Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TAKIMSIZ ŞAMPİYON

Önerilen İletiler

4 sene de bız gulduk hem de doyasıya....bır laf vardır cabuk yukselenler cabuk sımarırmıs...ya da her cıkısın bır ınısı vardır..fb de bı gun dusecek bjk cıkacak trabzon vs.....bu bole turkıye de....onun ıcın gulmenı dogal karsılıyorum..gecıcı bısey

ama fb beni hiç ağlatmadı çünkü benim için kupalar önemli değil... büyüklük budur...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

galatsaray şu an ki tek. adamı çok kurt ama fulbolcu olsa galatasray eski günlerine döner diyorum ama

demekle kalıyorum galatasaray adam idmanlara katılmıyor parasızlıktan

ben ce gs bu görüşü göre liderlik mücadeleseni fazla götürmez

eksik çok mevkilere trasfer lazım çok zor

gs birara gs kartı çıkarmışlardı ama bi işe yaramadı

biz fenerliler olarak gs yardınm destek kartı çıkartalım

nasıl olour

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

deleterıous su adını koyamadıgın seyın adını bı koysan da bılse bılsek yahu....bırakcaksın o lafları..kupa almayınca kac kez sevındın..ya daa smapıyonlar lıgınden elenınce allahını seversen yuzun guldu mu? takımını sevmeye devam edebılırsın o normal ama sen elenmıssın hala yuzun gulup ah benım canım bıtanecık takımım dıyosan halaperestsın o zman...ben de gs tromsoya elenınce kuplere bındım ama sevmeye hala devam edıyom..bence dedıklerıni bıdaha dusun ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adını koyabilirsem bu sevginin, söz ilk olarak sana söyleyecem :D ...takım maç kaybedince tabiki üzülüyorum ancak hiç bir zaman da sırt cevirmiyorum...söylemeye çalıştığım şu; galatasaray ve besiktaşlılarda iki maç kaybettiği zaman ''ben artık galatasaraylı/beşiktaşlı değlim arkadaş, kendi memleketimin takımını tutuyorum'' lafları türeyiveriyor...sen şahsın adına bunu kabul etmeyeilirsin ama ben böylelerini çok gördüm...basketboldan konusurken çoğu galatasaraylı arkadasım efes'i tuttugunu söyler...bu da başarı varsa destekleriz mantıgını güttüklerini gösteriyo bana göre...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.