Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TBMM ATEİST VE DEİSTLER HAKKINDA YASA ÇIKARTMALIDIR....

Mehdî

Önerilen İletiler

MEHDİ KIZILBAŞBUĞTÜRK

(AHİRZAMANOLOGAAYAZAREFENDİ:)
TBMM ATEİST VE DEİSTLER HAKKINDA YASA ÇIKARTMALIDIR.... (ülkemizde ki ateist deist dinci deist ve dindar monoteistler üzerine.) ...cübbeli ahmet ortaya bir selefiler tartışması attı ve ortalık karıştı derken geçen gece lalegültvde mustafa özşimşekler hocaefendiyi dinledim belli ki selefilere ateş püskürmüş selefi koruyor ama selefilere veryansın iyi güzel tamam dedim madem bu işler böyle işliyor bende dedim ki bizim selefilerimiz kimler o zaman a bir baktım bizim asıl selefilerimiz ateist ve deistlermiş.alevil gençliği üzerinde en etkili selefi grup ateistler ve deistlerdir halkevlerinde addde chpde hdpde emepte ödpde tkpde ve özelliklede eski işçi partisi şimdiki vatan partisi ve onun arka bahçesi olan bu işin esas kaynağı kaynak yayınları... avrupada birçok ülkede antisemitizm yasası vardır ama antideizm yani ateizim yasası yoktur oysa marjinal ve militan ateistler en kutsal olana satanistçe saldrımakta nefret suçu işlemektedir ve bunu herkes normal karşılamaktadır.diyanetin turan dursun ve ilhan arsel üzerine gidememesi hakkında kim tartıştı bu ülkede diyanetin pehlivanı yok mu diye soruyordu 2000e doğru dergisi sivas olayları öncesi selman rüşti üzerinden önce turan dursun ile sonra aziz nesin ile ortalığı karıştırdı ceremesini bizim aleviler cekti sivas katliamında ve kudüstv gen.yön.nureddin şirin geçmişte fatihteki bir metni sivasta alıp okumuşlar dedi o fatih eyleminde hedef alınanlar işçi partisi doğu perinçek ve aziz nesin idi ama alevi derneklerinin bu işten bir haberi yoktu güya özgürlükçülükte laik ve demokratlıkta öncü kılındı ve sivasda kabak alevilerin başına patladı pir sultan derneği başkanı murteza demirinde bu işte hatası vardı yine işçi partisi sempatizanı aydın ve sanatçılarında suçu vardı örneğin hasret gültekin bunlardan birisidir diyebiliriz... doğu perinçek alevileri ****** avladı maraştada bunu yapmaya çalıştı bunuda bilenler kitap yazdı ökkeş şendiller mesela bir kitap yazı doğu perinçeğe dikkat çekti nureddin şirinde doğu perinçeğe dikkat çekti ama hiçbir tv kanalı buna dikkat çekmedi her sivas anmasında unutmadımaklımda heşteki ile olmuyor işte hatırlanacak yer burasıdır.ve ne ilginç hükümetin ve iktidarında diyanetinde bu işine geliyor gibi ve dahası TEM ile bu konuda antiterör öncesi bir antiajitasyon ve antipropaganda çalışması olsun diye yenibosna şubesinde bir komser ile bunu görüştük psikolojik harp dairesi ile bu konuyu bir masaya yatırlaım dedik yok sanki tem ve diyanet istiyor ki alevi gençleri ateist olsun solcu olsun yeterki gazideki gibi YA ALLAH YA MUHAMMED YA ALİ diye sloganlar ile 10 bin 10 bin yürümesinler eee ama bu böyle olmaz ki sayın rte eğer ülke dindarlaşacak ise her inanç grubunun dindarlaşma hakkı olmalıdır.hep beraber dindarlaşalım bir sünniyi sen hiçbir ateist ve misyonere kaptırma bunun her türlü micadelesini ver ama iş alevi gençlerine gelince sen hiç oralı olma bakın sünni evlerde bir şekilde aile huzurludur cami ve cemaat kültürü vardır ama alevilerin evinde öyle değildir şu sıra ki her alevi evinde 5 kişiden 2si ateist eyilimler ile evde huzur bırakmamakta çeşitli sorunlara sebep olmaktadır anne ve baba birşey yapamıyor evde olan dışarı bildirilmiyor ama bu bir hastalık gibi akıl ve vijdan tutulması ile devam ediyor ve kol kırılır yen içerde kalır misali ksıır bir döngü gibi devam ediyor ve ben bunlara gözlemciyim ve ben bunları not almaktayım adam ateist olunca tanrıyı neye takacak ki anne babayı ona takacaktır bunu bilenler biliyor ama saklıyor ben saklamam özhalkım için bu mücadelemi devam ettireceğim... o yüzden tbmm ateist ve deistler hakkında yeni bir yasa çıkartmalıdır tekke ve zaviyeler misali sorunlar ele alınmalıdır örneğin en başta ateizm derneği kapatılmalıdır tanrıya küfretme derneği ve özgürlüğü mü olur plartformu mu olur böyle özgürlük olmaz buna bir çözüm getirilmesi lazımdır ben buna dikkat çekmek için bu makaleyi yazdım ve bu başlıkta yazmak zorunda kaldım bu işle alakalsı olan yetkilileri ve tkilileri göreve davet ediyorum belki terör sorunuda böylece kökten çözülmüş olacaktır terörün en büyük bataklığı inanç sorunudur ateizm anarşizme deizmde deaşa sürükleyebilir zira imam hatipte deizm baş göstermektedir.belki bu desitler ihl li deistler fetö ürünü veletasyon olabilir ki bu bana yahudilerin hitlerin gaz odaları karşısında yapacak bir şey bulamayınca şöyle demeleri gibidir: BEN ARTIK YEHOVAYA İNANMIYORUM MESİHİNDE GELECEĞİ YOKTUR. ve bunu ateist olan alevide ....BEN ALLAHA İMAN ETMİYORUM MEHDİNİNDE GELECEĞİ YOKTUR der gibi ayet ne der ANCAK ALLAHIN RAHMETİNDEN KAFİRLER UMUDUNU KESER... ateist satanistler bu gerçek ile şeytanında ne kadar Allahtan rahmetini kesmiş olduğunu bize hatırlatır ki O ŞEYTANDA KAFİRLRDENDİ ayeti tam isabet etmiştir VESSELAM-I DARUSSELAM... PİR GERÇEK VELİ YAZAREFENDİ: İZZEDDİN DOĞAN BU KONUDA DERKİ: ATEİZM ALEVİLİĞİN PANZEHİRİDİR ZİRA ALEVİLİKTE TANRI HERŞEY İSE ATEİZMDE TANRI (HAŞA) HİÇBİRŞEYDİR...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.