Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SAHTE MİLLİYETÇİLER... ("Sahte milliyetçiler"in elinden bu bayrağı almak, bütün devrimcilerin ortak amacı olmalıdır. Çünkü, "proleter uluslar"ın bağı)

DİPNOT

Önerilen İletiler

Çelişkinin yamanı sizde siz uzatılan çiçeği bile geri çevirirsiniz. Geri döneceğini bilerek siyaset yaptık sizinle zaten yoksa yukarıda yazdığım gibi Duvarlarla iletişim güç oluyor.

Aslen reis destekli yazı yazanı reisler dışlar zaten ;)

Çünkü hamdır ve yetersizdir o halde ;)

Partide teorisyen göreviniz var galiba. Ama o kadar yapay bir yapınız varki.Bağıra çağıra birşeyleri

çağrıştırıyor bize. Bunları yeni yetme gençlere uygulayınız. Bizden size hayır yok.En azından parti

başkanınız bunu anlamalı. Yıllarca köklü farklılıklar taşıyan iki görüş üç günde aynı potada erimez.

Söylediklermizi akademisyenleriniz ve kurmaylarınız iyi analiz etsin yeter.Fazlası sizede bizede zarar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 129
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

merak etme ülkü ocakları gerekli aşılamayı yapıyor ,gençlere biz burda komünizmin önüne geçmeye çalışıyoruz ve başarıyoruzda olay bu ..gençlik dolu ocaklarda sen hiç tasalanma asfalt

bozkurtmusti yada erkalist gel sen beni dinle buraya yazı yazma.Gerçekten b..tan bir hale bürünüyorsun.

Git fırındaki ekmekleri ye.Gel o zaman konuşuruz nasılsa.Ama insanları kendine güldürmene bende acımaya

başladım.İyi niyetli olduğun belli ama.Napalım adım hıdır elimden geler budur misali yapma... senin yüzünden

garip 2-3 uyarı aldım.Ben buradan düşüncelerimi aktarayım.Forum yine sizin olsun.En azından buna

hürmet göster..........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birincisi bana bozkurt musti diye yazı yazmışsın ben o şahsı tanımam kim olduğunu bilmeme benim nickname im erkalist gözlük al ve bak

ikincisi bana hakaret etmişsin hala adminin uyarmamasına şaşıyorum

üçüncüsü komik duruma düşen sensin çünkü herkez serbest dünya görüşünü savunurken sen hala ilkçağdan kalma dikta rejimleri savunuyorsun

dördüncüsü foruma yazı yazma konusunda sana danışacak değilim çünkü bilgi seviyesinde benden aşağı gözüktüğün her halinden belli

beşincisi kimsenin komünizmin o gerici sözlerine ihtiyacı yok sakla sende kalsın belki birgün kullanırsın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birincisi bana bozkurt musti diye yazı yazmışsın ben o şahsı tanımam kim olduğunu bilmeme benim nickname im erkalist gözlük al ve bak

ikincisi bana hakaret etmişsin hala adminin uyarmamasına şaşıyorum

üçüncüsü komik duruma düşen sensin çünkü herkez serbest dünya görüşünü savunurken sen hala ilkçağdan kalma dikta rejimleri savunuyorsun

dördüncüsü foruma yazı yazma konusunda sana danışacak değilim çünkü bilgi seviyesinde benden aşağı gözüktüğün her halinden belli

beşincisi kimsenin komünizmin o gerici sözlerine ihtiyacı yok sakla sende kalsın belki birgün kullanırsın

Biz kullanırız zaten merak etme ama.Hiç değilse sen şu korkaklardan olma,musti.Noktasından virgülüne kadar

o sensin ama aslını inkar etmek bizi pek şaşırtmıyor.Biz kimin ne olduğunu bilenlerdeniz.Sen keyfini çıkar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Asfalt kardeşim ben hayalci değilim. Devletler dünyada da illegal faliyet yaparlar. Yapmazlar diyorsan buyur yaz.... Öğrenelim. :D

Haklısın galiba. Devletler dünyada da illegal faliyet yaparlar.Bu faaliyetlerden devletin hangi kademelerinin haberi vardır. Eğer bu faaliyetleri devlet yapıyorsa,bütün kademelerin haberi olması gerekmezmi?Değilse demekki bu ilegal faaliyetleri devlet değil,şahıslar yapıyorlar. İşçi partili gençleri kim öldürdü dersiniz.Peki suçları neidi? Devletin elinde bukadar olanaklar varken,neden ilagal yollara başvururki? Çünki suçsuz insanları, ortadan kaldırmaktır amaç. Suçlu olsalar yerin dibinde bile bulur icabına bakılırdı zaten. Bu devletin yaptıkları neden hep sol kesime oluyor söylermisiniz?

Devletin elinde tim'i var mit'i var. İlegal yaptırımlara ne ihtiyacı varki? Deniz Gezmiş ve arkadaşlarına yaptıkları gibi yapsalardı ya. Ama sıkar değilmi? Suçsuz insanları yok etmek, herzaman hazmedilemez. O günlerde İnönü Demireli ziyaret eder.Bu çocukların suçu yok:Bırakın bunları der.

Demirelin cevabı: Biliyorum suçsuzlar.Ama üç bizden gitti,üç'te sizden gidecek olmuştur.

Anladınız sanırım.Devlet suçsuzlara karşı ilagal yollar denemektedir. Neden bir ülkücüye,bir dinciye karşı iagal yollar denenmiyor söylermisiniz???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biz kullanırız zaten merak etme ama.Hiç değilse sen şu korkaklardan olma,musti.Noktasından virgülüne kadar

o sensin ama aslını inkar etmek bizi pek şaşırtmıyor.Biz kimin ne olduğunu bilenlerdeniz.Sen keyfini çıkar

----------------------------------------------------------

beni tanısaydın böyle konuşacağını sanmıyordum...bu arada adım mustafa değil benim ali...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

70 yıllarda amcamın kafası solcu bir genç tarafından kesilerek öldürüldü...nedenide amcamın Allaha inanıyormussun sorusun evet yanıtı vermesi..peki bunun hesabını kim verecek ..taraflı yazı yazmayın..söz konusu insana hayatı..devamlı sağcılara laf atılıyor...

Bırak sallamayı :D Mazlumum o yüzden kafatasçı oldum mantığının psikolojik değerlendirmeleri hep aynı yönde. ***** ***** ***** bozukluğu. Hem zaten kafa kesmek geleneği araplara özgü bir modeldir.

Duygu sömürüsü ve aman dilemeyi duydumda bu kadarını daha önce hiç görmedim. Yuuuh yani............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

70 yıllarda amcamın kafası solcu bir genç tarafından kesilerek öldürüldü...nedenide amcamın Allaha inanıyormussun sorusun evet yanıtı vermesi..peki bunun hesabını kim verecek ..taraflı yazı yazmayın..söz konusu insana hayatı..devamlı sağcılara laf atılıyor...

peki pisi pisine ölen sol görüşlüler nolucak? üç sizden-üç bizden hesabıyla gidenler? demogojiyle yürümüyor artık hiç bir şey, duygular ve şahısların ferdi/fevri hareketleri değil mantık/akıldır aslolan; yada öyle olmalı artık...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bırak sallamayı Mazlumum o yüzden kafatasçı oldum mantığının psikolojik değerlendirmeleri hep aynı yönde. ***** ***** ***** bozukluğu. Hem zaten kafa kesmek geleneği araplara özgü bir modeldir.

Duygu sömürüsü ve aman dilemeyi duydumda bu kadarını daha önce hiç görmedim. Yuuuh yani............

----------------------------------------------------------------------------

asfalt şahıslı kişilik bu kadar taraf tutanınıda görmedim.yani size göre bütün solcular melek..

bun ÖNYARGI denir

bu arada ölen birisine saygı göstermediğiniz için sizi kınıyorum ve kafatasçı hakaretinide size iade ediyorum

saygısılığın böylesini görmedim burası forummu kahvemi..boğaz kesmek araplara özgüymüş daha geçen hafta izledim haberlerde adam karısının boğazını kesmiş

saygısızlığınızı size aynen iletiyorum ve admine söylüyorum şahıslara kafatasçı demek hakaret değil mi soruyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu yazdıklarına kendin inandınmıki,başkalarını inandırasın.

Lafa bak:Allaha inanıyor diye kafası kesilmiş.Bukadar saçmalık olurmu? Daha güzel ve inandırıcı senaryolar yazabilirdin.

Bir sorum olacak size. Öyle senaryo falanda değil. Sivas katliamını yapanlar kimlerdi? Suçsuz insanları gözler önünde yakmak, hangi kitabınızda yazıyor?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cidden duydum duydum da bu kadar yalanda duymadım. :)

nerede olmuş bu olay, kim yapmış, ölen kimmiş.

ya hadi onu bırak. maden rahmetli olmuş o kişi, sen nereden biliyorsun öldürmeden önce ne sorduklarını.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KATİL ŞAHIS ifadesinde Allaha inandığını söyleyince öldürdüm dediği için biliyorum şahıs komünist olunca katil bile olsa savunuyorsunuz değilmi sizin özgürlük anlayışınız bu katillere solcu olsa bile arka çıkmak..yazık

ikincisi ben sivas katliamını savunduğumu yazmadım niye böyle iddalarda bulunuyoırsunuz ki cinayet cinayettir.cinayet işlemenin sağı solu olmaz ...ama katil solcu olunca siz desteklersiniz..sizin adalet anlayışınız bu..büyümenizi bekliyorumm yaş olarak bu yaşlarda anlayamazsınız beni

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KATİL ŞAHIS ifadesinde Allaha inandığını söyleyince öldürdüm dediği için biliyorum şahıs komünist olunca katil bile olsa savunuyorsunuz değilmi sizin özgürlük anlayışınız bu katillere solcu olsa bile arka çıkmak..yazık

ikincisi ben sivas katliamını savunduğumu yazmadım niye böyle iddalarda bulunuyoırsunuz ki cinayet cinayettir.cinayet işlemenin sağı solu olmaz ...ama katil solcu olunca siz desteklersiniz..sizin adalet anlayışınız bu..büyümenizi bekliyorumm yaş olarak bu yaşlarda anlayamazsınız beni

Sizin yaşınız kaçki,büyümemizi bekliyorsunuz? Belki oğlum bile senden büyüktür.

Sivas katliamını savunduğunu yazmadın ama, o zihniyet değilmiydi yapanlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sizin gibi düşünenlerin zihniyeti değilmiydi? Bizler hiçbir cinayeti onaylamadık,onaylamıyoruzda.Nerede söyledik, solcuların işlediği cinayetler mübahtır diye. Ama şunu iyi bilinki;68 kuşağından beri ölenlerin biyük çoğunluğu,sol kesimden olmuştur.Darbeler bile sağ gösterip sola vurmuştur hep.

Haa bu arada benim yaşım 52

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne yazıkki beni hayalkırıklığına uğrattınız..ben hiçbir insanın düşüncesinden dolayı öldürülmesini tasvip etmem(ister sağcı olsun ister solcu)çünkü bu özgür düşünceye aykırıdır ..ama sizin savunduğunuz komünist sistem rusyada(stalin ve lenin zalimlerinin) çin de(mao zaliminini) milyonlarca insanı yok yere öldürmesine neden olmuştur..hala özgür düşünceye ve inanca karşı olan komünizmi savunmanızı 52 yaşında olgun birisine yakıştıramıyorum..dünya bugün özgürlük rejimlerine ilerlerken sizler hala tek partili dikta rejimlerini savunuyorsunuz yazıkk..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayal kırıklığına uğrayan yalnız sen değilsin.Biz bugünlere kadar hep,hayal kırıklıklarıyla geldik. Yani sizin gibimi düşünseydik.insanlar düşüncelerinde özgürdür.Ama kendi iyiliği ve ülkesi için iyiyi bulmaya çalışmalıdır. İnsanlara göre iyiler hep farklı farklıdır. Benim iyim senin,için kötü olabilir. Aynı durum benim için ve başkaları içinde geçerlidir. Yani ben şimdi ırkçı biri olsam,bana iyimi dersin bilemem.Hitlerin insanları diri diri yaktıkları, hala hafızalarda.Türkiyedede bu zihniyeti hortlatmak isteyenler var.

Neymiş efendim:Türk'ün Türk'ten başka dostu yokmuş.İnsanın önce kendine bakması gerekmezmi? Kim'e dost oldunda,karşıdan dostluk bekliyorsun.Şu komşularımıza bir bakınız.Bir tane dost gösterebilirmisiniz.Hepside düşmandır Türkiye'ye.Fırsatını bulsalar bir kaşık suda boğarlar bizi.

Onuda geçelim.Dünya'da birtek dost ülke varmı Türkiye'ye.

Eee sen dersen benim dostum Türk'tür,böyle tek başına kalırsın işte.Dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın,hangi ırktan olursa olsun,insansa,ve dostluğu hakediyorsa benim dostumdur.

Bu yazılarda sizi kasttetmedim.Genelleme olarak yazdım,üstünüze alınmayın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

peki şu dost(!)larımıza bir bakalım

ingiltere 100 yıllardan beri düşmanımız.1. dünya savaşında istanbula göz dikmiş

fransa1. dünya savaşında gözlerini ülkemize dikmiş

italya 1. dünya savaşında ülkemize gözlerini dikmiş

yunanistan izmiri işgal edip yerli halkı katletmiş

araplar hicazdaki Türk askerlerinin boğazını ALLAHUEKBER nidalarıyla kesmiş

ABD ortadoğu projesi ama cıyla kürt vatandaşlarımızı ayaklandırıp pkk terörüne göz yumuyor

rusya akdenize inme hayaliyle sürekli topraklarımıza göz dikmiş

çin sattığı herşey 1 milyon ürünleriyle kalitesiz malzemeleriyle ekonomimizi işgal etmiş

ermenistan soykırım gbi ********* bir suçla Türkiyeyi suçlamaktadır

şimdi bana söylermisiniz

TÜRKÜN/YADA TÜRKİYENİN_İKİSİDE AYNI ŞEY_) TÜRKTEN BAŞKA DOSTU VARMIDIR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak yine ırkçı bir yaklaşımla geldiniz. Ülkelerdeki politikacılar kötüyse,o ülkelerde yaşayan insanlara'damı düşman olmak gerekir.Bizimde politikacılarımız kötü. Bu ülkede yaşayanların hepisinin kötü olmasını göstermez.

İşyerinde Dünya'nın değişik ülkelerinden onlarca arkadaşım var.Ülkelerini sevmiyorum diye,onlara düşman'mı olmam gerekir.Yiine söylüyorum,dostluğu hakeden herkes dostumdur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani 1. dünya savaşını ve sonuçlarını inkar ediyorsunuz..sizin arkadaşlarınız size dostça davranabilirler zaten ben ülkemizdeki yabancı uyruklu vatandaşlarımızı kastetmedim ama şu varki ne abd ,ne rusya ne çin nede diğerleri bize dost olamaz çünkü biz stratejik bir konumda olan bir ülkeyiz ..bu sebeple düşmanımızda çok hele abd gibi emperyalist devletler varken...ayrıca kurtuluş savaşındada kimin dost kimin düşman olduğunu gördük

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizi anlamakta zorlanıyorum dostum..daha gözümüzün önünde bariz örnekleri var abd ırkı işgal etti lübanan ve filistine saldıran israile yardm ediyor ..türkiyeyi misyonerlik faaliyetleri ile tehdit ediyor,pkk ya destek veriyor.öldürülen militanların üzerinde abd yapımı silahlar çıkıyor ve siz hala dostluk dan bahsediyorsun ben zaten şahsi kişilere atıfta bulunmadım ama nu ülkelr maalesef bize düşman ister gelecekte ister geçmişte bu arada geçen aylarda orta doğu projesi haritası yayınlandı ve bu haritanın kürdistan(ne demekse bu terimede tav oluyorum)sınırları içinde diyarbakır (amed)adı altında kürdistan(bak yine kullanmak zorunda kaldım)başkenti olarak gösteriliyor gd a ve d anadolu bu sınırlar içinde gösteriliyor ...aynı harita tevrat(yahudilerin din kitabı)arkasındada var..bakmanızı tavsiye edrim

yine tekrar ediyorum

TÜRKİYYENİN KENDİ DIŞINDA DOSTU YOK

TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK

inşallah ben yanılırım..keşke yanılsam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beni anlamakta niye zorluk çekiyorsunuzki? Ben ABD.ye iyi demedimki.Doğduğumdan beri ABD.düşmanlığım vardır (Belki sizden daha fazla) Ama bu demek değilki,halkınada düşman olacağım.Ben burada devletleri ele almıyorum,halklarını kasttediyorum.

Ben size katılmıyorum.Türkün her ulus halkından, dostu olabilir.

Sizin dedikleriniz hep ırkçı yaklaşımlara geliyor.Konu başlığını birdaha okumanızı öneririm.

O savaşlar geride kaldı.Bizdemi orada kalalım.Artık önümüze bakalım.neleri daha iyi yapabiliriz ülkemiz için.Bunları tartışalım.

İLERİ'ye hep ileriye...! (Geriye bakmak yok)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.