Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EMEĞE SAYGI GÖSTERİN....

LaRsiE_

Önerilen İletiler

arkadaşlar bir sürü forum yazıyoruz ama bunların hiç birine bi tşk bile etmiyorsunuz bu kadar zormu bi tşk etmek :angry: ama link verdiğimiz zaman kapış kapış girmesini biliyorsunuz bu konu hakkında çok kızgınım forumlarımın yarısından çoguna 400 fazla kişi bakmış bi yorum yok çok sinir bozucu şey artık siz ne düşünüyorsunuz bilmem yazında görelim <_<

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bir sürü forum yazıyoruz ama bunların hiç birine bi tşk bile etmiyorsunuz bu kadar zormu bi tşk etmek :angry: ama link verdiğimiz zaman kapış kapış girmesini biliyorsunuz bu konu hakkında çok kızgınım forumlarımın yarısından çoguna 400 fazla kişi bakmış bi yorum yok çok sinir bozucu şey artık siz ne düşünüyorsunuz bilmem yazında görelim <_<

Larsie tşk :P

sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bazen bakıp yorum yapılamıyor....yapıncada sırf yazmak için değilde paylaşmak ve yazılanı pekiştirmek gerekir.....ama emeğe kesinlikle saygı duyulmalı..... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

larsie açtığın topicle elimizden geldiğince yazmaya gayret ediyoruz.ama günde elli tane topic açıncada yetişemiyoruzki bazıları sadece bakmakla kalıyoruz.yoksa emeğe saygımız her zaman var ve basit bir teşekkürüde kimseye çok görmeyiz...

teşekkürler ve sevgiler.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende emege saygı diyorum.ama benim ki farklı bu konudan.yeni fikirler üretilmiyorsa aynı topic taklitliği yapmayalım derim.ki bu sevmediğiniz bir insansa onun topiclerinin aynısının tıpkısından açmaya gerek varmı?fikir üretin arkadaşlar ya da üretemiyorsanız seyredin -_-

sevgili kankam arman inan ki bu forum sensiz bir şeye benzemiyor ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu konuyu daha yeni gördüm....

Şimdi ben emeğe saygı denen şeyi biraz değişik bir yönde ele almak istiyorum:

Sizin burada emeğe saygı dediğiniz şeyleri bir çoğu başka insanların emiğini bedava kullanmaktan geçiyor. Etik dedğimiz şey işin içine giriyor...

Dikkat ettim Larsie ücretli olan programları yönlendiriyor...

Bunun ne demek olduğunu benden daha iyi biliyorsunuz... Başkalarının emeklerini hiçe sayıyorsunuz...

Eğer buna eyvallah diyorsanız ki öyle görünüyor, emeğe saygıdan bahsedemezsiniz... Eğer demiyorsanız bu tür bir başlık açarak başkalarının emeklerini hiç sayamazsınız...

Üç kuruşluk düşüncelerimi yazdım....

BAK KARDEŞİM BEN ONLARIN EMEĞİNE SAYGI DUYUYORUM BİR YANDANDA BEDAVADAN REKLAMLARINI YAPIYORUM PROGRAMI YAPANLARA SORSAN LARSİE SİZİN PROGRAMLARINIZI YAYINLIYOR DESEN ADAM İYİ YAPIYOR DER BEN O PROGRAMI TAVSİYE ETMESEM O ETMESE BU ETMESE O PROGRAM NASIL GÜNDEME GELİCEK ŞÖLE DÜŞÜN Bİ BİLGİSAYAR ÇOK KALİTELİ HER ÖZELLİĞİ MEVCUT AMA REKLAMI YOK SATIŞ OLURMU OLMAZ BU KONUDAN YOLA ÇIK PAYLAŞIM PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR BANA DİYOSUN SEN KENDİN HİÇMİ PROGRAM İNDİRMİYOSUN ONLARIN EMEKLERİNE SAYGIN ÇOKSA O ZAMAN O PROGRAMLARI SATIN AL KARDEŞ BENİM DİCEM BU KADAR AMA YÜKLEMEYE GELİNCE YÜKLÜYOSUNUZ VERDİĞİM PROGRAMLARI :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya bayxmen şimdi biraz mantıklı olalım dimi. mesela 8000 dolarlık bir photoshop programını düşün, bu programı öğrenmeye çalışan bir öğrenci yada birisi verebilir mi bu parayı.

ya da nortonu ele alalım, norton firması piyasada ki bir çok virüsün kaynağı oalrak biliniyor. yani önce hastalığı yayıp sonra ilacını satıyorlar kaç lira lisanslı norton haberin var mı. ne yapsın yani bir kaç yüz doları olamyan adam, anti virüs kullanmadan mı girsin internete. ben şahsen senin anti virüs programının lisanslı olduğuna inanmıyorum :)

larsie nin korsnalarının linkini verdiği firmalar. piyasada ücretsiz yazılım sunan, okullar ve bilgisayar mühendilerinin ürettiklerini engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar. mesela Linux gibi harika bir program ücretsiz oalrak dağıtılıyor o emeğine saygısızlık ediliyor dediğin firmalar. Linux'a yapamdığını bırakmadı.

artı microsoft, netscape in windows altında düzgün çalışmaması için buglar üretmiş adamlar XP de. yani piyasanın tekelleri kendileri başkalarının emeğini katledip. tek alternatif olurlarken, onların ürünlerinin korsanını kullanmak emeğe saygısızlık mı oluyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yaptığın şey için karşılık beklersen yaptığının değeri kalmaz ;)

Size yardımcı olacak programları indiriyorsunuz ama ben her şeye tşk edin demiyorum sadece link işinize yaradı ve bu linkdeki programı indirdiğiniz zaman bi tşk edin diyorum bi tşk ettiğin zaman hem diğer kişiler aa bak bana tşk etmişler işlerine yaramıs bu program ben topiclerimi daha çok arttırıyım gibisinden bi düşünce yaratıyor insan ;) bilmem anlatabildim mi

by_x_men arkadaşıma bi sorum olucak XP lisansı varmı acaba sende kardeşim.... Zaten bazı programlar Free amaçlı kısıtlı bazılarıda bedava o zaman şirketlerin sorunu bu onlarda programlarını free yapsınlar bizde kısıtlı kullanalım mesela avast virüs programı ev kullanıcıları için bedava virüs programı hazırlamıs benim bunun topicini hazırlayıp size sunmam sahtekarlık mı oluyor -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben böyle kendimden memnunum valla önerilerin için tşk başkalarında memnun oldugunu biliyorum eee tabiki bir yandan herkes beyenince bir yandanda eleştriler olması çok doğal görüşlerini açıga vurman iyi ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bedava mp3 indiriyorum ama indirirkende kendime kızıyorum.fakat kitap ta bunu asla yapmadım.yani korsan kitap hiç almadım.almam da.en son şu çılgın türkleri aldım.alırken arkadaş yanımdaydı hatta ya boşver 2-3milyona satılıyo alma dedi.ama ben ona ağzının payını verdikten sonra orjinalini aldım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dostum bu mesajı senin adına başkası yazsaydı daha doğru olurdu sanki zorla teşekkür ettiriyorsun gibi :) iyilik yap denize at demişler boşver sen teşekkürü falan zaten etmesini bilen eder ama içinden ama klavyeden ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dostum bu mesajı senin adına başkası yazsaydı daha doğru olurdu sanki zorla teşekkür ettiriyorsun gibi :) iyilik yap denize at demişler boşver sen teşekkürü falan zaten etmesini bilen eder ama içinden ama klavyeden ;)

ben sadece işinize yarayan programları indirdiğinizde bi tşk edin dedin kardeş -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.