Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yardımınıza ihtiyacım var:(

xmintx

Önerilen İletiler

hic kimsenin isine karisip ukalalik yapmak istemem ama bir erkegi kulun köpegin yaparak eline ne gececekki? sen istermisin bir erkek seni o hale getirsin sonra yeri geldi mi en büyük darbeyi vursun? bir insan bir insani seviyorsa zaten onun onda kiymeti ve yeri tartisilmazdir illaki kul köpek mi yapmali? ben üzülüyorum ya böyle düsünceler karsisinda.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hic kimsenin isine karisip ukalalik yapmak istemem ama bir erkegi kulun köpegin yaparak eline ne gececekki? sen istermisin bir erkek seni o hale getirsin sonra yeri geldi mi en büyük darbeyi vursun? bir insan bir insani seviyorsa zaten onun onda kiymeti ve yeri tartisilmazdir illaki kul köpek mi yapmali? ben üzülüyorum ya böyle düsünceler karsisinda.

Haklısın tabii kimse kulum kölem olmasın ki zaten olursa değeri kalmaz benim için. Ama ben hani etrafımızda gördüğümüz el üstünde tutulan tipler bunu nasıl başarıyor diyorum hani çoğu haketmediği halde bunun kuralı ne?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya şimdi farzedin birisi şöyle bir topic açacak

Arkadaşlar bizim evin karşısında sürekli farkedilen bir araba var. markası x. içindeki teypin markası y. ben bu y nin fiyatını araştırdım yaklaşık 100 ytl ediyo. benim de aşağı yukarı 100 ytl ye ihtiyacım var. acaba bu x marka arabanın kapısını anahtarsız nasıl açarım ve y marka teypi 100 ytl ye nereden okutabilirim.

bence bu açtığın topicle çok farklı değil. senin istediğin şey nizami değil çünkü :D

Kendine kul (bu tabire kesinlikle karşıyım) köle arıyorsun ve bu gayrinizami iş için bizden yardım istiyosun :)

oldu mu sence bu :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bılmıyorum da

benım de kul köpek ettıgım cok kişi var ama ben de ekul köpek olabılıryorum

nası kul köpek ettım

hıc deger vermıyrum onemsemıyorum

senın de vardır pesınden kosan xmintx sımdıe kdr kosmustur mutlaka bırı dımı

ama bak dogru ınsan dedık kul köpek olduk adam da salladı bızı.

hayatın kuralı olmus bu artık

:crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya şimdi farzedin birisi şöyle bir topic açacak

Arkadaşlar bizim evin karşısında sürekli farkedilen bir araba var. markası x. içindeki teypin markası y. ben bu y nin fiyatını araştırdım yaklaşık 100 ytl ediyo. benim de aşağı yukarı 100 ytl ye ihtiyacım var. acaba bu x marka arabanın kapısını anahtarsız nasıl açarım ve y marka teypi 100 ytl ye nereden okutabilirim.

bence bu açtığın topicle çok farklı değil. senin istediğin şey nizami değil çünkü :D

Kendine kul (bu tabire kesinlikle karşıyım) köle arıyorsun ve bu gayrinizami iş için bizden yardım istiyosun :)

oldu mu sence bu :(

Merhaba Emre,

Öncelikle cevabın için teşekkürler.

Kendime kul-köle inan aramıyorum sadece etrafta haketmediği halde el üstünde tutulan o kadar çok kadın erkek var ki sadece nedir bu işin sırrı diyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bılmıyorum da

benım de kul köpek ettıgım cok kişi var ama ben de ekul köpek olabılıryorum

nası kul köpek ettım

hıc deger vermıyrum onemsemıyorum

senın de vardır pesınden kosan xmintx sımdıe kdr kosmustur mutlaka bırı dımı

ama bak dogru ınsan dedık kul köpek olduk adam da salladı bızı.

hayatın kuralı olmus bu artık

:crying:

Çok doğrusun melişkocum.

Zaten bir söz vardır ya tam böyle miydi hatırlamıyorum ama " beni isteyeni ben istemem benim istediğim de beni istemez"

Aynı sallanma durumu bende de var içim yandığı için yardım alma ihtiyacı hissettim:) Emreye de dediğim gibi kul köle aramıyorum yapamam zaten öyle biriyle sadece etrafta el üstünde tutulmayı haketmeyen o kadar çok insan varken neden arada sırada da olsa sallanan biz oluyoruz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, hani bir söz vardır ya kadınlar isterlerse bir erkeği kulu kölesi yapabilirler. Yaa bunun formülünü bilen varsa beri gelsin cidden merak ediyorum ben…

bance erkegi ole yapmak sana bir yarar getirmez cunku erkek ole olunca bunun kisiligi yok mu dersin ve SIKILIRSIN onu kendi haline birakk severse sevsin sevmesse bosver

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1-) ilk önce fiziki dış görünüş (hemen spora başlamanı tavsiye ederim)

2-) parfüm

3-) giyim kuşam. yerine açık olanlarda gündelik giydiklerin fazla abartılı olmayacak. ama agırlıklı olarak kadın gibi giynmeni tavsiye ederim. şu bagcıklı roma tipi ayakkabılar var onlar favorim

4-) parfüm

5-)yürüyüşün yürürken basen altı diyeyim oranın hareketi (ama dikkat et çok ince bir hat vardır yürürken adının birden kötü kadına çıkmasında yada çıkmamasında). ve o bölgenin görünüşü bunuda spor yaparken o bölgeyi çalıştıracak egzersizle halledersin gibi

6-) parfüm

7-) makyaj (kesinlikle ve kesinlikle çok hafif olmalı)

8-) parfüm

9-) Ses tonu hitabet şekli ses tonunda da çok ince bir çizgi vardır.

10-) parfum

11-) genel görgü kuralları(yemekte sokakta partyde toplantıda) (mesela erkek olarak bayan el uzatmadan onla tokalaşmak için elini uzatamazsın gibi, yada bayan olarak geçiş öceligi sizdedir ama size elle yada kafa ile önden buyrun işareti gelmedende hareket yapılmaz... gibi) bunun kitapları var internette de çok döküman bulabilirsin. bence bir kaç tanesini okumanı tavsiye ederim.

12-) parfüm

13-) vucudunu bakım ve temizligi

14-)parfüm

15-)bakışlar(gözlerinin içine bak kimle konuşursan konuş)

16-)parfüm

aklıam bunlar geldi.

Sağol tavsiyelerin için ama bu dediklerinle olmuyor kanısındayım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence olduğun gibi davran..neysen o yaniii...ayrıca en güzel anahtar tatlı dil...yalansız dolansız yaklaş sevdiğine...bütün bunlar yetmiyorsa..sorun karşındaki insandadır.seninle ilgilenmiyorsa zaten uğraşmanın bir anlamı yok..

Sanırım sorun onda.Artık uğraşmıyorum da aklıma geldikçe kahroluyorum ne yapayım:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, hani bir söz vardır ya kadınlar isterlerse bir erkeği kulu kölesi yapabilirler. Yaa bunun formülünü bilen varsa beri gelsin cidden merak ediyorum ben…

Yavrum senın pesınde kosturan ve senın bakmadıgın erkekler yokmu ????

sen ne yapıyorsun da onlara baglıyorsun bılıyomusun?

arkadas gıbı yaklasıyosun ve yuz vermıyosun

o arayınca aramıyosun önemsemıyosun dımı

öyle..

sen de senın herıfıne öyle yap önemseme arayınca sen arama

arkadas muamelesı yap iplemyo gıbı

bak bakalım nasıl baglanacak.

cok zor sevdıgıne soguk davranmak ama.... :(

taktık uygulaman lazım..

gercı bıde dıger boyuttan bakarsan adam senı ıstemıyosa zorla senın olsa sonra sen onu napcan

ugrasma hıc yaa degmez

ıstese yanında olurdu layık olsa. wala..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yavrum senın pesınde kosturan ve senın bakmadıgın erkekler yokmu ????

sen ne yapıyorsun da onlara baglıyorsun bılıyomusun?

arkadas gıbı yaklasıyosun ve yuz vermıyosun

o arayınca aramıyosun önemsemıyosun dımı

öyle..

sen de senın herıfıne öyle yap önemseme arayınca sen arama

arkadas muamelesı yap iplemyo gıbı

bak bakalım nasıl baglanacak.

cok zor sevdıgıne soguk davranmak ama.... :(

taktık uygulaman lazım..

gercı bıde dıger boyuttan bakarsan adam senı ıstemıyosa zorla senın olsa sonra sen onu napcan

ugrasma hıc yaa degmez

ıstese yanında olurdu layık olsa. wala..

Canımsın yaa. Çok teşekkür ederim içten ve samimi düşüncelerin için:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.