Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bitmiş bir ilişkinin ardından yardım ihtiyacı...

cihazcı

Önerilen İletiler

aynı forumdan tanıştığım dostlarla takılırken bi arkadaşım bana sitedeki bir kız arkadaşımızın kardeşinin benden hoşlandığını söyledi.. aslında ilk anda hiç ilgimi çekmedi bu düşünce.. sonra arkadaşım bana msnden kızın adresini gönderdi.. makara yapıyo olabilirler düşüncesiyle bir süre eklemedim.. sonra ne olursa olsun diye artık dayanamadım ekledim.. işte sohbet muhabbet tanışma faslı filan arkadaş olduk.. ama daha kız hakkında pek birşey bilmiyordum.. ve kendisinide hiç görmemiştim.. çokta merak ediyodum.. bi şekilde tasarlayarak görüşelim filan dedim evlerinin yakınında bi gölet vardı.. orda buluşalım dediler akşam.. neyse buluştuk filan.. benim hayal ettiğim gibi çıkmadı kız.. aslında daha çocuk sayılacak yaştaydı.. 16 yaşında filandı.. ama işte her ne kadar beklediğim gibi çıkmasada hoşlanmıştım yani.. ama o buluştuğumuz gün o siteden dediğim ablasıda gelmişti.. daha çok onunla sohbet ettik.. zaten ilgi alanlarımız filan ortaktı.. daha çok sohbet etçek birşeyler bulabiliyorduk.. neyse zamanları dolmuştu eve gitmeleri gerekiyordu.. ben ewlerinin yakınına bıraktım arabayla bunları filan.. ondan sonra msndeki muhabbetimiz çok daha farklı olmaya başladı görüşünce.. ben inceden inceden hoşlandığımı hissettirmeye çalıştım.. ufak ufak şeylerle belli etmeye çalıştım.. o da anlıyordu.. ama tepki vermiyordu.. aradan bir süre geçtikten sonra yaz döneminde olduğumuz için arkadaşlarının kaldığı yazlığa bizi davet ettiler.. bende bir arkadaşımı alarak yazlıklarına gittik.. hatta yolda beraber gittik iki araba olarak.. eve geldiğimizde bizi 4 tane kız karşıladı.. ve bir tanede erkek vardı..neyse içeri girip hepsiyle tanıştık.. sohbet muhabbet filan.. akşam olmuştu zaten biz gittiğimizde.. bi yemek faslı yaptık.. ordan bara gitmeye karar verdik.. yazlık mekan olduğu için güzel barlar discolar filan vardı.. birine girmeye karar verdik.. biz 6 kız 3 erkek şekilde girdik eğlendik.. sabaha karşı çıktık.. sonra sahil muhabbeti yaptık.. o orda olan çocuğun biz geldiğimizde orda olan çocuğun aslında benim hoşlandığım kızdan hoşlandığını öğrendm.. bende bi moral göçüntüsü sinirlilik filan.. yanımızda viskiler vardı başladım onu devirmeye.. nefessiz kalana kadar.. çok sinirim bozulmuştu ama kimseye söylemedim.. neyse dediler uykumuz geldi eve gidelim filan.. benim kafa allak bullak o kadar çok alkollü şekilde geçtim yine direksiyon başına.. yollarda çılgıncana gittim hiç birşey anlamadan.. gözüm dönmüştü adeta.. neyse sağ sağlim eve varabildik.. bütün sabah uyumadım.. bu arada kıza kıyak yapçaz ya barda sigarası bitiyo gidiyoz sigara alıyoz, içkisi bitiyo gidiyoz içki alıyoz.. aklımızca iyilik yapıyoz.. neyse ertesi gün denize gidelim dediler.. biraz uyuduktan sonra öğlen olmuştu zaten.. denize gittikilla dediler beach club ta oturalım.. iyi dedik tamam.. ama ücreti bi hesapladık biz erkekler olarak.. baya bi para tutuyodu.. bide orda içtiğimiz ıvırımız zıvırımız.. cepte hiç para kalmıcaktı.. allahtan adam tanıdık çıktı.. ücretsiz bizi içeri aldı.. içerde bu sefer bişeyler istediler içecek.. kızlarda yine para yok.. baya bi kısmını ben verdim yine.. yoksa kızlar ordan ta eve dönüp para almaları gerekicekti.. dedim yine hadi yorulmasın ben vereyim.. neyse öyle böyle o günde takıldık..akşamına biz ayrılıcaktık ordan.. akşam oldu yemek faslıdır ıvırdır zıvırdır.. tuttular yine bizi evde anca gece çıkabildik yola.. neyse baya eğlendiğimiz bi hafta sonu olmuştu.. ama ceptede para kalmadı tabi.. olsun dedik yaşadığımız eğlenceye değer.. ertesi günlerde ben yine msnde konuşuyodum hoşlandığım kızla.. ama o arada ablasıda ekledi beni msnine onunlada konuşuyoduk.. ben ablasından kıza nası açılabileceğime dair taktikler istedim.. oda şöyle yap böyle yap anlattı.. ama kardeşi istemiyordu bu seferde.. ben çok üzülüyordum.. hatta krizlere filan girmiştim.. ama fayda etmedi.. olmadı.. bende olmayınca vaz geçtim.. unuttum düşündüğüm herşeyi.. ama biz ablasıyla konuşuyoduk baya.. muhabbetimiz iyiydi.. neyse bi hafta sonu yat gezisi düzenlendi forum olarak.. ben kardeşininde ablasınında bizimle beraber yat gezisine gelmesini istiyodum.. ama kardeşi bizile beraber çıkıyomuş gibi yapıp arkadaşlarında kaldı.. bizde ablasıyla gittik.. ama biz bir gün öncesinden gittik.. gittiğimiz yerde çeşmeydi.. işte gündüz sahil filan, akşamına çarşıyı gezdik biraz karnımızı doyurduk, akşamda napalım napalım die düşünüyoduk.. çeşmede tanıdık aradaşlarımız vardı.. bizim gibi önceden gelenler..onlarla takılalım dedik akşam.. bi mekan bulup gidicektik.. ara ara en son gece yarısı bi mekan bulduk.. gülşen vardı.. olsun dedik.. bunada şükür.. neyse ordada baya güzel bi muhabbetimiz oldu.. tabi o arada ablasıylanda baya bi yakınlaşmıştık artık çok iyi arkadaş olmuştuk.. o ilk soğukluk yoktu.. gece sabaha karşı çıktık mekandan ama kalcak yerimiz yoktu sabaha kadar aradık bi kaç biyer hep doluydu.. zaten az bişey kaldı die sabaha arabayı çeşmeyi ykardan gören tammanzaralı bi tepeye çektik.. orda uyumaya çalıştık.. ben uyumadım.. hep onu seyrettim.. sabah uyanacağımız saatin gelmesini bekledim.. onu yanağından okşayarak uyandırmak istedim.. hep hayalimdeki gibi bişeydi bu.. kalkacağımız saat geldiğinde onu istediğim gibi yanaklarını okşayarak uyandırdım.. uyandık ve yat gezisi saati gelmeden karnımızı doyurmya gittik.. yat gezisi saati geldi filan.. çıktık tura.. herşey çok güzeldi.. birbirimize çok dostça yaklaşıyorduk.. bende öyle yaklaşıyordum ama.. içimde ona karşı çok farklı bi duygu vardı.. bu sevgide değildi aşkta değildi.. onu çok seviyordum.. benimle birlikte geldiği için beni kırmadığı için ona karşı çok saygı duymayada başlamıştım.. yine tabi çeşme ye gidilipte parayı bitirmeden dönülürmü.. :)) yola çıktığımda çok az bi param kalmıştı.. sadece yakıta yetecek kadar.. onları yine evlerine bıraktım.. çok mutlu olmuştum.. yani böyle çağırınca gelmesi bişey ler paylaşabilmemiz benim çok hoşuma gitmişti.. msndede sürekli birbirimizi çok sevdiğimizi söylüyorduk.. yani bu baya bi süre böyle devam etti.. bunlar bir gün düğüne istanbula gittiler ailecek.. biz tabi cepten mesajlaşıyorduk sürekli.. napıyosun nerdesin filan.. bana aşkım demeye filan başladı mesajlarda.. benim çok acayibime gitmişti ama çokta hoşuma gitmişti.. canım aşkım bebeğim.. artık mesajlar sırf bunlardan ibaret olmaya başlamıştı.. ve bana şu anda istanbulun en gözde mekanında elimde kırmızı şarabım seni düşünüyorum aşkım yazılı mesaj geldi.. bende seni düşünüyorum die mesaj gönderdim.. daha sonra acaba birbirimizden hoşlanıyormuyuz diye bir mesaj çekti.. bende bu konular mesajla konuşulcak konular değil yüzyüze iken birbirimizin gözlerinin içine bakarak sormamız lazım birbirimize diye bir mesaj çektim.. bundan sonra bana bunu duymak bile yetti aşkım.. hislerimde hiç yanılmadığım gibi şimdide yanılmadım çok mutluyum şimdi sabaha kadar içebilirim ikimizin şerefine diye mesaj çekti.. bende dedim hayırlısı olsun o zaman... ondan sonra ben gelecekleri günü sabırsızlıkla beklemeye başladım..geldiler.. hemen ertesi günü buluştuk.. ve birbirimize sarıldık öptük birbirimizi deliler gibi.. ve bi cafeye gittik.. kardeşide sevgilisiyle ordaydı.. sevgilisi dediğim kişi o yazlıktaki çocuktu.. onuda çok iyi tanıyodum.. ve mutlu olmasını istiyordum onlarında.. biz sürekli öpüştük sarıldık birbirimize oturduk... ben ona çiçekler güller hediyeler aldım.. çok mutlu oluyordu onun gülmesi benide çok mutlu ediyordu.. bu gerçektende benim çok hoşuma gidiyordu.. yani bi anda ona aşık olmaya başladım.. hatta eminim doğru kişi budur diye düşünmeye bile başlamıştım.. gerçektende çok mutluydum onun yanında.. daha sonra bir kaç kez daha görüştük.. evime geldiler.. sohbetimizi muhabbetimizi yaptık.. çok eğlenceli çok güzeldi herşey.. ben her istediğini yerine getirmeye çalışıyordum.. staj için slayt hazırlaması gerektiğini söyledi.. günlerimi verip ona slayt hazırladım firma ile ilgili.. her arayışımda canının birşey yapıp yapmak istemediği sordum.. nereleri gezmek istediğini sordum.. fırsatı oldukça gezdirdim.. eğlenmeye çalıştık..birşeyler paylaşmaya çalıştık.. hafta sonu geldi yine.. biz bu arada uzun bi süre ayrılık yaşadık babası pek izin vermiyodu çok dışarı çıkıyo die yaklaşık bir hafta sadece msn ve telefonla göreşebildik.. sonrasında hafta sonu geldi yine ve yazlığa gideceklerini söyledi bana.. tamam dedim bende geleyim gündüz dışarda olduğun zaman takılırız.. tamam dedi.. cuma akşamından hazırlandım.. öncesinde bi arkadaşımızın düğününe ordanda yazlıklarına gidecektim.. bu yazlıklarıda yaklaşık 60 -70 km uzaklıktaydı bulunduğumuz noktaya göre.. her türlü zorluğa karşı gidicektik yani.. sonra beni arayıp gelmememi kuşadasına gidiyor olduklarını boşu boşuna gelmiş olacağımı söyledi.. her ne kadar kızsamda sesimi çıkartmadım ve arkadaşları toplayıp çeşmeye gitmeye karar verdim.. o hafta sonunu çeşmede geçirdik.. biz tabi bu arada sürekli mesajlaşıyorduk canım bebeğim napıyon nerdesin filan.. sürekli böyleydi.. ben her yaptığımı haber veriyordum..o da öyle.. kontürü biterdi o an kontür yaratırdım ona.. arkadaşlarıma söylerdim bakkal bulurdum gecenin bi yarısı kontür alırdım ona.. neyse gün bitti biz döndük.. pazartesi günü yine arıyorum arıyorum açmıyo.. ben bi sinir oldum ama en son ulaştım artık.. nerdeesin filan şurdayım şurdayım kız ark. geziyom.. dedim biz görüşmemişiz ne zamandır bana haber verip buluşacağımıza sen kız arkadaşlarınla geziyosun.. dedim bende geliyorum şimdi yanınıza bekle.. gelme filan dedi.. özel şeyler konuşuyoruz. iyi dedim tamam.. madem özel rahatsız etmiyim.. sonra bi mesaj geldi.. ben benliğimden çıktım. yapamayacağım.. senden ayrılıyorum die.. ben bir gördüm mesajı şok oldum.. elim ayağım birbirine dolaştı.. biraz düşündükten sonra aradım dedim sen ne dediğinin farkındamısın kafan yerindemi.. evet çok yerinde böyle olması gerekiyo falan filan dedi kapattı telefonu yüzüme.. ben bir sinir oldum. atladığım gibi arabaya bulundukları yere.. ama gözü dönmüş bir şekilde..yolda trafiği katlederek.. belki görmeden insanlara zarar vererek.. yanlarına gittim hemen koşa koşa cafedelerdi.. içeri girdiğim gibi sarldım ona dedim sen ne yapıyorsun.. aklın başındamı evet dedi somurtarak..ve kendini benden iterek uzaklaştırmaya çalıştı.. dedim sen gel bi şöyle konuşalım.. neyse zar zor geldi.. dedim düşüncen nedir filan.. neden böyle bir düşünceye kapılıp benden ayrılmak istedin.. sebep ne yani.. dedi sen kardeşimden hoşlanıyordun.. sonra benimle ilgilenmeye başladın.. söyleyecektim sana daha önce ama söyleyemedim dedi.. dedim nasıl hala böyle birşey düşünürsün.. bak dedim onun yanında sevgilisi var.. ve mutlular.. biz neden mutlu olmayalım.. ya benim düşüncem böyle istemiyorum artık tarzında bişeyler söyledi.. tekrar döndük oturduğumuz yere.. kalktık kısa bir süre sonrada.. neymişefendim otobüsle gitçekmiş eve.. bak diyorum araba burda kapıda.. evine kadar götürücem ben..yok inat etti gelmem dio.. neyse zar zor kardeşinin sevgilisi ikna etti gelmeye.. bindik arabaya tripler kafasını çevirip bakmadı bile bütün yol boyunca..

ondan sonra biz kardeşinin sevgilisiyle bize gittik kafaları bulmaya.. bi güzel içtik.. sonra akşam aradı arkadaş sevgilisini.. nerde olduklarını öğrendi.. bizden yine baya uzak biryerdelerdi ailesiyle pikniğe gitmişler.. bizde onlara yetişelim gitmeden diye.. son sürat yanlarına gittik.. bizi bi gördü zaten triplere başladı.. o anda ipler koptu zaten.. ne olduysa oldu.. onu o kadar çok seviyo olmama rağmen ve biliyo olmasına rağmen benden ayrılmak istedi.. benim hiç bir suçum günahım yokken.. ayrılmak için bahane ettiği tek şey benim önceden onun kardeşinden hoşlanmış olmammış... bunu kafasına takmışmış.. allahaşkına siz olsanız ne yapardınız bu durumda.. ben size benim yaptığımı anlatmaya çalışayım..

önce son konuşmamızı yaptık o sabah.. ne dediysem ne söylediysem fayda etmedi.. ve çok fena kendimi kaybetmiştim.. yazışırken gözyaşlarımdan ne yazdığımı göremez hale gelmiştim.. çok kötü hissediyordum kendimi.. bütün olaylarda bundan sonra başlıyor zaten.. herşey brezilya dizisi gibi olucaktı.. önce ortak arkadaşlarımız aracılığı ile durumumu anlattırmaya çalıştım.. çok kötüydüm gerçektende.. ayrılık çok fena koymuştu bana.. adeta kendimi kaybetmiştim..sürekli tanıdığımkişiler aracılığıyla barıştırmaya tekrar ikna etmeye çalışıyordum.. çünkü o benim aradığım ve bulduğumu zannettiğim kişiydi.. onun için o kadar çok üzerine düşüyordum.. ve bi yandan sitede forumda tepkimi gösterecek imzaya mesajlar yazıyordum.. sonra msnde mesajlar yazıyordum.. mümkün olabildiğince kendimi onla ilgilenmiyormuş gibi göstermeye çalışıyordum.. vede tepkimi göstermeye çalışıyordum.. bi ara telefonum kapalıydı ve o telefon kapalı iken konuşmam gereken kişiler vardı.. ben boşlukta tansiyonumun yükseldiğini ve hastaneye gttiğim yalanını uydurmak zorunda kaldım.. aslında hastaneye filan gitmemiştim.. evde çok başım ağrıdığı için uyuyordum.. böyle bi yalan söyleme ihtiyacı duydum.. aslında gereksizdi.. ama gerçek olduğuna bende inanmıştım nerdeyse çünküçok başım ağrıyordu.. 1 gün 2 gün 3 gün sürekli ağrımaya başladı.. en sonunda ailem doktora gitmemi söyledi.. ve doktorda tansiyonumun aslında yüksek olduunu ama geçici bir durum olduğunnu söyledi.. bende bu arada bşkalarının msninden ona abi tavsiyesi verirmiş şeklinde mesajlar yaptım.. konuşmalar yaptım.. o da tekrardan deneyeceğini söyledi.. bu bana daha çok umut vermişti.. her ne kadar ayrılmış olsakta benim içimde hala bi umut vardı.. ama onuda kaybediyordum yavaş yavaş.. ve gerçekten ondan soğudum.. sonunda amacına ulaşmıştı.. artık tepki gösterme ve nefret hislerim artmaya başlamıştı.. msnime ve tanıdıklarıma ondan nefret ettiğimi.. onun o güzelliğini yok edeceğimi.. çok dikkatli olmasını yazdım msnime.. her ne kadar engelli olsamda msninde okuyabiliyordu.. başka bir msn aracılığı ile o korkuyu yaşadığını anladım..aslında hiç bir zarar vereceğim yoktu.. sadece nefretimi boşaltmam gerekiyordu.. bu şekilde rahatladığımı hissettim.. tabi bu ayrıldığımız dönem içinde her gün içiyordum.. kafam allak bullaktı.. hiç birşeyi sağlıklı düşünemiyordum.. hatta psikoloğa gitmeyi düşündüm kaç kere.. yapımdan dolayı çok çabuk sinirleniyordum.. ve kin duygumu engelleyemiyordum.. muhakkak bi psikolojik desteğe ihtiyacım vardı.. bana kimse destek çıkmadı.. tek bir dostum harcinde.. yanımda olmamasına rağmen bulunduğu binlerce kilometre uzaklıkta benim için uğraştı durdu.. onu unutmam için elinden geleni yaptı.. ben kendi kendime toparlanmaya çalıştım.. her ne kadar zor olsada.. aylardır evde yanlız kalıyordum.. bütün gün evde konuşacak kimsem yoktu.. bu zor durumu anlatacağım güvendiğimi sandığım kişiler bile beni arkamdan vuruyordu.. kimseye anlatamaması insanın durumunu gerçekten çok kötü birşey.. ona tekrardan beni sevmesini sağlayana kadar çok acılar çektim.. gecelerce sabahlara kadar ağladım.. onun tekrardan benim olması için elimden geleni yaptım ama olmadı.. o hiçte düşündüğüm gibi bi insan çıkmadı.. oysa ben onun için neler neler düşünmüştüm.. hayattan kazığı yiyene kadar işte.. kazık yiye yiye yememeyide öğrenecez böyle tecrübelerle... bana birde en çok koyan, yaşadıklarımı başkalarıyla konuşuken çok farklı lanse etmesiydi.. sanki ben ona aşık olmuşum ilk ben söylemişim.. herşeyi ben yapmışım gibi davranmasıydı.. ve kişileri kendi cephesinden yana kullanmaya çalışmasıydı.. mesajlarını hala saklıyorum.. diyorum bana bunları bunları yazan insan şimdi neler yapıyor.. görün tanıyın diyorum.. artık onu düşünmemeye çalışıyorum.. onun bende çok farklı bir yeri vardı.. ben ona çok değer vermiştim.. ama o beni başkalarına karş resmen psikopat ilan etti.. ki ben karıncayı dahi incitmeye çekinen bi insanım.. değil sevdiğim birini öldüreyim.. hep kendini düşündüklerine inandırdı.. çevresinide inandırdı.. öyle olmasını sağladı.. anneme kayınvalidem nasıl biri acaba diye bana sorarken.. bu hallere geldik işte arkadaşlar.. eminim hiç biriniz hikayemi sonuna kadar okumak istemeyebilirsiniz canınızsağolsun tabi hiç bir zorunluluğunuz yok ama okuyan herkesede teşekkür ediyorum.. yaptığımın doğrumu yanlışmı olduğunu yorumlamanızı istiyorum.. ben hala karar veremedim.. çünkü hiç sağlıklı düşünemiyorum.. lütfen sizde bir yorum yapın... yaptığım yanlışlar varsa söyleyin.. hepinize şimdiden teşekkürler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok üzüldüm yaşadıklarına :( hiç haketmemişsin aslında, ama şöyle de bir gerçek var bazen insanlar geçmişi unutamazlar, geçmiş insanları hep yaralar, her geçen gün mutsuzluğa sebep olur. kız arkadaşının yaşadığı şeyler demekki böyle şeylerdi, öncesinde kızkardeşinden hoşlanmanı aklından çıkaramadı, sen onun için çok şey yaptım diyebilirsin, çok sevdim diyebilirsin ama bu durumda ne senin ne de onun suçu var...ne kendini suçla, kendinde eksik ara nede o na kız...hayat bazen içinden çıkılamaz sorunları önümüze koyuyor, sadece güçlü ol....

unutma olması gereken herşey olur!!! zaman herşeyin çözümüdür ;)

sağlıcakla kal :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yorumun için çok teşekkür ederim.. artık onu düşünmemeye ve her şeyi zaman bırakmaya çalışıyorum.. ama onu gizliden gizlidende takip ediyorum.. hemen yeni bir erkek arkadaş arama sevdası içine girmiş bile.. o herşeyi çoktan unutmuş.. şaşırıyorum çok.. :unsure:

şaşılcak birşey yok aslında, insanlar bazen bukadar basit, bazen bukadar güçlü, bazen bukadar vicdansız, bazen bukadar sevgisiz (sen adını ne koyarsan koy) olabiliyorlar.....

ama sen takip edersen böyle unutamıcaksın bu gidişle :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok üzüldüm yaşadıklarına :( hiç haketmemişsin aslında, ama şöyle de bir gerçek var bazen insanlar geçmişi unutamazlar, geçmiş insanları hep yaralar, her geçen gün mutsuzluğa sebep olur. kız arkadaşının yaşadığı şeyler demekki böyle şeylerdi, öncesinde kızkardeşinden hoşlanmanı aklından çıkaramadı, sen onun için çok şey yaptım diyebilirsin, çok sevdim diyebilirsin ama bu durumda ne senin ne de onun suçu var...ne kendini suçla, kendinde eksik ara nede o na kız...hayat bazen içinden çıkılamaz sorunları önümüze koyuyor, sadece güçlü ol....

unutma olması gereken herşey olur!!! zaman herşeyin çözümüdür ;)

sağlıcakla kal :clover:

selam..yukarıdaki arkadaşın yaşadıklarına mahsuben yazacakların bu mu..

bu mudur yani..arkadaşın yaşadıklarından anladığın..o faydacı ve riyakar kız..sadece kız kardeşinden daha önce hoşlandığı için mi bu arkadaşa..bu yanlışları yapmış..

viskileri içerken..kontörler cebine gelişrken..arabayla gezdirilip diskolarda eylendirilirken..yedirilip içirilirken olanlar neydi peki...

unutma olması gereken herşey olur..zaman herşeyin çözümüdür..(yapma yaaa..)teselliye bak... :lol::w00t::whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam..yukarıdaki arkadaşın yaşadıklarına mahsuben yazacakların bu mu..

bu mudur yani..arkadaşın yaşadıklarından anladığın..o faydacı ve riyakar kız..sadece kız kardeşinden daha önce hoşlandığı için mi bu arkadaşa..bu yanlışları yapmış..

viskileri içerken..kontörler cebine gelişrken..arabayla gezdirilip diskolarda eylendirilirken..yedirilip içirilirken olanlar neydi peki...

unutma olması gereken herşey olur..zaman herşeyin çözümüdür..(yapma yaaa..)teselliye bak... :lol::w00t::whistling:

haaa kusura bakma git kızı dövmü demeliydim? verdiklerini geri almı demeliydim? kontürleri, benzin parasını, içki parasını geri almı demem laazımdı??? düşünemedim afedersin!!!!!!

burda maksat arkadaşın kız için (ki bu kız dediğimiz şahıs eski sevgilidir) harcamalarının gereksiz olduğunu boşa olduğunu hatırlatıp acı vermek değil (ki böyle düşünürsek kendi hayatımızdada ahtan vahtan ileri gidemeyiz, ve kaldı ki kız para yemeyi düşünse böyle kendini sevdiğini bildiği birinin parasını hala yerdi)ona destek olmaya, elimden geldiğince aklım yettiğince derdini hafifletmeye çalışıyorum (senin söylediklerimi beğenip beğenmemende umrumda değil)....

çünkü ayrılıklarda her ne şekilde olursa olsun insan birilerine ihtiyaç duyuyor....acı vermekten önce destek olmayı öğren..........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel kardeşim..kusura bakma ama..kız seni iyi kullanmış..maddi manevi..sonrasında da alakasız bir bahaneden seni başından savmaya çalışmış..aç gözünü..o seni hiç sevmemiş.. -_-

ona yaptığım aldığım herşeyi karşılıksız yaptım, çünkü beni sevdiğini biliyordum.. buda bana yeterdi.. ama belkide haklısın beni hiç sevmemiş olabilir.. ama benim ondan nefret ettiğimi belirttiğim o ana kadar beni çok sevdiğinide biliyorum nerden anladın diyeceksin.. ben onun beni başkaları tarafından takip ettirdiğini benimle ilgili durumumla ilgili şeyler öğrenmeye çalıştığını biliyorum.. ve aslında sevdiğini ama zamana ihtiyacı olduğunu söylediğini biliyorum.. hatta başkasıymış gibi başka tanıdıklarının msnlerinden onunla konuşup duygularını öğrendim.. onun içine o korkuyu salana kadar beni hala sevdiğini çok iyi biliyordum..ama hiç bi gayret göstermiyordu..tekrar barışmamız için.. ama artık dayanamamıştım.. ve patladım.. bir iğneleyici sözle ona ölüm korkusunu yaşattım.. çok fazla büyüttü sözümü, ve kendi kendisini evlere hapsetti.. etrafında koruma gibi adamlarla dolaşmaya başladı.. aslında onun için yaptığım herşeyin parasını verdiğim her hediyeyi geri istedim ama msnin azizliğine uğrayıp yazdıklarımın gitmediğini gördüm.. ve vazgeçtim.. hepsini haram ettim.. bu daha kolayıma geldi.. ona kötü ..............bulundum.. asla mutlu olamaması için.. beni mahvedip gideni bende............. :devil:

yani kısaca sevgimi nefretimle yendim..beni mecbur bıraktı bu duruma..tepkisiz aylarca beklemektense bi anda bırakmaya çalıştım.. bunda dostlarımında büyük etkisi oldu.. bana ayrılmam için çok ısrar ettiler.. artık uğraşmanın saçma olduğunu anlattılar.. ******* bir kişi olduğu konusunda beni ikna ettiler..

mutlumusun diye sorarsanız bazen mutlu bazen mutsuzum.. zamanla o mutsuzluğumda geçecektir sanırım.... :unsure:

ama anılarımız hep kalıcak.. onları silemeyiz hiçbir zaman.. iyide olsa kötüde olsa.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BU KADAR SEVERKEN sevilmemiş olmayı kabul etmek çok zor değil mi? :( seni anlıyorum...üzülme geçer demek isterim...evett geçecekk ama senden bir sürü şeyler alarak...ama arkadaşım hayat bu...atalar çok söylemişşşş ama çoğu zamanda doğru söylemişler "ZAMAN HERŞEYİN İLACI"....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haaa kusura bakma git kızı dövmü demeliydim? verdiklerini geri almı demeliydim? kontürleri, benzin parasını, içki parasını geri almı demem laazımdı??? düşünemedim afedersin!!!!!!

burda maksat arkadaşın kız için (ki bu kız dediğimiz şahıs eski sevgilidir) harcamalarının gereksiz olduğunu boşa olduğunu hatırlatıp acı vermek değil (ki böyle düşünürsek kendi hayatımızdada ahtan vahtan ileri gidemeyiz, ve kaldı ki kız para yemeyi düşünse böyle kendini sevdiğini bildiği birinin parasını hala yerdi)ona destek olmaya, elimden geldiğince aklım yettiğince derdini hafifletmeye çalışıyorum (senin söylediklerimi beğenip beğenmemende umrumda değil)....

çünkü ayrılıklarda her ne şekilde olursa olsun insan birilerine ihtiyaç duyuyor....acı vermekten önce destek olmayı öğren..........

işte problemde bu..destek acıda olsa doğruları söylemekle olur..başkalarının derdini hafifletme konusunda imzamda bir yazı var..okuyabilirsin..herkezin bir tarzı var ..sana bırakıyorum seni..saygılar.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ona yaptığım aldığım herşeyi karşılıksız yaptım, çünkü beni sevdiğini biliyordum.. buda bana yeterdi.. ama belkide haklısın beni hiç sevmemiş olabilir.. ama benim ondan nefret ettiğimi belirttiğim o ana kadar beni çok sevdiğinide biliyorum nerden anladın diyeceksin.. ben onun beni başkaları tarafından takip ettirdiğini benimle ilgili durumumla ilgili şeyler öğrenmeye çalıştığını biliyorum.. ve aslında sevdiğini ama zamana ihtiyacı olduğunu söylediğini biliyorum.. hatta başkasıymış gibi başka tanıdıklarının msnlerinden onunla konuşup duygularını öğrendim.. onun içine o korkuyu salana kadar beni hala sevdiğini çok iyi biliyordum..ama hiç bi gayret göstermiyordu..tekrar barışmamız için.. ama artık dayanamamıştım.. ve patladım.. bir iğneleyici sözle ona ölüm korkusunu yaşattım.. çok fazla büyüttü sözümü, ve kendi kendisini evlere hapsetti.. etrafında koruma gibi adamlarla dolaşmaya başladı.. aslında onun için yaptığım herşeyin parasını verdiğim her hediyeyi geri istedim ama msnin azizliğine uğrayıp yazdıklarımın gitmediğini gördüm.. ve vazgeçtim.. hepsini haram ettim.. bu daha kolayıma geldi.. ona kötü ..............bulundum.. asla mutlu olamaması için.. beni mahvedip gideni bende............. :devil:

yani kısaca sevgimi nefretimle yendim..beni mecbur bıraktı bu duruma..tepkisiz aylarca beklemektense bi anda bırakmaya çalıştım.. bunda dostlarımında büyük etkisi oldu.. bana ayrılmam için çok ısrar ettiler.. artık uğraşmanın saçma olduğunu anlattılar.. ******* bir kişi olduğu konusunda beni ikna ettiler..

mutlumusun diye sorarsanız bazen mutlu bazen mutsuzum.. zamanla o mutsuzluğumda geçecektir sanırım.... :unsure:

ama anılarımız hep kalıcak.. onları silemeyiz hiçbir zaman.. iyide olsa kötüde olsa.. :)

sevdiğin nefretlikte olsa ona acı çektirmeye çalışma..bu sana döner..çünkü sevdiğin..ve karşındaki kirli olabilir...ilişkinizi kirletebilir..ama senide kirletmesine izin verme..sevmek güzeldir..her doğan gün yeni aşkların habercisidir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aradan o kadar zaman gecmesine ve ondan nefret ediyor olmama rağmen onu unutamıyorum birtürlü.. sürekli resimlerine bakasım ve tekrar doya doya öpesim geliyor.. kendimi bir türlü bu düsünceden uzaklastıramıyorum.. su an yurtdısında tatildeyim onu unutmak için çaba gösteriyorum ama yapamıyorum.. kendimi psikolojik sorunlu gibi hissediyorum.. bu ayrılık acısı sanırım cok kötü sekilde dağıtmıs beni.. bir türlü toparlanamıyorum..

bana zaman tabiriyle yüzyıllar lazım.. onu unutabilmem için.. :D

siz siz olun birisine ölümüne bağlanmayın.. çünkü onu kaybettiğinizde çok farklılılaşıyorsunuz.. herşey boş gelmeye başlıyor.. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Durumuna çok üzüldüm inşallah hak ettiğin gibi sevilirsin

Bu arada onun seni kullandığını nasıl anlayamadın!

:cat: bir nankörmüş

neyse zaten ilişkiniz oldukça çarpık bence

Bir insan cıktığı kızın ablasına kardeşi gözüyle bakmalı

Neyse kız bunu takmıyoduki seninle çıkmış.Ama ayrılırken de bunu bahane etmiş

Unut kardeşim o kızı zor olsa bile unut çünkü onunla ilerisi doğru olmaz hep sorun yaşarsınız gibi görünüyor

Gene de sen bilirsin tabii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.