Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Dansa Davet. Benimle Dans Edermisin?

AsiMeLek

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

mantıken sonuç şu:matematiği tam yapamıyorsan bırak hiç öğrenme,dortte dort ınsan değilsen kendını öldür,çok sevmıyorsan terket,dörtte dört anne değilsen çocuğunu bırak vs..

insanız sonuçta,bir musluman elbette örnek olmalı..ama belkı dininı her yönuyle bılıyor ama hepsını uygulamayamıyordur..belkı buna savaş verıyordur yada vermıyordur..

bunları İslamıyetle tartışamazsınız..

ideolojı gıbı sıstemlerin yada dinlerin özü kişiler değildir,içerdiği düşüncelerdir..tartışılacak olan da budur..

karşıdakı ınsan hakaret edıyorsa,küfredıyorsa,çalıyorsa,sızın hakkınıza gırıyorsa;kızarsınız,yakıştıramazsınız tabıkı de..

fakat Allah la kendını ılgılendıren günahını yaşıyorsa bu onu ilgilendırır :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mantıken sonuç şu:matematiği tam yapamıyorsan bırak hiç öğrenme,dortte dort ınsan değilsen kendını öldür,çok sevmıyorsan terket,dörtte dört anne değilsen çocuğunu bırak vs..

insanız sonuçta,bir musluman elbette örnek olmalı..ama belkı dininı her yönuyle bılıyor ama hepsını uygulamayamıyordur..belkı buna savaş verıyordur yada vermıyordur..

bunları İslamıyetle tartışamazsınız..

ideolojı gıbı sıstemlerin yada dinlerin özü kişiler değildir,içerdiği düşüncelerdir..tartışılacak olan da budur..

karşıdakı ınsan hakaret edıyorsa,küfredıyorsa,çalıyorsa,sızın hakkınıza gırıyorsa;kızarsınız,yakıştıramazsınız tabıkı de..

fakat Allah la kendını ılgılendıren günahını yaşıyorsa bu onu ilgilendırır

+1 çok güzel ve son nokta..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dur canım bu tartışma deil sen tartışma görmemişsin arkadaş bi idda atıo ortaya bende alakası olmadığını sölemeye çalışıyorum ;)

şimdi ikinci tom berenger vakası. Dostum ben dizinin adını buldum. One tree hill

Beni birine benzetiyorsun herhalde demişsin ama.

Chad_Michael_Murray_250x190.jpg

chad michael murray

55168.jpg8536.194170.jpg

şimdi sen michael murray misin yani :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sedelina kaç kere dicem kız kıza slow dans edilmez diye. <_<

Ama çok istiyorsan cakkıdı cakkıdı oynayabiliris :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dostum paron konuyla alakasız ama, bu dizinin adı neydi. avatarındaki çocuğun oynadığı dizinin. bir iki bölümüne rast gelmiştim. baya iyi bir şeydi. sonra hiç görmedim.

bulaşacak kişi bulamayınca sende nasibini aldın anlaşılan Rockİpsiz kolay gelsin sana

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım bir şeyi uzattığım falan yok. Sadece birisi kendisine yazılmayan iletilerimi, kafasına göre yorumluyor.

birincisi sezon bölümlerinden bazılarına cnbc-e de rastladığım ve beğendiğim bir diziydi. Sonra bir daha rastlamadım. Hiç oturup başından izlemediğim için adınıda bilmiyordum. Başrol oyuncusunun resmini rockipsiz arkadaşın avatarında görünce. Dizinin takipçilerinden olduğunu düşünüp

"dostum paron konuyla alakasız ama, bu dizinin adı neydi. avatarındaki çocuğun oynadığı dizinin. bir iki bölümüne rast gelmiştim. baya iyi bir şeydi. sonra hiç görmedim."

diye arkadaşa bir soru sordum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AYSUUUUU bu dansı bana lütfedermisin???????

Seni tech geçerim bu alemde :D:lol:

Olar burcunun arkadaşı benim de arkadaşımdır ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.