Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kim kime aşık

fantastico

Önerilen İletiler

senden iyi kaynana olur abla gelininde fosforlu olsun :lol: bi tanede maşa verelim sana ızdırap çektir biraz da fosforları dökülsün şunun... :lol:

benden miii? Fosforlu mu benim gelinim olacak, oglum kim olacak bu durumda gelinim fosforlu olduguna gore :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 408
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Erbay bende kötü kadın müsseyen olmak istiyom dedim duymadınmı :angry::w00t: kankimi unutma tabe -_-:lol:

tamam yağmurum gel simdi biz senle kardeş olalım tamam mı? Sen kötü kadın müsseyyen ol ben de kaynana gloria olimmm fosforlu da bizim gelinimiz olsun.. Bi de ogul bulmamız gerek ama kaynanalık yapcazz sonra oglun annesi ve teyzesi olarak... Kim olsun oglumuz gel karar verelim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oğlumus kim olsun du bi düşünem gloriacım :unsure: Erbay olsun :w00t:<_<:lol: Diğer teysede hain ökkeş kankim olsun nütfen :(:w00t::lol: Gelin aşure yapmasını biliomu bari :huh::lol:

Yok anam ne aşuresiiii geçen gün bi aşure yap dedim demes olaydımmm içine attıgı cevizleri kabuguyla atmış, nphutlar çiğ çiğ dişlerim kırılıyodu vallaaaa zaten yeni yaptırdım dişlerimiiiii...

Ahh benim gül yüzlü oğlummmm, Erbaycımmmm ahhhhh nerden buldun da getirdin bu fosforiği bilmem ki

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teyzecim bi isteğin varmı ...

evet -_- git polatımı bul gel :angry::lol:

Yok anam ne aşuresiiii geçen gün bi aşure yap dedim demes olaydımmm içine attıgı cevizleri kabuguyla atmış, nphutlar çiğ çiğ dişlerim kırılıyodu vallaaaa zaten yeni yaptırdım dişlerimiiiii...

Ahh benim gül yüzlü oğlummmm, Erbaycımmmm ahhhhh nerden buldun da getirdin bu fosforiği bilmem ki

Ne diyorsun hemşire :o:lol:

ne teyzesi hanım anne.

Sen yenisin galiba :shifty: reklam gibi oldu yahu :lol: beymi diyelim bayan mı :unsure::(:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

müsseyyencimmm benim şimdi çıkmam lazım bi büyücü hanım varmış, ona gitcem de bi büyü yaptırcam bakim şu fosforikten kurtulabilir miyiz? Bu büyücü çok iyiymiş, varsa senin istedigin bişi soyle onu da hallettirelimmm :) Erbay sana emanet dikkat et aman eli ağırdır bu fopsforiğin vurmasın, iyi kolla... Bi çarptı mı yamultur valla, elinin ayarı yok... Benişm nazik kibar oğlum da elini kaldırıp bi çarpmaz ki :):w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aça haklısın galiba ben zaten xlark tades'den hoşlanıyorum

sedat abiden de hoşlanan hoşlanana ;)

Ya ne oluyo yaaaaa , herkescikler ilanı aşk ediyoooo , kıs kankim hepsi senin yüsünden

kıss kankim benim ne suçum var anlamadım :huh:<_<

hımmm beyefendi yani , kaç yaşındasın sen bakem , ben değil kankim merak ediyo ondan sordum

ben mi merak ediyom :unsure: üstüme iyilik sağlık -_- kıss biras cesaretli olsana :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıss kankim benim ne suçum var anlamadım

ben mi merak ediyom :unsure: üstüme iyilik sağlık -_- kıss biras cesaretli olsana

Kıs bütün suç senin işte kankim :P Ne bilem yapmışsındır bişeyler :lol:

Ne cesareti be :unsure:

tamam ben üstüme alınmadım zaten.kankin mineu mu? B)

Efet kankim Minem :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir €L€KTRO_777

kıss kankim benim ne suçum var anlamadım :huh:<_<

ben mi merak ediyom :unsure: üstüme iyilik sağlık -_- kıss biras cesaretli olsana :D:P

he he he :stuart:

yakaladım seni

demek beni kandırıyon ha!

tabi benim gibi buldun saf çocuğu kandır :lol:

sen de iyiki kankisin ha mineu.

valla böyle kanki artık kimin başına sen sole :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yakaladım seni

demek beni kandırıyon ha!

tabi benim gibi buldun saf çocuğu kandır

sen de iyiki kankisin ha mineu.

valla böyle kanki artık kimin başına sen sole

yuk be kandırması :(

iyi ki varım demi :grin:

benim gibi kanki herkesin başına -_-:D:blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.