Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ah su kekler yok mu ;)

Misafir alaTurka

Önerilen İletiler

Erkeklerin neler isteyip ne istemediklerini ögrendik asagi yukari da...

Peki siz erkekler kadinlarin ne istedigini biliomusunuz?

Veya Iliskiniz icin ne tür özverilerde bulunuyosunuz?

Ve hatta sizce ask var mi dir ki ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fragged, kralx komplo teorilerinzi merak ettim dogrusu:P

Er Kek lere sevimli bir hitap seklim baskada bisey diil, alla alla....

siz cevap verin bakimm, kelime oyunu yapmayin benimle...

:)

Karcicegim canimin ici, sen istedigin kadar yaz... sadece biz kiz kiza erkeklerin ne istedigini üst katlarda tarstismis idik...

bir de erkekler kafa yorsun istedim, daha dogrusu görüslerini düsüncelerini merak ettim...

ama pek bi kapali kutu mübarekler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alaturkacım onlar bu konularda konuşmayı sevmezler ki.konuşturabilene aşkolsun.bizse herşeyi paylaşıyoruz ve ellerine koz veriyormuş gibi oluyoruz.

evet haklisin gercekten sevgili dejavu , kadinlar konusa konusa bitiremez bu erkek konusunu, erkeklerin de konusuruz da acik veririz die ödleri kopuyo :)

öyle olsun bakalim :closedeyes:

Arman: topu topu üc tanecik soru sordum, bunlara cevap verseydiniz yeterdi ... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim merak ettiğim bir şey var.neden çok sevdiğiniz bir kadın oldugunda onunla yeni bir hayata başlamak sizi bu kadar korkutur.ciddi ciddi cevap verin lütfen ama.merak ediyorum çünkü.hem kendi yaşantımdan hemde çevremdeki yaşantılara baktıgımda ilişki boyutu ciddiyete erdiğinde erkek kişi korkuyor herşeyden.(ve arkasına bile bakmadan kaçıyor.)ailesinden özellikle çok korkuyor.sebeb???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

ilk kek ben olayım bu soru karşısında?

hayatınıza bu şekilde insan girdimi ve onunla yaşamaktan korktunuzmu olmalı soru bence

insan ömrü boyunca kaç kişiyle birlikte yaşamak isterki kaç kişiyi gerçekten sevebilirki. kaç kişiye evlenme teklif edebilirki.

bir kişiyi oraya layık gördüm ama o beni görmedi önemli olan da onun görmesiydi.

yani o istese hiç korkmazdım yarından

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilk kek ben olayım bu soru karşısında?

hayatınıza bu şekilde insan girdimi ve onunla yaşamaktan korktunuzmu olmalı soru bence

insan ömrü boyunca kaç kişiyle birlikte yaşamak isterki kaç kişiyi gerçekten sevebilirki. kaç kişiye evlenme teklif edebilirki.

bir kişiyi oraya layık gördüm ama o beni görmedi önemli olan da onun görmesiydi.

yani o istese hiç korkmazdım yarından

ayvalla baba, sana ilk kek oldugun icin :sorcerer:

feakt senin cevaplarini okurken, yaw ben ne sormustum die düsünmedim diil :P

seninle anlasamdigimiz ortada zaten :P

ama olsun niyet önemli :P

Fragged, sende amma yaptin fragged yani... bi kelimenin ancak bu kadar suyu cikartilabilirdi...

kek diorum cünkü önüne er ekleyebilecek cok fazla tanimadim..

sözüm meclisten disari tabiki, hic birinizine hakaret etmek istemedim, etmemde, hic süphesiz erkeksiniz(dir herhalde :P) ama özelimden kalma bi agiz aliskanligi...

artik daha fazla üzerime gelmeyiiin aa aaaa, yeterrrrr ....

:P

NOT: Fragged cevaplar icin tesekkürler de, sen sorulari okudun mu canimin ici :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

ayvalla baba, sana ilk kek oldugun icin :sorcerer:

feakt senin cevaplarini okurken, yaw ben ne sormustum die düsünmedim diil :P

seninle anlasamdigimiz ortada zaten :P

ama olsun niyet önemli :P

dejavunun sorusuna cevap verdim ben

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.