Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En iyi teknik direktöe sizce KİM?

Teknik Direktörler  

27 üye oy verdi

1. 1. En iyi teknik direktör kim?

• Eric Gerets
      8
    • Ertuğrul Sağlam
      2
    • Aykut Kocaman
      2
    • Şenol Güneş
      0
    • Ersun Yanal
      0
    • Fatih Terim
      2
    • daum
      10
    • Tigana
      3

Önerilen İletiler

sız dıyıp de farklı bı kesıme konusuyomussunuz gıbı konusma..gs heyetı de taraftarıda olayı kabul etmıyo zaten..o senın gıbılerın tatmın olma yolu...her ne olursa olsun musvette dedıgın adam senın guttugun koyun kadar..........................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sız dıyıp de farklı bı kesıme konusuyomussunuz gıbı konusma..gs heyetı de taraftarıda olayı kabul etmıyo zaten..o senın gıbılerın tatmın olma yolu...her ne olursa olsun musvette dedıgın adam senın guttugun koyun kadar..........................

ağzıyla kuş tutsa türkiyeye hakaret eden bi adamı kabullenmem...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Zamanında Avrupada yılın futbolcusu seçilen, Dortmund'un CL şampiyonluğunda en büyük pay sahibi olan, Borussia Dortmund ve son olarak geçen yıl Stuttgart'ı çalıştıran Matthias Sammer Leverkusenden kendisine gelen teknik direktörlük teklifini Daum'un yanında stajyerlik yapmak istediği için reddetti..

Daum'u beğenmeyenlere ithaf olunur..

FRANKFURT, Sept 26 (Reuters) - Matthias Sammer has turned down an offer

to coach Bayer Leverkusen and instead plans a study tour of Europe.

'The offer from Leverkusen was an honour,' Sammer told Bild newspaper.

'I really considered it but it came too soon after the Stuttgart situation.'

Sammer lost his job as Stuttgart coach at the end of last season after

the club drifted out of the Champions League places to finish fifth.

The former European Player of the Year was the favourite to take over at

Leverkusen following the dismissal of Klaus Augenthaler on September 16

but he wants to hone his coaching skills before taking on another job.

'I want to study methods in England and Spain, as well as with Christoph

Daum in Turkey and Louis van Gaal with Alkmaar (in the Netherlands).'

Rudi Voeller, Leverkusen's director of football, will continue to coach

the side on a caretaker basis until a long-term replacement is found.

The club have won two and lost one of their three league games since Voeller,

the former Germany coach, took temporary charge.

(Yorumsuz)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne oluyo ne köpeği ya?

Böylemi taraftarlık ruhu oluşturyorsunuz?

Nerde o eski dostluk?

Aynı tribünde Gs-fb maçını izleyenler!

Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok, terbiyeli olalım!

Delete kimse köpek diyemez, sadece ona değil bu forumdan herhangi birine! Gsli veya fb li olsun farketmez! :angry:

Gs- Fb dosttur, aslında birbirlerine muhtaçyırlar ama bunu hala anlamıyolar! Yakında birinin başına bişey gelince anlarlar!

Saygılar!...........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

delete ben hagı nın ıyı tarafını kotu tarafını da soledım..yazdım mı yazmadım mı bı oku allahını seversen..tabı nerenden okuyon bılınmez..veya nasıl algılıyon o da sorulur...ama sız top daum un kokaınman oldugunu kabul etmıyonuz..o adamın spor camıasında ısı yok..hagı en azından bu yonuyle daumdan daha temız..hagı de yaparsa onunda allah belasını versın....

bı de not:ne kadar anlamsız laflar edılse de hakaret sevıyesıne işi getırmemeye dıkkat edlım..kolaya kacmayalım..akıl yoluyla sınır etmek varken hakaretle olmz...etsen bıle degen bırıne etkı hayra gecsın..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

delete ben hagı nın ıyı tarafını kotu tarafını da soledım..yazdım mı yazmadım mı bı oku allahını seversen..tabı nerenden okuyon bılınmez..veya nasıl algılıyon o da sorulur...ama sız top daum un kokaınman oldugunu kabul etmıyonuz..o adamın spor camıasında ısı yok..hagı en azından bu yonuyle daumdan daha temız..hagı de yaparsa onunda allah belasını versın....

bı de not:ne kadar anlamsız laflar edılse de hakaret sevıyesıne işi getırmemeye dıkkat edlım..kolaya kacmayalım..akıl yoluyla sınır etmek varken hakaretle olmz...etsen bıle degen bırıne etkı hayra gecsın..

daum bütün dünyadan özür diledi ...

hagi ise marifetmiş gibi omuzlara alındı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

kusura bakmayında arkadaşlar daum iyi diyenlere çok gülüyorum.Aziz gak dese gukdese aldı adam gene avrupa da sıfırı çekti hiç birşey yapamadı alt yapıdan gelen gençleri harcadı paf takımınız zaten küme düşüyor.Artık TÜrkiye de başarı yetmiyor. ve bence sırf avrupa da kokainman damgasından kurtulmak için pahalı pahalı futbolcular aldırıyor ve gençleri harcıyor.(Başarılı olursa belki kapağı avrupaya atar yani kendini düşünüyor febeyi değil)Yine de birşey yok bu nasıl başarı elinizi vicdanınıza koyun kaç tane maçı çok iyi oynayarak aldı febe bir elin beş parmağını geçmiz neresi iyi antrenör?Beğenmedikleri GS bu parasızlıkta aslanlar gibi mücadele ediyor ve takıma kazandırılan gençlere bakın hepsi pırlanta gibi Gerets hiç bir şey yapmamış olsa bile bu kadar genci kazandırması bile yeter bu sadece GS için değil Türk futbolu içinde bir kazançtır.

Bana kalırsa Türkiye ye gelen eniyi antrenörlerin başında DERWAL gelir ardından FELDKAMP,PAREİRA,DEL BOSGUE ilk GS ageldiğinde Fatih terim ama sonradan bana göre sapıttı.Tabiki Hagi ve Terimin rekorlarını kıran Gerets ide zor koşullara rağmen oldukça başarılı buluyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya gerets onları yoksulluktan oynattı..... fakir bi takımsınız oyuncu alamıyorsunuz.... illaki yüzünüze mi vurmak lazım bunları anlamıyorumki ya....

şimdi anelka varken semih oynarmı alex varken olcan oynarmı? apiiah varken gürhan oynarmı?

biras düşün anlayaagını umuyorum üstteki :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerets in kariyerinde zaten genç oyuncuları (en az 5 tane) as takıma kazandırması ön planda .Yani para olsada olmasa da kazandırılacaktı ve alex,anelka,appiah bizim milli takımımızda oynamıyor harcanan gençler bizim sporumuzun geleceği bu adamlar oynuyorda ne başarı elde edildi güya avrupa için alındı sonuç ortada .Biraz objektif düşünürsen eğer ne demek istediğimi anlarsın tabi eğer canın anlamak istiyorsa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.