#Jaguar maskotunu asla göremeyeceğim" diye yazdı.

Jaguar maskotunun videosu sosyal medyada gündem oldu. Bu çok rahatsız edici.

Pazar öğleden sonra Jacksonville'de tam olarak ne olduğu belli değil. Belki Jaguar maskotu haydut oldu veya belki de franchise biraz dikkat çekmeye çalışıyor.

Her iki durumda da, kimsenin onu bunu giydiğini görmesine gerek yoktu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bakın: Willie McGinest Olayının Videosu Ortaya Çıktı

Eski New England Patriots yıldızı Willie McGinest, Pazartesi sabahı Los Angeles'ta hapse atıldı.

51 yaşındaki McGinest, bu ayın başlarında Los Angeles'ta bir gece kulübünde meydana geldiği iddia edilen bir saldırıyla ilgili olarak kendisini yetkili makamlara teslim etti. Ölümcül bir silahla saldırmakla suçlandı ve 30.000 dolar kefalet ödedikten sonra serbest bırakıldı.

TMZ sayesinde artık McGinest'in tutuklanmasına yol açan olayın videosuna sahibiz. 9 Aralık'ta bir Batı Hollywood gece kulübünde meydana geldi.

Klipte, McGinest olduğu iddia edilen bir adam, diğer adamlar araya girip daha fazla darbe indirmeden önce başka bir patrona vururken görülebilir.

Şu anda NFL Network için analist olan McGinest'in Çarşamba günü mahkemeye çıkarılacağı bildiriliyor.

Long Beach, California yerlisi, New England Patriots (1994-2005) ve Cleveland Browns (2006-08) için oynayarak profesyonel düzeyde defans oyuncusu olarak 15 yıl geçirdi.

McGinest, kariyeri boyunca iki Pro Bowl yaptı ve üç Super Bowl yüzüğü kazandı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Shaun Clarida 212 Olympia Ünvanını Geri Aldı

AA15p0AD.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

İlk 3 2022 212 Olympia Kazananı

Shaun Clarida, Olympia Weekend sırasında Las Vegas'ta 212 O unvanını geri aldı. İşte ilk 10:

1. Shaun Clarida – 50.000 Dolar
  2. Angel Calderon Frias 20.000 Dolar
  3. Kamal Elgargni - 10.000 Dolar
  4. Ahmad Ashkanani – 6.000 Dolar
  5. Oleh Kryvyi – 4.000 Dolar
  6. Keone Pearson
  7. Kerrith Bajjo
  8. Felipe Moraes
  9. Bryan Balzano
  10. Dean White

AA15p5Jw.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Shaun Clarida

AA15oSF5.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Angel Calderon

AA15pfrK.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Kamal Elgargni

Kaynak: Muscle and Fitness

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Floyd Mayweather Dubai boks maçı: Neredeyse 213 metre yüksekliğindeki helikopter pisti halkası içinde tasarımlanmış

Floyd Mayweather, Manny Pacquiao'ya karşı 16.000 taraftarın önünde savaştı. Cumartesi günü yaklaşık 20 kişinin önünde mücadele edecek.

AA15weDu.img?w=768&h=432&m=6

2017'de emekli olmasının ardından Mayweather, Japonya ve Miami'de sergi müsabakalarında yarıştı. Şimdi Mayweather, Don Moore ile karşılaşmak için 21 Mayıs'ta Dubai'ye gidiyor. Bu kez, yerden yaklaşık 200 metre yükseklikte bir helikopter pistinin tepesinde savaşacak.

1999 yılında hizmete açılan Burj Al Arab, dünyanın en yüksek otellerinden biri olarak kabul ediliyor. Yüksekliği 1.053 fit'e ulaşıyor. Otel, Dubai kıyı şeridinin hemen dışındaki yapay bir adada yer almaktadır. Otelin itibarı lüks ve dünya çapında tanınırlıktır, bu da "Arap lüksünün küresel bir simgesi" sloganıyla sonuçlanır.

Binanın 59. katının üzerindeki helikopter pisti birçok sporcuyu ağırlamıştır. Ayrıca düğünler de yapmıştır. ABC News'e göre, 2014'te başlatılan Gökyüzündeki Düğün programı yaklaşık 55.000 $'lık bir başlangıç oranına sahipti.

Burj al Arab'ın genel müdürü Anthony Costa, helikopter pistinin inşasıyla ilgili olarak CNN'e verdiği demeçte, "Asıl zorluk, helikopter pistinin yapısal olarak sağlam olmasını ve otelin genel mimarisini desteklemesini sağlamaktı."

O zamanlar Atkins Global Orta Doğu genel müdürü olan Simon Crispe, "Helikopter pistinin hem yapısal hem de güvenli iniş kriterlerini karşılaması gerekiyordu" diyor. "Görsel olarak 'yüzmesi' gerekiyordu ve biz yalnızca minimal bir görünür destekleyici çelik yapı istiyorduk."

Yapımından bu yana Tiger Woods ve Rory McIlroy, The Today Show'un bir bölümü çekildi ve Formula 1 yarışçısı David Coulthard donut yaptı. Helikopter pistinin üzerinde çörek yapmak kolay bir başarı değildi, ancak dahil olan herkesin güvenliğini sağlamak için mühendisler getirildi.

Helikopter pistinde gerçekleşen en dikkate değer olaylardan biri, Roger Federer ve Andre Agassi'nin imal edilmiş bir tenis kortunda helikopter pistinin üzerinde bir antrenman seansı oynamasıydı.

Agassi, ESPN aracılığıyla ATPtennis.com'a "Bu kesinlikle harika bir deneyimdi" dedi. "Ne kadar yükseğe çıktığınızı ilk anladığınızda ve oynamaya başladığınızda, bu tam bir keyif ve harika bir zamandı. Kenardan bungee jumping yapmak zorunda kalmadığım sürece yükseklikle ilgili hiçbir sorunum olmadı."

Boksta, eski ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua, helikopter pistinde maç yaptı. Joshua'nın Oleksandr Usyk ile helikopter pistinde WBA, IBF, WBO ve IBO ağır sıklet unvanları için rövanş maçında karşılaşabileceğine dair söylentiler vardı. Şu an itibariyle, bu sadece bir söylenti.

Mayweather, helikopter pistinde yarışan ilk boksörlerden biri olacak. Biletler NFT şeklinde olmak üzere 20'den fazla V.I.P.'nin önünde olacak. Boksun ve otelin güzelliğini artırmaya yardımcı olabilecek bir sunumla görsellerin muhteşem olması bekleniyor.

Kaynak: Sporting News

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Golf Yazarı Paige Spiranac Son Zamanlardaki Sağlık Korkusunu Açıklıyor: "Negatif Geri Döndü"

Ünlü eski golf profesyoneli ve sosyal medya fenomeni Paige Spiranac Salı günü bir sağlık sorunu yaşadığını açıkladı.

Spiranac, hayranlarına sessizce tıbbi bir korkuyla karşı karşıya kaldığını ama çok şükür iyi olduğunu bildiren bir Instagram hikayesi yayınladı. Mesajın süresi doldu, ancak The New York Post tarafından ele geçirildi.

"Son zamanlarda sosyal medyada pek aktif olamadığım için üzgünüm. Tatile gittim, sonra sağlığımla uğraşmak zorunda kaldım," diye yazdı Spiranac. “Yıllık kontrolde göğsümde bir kitle buldular. Geçenlerde biyopsi yaptırmam gerekti. Negatif çıktı ki bunun için çok minnettarım!”

Spiranac kişisel tıbbi deneyimi konusunda samimiydi ve bu fırsatı hayranlarına hayatta sosyal medyanın gösterebileceğinden daha fazlası olduğunu hatırlatmak için kullandı.

Spiranac, "Kontrollerinizi yaptırmanız ve ayrıca insanların kapalı kapılar ardında neler yaşadığını asla bilemeyeceğiniz için bir hatırlatma, bu nedenle nezaket göstermek çok önemlidir," diye yazdı Spiranac.

Daha sonra hayranlarına ve takipçilerine her zaman köşesinde oldukları için teşekkür etti, bu özellikle bu tür anlarda hoş karşılanır.

"Size her zaman çok fazla sevgi gönderdiğiniz ve yoluma destek verdiğiniz için teşekkür etmek istiyorum," diye yazdı.

Spiranac, 2022'de Maxim tarafından 'Dünyanın En Ateşli Kadını' seçildi. Gönderilerinin çoğu eğlence dolu ve kaygısızdı, ancak yıldız bu bilgiyi internette paylaşmakta rahat görünüyordu ve hayranlarını durup bakmaları için teşvik ediyordu. Daha büyük resim.

Spiranac en son Noel arifesinde sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. "Mutlu Tatiller" başlıklı gönderide, yatak odası gibi görünen bir yerde Noel Baba kıyafeti giymişti.

Yıldızın sosyal medyada 3,7 milyon takipçisi var ve bunların çoğu, süresi dolmadan önce Instagram hikayesindeki sağlık güncellemesini görmek için bağlandı.

Kaynak: The Daily Caller

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Admin

Avustralya Açık Tenis Turnuvasının Kazanan Tenisçi hemen Margot Robbie'yi maçını izlemeye davet etti

Margot Robbie, bu yılki En İyi Kadın Oyuncu yarışında küçümsenmiş olabilir, ancak ona oy verecek birini kesinlikle tanıyoruz: Avustralya Açık yarı finalisti Stefanos Tsitsipas.

AA16GOmk.img?w=616&h=347&m=6&x=120&y=64&

Jiri Lehecka'yı düz setler halinde gönderdikten sonra, Tsitsipas ilgi odağındaki zamanını Avustralyalı aktrisin kalbini kazanmak için kullandı ya da en azından onu oynaması için Melbourne Park'a gelmesini sağladı.

Bu cesur bir hareket, özellikle Robbie'nin yedi yıldır evli olduğu düşünülürse, ama belki de o, About Time'da Charlotte olarak çekici dönüşünü tartışmak için birkaç dakika isteyen bir hayranıdır. Tsitsipas adrenalin ve olumlu hislerle koşuyor, bu yüzden şutunu çekmek için bu inanılmaz fırsatı kullanması mantıklı.

Bununla birlikte... Ana de Armas, beni yazarken izleme şansını çok isterim. Bu ucu açık bir davettir. Akademi Ödülü adaylığınız için tebrikler. Golfü sever misin?

Kaynak: The Loop

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin

Paige Spiranac, Yeni Super Bowl LVII Gösterisini Ti'ye aldı

AA17b83w.img?w=768&h=332&m=6&x=462&y=98&

Etkileyici ve eski profesyonel golfçü Paige Spiranac, Pazartesi günü Twitter hesabında yeni ve ateşli bir projeyle dalga geçti — Super Bowl LVII'de yer alacak!

Spiranac, Super Bowl'da çok heyecan verici yeni bir rolle görüneceğini duyurdu. “Bu hafta [Inside Edition] için konuk Super Bowl muhabiri olduğumu duyurmaktan heyecan duyuyorum! Tüm eğlenceyi görmek için beni televizyonda yakalayın!” tweet attı. Bu özel habercilik rolü için yeni bir spora geçiyor ve hayranlar şimdiden gün sayıyor.

Önemli haber hayranlar tarafından iyi karşılandı. Spiranac'ın gönderisinin yorumlar bölümü, olumlu geri bildirimler ve heyecanla anında patladı.

Spiranac şimdiden golf dünyasına hakim oldu ve Maxim tarafından "Yaşayan En Seksi Kadın" ilan edildi, bu nedenle Super Bowl LVII'ye hakim olmak, 29 yaşındaki oyuncunun uzun bir övgü ve başarı listesinde bir sonraki sırada yer alıyor.

Spiranac'ın Inside Edition konseri ya dizginleri Lisa Guerrero'dan almayı ya da onunla birlikte çalışmayı içerecek, ancak hayranların kesin olarak bilmek için 12 Şubat'a kadar beklemeleri gerekecek.

Instagram modelinin yeni Super Bowl raporlama işi, Spiranac'ın şu anda yaptığı birçok şeyden sadece biri. 2023'e "OnlyPaige" sitesini başlattığını ve yavaşlama belirtisi göstermediğini açıklayarak başladı.

Kaynak: The Daily Caller

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.