Jump to content
astrolog1

Aslan burcu narsist midir?

Recommended Posts

Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar için bugün biraz karmaşık ve olsa bile keyifli geçecek. Ve yeni girişimlerde bulunmak için kendilerini hazır hissedecekler. Ancak aceleci davranmamak gerekiyor. Fırsatları iyi değerlendirin ve gücünüzü ortaya koymak için acele etmeyin. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için çok hareketli bir gün. Ani değişiklikler olabilir ve aslan burcu uyum sağlayabilir.

 

Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Yönetirim' dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının 'olmazsa olmaz' şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan'lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

 

Venüs/Plüton etkileşimi ile işiniz sayesinden kazandığınız gelirlerde güzel artışlar söz konusu olacak. İş arkadaşlarınızın da desteği sayesinde finansal anlamda güçlenmeye başlayabileceksiniz. Bu hafta özellikle kadınlardan işinizle ilgili güzel destekler alabilirsiniz.

 

Partnerinizin özel ve orijinal fikirleriyle besleneceksiniz. Sizin kadar uyumlu bir çift olmadığını arkadaş çevrenizden duyabilirsiniz. Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konular için ortak bir eylem planına dahil olmak istersiniz.

 

Hukuksal konularla ilgili güzel ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir. İş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Mars/Plüton etkileşimi ile de işinizi yaparken finansla ilgili her türlü sorunu çözebilecek güce ve cesarete sahip olabileceğinize işaret etmektedir. İşinizle ilgili olası bir sorun var ise şu dönem yoğunlaştığınız rahatlıkla üstesinden gelebileceksiniz. Eğer ki iş ortamınız veya finansal durumunuza ilişkin risk almanız gereken bir durum varsa alın.

 

Sevgili Aslanlar saat 02:36 Mars-Pluto arasında olumlu bir görünümle haftayı selamlıyoruz. Aza kanaat etmek yerine refah yaşamaktan yanayız. Elinize bir olanak geçtiğinde yaşanmamış onca yılın acısını çıkarabilirsiniz. Gelir konusu çok önemli. Buna paralel olarak iş hayatınızın mutlaka iyileşmesi şart. Sağlığınız tabii ki önemli. Belki yaşınız gereği veya uzun zamandır bir problem sizi rahatsız ediyor. Bundan tümüyle kurtulmak istiyorsunuz. Bunların yapılması için para, sağlık sigortası veya işe ihtiyacınız olabilir. Bu görünüm bütün bu meselelere odaklanmanızı sağlar.

 

Parasal anlamda bazı gelirlerinizi tahsil etme zamanı olabilir.Maddi projeleriniz için önemli işbirlikleri kurabilirsiniz.

 

Aslan burcunun tipik fiziksel özellikleri: Boyları genelde uzun ve kemikleri kalındır. Omuzlar geniş, kaslar gelişmiştir. Açık renk saçlı, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür. Kadınları saçlarını çok severler. Dış görünüşlerine çok önem vermeleri yüzünden, onları her an bakımlı görebilirsiniz. Yürüyüşleri farklıdır ve girdikleri yerlerde gözle hemen üstlerinde toplanır. Fiziksel çekiciliğinin farkında oluşu, onu daha gururlu ve ben merkezci yapar.

 

Saat 02:56 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizle ilgili konularda partnerin mesafeli tutumu veya kendine dönük halleri sizi bazen yoruyor. Sizin istediğiniz sıcaklık ve yakınlık arzusu. Bunu bulamadığınızda kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

 

İşinize yarar imkanlar elde edeceksiniz, fakat yıldızlar sizin yanınızda değil, bu yüzden tembelliğiniz ve ilgisizliğiniz yüzünden bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Muhtemelen sizi rahatsız ve huzursuz eden bir şeyler var. Ne olursa olsun, siz sık sık sevgilinizi düşünmeye çalışın. Bu sayede ona bir sürpriz yapmak isteyeceksiniz.

 

Günlük Burç Falınız: Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konularla gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yavaşlamalar olabilir. Keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz. Günün ikinci yarısı işler zorlaşabilir. Endişe duyduğunuz konularda daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Finansal işlerinizi yoluna koymak için düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

 

Duygularınızı sürekli denetim altında tutmakla yanlış yapıyorsunuz. İçinizde biriktirdiğiniz düşünceler, gerilime sebep oluyor. Herkesin gıpta ile baktığı ölçülü davranışlarınızı biraz esnetmelisiniz. Biraz gevşemeyi deneyin.

Edited by Smyrna
Dışarıdan link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.