Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Elisabeth Shue, Sürpriz Cobra Kai Görünümü Hakkında Konuştu

Eh, Cobra Kai nihayet nihai sürpriz yeniden bir araya geldi ve hash brown harikaydı!

BB1cqcCI.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Elisabeth Shue nihayet, Yeni Yıl Günü'nde Netflix'te prömiyeri yapılan 80'lerin serisinin devamı serisinin 3. sezonunda Ali Mills'in Karate Kid rolünü yeniden canlandırdı. Spoiler uyarısı: Geçen sezonki uçurumun ardından, karakteri eski aşk ilgisi Johnny Lawrence'ın (William Zabka) Facebook mesajını yanıtlıyor ve ikisi yeniden bir araya geliyor ve daha sonra eski bir uğrak yerini ziyaret ediyor, burada doğal olarak geçmiş aşk üçgenlerinin üçüncü köşesine ve akıntıya koşuyorlar. çılgınlık, Daniel LaRusso (Ralph Macchio). Dramayı başlatın. Nostaljiye işaret edin!

57 yaşındaki Shue, Entertainment Weekly'ye 35 yıldan sonra ekrandaki yardımcı yıldızlarıyla yeniden bir araya gelme hakkında konuştu.

"Bu kadar inanılmaz olan bir şey, Billy ve benim, orijinal Karate Kid'de birbirimize yumruk atmak, kuma radyo atmak dışında hiçbir zaman birbirimizle konuşmadık," dedi. "Hiçbir zaman [normal] bir sahneye sahip olamadık. Bu yüzden bunu yapma şansını çok sevdim. [Cobra Kai] 'de konuştuk, iletişim kurduk ve birlikte hareket ettik ve bunu sevdim. Bu gerçekten şaşırtıcı ve neredeyse harikaydı. gerçekten yeni bir ilişki başlat. "

Üçüncü sezonda Johnny, başka bir kadınla ilişkisinin ilk aşamalarında olup, Ali ile yeniden alevlenen bir aşk olasılığını oldukça sorunlu hale getirir.

"Bir öpücük isterdim. Benimle dalga mı geçiyorsun? Şaşkınım! Bir öpücük alabilirlerdi!" Shue, kendisi ve Zabka'nın karakterleri hakkında söyledi. "Bence Johnny'nin ilişkisine geri dönebileceğini hissetmesini istemek bir hürmetti, ki bu onun için çok önemliydi, çelişkili hissedeceği bir şey olduğunu hissetmeden. Nedeni bu olduğundan eminim. bu, oraya gidip harika bir tane alırdım. "

BB1cq3HJ.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

55 yaşındaki Zabka, USA Today'e Shue'nun dönüşünü "sevdiğini" ve "onun geri dönüşü fikriyle çok heyecanlandığını" söyledi.

Ali ve Johnny hakkında "Onlar harika arkadaşlardı ve bu sonsuza kadar orada kalacak" dedi. "Ve Johnny'yi serbest bırakıp 'Aklınızda başka biri var' diyecek ve ona 'Evet' diyecek kadar büyük olmasını seviyorum."

Shue, EW'ye bir çok insanın Cobra Kai'de görünüp görünmeyeceğini sorduğunu ve Amazon Prime Video'nun The Boys filminin pilotunda onu yöneten Dan Trachtenberg'in rolünü tekrar yapmaya ikna ettiğini söyledi. Yapmasaydı hayranlar ve The Karate Kid'in anısı için "yıkıcı" olurdu. Shue ayrıca son Cobra Kai sahnelerini duygusal olarak çektiğini söyledi.

BB1cq3HK.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

"Çocuklara veda eden iki sahne - filme aldığım ilk sahne Ralph'le birlikteydi ve hiçbir tarafım, 'Ah, bu duygusal bir sahne, Ralph'a veda ediyor' 'diye hissetti. "Ve yine de beni alt etti ve bunu yaptığından neredeyse utanıyordum.

Devam etti, "Sonrasında bunun üzerine düşünüyordum ve bunun nereden geldiğini anlamaya çalışıyordum. Ve Ali'de gibi hissediyorum ve belki de içimde bu çocukluğunuza veda etme duygusuydu."

Kaynak: ENews

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

'A View To a Kill'de Bond kızı Tanya Roberts 65 yaşında öldü; 'Charlie's Angels', 'That' 70'lerin Şovu'nun Yıldızı

1985 Bond filmi "A View To A Kill" ve klasik TV dizisi "Charlie's Angels" ve "That '70s Show" da Roger Moore'la birlikte rol alan Tanya Roberts öldü. 65 yaşındaydı.

BB1crzeL.img?h=1375&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Gazeteci ve uzun zamandır arkadaşı Mike Pingel BUGÜN ABD'ye, Roberts'ın Pazar günü Los Angeles'ın Cedar-Sinai Hastanesi'nde öldüğünü söyledi. Oyuncu, 24 Aralık'ta hastaneye kaldırıldı ve köpeklerini gezdirdikten sonra meydana gelen çöküşün ardından ventilatöre yerleştirildi. Pingel, "Aniden çıktı, her şey çok ani oldu" dedi.

Ölüm nedenini açıklamadı, ancak Roberts'ın COVID-19 ile ilgili bir hastalıktan ölmediğini söyledi.

Pingel, Roberts'ın COVID-19 sırasında son derece dikkatli olduğunu ve 2020'de üç kez, sevgili köpeklerini veterinere götürmek için iki kez girişimde bulunduğunu söyledi.

Düz konuşan aktris, en son 19 Aralık'ta katıldığı resmi Facebook sayfasından yayınlanan haftalık bir çevrimiçi programda hayranlarıyla etkileşim kurdu. Ancak 2 Ocak'ta yapılması planlanan 2021'in ilk gösterisi kamuya açık bir açıklama yapılmadan iptal edildi. Pazar günü Pingel hayranlarına "Evet, bugün Tanya vefat etti. Kalbim kırıldı."

Bronx'ta Victoria Leigh Blum olarak doğan Roberts, 15 yaşında liseden ayrıldı ve ülke çapında otostop çekti. Sonunda New York'a döndü ve modellik kariyerine başladı, 1976 korku filmi "Forced Entry" (daha sonra "The Last Victim" olarak değiştirildi) ile filmlere adım attı.

1982'nin kılıç ve büyücülük fantastik macerası "The Beastmaster" da Kiri rolünü oynadı. 1984 fantastik "Sheena: Ormanın Kraliçesi" de Roberts, Tarzan'ın kadın versiyonu olan itibari karakteri canlandırdı. Kenya'da çekilen "Sheena" gişede ve eleştirmenlerle bombalandı ve Roberts için en kötü kadın oyuncu da dahil olmak üzere beş Altın Ahududu Ödülü kazandı. Film şaşkın bir kült klasiği olacaktı.

Roberts, son hayran sohbetinde açıkça "Yönetmen her şeyi mahvetti" diye hatırladı.

Roberts, Shelley Hack'in ayrılmasının ardından Townsend Ajansı dedektiflerinin "Charlies Angels" daki suçları çözmelerine yardımcı olan, sert konuşan Julie Rogers olarak bir yıl boyunca çalıştı.

"A View to a Kill" de Christopher Walken'ın canlandırdığı kötü adam Max Zorin'in hedefi olan jeolog Stacey Sutton'ı canlandırdı.

Roberts, "That '70s Show" da, alaycı genç Donna Pinciotti'nin (Laura Prepon'un canlandırdığı) sevimli, güzel annesi Midge Pinciotti'yi canlandırdı. Diziden, 2006'da ölen, ölümcül hasta olan kocası Barry Roberts'a bakmak için 2001'de ayrıldı. Şovun yazarları, Midge'in Kaliforniya'ya taşınmasını gerekçe göstererek Roberts'ın yokluğuyla ilgilendi. Roberts, dördüncü ve beşinci sezonlarda sitcom'da yer almadı ve altıncı sezonda geri döndü.

Pingel, "'70'lerin Şovu' en sevdiği şovdu, komedi yapmayı gerçekten seviyordu," dedi.

Kaynak: USA TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Chrissy Teigen yeni eflatun saç stilini test ediyor - keskin görünümünü görün

Chrissy Teigen saçlarıyla vahşi tarafta yürüyüşe çıkıyor.

35 yaşındaki model ve yemek kitabı yazarı, koca John Legend ve çocukları Luna, 4 ve Miles, 2 ile St. Barts'ta tatil yaparken yeni, pembe bir saç stilini salladığı bir video paylaştı.

BUGÜN Tüm Gün İzle! Tüm gün boyunca BUGÜN'den en iyi haberleri, bilgileri ve ilhamı alın.

Hafta sonu Instagram'da paylaştığı selfie klibi, muhtemelen bir filtre veya peruk sayesinde parmaklarını macenta kilitlerden geçirirken bir burun halkası ve alnında payetler takan Teigen'i buluyor.

"Pekala, eve gittiğimde bunu kesinlikle yapmak zorundayım. Yemin ederim iyiyim! Bunun bir kriz geçiriyormuş gibi göründüğünün farkındayım lol Sadece her zaman istediğim gibi görünmeye başlamak istiyorum !!" başlığına yazdı.

BB1ct0xi.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Teigen'in ünlü arkadaşları, ona yeni pembe elbisesini sevdiklerini söyleyerek karşılık verdi.

Vanessa Hudgens yorumlarda "Bu lol UR boğazı söylediğiniz için sizi seviyorum. En iyi hayatınızı yaşayın" diye yazdı.

"Onun adı ne?" Instagram'da modellediği farklı görünümlere lakap veren "Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları" yıldızı Lisa Rinna ile dalga geçti.

Teigen, hayranlarına garip renkli saçları olmasına rağmen "sportif" giyinmeyeceğini açıklamak için yorumların içine atladı.

"Önemli: Eğer bunu yaparsam, sportifliğe gitmeyeceğim, yine de erkek arkadaşım blazerleri, camileri ve sıska pantolonları giymek ve çalışan bir-- terzi patronu olmak istiyorum. pembe saç "diye yazdı.

Teigen'in son zamanlarda denediği tek yeni görünüm bu değil.

Aralık ayında Jennifer Aniston'ın 1990'ların ortalarındaki ünlü "Rachel" saç kesimine kendi dönüşünü koyduğunda büyük "Arkadaşlar" geri dönüşlerini ateşledi.

Teigen 2020'de ailesiyle birlikte evinde karantina altına alırken saçlarını uzun, kumsal dalgaları içinde takmıştı.

Mart 2019'da yıldız, patlamalarla şık, çene uzunlukta bir bob taktı. Yeni görünüm Teigen için çok büyük bir değişiklikti, sevgili bir aile üyesi bile onu tanımadı. Instagram yorumunda "Bunu babama gösterdim ve güzel göründüğünü söyledi" diye yazdı. "Ben olduğumu bilmiyor."

Ve Ocak 2018'de Teigen, saçında "gri bir çizgi gibi kokarca" bulduktan sonra Twitter'da kutlama yaptı.

"Aslında çok ilgiliyim" diye tweet attı. "Zalimce hayallerim gerçek oluyor!"

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez, Kırmızı Bikini ve Özel Bornozla Bazı 'Pazartesi Motivasyonu' Sunuyor

Jennifer Lopez, 2021'in ilk Pazartesi gününü atlatmak için biraz motivasyon paylaşıyor.

51 yaşındaki müzisyen ve aktris, Instagram'da haftaya başlamak için iki gönderi şeklinde ilham kaynağı paylaştı.

İlk gönderide Lopez spor salonunda beyaz spor sutyeni ve siyah tayt giyen bir kol egzersizi yapan bir fotoğrafını paylaştı. "Pazartesi sabahı !! # 2021 Başlayalım !!!" fotoğrafçı Ana Carballosa'yı etiketleyerek başlığa yazdı.

İkinci bir gönderide, Hustlers yıldızı, Future ve Drake'in "Life Is Good" adlı bir plajda kendi videosunu paylaştı. Klipte, kırmızı bikinili ve arkasında soyadının yazılı olduğu özel bir bornoz giyen Lopez, kollarını geniş açarak okyanusa bakarken uzanıyor.

Lopez'in gönderileri, New York'taki New Year's Rockin 'Eve performansından birkaç gün sonra Aerosmith'in ikonik hiti "Dream On" u seslendirdi.

Yılbaşında paylaştığı performansıyla ilgili bir Instagram gönderisinde Lopez, şarkının adının 2021 mantrası olduğunu söyledi.

"Bu yıl için sloganım: # DREAMON Geleceğimiz parlak !!!" "Sabahın" şarkıcısı yazdı. "2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için hepimize sonsuz fırsatlar getirecek."

"Bir araya gelmek ve bu virüsü ortadan kaldırmak için bir rüya. Daha birleşik bir dünya olma hayali. Bu, 2021'i başlatmak için mükemmel bir şarkı gibi hissettirdi ve dün gece @ RockinEve'de söylediğim için çok mütevazı ve heyecanlıyım! !!! #DreamOn 🎉 #HappyNewYear millet. "

Geçen ay PEOPLE ile konuşan Lopez, yeni yıla "olumlu ve umutlu bir bakışla" başlamayı umduğunu söyledi.

"Pek çokları için zor bir yıl oldu ve hepimizin yeni yıla olumlu ve umutlu bir bakış açısıyla başlayabileceğimizi umuyoruz." Dedi. "Times Meydanı'ndaki Yeni Yıl Rockin 'Arifesi çok sembolik bir olay ve bu yıl biraz farklı görünse de, herkes için performans sergilemek ve bu geleneği sürdürmekten heyecan duyuyoruz."

"Çoğumuz bu yıl kutlama için kaldığımız için, geceyi evde dans etmek için hala iyi enerjiye ve eğlenceye ihtiyacımız var," diye ekledi. "Umarım tekrar yolda olmayı ve hayranlarımla yeniden bağlantı kurmayı dört gözle bekliyorum. Onları çok özledim! 2021'e hazırım."

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez, JLo Beauty Cilt Bakımı ile NYE Makyajını Temizliyor: Çıplak Görünümünü Gör

2021'de duygusal bir Yılbaşı gecesi performansıyla çaldıktan hemen sonra Jennifer Lopez, hayranlarına yeni piyasaya sürdüğü JLo Beauty cilt bakımının yardımıyla cazibeyi nasıl temizlediğini göstermek için Instagram'a atladı.

BB1csXAU.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

51 yaşındaki Lopez, tam sahne makyajıyla hayranlarına "mutlu yıllar" diledi ve ürünlerinin gerçekten ne kadar iyi çalıştığını göstermek için "2020'yi yıkayacağını" söyledi. "Bu çok fazla makyaj ve onu yıkamaya hazırım" dedi.

Yıldız, yüzünü biraz suyla nemlendirdi, That Hit Single In a Gel Cream Cleanser'ın çeyrek boyunu sıktı ve cildine masaj yapmaya başladı. "Mükemmel, mükemmel bir temizleyici. Boynuma kadar iniyorum. Şuna bak!" yaklaşık 30 saniye temizledikten sonra tüm makyajını çıkardıktan sonra dedi.

Lopez daha sonra yüzünü beyaz bir havluyla kuruladı ve yüzünde artık makyaj kalıntısı kalmaması için kaldırdı. "Cildim tamamen temiz. Ürünlerimizin her biri işiniz bittiğinde size biraz parıltı bırakıyor. Tüm makyaj bitti. Doğal olarak sahip olduğum kızarıklığın bir kısmını görebiliyorsunuz. Birazcık. gözümün altında ne var "dedi.

Temizledikten sonra Lopez, formül tam olarak doğru olana kadar yaklaşık "23 kez" geri gönderilen hattan favorisi olan That JLo Glow Multitasking Serum'dan ("Cömert olmayı seviyorum!") İki pompasını uyguladı.

"Sıkılaştırıcı ve anında parlama etkisi olduğundan emin olmak istedim" dedi. "Nihayet doğru anladık."

Profesyonel ipucu: Ekstra serumu parmaklarınıza uygulayın çünkü "siz de güzel ellere sahip olmak istiyorsunuz."

BB1csC1S.img?h=1485&w=1047&m=6&q=60&o=f&

Onu, tenine, boynuna ve dekoltesine uygulayarak "taze bir su içeceği gibi" tanımlayan That Blockbuster In a Nonstop Wonder Cream ile takip etti.

100 tur ürün geliştirme ve kozmetik kimyagerleriyle bir sürü ileri geri hareketten sonra, JLo Beauty'nin parıltı artırıcı ürünler koleksiyonu doğdu - bir Jel Krem Temizleyici (38 $), Multitasking Serum (79 $), Multitasking Mask (18 $), Kesintisiz Wonder Cream (58 $), Geniş Spektrumlu SPF 30 Nemlendirici (54 $), Göz Kremi (48 $), Cilt Güçlendirici (39 $) ve Cilt Besleyici Diyet Takviyesi (36 $). Ürünler resmi olarak 1 Ocak gece yarısı düştü.

BB1bBvRK.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Yıldız, Çarşamba gecesi saat 19: 00'da yayınlanan PEOPLE (Gösteri!) Programına katılırken, "Geçtiğimiz üç yıldır ürünler üzerinde çalışıyoruz, ancak sonunda onları doğru yaptık," dedi. AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI. "Sanırım herkesi biraz çılgına çevirdim çünkü işe yaramayan veya tam olarak istediğim gibi olmayan hiçbir şeye ismimi yazmak istemedim."

Lopez'in Bronx yetiştirme tarzı, formüllerde hangi bileşenlerin vurgulanacağını seçerken büyük bir ilham kaynağı oldu.

Lopez, "Kahraman içeriği ve serinin temeli, annemin ve teyzemin çok genç yaşlardan beri sahip olduğu bir sırdı, bu zeytinyağı. Doğanın gizli bileşeni, yeterince kullanmıyoruz," dedi Lopez PEOPLE sırasında Hattın başlangıcı için özel bir basın gösterimi. "Parıltı gibi görünmek, nemlendirmek ve nemlendirmek için ciltlerinde ve vücutlarında, yüzlerinde ve saçlarında kullanırlardı."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Elizabeth Hurley'in Model Oğlu Tam Olarak Ona Benziyor

BB1cuIj4.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bazı ünlü çocuklar ebeveynlerinin izinden gidiyor. Bazıları spot ışığından kaçınmak için ellerinden geleni yapıyor. Ancak iş adamı Steve Bing ile paylaştığı Elizabeth Hurley'nin oğlu Damian Hurley'e gelince, her şekilde annesine bakıyor. 18 yaşındaki Damian profesyonel bir model ve annesinin yanında küçük bir oyunculuk çalışması da yapmıştır. Bir keresinde Damian, Elizabeth'in ikonik Versace emniyet iğnesi görünümünü bile kanalize etti. Sosyal medyasına bakarsanız, ikilinin yakın olduğu ve çok benzer göründükleri de açıktır. Bazen Damian Elizabeth'i "ikizi" olarak adlandırır ve yorumcular aynı fikirde görünür.

Damian ve Elizabeth Hurley'in ilişkisine daha yakından bakmak ve kendi kariyerinin başlangıcında Damian'ın neler yapmakta olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Ve ünlü çocuklar hakkında daha fazla bilgi için Tim McGraw, Faith Hill ile Üç Kızının Nadir Fotoğraflarını Paylaşıyor.

BB1cuPDR.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Damian'ın 2019 Noel'inde yayınladığı bu fotoğrafta, delici mavi gözlerinden belirgin elmacık kemiklerine ve açık kahverengi kilitlerine kadar annesi ile onun arasındaki benzerlikleri gerçekten görebiliyorsunuz. İyi saç kesinlikle aileden gelir.

BB1cuTPu.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ve çok yakınlar.

Elizabeth ve Damian, 18. doğum günü için gönderdiği bu özçekimde özellikle benzer görünüyor. Gururlu anne ayrıca bu fırsat için küçük bir çocukken Damian'ın birkaç fotoğrafını paylaştı.

BB1cuTPw.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Geçtiğimiz Noel, "ikizleri" başka bir seviyeye taşıdılar.

Geçen Noel, Damian ve Elizabeth "ikizlerini" bir çentik yukarı çıkardılar ve eşleşen kazaklar giydiler. Resme "Yemin ederim, eşleşen kıyafetlere bağlanmıştım." Elizabeth, fotoğrafı kendi Instagram hesabına da gönderdi ve "Evet !!! Mummy @ damianhurley1'e uygun bir kazak giydirdi. Herkese mutlu Noeller" yazdı.

BB1cuAJa.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Damian, annesinin The Royals adlı programında göründü.

Elizabeth, E'de Kraliçe Helena olarak rol aldı! 2015'ten 2018'e kadar The Royals dizisi ve Damian da üç bölümde yer alan Prens Hansel von Liechtenstein olarak şovda küçük bir rol aldı. Yukarıdaki fotoğrafta, onu ve annesini, rol arkadaşları Alexandra Park ve Genevieve Gaunt ile birlikte sette takılırken görebilirsiniz.

BB1cuPEd.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ağustos ayında mankenlik sözleşmesi yaptı.

Elizabeth, Estée Lauder için modellik yapmaya başladı ve şimdi Damian da bir model. Ağustos 2020'de IMG Modellerine imza attı. Women's Wear Daily tarafından bildirildiği üzere Damian, 17 yaşındayken fotoğrafçı Steven Meisel ile özel bir anlaşma yapmış ve makyaj sanatçısı Pat McGrath için bir kampanya üzerinde çalışmaya devam etmiştir. Damian o sırada yaptığı açıklamada, "IMG Modellerine katıldığım için inanılmaz derecede heyecanlıyım," dedi. "Böylesine harika bir ailenin parçası olmak gerçekten harika. Geleceğin ne getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum."

BB1cuPEk.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Vaftiz babaları Hugh Grant ve Elton John'dur.

Damian'ın vaftiz babalarından biri, annesinin 90'lar boyunca çıktığı eski erkek arkadaşı Hugh Grant'tir. Burada ikisinin birlikte poz verdiğini görebilirsiniz. Instagram gönderisinin başlığında Damian, Grant'e "Hugh Amca" adını verdi. Ama Grant onun tek ünlü baba figürü değil; diğer vaftiz babası Elton John'dur.

Kaynak: BEST LIFE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kadınlar tarih yazdı: The Bachelor'daki ilk sağır yarışmacı olarak tarih yazıyor

BB1cv4Pq.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

The Bachelor'un Pazartesi gecesi 25. sezon galasından sonra, hayranlar gösterinin ilk sağır yarışmacısının dahil edilmesi için çılgına dönüyor.

Oregon, Beaverton'dan 25 yaşındaki bir müşteri finans yöneticisi olan Abigail Heringer, 29 yaşındaki Matt James'in dikkatini çekmek için yarışan 32 kadından biri - kendisi de şovun ilk siyah bekçisi.

Ancak pek çok rekabeti olsa da Abigail, 2002'de ABC'de gösterildiğinden beri realite şovunda yarışan ilk sağır kişi olarak öne çıkan bir hayran favorisi.

BB1cv0AQ.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

BB1cv4Pu.img?h=560&w=354&m=6&q=60&o=f&l=

Abigail, "tamamen sağır doğduğunu" açıkladı.

Matt'le tanıştıklarında "Yani bende biraz farklı bir şey var," dedi. Ve bu ben sağırım. Bu yüzden bu gece dudaklarını çok okuyacağım ama şükürler olsun ki gerçekten güzel dudakların var. Bu yüzden şikayet etmiyorum! '

Bunu seviyorum, diye yanıt verdi. Senin için söyleyeceğim.

İkili açıkça anlaştı ve tanıştıkları ilk gece bire bir sohbet sırasında zaten öpüşüyordu.

Birkaç dakika sonra ona İlk İzlenim gülünü sundu.

BB1cv0AT.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Gösterinin hayranları da aşık.

BB1cv7Wm.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

The Bachelor'ı seviyorum. işitme engelli bir kadını heyecanlandırdı (@AbigailHeringer) @BachelorABC'de! Ménière hastalığı nedeniyle sağ kulağımda% 90 sağırım. temsil çok önemli, 'diye bir izleyici tweetledi.

@AbigailHeringer sayesinde bu gece # TheBachelor'da dudak okumaya bayılıyorum. Aşk hikayem neredeyse 16 yıl güçlü ve dudak okumam ve @CochlearUS gururlu kocam sayesinde çok fazla! ' başka yazdı.

Bir başkası, Google'da "koklear implant" aramalarının trend olduğunu gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı.

"Bu yüzden temsil önemlidir Alkışlayan eller işareti, kaç kişinin kendilerini sağır topluluk ve koklear implantlar konusunda sadece Abigail'in # TheBachelor hikayesinden eğittiğine bakın" diye yazdı.

'İlk sağır bekar yarışmacısı, onu seviyorum, onu seviyorum, seviyorum !!!! Benim gibi birinin son derece popüler bir televizyon franchise'ında temsil edilebileceğini bilmeyi seviyorum, 'dedi bir başka tweet.

BB1cv0B2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sağır bir kadın, ilk Siyah bekarın ilk izlenimini aldı. Bu şimdiden en iyi mevsimlerden biri olacak 'dedi bir tane daha.

Bir diğeri ise oldukça basit bir şekilde ifade etti: 'Bekarlığa giden sağır bir kıza sahip olmak çok iyi. Yalan söylemeyeceğim. '

Gösteri biyografisine göre Abigail, 'güzel bir Oregon gününde soğuk yerel bir mikro bira içmekten daha mutlu hiçbir şey olmadığını söylüyor'.

'İşitme bozukluğuna sahip olmak Abigail'i hayatını dolu dolu yaşamaktan asla alıkoymadı' yazıyor.

Abigail, iki yaşında bir koklear implant taktı ve sağır olma konusunda hemen açıktı.

Şovda "[Kız kardeşim] bir buçuk yaş büyük, bu yüzden yolu açtı gibi," dedi. Sadece onun izinden gittim. İnsanlara [sağır olmaktan] bahsettiği konusunda gerçekten vokaldi. Ve sonra, "Sırada ikinci oldum" falan oldum. Yol boyunca onun adımlarını takip ediyorum.

BB1cv9Xc.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Glamour'a göre, Oregon, Salem'deki South Salem Lisesi'nden 2013'te mezun oldu ve Linfield College'da finans okudu.

The Statesman Journal'a konuşan Abigail'in annesi Suzie Heringer, 'Bizi her zaman gururlandırdı ve omuzlarında gerçekten iyi bir kafası var, bu yüzden hiçbir şey için endişelenmiyorum. Umarım eğlenir. '

Suzie, Abigail'e çekime gitmeden önce verdiği tavsiyeyi de paylaştı.

Şakayla ona büyükbabasının izleyeceğini hatırlamasını söyledim. Bunun ona bağlı kalacağını biliyorum 'dedi.

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Çarpıcı Makyajsız Anlarla 2021 Yılına Başlayan Ünlülere Bakın

BB1cwVTo.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Eva longoria

Oyuncu, Gürcistan sakinlerini 5 Ocak'ta makyajsız bir fotoğrafını paylaşarak oy vermeye teşvik etti.

BB1cx5Y9.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kate Hudson

BB1cwYs0.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kristen Bell

BB1cxeJe.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jennifer Lopez

Kaynak: US Magazine

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

4-8 Ocak 2021 için ünlü fotoğraflarında bir hafta

BB1cwJdP.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ellen DeGeneres ve Portia De Rossi, 5 Ocak 2021'de Kaliforniya, Montecito'da nadir görülen bir şefkat sergiliyor.

BB1cwJe5.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Katie Holmes ve Emilio Vitolo Jr., 4 Ocak 2021'de New York'ta kol kola yürüyor.

BB1cwSkS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jennifer Garner, 4 Ocak 2021'de Los Angeles'ta alışverişe çıkıyor.

BB1csWeT.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Miley Cyrus, 31 Aralık 2020'de New York'taki Times Meydanı'nda Yılbaşı gecesi konser verecek.

BB1ctfho.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ben Affleck, 30 Aralık 2020'de Los Angeles'ta özel bir Dunkin Donut teslimatı aldı.

Kaynak: WW

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Christie Brinkley Instagram'da İklim Değişikliği Hakkında Konuşmak İçin Bikinili Poz Verdi

BB1cAu8T.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Christie Brinkley suyun yansıması için kaliteli zaman geçiriyor.

Perşembe günü, 66 yaşındaki model ve oyuncu, sahil tatilinden bir dizi fotoğrafın yanı sıra iklim değişikliği hakkında güçlü bir açıklama yaptı. "Gelgit havuzları, mercan resifleri, deniz yaşamı, kıyıdaki Flora burada tıpkı yerel Thatch Palms gibi yok olmaya yüz tutuyor, yükselen gelgitler tehdidi altında ... Paris Anlaşmasına yeniden katılarak şimdi kurtarmaya yardımcı olabileceğimiz her şey," dedi uluslararası iklim değişikliği anlaşması (ABD resmi olarak 2017'de çekildi).

Brinkley şöyle devam etti: “Tüm bunlar, turizmden balıkçılığa geçim kaynağı sağladıkları için güçlü bir ekonominin ayrılmaz bir parçası. Her şey bağlantılı. Umarım bir Millet olarak iyileştirmemizin bir parçası da gezegenimizi iyileştiriyordur. 💙💚🌎🌺🌸 #heartshapedtidepool. "

BB1cAmLi.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

BB1cAzbL.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Bir fotoğrafta Sports Illustrated alum, plaj kenarında puantiyeli bikiniyle ve kırmızı bir örtüyle poz veriyor, bir diğerinde ise güzel bir şnorkelle yüzme egzersizi sırasında sıcak pembe ıslak bir takım elbise içinde su altında. Brinkley ayrıca, sarı bikini üstü, uyumlu çiçekli şal etek ve sarkık kova şapka giyen benzer kızı Sailor Brinkley Cook'un birkaç fotoğrafını yayınladı.

Hayranları ve takipçileri, yorum bölümündeki moral verici mesajı sevmiş gibi görünüyor, bir tanesi "Şu anda tam ihtiyacımız olan şey! ❤️"

BB1cAqaV.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

"Mutlu yerinizde olmanıza çok sevindim! 💖💖 ”yazdı ikinci bir kişi. "Çok güzel. Yani kurtarmaya ve iyileştirmeye değer 🙏👩🏼 ”diye bir başka Instagram kullanıcısı ekledi.

BB1cABcb.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Brinkley'in gönderisi, devam etmekte olan koronavirüs salgını sırasında 1994'teki helikopter kazasından sonra kalça protezi yaptırmak için biraz zaman ayırdığını açıklamasından sadece günler sonra geldi.

Yıldız Instagram'da "Yeni Yıl, Yeni Kalça! Evet, bu benim kalçamda bir yara bandı" diye yazdı. "Yıllar önce, Telluride'de bir dağın zirvesinde bir kırsal kayak helikopterinin düşmesi sırasında kalçamı yaraladım."

"Kalçamdaki ağrı her yıl biraz daha kötüleşti," diye açıklayan Brinkley, 12 yıl önce kalçasının değiştirilmesi gerektiğinin söylendiğini, ancak o zaman bu fikrin çok "ürkütücü" olduğunu ekledi.

"Ve yapacak işlerim vardı!" yazdı.

Geçen yıl pek çok insan gibi, Brinkley'in planları salgın nedeniyle sarsıldı ve o "sonunda kendime zaman ayırmaya ve kararlarımı aşamalı olarak etkileyen acıyla ilgili bir şeyler yapmaya karar verdi."

BB1cvr5J.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

"Fırsata evet diyebilmek için hazır olmak istedim. Şükran Günü'nde ameliyat oldum ve Yeni Yıl arifesinde mutfağımda dans ediyordum ve bugün uzun yüzgeçlerimi taktım ve yeni kalçamın harekete geçirdiği mercan resiflerini keşfettim. ! " Brinkley, bir şnorkelle yüzme macerasının fotoğraflarını paylaşarak yazdı.

"Tüm bunları, sağlığınızı iyileştirebilecek ancak bir tür korkudan tereddüt edebileceğiniz bir şeyi erteliyorsanız, süreç, sonuçlar ve beklentiler hakkında olabildiğince çok şey öğrenmenizi öneririm. Koşullarım için en iyi Doktoru buldum ve işte! "

"Bunu yaptığım için ne kadar mutlu olduğumu sana anlatamam," diye paylaştı ve şimdi "forma geri dönmeye ve gücümü yeniden inşa etmeye odaklanacağını" söyledi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Angelina Jolie Fitted Beyaz Elbiseyi Fendi Sandalet ve Dior Çanta ile Eşleştiriyor

BB1cC6I4.img?h=560&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Çoğumuz COVID-19 salgını sırasında her gün eşofman giymeye başvururken, Angelina Jolie bir alışveriş gezisi sırasında temel malzemeleri almak için şık görünmenin hala mümkün olduğunu kanıtladı.

Cuma günü, aktris Los Angeles'taki Ethiopian Design'da iki çocuğu Shiloh ve Zahara Jolie-Pitt ile fotoğraflandı. Gezinti için Jolie, özel bir elbise ve Fendi'nin kabartmalı FF motifli kayma sandaletleri dahil olmak üzere baştan aşağı beyaz bir görünüm giydi. Kıyafeti Christian Dior'un 30 Montaigne dana derisi çantasıyla bitirdi ve yolculuk boyunca bir yüz maskesi taktı.

BB1cC6I7.img?h=560&w=270&m=6&q=60&o=f&l=

BB1cC4My.img?h=1492&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Birkaç alışveriş gezisinin yanı sıra, Jolie salgın boyunca nispeten düşük bir profil tuttu, ancak Disney filmi The One ve Only Ivan'ı tanıtırken, karantina sırasında ailesinin evdeki yaşamı hakkında konuştu. Jolie, Extra ile yaptığı röportajda, "Hepsi bir arada ve çok hoş bir grup, bu yüzden herkes birbirine yardım ediyor. Şanslıyız," dedi.

Jolie, Vogue Hindistan ile Haziran 2020'de yaptığı bir röportajda, halka açık ayrılmalarının ardından eski sevgilisi Brad Pitt ile birlikte ebeveynlik yapmayı tartıştı. "Ailemin iyiliği için ayrıldım. Bu doğru bir karardı. İyileştirmeye odaklanmaya devam ediyorum" dedi.

"Bazıları benim sessizliğimden faydalandı ve çocuklar medyada kendileri hakkında yalanlar görüyorlar, ancak onlara kendi gerçeklerini ve kendi akıllarını bildiklerini hatırlatıyorum. Aslında, onlar çok cesur, çok güçlü altı genç insanlar."

Kaynak: BAZAAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ryan'dan Brad Pitt'e: Bunlar dünyanın en yakışıklı adamları

BB1cC1we.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Güzelliğin Altın Oranı Phi, Avrupa Rönesansından gelmektedir. Sanatçılar ve mimarlar, başyapıtlarının yaratılması sırasında Altın Oran olarak bilinen bir denklemi yardım olarak kullandılar. Oran, Leonardo Da Vinci tarafından ünlü eseri Vitruvius Adamı'nda mükemmel insan erkek bedeni için bile kullanıldı. Bilim adamları o zamandan beri matematiksel formülü bir insanı güzel yapan şeyi açıklamak için uyarladılar. Buradaki öncül, bir yüzün veya vücudun oranları 1.618 (Phi) sayısına ne kadar yakınsa, o kadar güzel olurlar. Teoriye göre hangi ünlülerin en iyi göründüğünü belirlemeye yardımcı olmak için Londra'daki Gelişmiş Yüz Kozmetik ve Plastik Cerrahi Merkezi'ni yöneten Dr. De Silva ile konuştuk. Hepsini görmek için tıklayın ...

BB1cBLyB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1. Robert Pattinson - yüzde 92.15: Robert Pattinson, “mükemmel yüzü” neyin oluşturduğuna dair bilimsel araştırmaların ardından dünyanın en yakışıklı adamı ilan edildi. 34 yaşındaki İngiliz Twilight oyuncusu, Beauty Phi'nin Altın Oranına göre yüzde 92,15 'doğru' bulundu. Gözleri, kaşları, burnu, dudakları, çenesi, çenesi ve yüz şekli diğer ünlülerle ölçüldü ve eski Yunanlıların mükemmellik fikrine en yakın hale geldi. Liste, teknolojiyi çalışmalarında kullanan Harley Street kozmetik cerrahı Dr Julian De Silva tarafından en son haritalama teknikleri kullanılarak derlendi.

BB1cC1wg.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

2. Henry Cavill - yüzde 91.64: Dr Julian De Silva: 'Henry Cavill yakın bir saniyeydi. Dudakları ve alnında en yüksek genel puana sahipti ve ayrıca burun ve dudakların uyuşma oranı ve göz pozisyonu için çok yüksek puan aldı.

BB1cBQbd.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

3. Bradley Cooper - yüzde 91.08: A Star Is Born aktör Bradley Cooper, göz pozisyonunun yanı sıra dudakları ve çenesi için yüzde 91.08 genel Altın Oran puanı ile yüksek puan aldı.

BB1cBQbn.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

4. Brad Pitt - yüzde 90.51: Bir Zamanlar Bir Zamanlar Hollywood yıldızı Brad Pitt, göz aralığı nedeniyle övgüye değerdi, ancak burnunun şekli için işaretlendi. Dr Julian De Silva, 'Brad inanılmaz derecede yaşlanıyor' dedi.

BB1cBQbw.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

5. George Clooney - yüzde 89.91: Bir kez Muhteşem George lakaplı 59 yaşındaki aktör, büyük ölçüde Dr Julian'ın doğanın son birkaç yılda zarar gördüğünü öne sürmesi nedeniyle en üst noktadan devrildi.

BB1cBQbF.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

6. Hugh Jackman - yüzde 89.64: 52 yaşındaki Jackman burun şekli açısından en yüksek puanı aldı, ancak dudakları ve göz aralığı açısından işaretlendi. Dr Julian De Silva, 'Hugh, yaşla daha iyi görünen ve kariyeri mutlak zirvede olan başka bir oyuncu' dedi.

BB1cBUtT.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

7. David Beckham - yüzde 88.96: Dr Julian, David Beckham'ı, ilk ondaki tüm erkek ünlüler arasında en iyi şekillendirilmiş çenesiyle övdü.

BB1cC1wJ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

8. Idris Elba - yüzde 88.01: Idris Elba (yukarıda resmedilmiştir) sadece David Beckham tarafından dövüldü ve Dr Julian'a göre neredeyse mükemmel bir çeneye sahip.

BB1cBUue.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

9. Ryan Gosling yüzde 87.48: The Notebook heartthrob, Gosling, sıralamada onuncu oldu. Yüzde 91 ile tüm erkek ünlüler arasında en mükemmel şekilli burnu vardı.

Kaynak: Daily Mail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Stacey Abrams yasal bir gerilim romanı yazdı ve tüm özel ayrıntılara sahibiz

Stacey Abrams'ın Amerika'daki en çalışkan ve en ilham verici insanlardan biri (değilse de) olduğunu zaten biliyoruz, ancak başarı listesi daha da uzamak üzere. Geçen yılın çoğunu - Fair Fight'taki ekibi ve sayısız diğer organizatörle birlikte - memleketi Georgia'da oy kullanmak, toplulukları yeniden yetkilendirmek ve temelde demokrasiyi kurtarmakla geçirirken, yeni bir roman da yazdı.

BB1cEA4Q.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Abrams, elbette yayıncılık dünyasında yeni değil: En çok satan kurgusal olmayan kitapları The Time Is Now ve Lead From the Outside'a ek olarak, Selena Montgomery takma adıyla sekiz aşk romanı kaleme aldı. EW'ye "Onlar bakan olmadan önce annem kütüphaneciydi ve babam hevesli bir hikaye anlatıcısıydı" diyor. "Böylece beş kardeşim ve ben doymak bilmez okuyucular olduk. Hikaye anlatımı her zaman kim olduğumun bir parçası olmuştur."

Ancak son filmi While Justice Sleeps, onun için yeni bir alana giriyor: Bu, baş döndürücü bir yasal gerilim filmi. Washington, D.C.'de kendisini bir Amerikan biyoteknoloji firmasını ve bir Hint genetik firmasını çevreleyen tartışmalı bir davaya karışan bir hukuk katibi olan Avery Keene ve hükümetin en derin seviyelerine kadar ulaşan potansiyel bir komplo izliyor. Abrams, "While Justice Sleeps ile yasal gerilim romanları ve siyasi gerilim dünyasına adım atmaktan heyecan duyuyorum" diyor. "Politika ve gücün gerilimleri bu hikayenin özüdür - kaldıraç için çabalayan ve kazanmak için çaresiz insanlar. Ve bir zamanlar ben de genç bir avukat olarak, otoriteye sahip olmanın, ancak gerçek bir güce sahip olmanın ne anlama geldiğini keşfediyorum. boşluklar yapılacak iş varken ve sen osun

Roman 11 Mayıs'a kadar raflarda görünmüyor, ancak EW şu anda yalnızca aşağıda göz atabileceğiniz göz alıcı kapağı açıklıyor.

BB1cEkUy.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Kaynak: Entertainment 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Demi Lovato pembe bir peri kesimini sallıyor - cesur görünümü görün

Birkaç ay boyunca sarışın kilitleri salladıktan sonra, Demi Lovato yeni bir pembe tonu piyasaya sürdü ve oldukça şık görünüyor.

28 yaşındaki şarkıcı, saç stilisti ve renkçi Amber Maynard Bolt'a eğlenceli balonlu sakız rengi yarattığı için kredi vererek Pazar günü Instagram'da yeni saç modelini sergiledi.

Lovato, pembe kilitlerini mutlu bir şekilde modellediği kısa bir video paylaştı. Bir tişört, hayvan baskılı ceket ve gözlükler giymiş Disney Channel alum, kısa iplikleriyle biraz uğraştı ve taze tonuna uyan pembe bir surat asması gösterdi.

Arkadaşları ve hayranları, Lovato'nun Instagram gönderisinin yorumlar bölümünde düşüncelerini paylaşan yeni görünümü kazmış gibiydi.

Oyuncu Sean Hayes, "Süper kandırılan sevimli !!! ❤️" yazdı.

İngiliz model Iskra Lawrence, "Zaten biliyorduk ama sadece onaylamak için ... Her şeyi başarabilirim 🔥🔥🔥" dedi.

Maynard Bolt, el işçiliğine hayran kaldı ve yorumlar bölümünde üç kalp emojisi bıraktı.

Hayranlar görünümü "sevimli", "güzel" ve "çarpıcı" olarak adlandırdı ve gönderi bir gecede 620.000'den fazla beğeni topladı.

Lovato her zaman saç renginde bir bukalemun olmuştur ve en son Kasım ayında kafasını keskin bir alt kesim ile keskin bir peri kesimine dönüştürdü.

"Beni Seviyorum" şarkıcısı yıllar boyunca bir dizi cesur bakışa sahipti ve bu onun pembeye dönüşmesi neredeyse hiç değil. 2014'te her yerinde daha koyu pembe bir gölge sporu yaptı.

BB1cEJ70.img?h=1684&w=1119&m=6&q=60&o=f&

2012'de, sarı saçlarının uçlarına ekleyerek renkle flört etti.

BB1cEQEH.img?h=1576&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Son olarak 2019'da Lovato, uçlarını ateşli pembe bir tonla boyayarak siyah bob'una biraz canlılık kattı.

Modacı, saçlarını gökkuşağının en çok rengine boyadı, birkaç kez kırmızı oldu. 2011'de New York City radyo istasyonu Z100'ün Jingle Ball'unda, saçları koyu kumral bir gölgeydi ve saçını siyah bir şapka ile tepesinde bırakarak giydi.

BB1cEH1p.img?h=1680&w=1119&m=6&q=60&o=f&

2013 yılında, güçlü vokalist saçında muhteşem bir deniz mavisi rengi salladı.

BB1cEmrR.img?h=1434&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Ayrıca birçok kez mor tonlarıyla oynadı.

BB1cELVs.img?h=1523&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Cesur renklere olan sevgisine rağmen, Lovato belki de en çok uzun siyah kilitleriyle tanınır ve kısa süre önce E! Halkın Seçimi Ödülleri Kasım'da.

Tek sorumuz şu: Lovato bir sonraki adımda hangi rengi seçecek?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez Deri Pantolonun Rahat Olabileceğini Kanıtladı

BB1cFsZ4.img?h=1597&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Deri pantolonlar genellikle en rahat veya kabarık düşünceler uyandırmaz. Daraltıcı olabilirler, gıcırtılı olabilirler ve takmaları imkansız olabilir (hatta sıcak ve nemli olduğunda bile). Ama çok havalı görünüyorlar ve çoğumuz bir çift deri pantolonun içimizde kabarabileceği bu tarif edilemez duygunun önündeki engelleri bir kenara bırakmaya hazırız.

Güzel haberler? Artık sinirli görünmek için hareket menzilinden vazgeçmek zorunda değilsiniz - ve Jennifer Lopez bize bu gerçeği New York City'deki son gezisinde hatırlattı. Şarkıcı, yüksek alçak bir görünümle alışveriş yaparken görüldü - kesinlikle tüm kış boyunca giyeceğiz - ünlülerin favorisi bir Wolford bodysuit, çıkıntılı taban savaş botları, kristal süslemeli bir yüz maskesi dahil, nadiren evden hiç çıkmıyor ve tabii ki Max Mara deve ceketinin altından çıkan parlak deri tozluklar olmadan.

Deri taytlar, deri pantolonların rahat, daha uygun fiyatlı kuzenidir. Orada dedik. Deri pantolonlar çok sıkı veya çok sert olabilir (temelde, hakiki deri giyildiğinde her türlü hareket popoda büyük bir ağrı olabilir), oysa suni deri tozluklar çok daha esnek ve yumuşaktır - sonuçta bunlar tozluktur. Ancak düz ol 'taytların aksine, bir deri çifti doğası gereği daha havalıdır ve 10 kat daha pahalı görünür.

J.Lo'nun sokak stili topluluğu tamamen lüks görünüyordu (bu kristal yüz maskesi ve zarif deve ceketi bir rol oynadı), ancak en pahalı görünen şey deri tozlukları olabilirdi, ancak bunun en pahalı olmadığına bahse gireriz. uyumunun bileşeni. (4000 dolarlık paltosu muhtemelen öyleydi!)

Şu anda Amazon'da 30 $ gibi düşük bir fiyata bir çift deri tozluk bulabilirsiniz; Spanx ayrıca biraz daha fazlasını isteyen birinci sınıf stillere sahiptir, ancak kalite, uyum ve popo kaldırma büyüsü gerçekten eşsizdir. Commando, 100 doların altında en iyi şekilde görünmenizi ve hissetmenizi sağlayacak, şekillendirici panellerle tasarlanmış çeşitli deri taytlara sahiptir. Bütçeniz ne olursa olsun, bir çift deri tayt sizi bekliyor.

Ancak, deri tayt araştırmamızda bunu beklemiyor olsak da, şu anda onlara olan talebin son derece yüksek olduğu görülüyor - J.Lo bir legging sıkıntısına neden oldu mu? Asla bilemeyeceğiz. Pek çok stil düşük stok uyarıları gösteriyor, bu nedenle kısıtlama ve gıcırtı olmadan deriyi sallamak istiyorsanız, aşağıdaki favori taytlarımıza göz atın.

Kaynak: InStyle.Com

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

"Peruk hayatı": Chrissy Teigen'in lavanta renkli peruk denemesi

Chrissy Teigen, yeni saç renklerini denerken çok heyecanlanıyor.

35 yaşındaki model ve yemek kitabı yazarı, hafta sonu boyunca Instagram'da birkaç fotoğraf ve videoda korkak lavanta buklelerini piyasaya sürdü - biraz daha pembe saçları sallayan bir klibini paylaştıktan birkaç gün sonra.

Teigen'in en yeni görünümü, ünlü kuaför Fame with Jay tarafından tasarlanan özel bir peruk sayesinde geldi. Sürecin perde arkası videolarını Instagram hikayesinde paylaştı. Peruk yerleştirildikten sonra, Teigen şakayla izleyicilere "Bu seksi kız mı ---?" Diye sordu.

BB1cFfOU.img?h=1912&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Sonra, Teigen'in göz alıcı yeni yapısıyla eşleştirmek için doğru topluluğu bulması gerekiyordu.

Teigen, bir banyoda çekilmiş bir videoda gülerek, "İşte anlaşma. Bunu şimdi nasıl sallayacağımızı anlamaya çalışıyorum," dedi. "Kafa karıştırıcı. Kim olduğumuzu keşfetme yolculuğunda bize katılın."

BB1cF0Sy.img?h=1847&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Kazanan kıyafeti gösteren bir klibini paylaşarak takip etti: ten rengi bir trençkot ve süet yüksek çizmelerle eşleştirilmiş beyaz bir mini elbise.

İkisinin annesi, arkasında bir araba koltuğunda sevimli kızı Luna, 4 ile perukla sürerken sevimli bir klip ekledi. Çiftin 2 yaşındaki oğlu Miles'ı omuzlarında taşıyan 42 yaşındaki koca John Legend ile birlikte poz verdiği bir başka video ekledi.

Teigen, Instagram sayfasında lila kilitlerini modellediği birkaç görüntü ve bir video paylaştı. "Peruk hayatı ... beni seçti," başlığında şaka yaptı.

Daha geçen hafta Teigen, ailesinin St. Barts'taki tatilinde macenta saçlarıyla oynadığı bir Instagram videosunu paylaştı. Klipte, model, muhtemelen bir filtre ile yaratılmış olan pembemsi bukleler arasında parmaklarını gezdirirken bir burun halkası ve alın pulları takıyor.

Teigen videonun yanında "Eve geldiğimde bunu kesinlikle yapmam gerekiyor," diye yazdı.

"Yemin ederim iyiyim!" o ekledi. "Bunun bir kriz geçiriyormuşum gibi göründüğünün farkındayım lol Sadece her zaman istediğim gibi aramaya başlamak istiyorum !!"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Elizabeth Olsen O Zaman ve Şimdi

BB1cJUUv.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Olsen, 15 Ocak'ta yeni dizisi "WandaVision" ın galasıyla MCU'nun kuru dönemini sona erdirecek. Yıllar boyunca onu bu Disney + projesine giden yolda görün!
Elizabeth Olsen, büyük bir Marvel yıldızı olmadan çok önce ünlü Olsen ikizlerinin küçük kız kardeşi olarak biliniyordu: Mary-Kate ve Ashley. Elbette 31 yaşındaki aktris artık kendine ait etkileyici bir üne sahip. Elizabeth, 15 Ocak'ta Disney + prömiyerini yapacak olan kendi TV şovu WandaVision'ın başını çekecek olan Avengers film serisinin ikonik Wanda Maximoff ve Vision süper kahraman ikilisinin yarısı.

Elizabeth oyunculuğa, ünlü kız kardeşlerinin rol aldığı 90'lı yılların birden fazla projesinde kamera hücresi yaparak başladı: İlk Videomuz, Olsen İkizleri Anneler Günü Özel, Mary-Kate & Ashley'nin Maceraları ve Batı Nasıl Eğlenceli. Hatta ünlü sitcom'ları Full House'un 1995 bölümünde yer aldı!

Elizabeth, yıllar sonra genç bir yetişkin olana kadar ticari oyunculuğa ciddi bir başlangıç yapamadı. 2011'de başrol oynadığı iki film - Silent House ve Martha Marcy May Marlene - çıktığında 20 ve 21 yaşındaydı. Martha Marcy May Marlene, Sundance Film Festivali'nde bir hit olmuştu ve Elizabeth'in aday gösterilmesini sağladı. birçok eleştirmen ödülü (altısını kazandı).

Bu, Elizabeth’in film kariyerinin geri kalanı için büyük bir örnek oluşturdu ve ablaları işten çekilirken hemen başladı (Ashley’nin son filmi 2009’da The Jerk Theory’de, Mary-Kate’inki ise 2011 Beastly filmindeydi). Gerçekten de, moda tasarımı dünyasına geçerken ikizlerin oyunculuk sopasını vermesi gibi. Elizabeth aynı zamanda NYU’nun Tisch School of the Arts’da okuyordu ve burada 2013 yılında mezun oldu.

Elizabeth, 2012'de Liberal Arts filminde How I Met Your Mother yıldızı Josh Radnor ile başrolü paylaştı ve 2013 yapımı Very Good Girls filminde Dakota Fanning'in yanında başrol oynadı. Daha genç Olsen, Marvel Sinematik Evreni'nde Wanda Maximoff (süper kahraman takma adı Scarlet Witch) olarak 2014 filminden bir post-kredi sahnesinde ilk kez sahneye çıktığında yepyeni bir şöhret alanına girdi, Captain America: The Kış askeri.

Elizabeth daha sonra resmi Marvel çıkışını 2015'te Avengers: Age of Ultron'da yaptı ve birçok Marvel filminde rol aldı: Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame ve bunu 2022's Doctor Strange'de tekrar yapacak. Çılgınlığın Çoklu Evreninde. Tüm bu Marvel filmlerinin ortasında Elizabeth, 2018-2019 yılları arasında Sorry for Your Loss adlı kendi TV şovunda bile rol aldı.

Bu da bizi Elizabeth’in en güncel projesine götürüyor: WandaVision. Hayranlar, Marvel’in ilk canlı aksiyon Disney + dizisi olacak bu yeni şovu merakla bekliyorlar. Önceki MCU filmlerinden Elizabeth ve Paul Bettany'nin (Vision'ı oynayan) başrol oynadıklarından farklı olarak, bu proje oldukça farklı - yeni başlayanlar için, karakterleri aslında bir sitcom gerçekliğinde yaşıyor. Elizabeth, dizinin Full House'da bir "göz kırpma" içereceği anlamına gelip gelmediğini bile açıkladı.

Elizabeth, oyunculuk dışında, 2017 Mart'ında 27 yaşındaki müzisyen Robbie Arnett ile romantik bir bağ kurdu. Bildirildiğine göre 2019 Temmuz'unda nişanlandıkları ve hala mutlu bir şekilde birlikteler. Elizabeth büyüdü! HollywoodLife'ın yukarıdaki galerisinde aktrisin yıllar içinde daha fazla fotoğrafını görebilirsiniz.

BB1cJUUL.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Olsen, 90'larda ikizlerin projelerinin çoğunda Mary-Kate ve Ashley'nin küçük kız kardeşi olarak oyunculuğa başladı, ancak yıllar sonra kendisi için bir isim yaptı. Onu, Captain America: The Winter Soldier'ın post-kredi sahnesinde göründükten sonra katıldığı Marvel Cinematic Universe'de Wanda Maximoff (AKA, Scarlet Witch) olarak tanıyabilirsiniz.

O zamandan beri Elizabeth birkaç Marvel filminde rol aldı: Avengers: Age of Ultron, Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame. Hatta kendi Marvel televizyon dizisi WandaVision'ı da çıkardı ve Ocak 2021'de Disney + prömiyerini yaptı.

Elizabeth, MCU dışında Martha Marcy May Marlene (2011) ve Godzilla (2014) gibi filmlerde de rol aldı ve hatta 2018-2019 arasında Sorry for Your Loss adlı bir TV dizisini yönetti. Elizabeth, oyunculuk dışında müzisyen Robbie Arnett ile nişanlanır.

Yıllar boyunca Elizabeth'in daha da fazla fotoğrafını görmek için aşağı kaydırın! Oyuncu, 22 Ocak 2011'de Sundance Film Festivali'nde resmedildi.

BB1cJSJf.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth 2011'de Portre İçin Poz Verdi

Elizabeth Olsen, Utah, Park City'deki 2011 Sundance Film Festivali'nde Fender Music Lodge'da bir portre için gülümsüyor. Elizabeth, Sarah Paulson'ın da rol aldığı gerilim filmindeki Martha Marcy May Marlene ile festivalde ciddi ilgi gördü.

BB1cJOq3.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth 2011 Sundance Film Festivali'nde

Elizabeth Olsen 22 Ocak 2011'de Sundance Film Festivali sırasında Fender Music Lodge'da başka bir portre için poz veriyor. Film festivali her yıl Utah, Park City'de düzenleniyor.

BB1cJOqe.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Martha Marcy Bir Gösterim Marlene Olabilir

2011 Sundance Film Festivali'nden aylar sonra - Martha Marcy May Marlene'nin hit olduğu - Elizabeth Olsen, 11 Ekim 2011'de 49. Yıllık New York Film Festivali'nde filminin bir gösterimine katılıyor. Elizabeth, olay.

BB1cJOq7.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Cannes Film Festivali'nde

Elizabeth Olsen filmi Martha Marcy May Marlene için bir fotoğraf çağrısında dantelli bohem bir toplulukta poz veriyor. 15 Mayıs 2011'de Güney Fransa'da 64. yıllık Cannes Film Festivali'ne katıldı.

BB1cJSJw.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Kızkardeşleriyle, Mary-Kate ve Ashley

Elizabeth Olsen, 6 Haziran 2016'da New York'ta düzenlenen 2016 CFDA Moda Ödülleri'nde büyük ikiz kızkardeşleri Mary-Kate ve Ashley ile birlikte poz veriyor. İkizler, 'Yılın Amerikan Kadın Giyim Tasarımcısı' ve 'Amerikan Aksesuarları'na aday gösterildi. Yılın Tasarımcısı o yıl ödülleri.

BB1cJEmZ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Hedef Lansman İçin Missoni'de

Elizabeth Olsen, 7 Eylül 2011'de New York'ta Missoni for Target koleksiyonu lansmanında geometrik desenli bir elbise giydi. Saçlarını şık bir yan at kuyruğu içinde takmıştı.

BB1cJSJG.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth 'Avengers: Endgame' Dünya Prömiyerinde

2019'a hızla ilerliyoruz ve Elizabeth Olsen artık Marvel Sinematik Evreninin büyük bir film yıldızı parçası! Burada, 22 Nisan 2019'da Los Angeles, CA'daki Los Angeles Kongre Merkezi'nde Avengers: Endgame dünya prömiyerine gelirken resmedildi.

BB1cJM5W.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Tecavüz Vakfı Yıllık Brunch'ında 2019

Elizabeth Olsen, 6 Ekim 2019'da Beverly Hills, CA'da düzenlenen Tecavüz Vakfı'nın Yıllık Brunch'ına katıldı. Oyuncu, etkinlik için fırfırlı çiçek desenli bir elbise giydi.

BB1cJM5V.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Olsen 2019 Comic-Con'da

Elizabeth Olsen, 2022'de çıkacak olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ı tartışmak için bir Marvel Stüdyoları paneline katıldı. Panel, Comic-Con International'ın üçüncü gününde 20 Temmuz 2019'da San Diego, CA'da düzenlendi.

Kaynak: Hollywood Life

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Lindsey Vonn, 36, Az önce Makyajsız Bir Selfie Paylaştı Ve çok gerçek

BB1cLkQP.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&

36 yaşındaki Lindsey Vonn, antrenmandan hemen sonra yeni bir Instagram Story videosunda çıplak yüzünü gösterdi.
Sıfır makyaj yaparken, Lindsey'nin cildi kusursuz görünüyor.

Olympian'ın süper basit bir cilt bakım rutini var.

36 yaşındaki Lindsey Vonn, her zaman Olimpik sporcunun parladığını spor yapar. Ama az önce çoğunun doğal olduğunu kanıtladı.

Lindsey, antrenmandan hemen sonra yeni bir Instagram Story videosunda çıplak yüzünü gösterdi. Terli "çenesinin damlaması" nı göstermeden önce, "Dondurmadan çalışmak," şaka yaptı. Tamam, cidden - sadece Lindsey Vonn terlemeni bu kadar güzel gösterebilirdi.

Sıfır makyaj yaparken, Lindsey'nin cildi kusursuz görünüyor. Nasıl ?!

Lindsey kısa süre önce InStyle'a basit (ve uygun fiyatlı) bir cilt bakımı rutini olduğunu söyledi. "Ben basit, peeling yapan bir temizleyici ve Cetaphil kullanıyorum" dedi. Bunu SPF'li bir nemlendirici ile takip ediyor.

Ve geceleri Lindsey cildine bir krem sürüyor. "Bunun kırışıklıklarıma yardımcı olacağını düşünüyorum" dedi. "Bunun gerçekten işe yarayıp yaramadığından emin değilim, ama gerçekten çok çalışıyorum!"

Lindsey çok soğuktur, ama InStyle'a kuru ciltten kurtulmak için pul pul döktüğünü ve sonra cildini "aşırı hidratlayacağını" söyledi. "Bunun kesinlikle yardımcı olacağını düşünüyorum" dedi. "Ve aynı zamanda yaşlandıkça azalan esnekliği de korur."

Oh! Lindsey aynı zamanda Vintner'ın Kızı Aktif Tedavi Özü ve Aktif Botanik Serum hayranıdır ve Into the Gloss'a "iyi bir yağın şart olduğunu" söyler. Sonunda çok su içiyor. "Sudan nefret ediyorum ve ya ihtiyacım olmadığına kendimi ikna ediyorum ya da unutuyorum, ama gerçekten işe yarıyor. Ne zaman daha fazla su içsem cildim çok daha iyi görünüyor," dedi.

H2O'yu geçin.

Kaynak: Women's Health

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sigourney Weaver, kızı Charlotte ile köpek yürüyüşü yapıyor

BB1cLp6C.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Sigourney Weaver, Perşembe günü Los Angeles'taki mevsimlik olmayan sıcak havanın avantajını, sevgili köpeğini yürüyüşe çıkararak kullandı.

71 yaşındaki oyuncuya, mini tazılarını çıkarırken 30 yaşındaki kızı Charlotte Simpson da katıldı.

Uzaylı yıldız ve kızı, Los Angeles sakinlerinin 3'te 1'inin COVID-19 ile enfekte olduğu bildirildiği için hem güvende hem de maskeli kaldılar.

Weaver, beline kırmızı bir süveter bağlı, kırmızı-beyaz ekose uzun kollu bir gömlekle dışarı çıktı.

Ayrıca kahverengi güneş gözlüklü gri bir şapka ve ağzını ve burnunu kaplayan mavi çiçek desenli bir yüz maskesi takıyordu.

Avatar yıldızı, köpek yürüyüşü gezisi için bir çift koyu mavi tozluk ve parmak arası terlik ile görünümünü tamamladı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bir İmparatorluk İnşa Etmek ve İkon Kelimesini Neden Reddettiği Üzerine Iman

BB1cKQzD.img?h=561&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Çok büyük ter giymenin standart olduğu bir çağda, Iman karakteristik olarak işleri farklı şekilde yaptı. Somali doğumlu model, iş kadını, hayırsever ve gerçek bir moda efsanesi (gerçek bir güç merkezi), Instagram hesabında zamanını şık bir kıyafet akışında karantinada geçirdi. Thierry Mugler ve Yves Saint Laurent'in ilham perisi olması şaşırtıcı değil; kendi güzellik imparatorluğunun yüzü olan Iman Cosmetics; ve CFDA Moda İkonu Ödülü sahibi. Ancak dünyanın en çekici kadınlarından birinden pek çok kişinin beklemeyeceği şey, Uggs giymesidir. Bunun ötesinde, ayakkabı şirketinin en son kampanyasında bile rol alıyor.

New York'un kuzeyindeki kır evinde konuşan Iman, BAZAAR.com'a, o zamanlar genç kızı olan Lexi Jones ile "anne ve ben" anları için markanın imzası olan telaşsız, yün astarlı botlarını neşeyle spor yapacağını söyledi. Ayrıca, en azından kızını okula bıraktığından beri, bir çift üzerine kaymasının üzerinden epey zaman geçtiğini itiraf ediyor. Bununla birlikte, küresel bir salgının ortasında, markanın rahat ayakkabıları onu gittikçe daha fazla cezbediyor.

"Sanırım tam bir döngü haline geldi ve biz evde barındığımız bir zamanda," rahat Uggs'lere tekrar düşkünlük hakkında diyor. “Evde dolaşıp rahat olabilirsiniz ve aynı zamanda dışarıda yürüyebilirsiniz. İçinde yaşadığımız şeyin gerçekliği bizi rahatlık aramaya teşvik ediyor. "

Iman, Ugg’nin Feel kampanyasına katılan en son yıldız. Geçtiğimiz Eylül ayında başlayan devam eden seri, tasarımcı Telfar Clemens gibi gelişen yetenekleri ve gazeteci André Leon Talley gibi moda endüstrisi devlerini, etiketin stillerini kendi MO'larına göre modellemek için içeriyor. Iman'ın durumunda bu, görünüşe hizmet etmek demektir.

BB1cKGVa.img?h=1677&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Tek çekimde, siyah bir üstün üzerine katmanlanmış zengin işlemeli bir ceket ve Ugg's Coquette terliği ile süslediği pantolonla poz veriyor. Bir diğeri, onun HSN koleksiyonu, Iman Global Chic'ten Ugg's Classic Mini II çizme ile birlikte, şık, pas rengi örgü bir balıkçı yaka ve ona uygun palazzo pantolonuyla öne doğru oturduğunu gösteriyor. Karantina öncesi giydiğinden daha rahat olsa da, her iki grup da Iman'ın tarzını yansıtıyor: "Cazibe asla bir gün izin almıyor."

“Herkes bütün gün pijama giymek konusunda harika hissediyordu ama bu çok yorucu ve çok hızlı bir hal aldı” diye paylaşıyor. "Yakınlaştırma toplantısı yapmasanız bile, yatarken giydiğiniz şeyden gerçekten çıkmanız, saçınızı yapmanız ve biraz makyaj yapmanız gerçekten çok önemli. Ruhun için iyidir. Biraz kontrolünüz olduğunu hissettiriyor, çünkü her şey kontrolümüz dışında. Bu, bu yıl öğrenilmesi gereken harika bir ders. 2021'in açılıp kapanmak gibi olacağını düşündük. Hayır. Hala işin içindeyiz. "

Mükemmel olmayan koşullara uyum sağlamak, kariyerinin erken dönemlerinde öğrendiği bir derstir. İlk moda çekimini örnek olarak kullanarak setteki tek Siyah model olduğunu ve teniyle çalışmaya alışkın olmayan makyaj sanatçısının nasıl gri göründüğünü anlattı. "Bu konuda bir şeyler yapmam gerektiğini biliyordum" diyor. “O zamanlar lüks mağazalardan Woolworth'a bile gittim, bulabildiğim pigmentli makyajı aldım ve onları karıştırmaya, eşleştirmeye ve yüzüme sürmeye başladım. İmajım para birimiydi, bu yüzden kontrolü ele almam gerekiyordu. "

Şimdi, makyaj sanatçılarının emrinde olmadan ve işlerini ekranda tanıtmak zorunda kalmadan, yüzünü boyayabilir ve sanki arkasında bütün bir ekip varmış gibi görünebilir. "Zorunluluk, icadın anasıdır" diyor. "Uzun süredir sektörün içindeyim, bu yüzden makyajımı nasıl yapacağımı öğrendim." Cesur kırmızı dudaklı ve dumanlı göze, nemli tenli ve mercan kızarık yanaklı bir bakıştan diğerine Instagram gönderileri ve HSN bölümleri, onun bir moda ve güzellik ikonu statüsünün bir kanıtıdır. Ama ondan önceki Talley gibi o da onursal unvandan kaçıyor.

Ona katılıyorum, dedi. "Bu çok sahte bir kelime çünkü ne anlama geldiğini gerçekten bilmiyorsun. Hiç mantıklı değil. Birinin içinde bulunduğu kötü durumu, hayatını değiştirebilirseniz, o zaman bence onlar için bir ikon olursunuz. Ama sadece onlar için, ille de dünya değil. "

Tek başına tanımına göre, Iman kesinlikle bir ikon. Çekinebilir, ama dünya saygıyla aynı fikirde değil. Siyah modeller için değişen güzellik standartları ve sayısız cam tavanı kırmanın yanı sıra, platformunu sürekli olarak Children’s Defense Fund ve Keep a Child Alive gibi insani yardım kuruluşlarını desteklemek için kullandı. Son zamanlarda, küresel ölçekte yoksulluk ve açlıkla mücadele eden bir ajans olan CARE'ın ilk küresel savunucusu seçildi.

"Şahsen hayırseverlik yapmadan hayatımı görmemin bir yolu yok, çünkü hayatımı kurtaran buydu" diyor. “Somali'den Kenya'ya mülteci olduğumda CARE gibi STK'lar beni korudu. Bu insanlar orada olmasaydı gidişatımın ne olacağını bilmiyordum. Bana göre onlar tanrıça. "

İman kariyeri boyunca aldığı tüm övgülere rağmen, kendisine verilen nimetleri takdir ediyor ve hayranlarını da benzer şekilde düşünmeye teşvik ediyor ve sosyal medyada #ImanDaily hashtag'iyle düşüncelerini dile getiriyor. Ona göre bu düşünceler, okuma şeklinde gelen bir Ar-Ge'den sonra ortaya çıkıyor (Ta-Nehisi Coates, Barack Obama'nın A Promised Land, Shaun King's Make Change ve evet, Amy Schumer'in The Girl with the Lower Back Tattoo son zamanlarda favoriler arasında), resim (dediği hobi, merhum kocası David Bowie'den esinlendi) ve her Pazar üç yaşındaki torunuyla FaceTiming.

Görünüşe göre karantina hayatında bir usta - ayaklarının üzerinde Uggs varken - çok özlediği bir şey olduğunu kabul ediyor. Aman Tanrım, sarılmak, dedi. "Afrikalıların yaptığı bu. El sıkışmayız. Sarılıyoruz. "

Kaynak: Bazaar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Patrick Schwarzenegger, karın kaslarını gösterirken babasının peşinden gidiyor

BB1cPLG7.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Babası Arnold Schwarzenegger, film kariyeri başlamadan önce gelmiş geçmiş en ünlü vücut geliştiricilerden biri oldu.

Ve Patrick Schwarzenegger, Cumartesi günü Maui, Hawaii'de bir plaj gezisi sırasında yırtık karın kaslarını gösterdiğinde babasının formunu koruyor gibiydi.

27 yaşındaki aktör, bir grup arkadaşıyla hızlı bir şnorkel seansının ardından Pasifik'ten çıkarken görüldü.

BB1cPReE.img?h=560&w=416&m=6&q=60&o=f&l=

Patrick suda soğurken, ayrılmış bir çift siyah-turkuaz desenli mayo giydi.

Tüylü bir karantina saç modeli vardı ve kısa kesilmiş kahverengi sakalıyla genellikle temiz traşlı görünümünden ayrıldı.

Geceyarısı Güneşi yıldızı, gün için paketlerken bir çift mavi ve siyah yüzgeç ve gözlükleri ile şnorkeli taşıdı.

BB1cPReF.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=

Instagram'da, dalgalar kıyıya vururken Maui'de güneşin batışının muhteşem videolarını paylaştı.

Patrick, dünya genelinde yükselen koronavirüs sayılarına ve Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinin (CDC) Amerikalıların seyahati geciktirip evde kalmalarına dair tavsiyelerine rağmen Hawaii'de arkadaşları ve ailesiyle tatil yapıyordu.

Ayrıca, kaldığı tatil köyünde maskesiz birçok insanı gösteren bir akşam yemeği toplantısının bir fotoğrafını yayınladı ve asansörde çekilen bir fotoğrafta hem Patrick hem de 23 yaşındaki erkek kardeşi Christopher maskesiz görüldü.

Patrick, alevlerle vurgulanmış mavi, altın rengi ve beyaz çizgili bir gömlekle partiye hazır görünüyordu.

Boncuklu şenlikli bir kolye ekledi ve hasır bir sandal taktı.

Aralık ayında Patrick, 1,4 milyon Instagram takipçisiyle omuz yaralanmasının ardından nasıl forma girdiğini paylaştı.

Daniel Gerçek Değil aktör, spor salonunda omuzlarını ve sırt kaslarını güçlendirmek için 'koç boynuzları tutuyor' göstermeden önce, yontulmuş fiziğini vurgulamak için gömleksiz poz verdi.

'Denge ve sırtın üst kısmına kan akışı için iyi' diye yazdı.

Patrick ayrıca düzenli olarak babasıyla zaman geçiriyor ve Santa Monica'da bisiklet sürerek bazı fiziksel aktivitelere giriyor.

O ve 31 yaşındaki Katherine ve 29 yaşındaki Christina da dahil olmak üzere dönen bir oyuncu düzenli olarak Arnold'a katılıyor.

BB1cQ27l.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

En büyük Schwarzenegger oğlu, yakın zamanda Amy Poehler ile ikinci sınıf yönetmenliği çabalarında çalışan, tomurcuklanan bir film yıldızı.

3 Mart'ta Netflix'te prömiyerini yapan Jennifer Mathieu'nun aynı adlı romanından uyarlanan dram filmi Moxie'de görünecek.

Ayrıca, salgından önce çekilen ve aynı zamanda Alex Pettyfer ve Thomas Jane'in başrollerini paylaştığı bilim kurgu gerilim filmi Warning'de de yer alacak, ancak çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

BB1cPOWw.img?h=560&w=470&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Model Elsa Hosk Hamilelikte Vücut Değişiklikleriyle 'Mücadele Etmediğini' Söyledi: 'Onu Sevdim'

BB1coRON.img?h=1639&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Elsa Hosk'un ilk hamileliği beklenenden daha sorunsuz geçti.

Erkek arkadaşı Tom Daly ile ilk çocuğunu bekleyen 32 yaşındaki Victoria Secret Angel, takipçilerinden gelen doğru / yanlış soruları yanıtlayarak Instagram Hikayesinde deneyimlerini paylaştı. Bebeğinin yumruğunun siyah beyaz bir fotoğrafını paylaşırken, şu ana kadar "kolay bir hamilelik" geçirdiğinin doğru olduğunu söylüyor.

Hosk, "Kabus gibi bir hamilelik beklediğimi düşünüyorum, ancak sabah bulantım veya hiçbir yerde ağrı hissetmedim" diye yazıyor Hosk. "Ayrıca vücudumun değişeceğini düşündüğüm kadar zorlamadım. Onu sevdim!"

"Ayrıca yetişkin hayatımda işle ilgili çok fazla stres veya seyahatin olmadığı ilk kez olduğunu ve bunun vücudum için harika olduğunu düşünüyorum" diye ekliyor.

Hosk ayrıca "kilom için tavsiye edilenden daha fazla kazandığını" ancak "bunun için endişelenmediğini" söylüyor. "Sağlıklı bir hamilelik için vücudumun ihtiyacı olan buydu :)" diye devam ediyor.

Hosk, hamile kaldıktan sonra yaşam tarzı değişikliklerine gelince, elektronik sigarayı bıraktığını ve alışkanlığı sonsuza dek bırakmayı umduğunu söylüyor. "Eskiden sigara içiyordum, sonra vape için bıraktım ve sonra hamile kaldığımda [bunu bıraktım! Umarım bir daha asla almam."

BB1cRHx8.img?h=1989&w=1119&m=6&q=60&o=f&

BB1cREr6.img?h=1989&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Instagram Story oturumunun başka bir yerinde Hosk, evde doğum, özellikle de hipno-doğum ve suda doğum planladığını ortaya koyuyor. "Plan bu," diyor, başka bir slaytta da "size doğumdan bahsetmek için sabırsızlanacağını" ekliyor.

Model, yolda kızının olası isimlerini ima ederek, ona İsveçli bir takma ad değil, "Fin adı verdiklerini" söylüyor. Hosk, bir kız bebek beklemekten duyduğu ilk korkuyu da kabul ediyor. "Kendimi tanıyan bir kıza sahip olmaktan daha çok korkuyordum" diye şaka yapıyor.

Yılbaşı gecesi Hosk, 2020'yi ve "dünya altüst olduktan" sonra ailesini genişletme kararını yansıttı.

"Bu yıl üstesinden gelebileceğimi sandığımdan daha fazla değişiklik getirdi ... dünya altüst oldu ve kararsızdık, korktuk, kayıplar yaşadık, birbirimizi göremesek de birbirimizi her zamankinden daha fazla öğrendik." Instagram'da yazdı. "Tüm bunların içindeki gümüş astar, kalbimde gerçekten ne olduğunu düşünmek ve bulmak için zaman ve sessizlik yaşamaktı. Bir bebek sahibi olmaya karar verdik. NYC'deki dairemi sattım. Hayallerimdeki evi satın aldım ve taşındım ülke genelinde LA'ya. "

Hosk, "Burada doğum yapmaktan ve acı, stres, değişim ve korku için minnettar hissetmekten birkaç hafta sonra geldim, çünkü ondan çok olumlu bir şey geldi ve beni daha da güçlendirdi," diye ekledi Hosk. "Yine de 2020'nin bittiğine sevindim .... Hepinize mutlu yıllar - Daha az çılgın bir 2021'e."

Kaynak: People

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Katie Holmes, şık bir stil hilesi gösterdi

BB1cTiE5.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Dün, Katie Holmes New York'ta alışveriş yaparken görüldü ve şehir merkezinde mükemmel bir görünüme kavuştu. Bir çift klasik kot pantolon ve Gucci mokasen ile şık, kruvaze bir ceket giydi. Topluluk, sıradanlığın doğru dengesini yakaladı, ancak bir araya getirildi - bir Holmes gardırop imzası. Ancak şık oyuncunun eski şık stil hilesi, görünüşü gerçekten yükseltti.

Holmes, golf kulübü modasına kanallık ederek omuzlarının etrafına beyaz bir süveter astı - yazın Hamptons'daki bir golf sahasında görmeyi bekleyeceğiniz türden bir aksesuar, kış mevsiminde SoHo'da değil. Ancak görünüm, iyi bir podyum favorisi ve Rosetta Getty ve daha fazlası gibi markalarda pistlerde bir kamera hücresi yaptı. Sonuç olarak, şaşırtıcı derecede şık bir sonuç sağladı. Holmes’un başarılı yaklaşımının anahtarı nedir? Her şey darmadağınık idamında: Omuzlu kazağı, sanki evden çıkarken son dakikada yapmış gibi gevşek ve gevşek bir şekilde bağlanmıştı. Stepford eşlerinde veya golfçülerde gördüğünüz sıkı yaklaşımdan kesinlikle daha havalı, daha zahmetsiz bir vibe. Burada spordan bahsediyorsak, bu görünüm kesinlikle Holmes'u bir delikte puanlıyor!

Kaynak: Vogue

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.